Back To Top

Diğer Adıyaman Haberleri

Mimar ve Mühendisler, Emniyet Müdürü Metin Alper ile bir araya geldi
Mimar ve Mühendisler, Emniyet Müdürü Metin Alper ile bir araya geldi Mimar ve Mühendisler Grubu Adıyaman Temsilciliği, Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Öğrenciler polislerle bir araya geldi
Öğrenciler polislerle bir araya geldi Adıyaman’ın Sincik ilçesinde okuyan lise öğrencileri ilçe emniyet amirliğini ziyaret etti.
Adıyaman’da  ‘Türkülerle Anadolu’ Konseri düzenlenecek
Adıyaman’da ‘Türkülerle Anadolu’ Konseri düzenlenecek Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği Korusu tarafından ‘Türkülerle Anadolu’ konseri yapılacak.
Yavuz Selim mahallesinde asfalt çalışması
Yavuz Selim mahallesinde asfalt çalışması Adıyaman Belediyesi tarafından Yavuz Selim Mahallesinde asfalt çalışması yapıldı.
Besni’de 27 köye 225 adet çöp konteynırı dağıtıldı
Besni’de 27 köye 225 adet çöp konteynırı dağıtıldı Adıyaman’ın Besni Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğince, Besni’ye bağlı 27 köye 225 adet çöp konteynırı dağıtıldı.
TARSİM’den Bağbaşı İlkokuluna kırtasiye yardımı
TARSİM’den Bağbaşı İlkokuluna kırtasiye yardımı Adıyaman’ın Kahta ilçesine bağlı Bağbaşı İlkokulu öğrencilerine kırtasiye yardımı gerçekleştirildi.
Besni’de hayırsever iş adamından öğrencilere bot yardımı
Besni’de hayırsever iş adamından öğrencilere bot yardımı İsmini vermek istemeyen Besnili hayırsever bir iş adamı tarafından Besni Eğitim Vakfı İlkokuluna ve Gülüsüm İbrahim Erdemoğlu İlkokuluna bot yardımı yapıldı.
‘81 İliz hepimiz biriz’ projesinde Adıyaman’ı Kubilay İlkokulu temsil edecek
‘81 İliz hepimiz biriz’ projesinde Adıyaman’ı Kubilay İlkokulu temsil edecek Uluslararası e-twining Proje Sistemi tarafından kabul edilen ‘81 İliz hepimiz biriz’ projesinde Adıyaman’ı Kahta Kubilay ilkokulu temsil edecek.
Minikler göz taramasından geçirildi
Minikler göz taramasından geçirildi Adıyaman Üniversitesinde bulunan kreşteki miniklere her yıl rutin olarak yapılan göz sağlığı taraması bu yıl da üniversite uzman hekimleri tarafından yapıldı.
Gölbaşı ilçesinde otomobil takla attı: 1 yaralı
Gölbaşı ilçesinde otomobil takla attı: 1 yaralı Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi Gaziantep Karayolu 23.
Tarıma dayalı ekonomik yatırımların desteklenmesiyle ilgili bilgilendirme
Tarıma dayalı ekonomik yatırımların desteklenmesiyle ilgili bilgilendirme Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi ile ilgili Adıyaman’dan üreticiler 155 proje ile....
Otomobil tıra çarptı
Otomobil tıra çarptı Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde otomobilin tıra arkadan çarpması sonucu yaşanan kazada ölen ya da yaralanan olmazken, araçlarda maddi hasar medyana geldi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN