Back To Top

Diğer Adıyaman Haberleri

(Özel) Eşek sütü hem şifa hem de kazanç sağladı
(Özel) Eşek sütü hem şifa hem de kazanç sağladı Çocuğunun hastalığı nedeniyle eşek alan Adıyamanlı Ramazan Katırcıbaşı, eşek sütü sayesinde hem çocuğunun hastalığına şifa buldu hem de kazanç kapısı oluşturdu.
(Özel) İnşaat demirleri ok gibi fırladı
(Özel) İnşaat demirleri ok gibi fırladı Adıyaman’da tonlarca demir çubuğun yüklü olduğu seyir halindeki tırın şoförü, önüne çıkan araca çarpmamak için acil fren sistemini kullanınca demirler ok gibi fırladı.
Adıyaman’da çiftlikte yangın
Adıyaman’da çiftlikte yangın Adıyaman merkeze bağlı Kayaönü köyünde bulunan çiftlikte meydana gelen yangında, 100 ton saman yanarken, 11’i yaralı 22 büyükbaş hayvan kurtarıldı.
Karadağ Hatıra Ormanı 8. kez yandı
Karadağ Hatıra Ormanı 8. kez yandı Adıyaman Karadağ Hatıra Ormanı 8.
Jandarma uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor
Jandarma uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu satıcılarına geçit vermiyor.
Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı
Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı Adıyaman’ın ekonomi meseleleri ile paydaşlar arası iletişim işbirliğini gerçekleştirmek ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Ekonomi....
CHP İl Başkanı Çakmak Adıyaman’ın sorunlarını dile getirdi
CHP İl Başkanı Çakmak Adıyaman’ın sorunlarını dile getirdi Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, Adıyaman’ın sorunları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
15 Temmuz Şehitleri anısına maç yapıldı
15 Temmuz Şehitleri anısına maç yapıldı 15 Temmuz Şehitleri anısına İl Emniyet Müdürlüğü ile Adıyaman Şöhretler karması dostluk maçı yapıldı.
Milletvekili Toprak AB Uyum Komisyonu üyesi oldu
Milletvekili Toprak AB Uyum Komisyonu üyesi oldu AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammet Fatih Toprak, TBMM AB Uyum Komisyonu üyeliğine seçildi.
Kutlu’nun makam kapısı sonuna kadar açık
Kutlu’nun makam kapısı sonuna kadar açık Adıyamanlı vatandaşlar, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek dertlerini ve önerilerini anlatıp, çözüm bulabiliyor.
Milletvekili Fırat’a çifte görev
Milletvekili Fırat’a çifte görev AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat’a TBMM’de iki görev verildi.
15 Temmuz üniversitede çeşitli etkinliklerle anıldı
15 Temmuz üniversitede çeşitli etkinliklerle anıldı 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı o gece ilk başkaldırı bildirisini yayımlayan Adıyaman Üniversitesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü çeşitli....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN