Back To Top

Diğer Adıyaman Haberleri

Adıyaman Belediyesi kötü kokuya izin vermiyor
Adıyaman Belediyesi kötü kokuya izin vermiyor Adıyaman Belediyesi, kötü koku ve görüntüye sebep olan etkenleri ortadan kaldırmak için şehir merkezindeki çöp konteynırlarında günlük temizlik yapıyor.
Uyuşturucu satın almak için hırsızlık yaptı
Uyuşturucu satın almak için hırsızlık yaptı Adıyaman’da, cezaevi firarisi olan bir şahıs, uyuşturucu satın almak için yaptığı hırsızlık ile yakayı ele verdi.
‘KOBİ Destek Nefes Kredisi’ başvuruları başladı.
‘KOBİ Destek Nefes Kredisi’ başvuruları başladı. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mustafa Uslu, TOBB tarafından Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine katkı....
Gerger’de kırsal kesimin sorunları masaya yatırıldı
Gerger’de kırsal kesimin sorunları masaya yatırıldı Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, kırsal kesimin karşılaştığı sorun ve ihtiyaçları yerinde tespit etmek ve bu sorunlara çözüm bulmak amacıyla Gerger Kaymakamlığı....
FETÖ’nün doktor ve akademisyen yapılanmasına operasyon
FETÖ’nün doktor ve akademisyen yapılanmasına operasyon Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından terör örgütü FETÖ’nün doktor ve akademisyen yapılanmasına yönelik eş zamanlı Adıyaman merkezli 6 ilde operasyon düzenlendi.
Bilsem uyum programına başladı
Bilsem uyum programına başladı Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi 2018-2019 yılı öğrenci öğretmen uyum eğitimleri başladı.
Başkan Beyhan: “Mazlum-Der fabrika ayarlarına döndü”
Başkan Beyhan: “Mazlum-Der fabrika ayarlarına döndü” Mazlum-Der Genel Başkanı Ramazan Beyhan, Mazlum-Der’in kuruluş felsefesine uygun hale geldiğini belirterek, tek tipleşmenin önüne geçtiklerini söyledi.
Kahta ilçesinde ilköğretim haftası kutlandı
Kahta ilçesinde ilköğretim haftası kutlandı Adıyaman’ın Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yeni eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle ilköğretim haftası kutlama programı düzenlendi.
Foseptik çukurunda can pazarı: 1 ölü
Foseptik çukurunda can pazarı: 1 ölü Adıyaman’da bir yurtta görevli temizlik işçisi, temizlik için girdiği foseptik çukurunda elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.
Samsat’ta ilköğretim haftası kutlandı
Samsat’ta ilköğretim haftası kutlandı Adıyaman’ın Samsat ilçesinde 2018-2019 eğitim öğretim yılı İlköğretim Haftası kutlama programı düzenlendi.
Öğretmenlerden örnek davranış
Öğretmenlerden örnek davranış Adıyaman’ın Samsat ilçesinde öğretmenler eğitim ödenekleri ile öğrencilerine okul forması alarak örnek bir davranış sergilediler.
AK Parti merkez ilçe başkanlığı seçim çalışmalarına start verdi
AK Parti merkez ilçe başkanlığı seçim çalışmalarına start verdi AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı yerel yönetimler seçim çalışmalarına başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN