Back To Top

Diğer Adıyaman Haberleri

Sincik İmam Hatip Lisesi inşaatı devam ediyor
Sincik İmam Hatip Lisesi inşaatı devam ediyor İller Bankası tarafından finanse edilen 12 derslikli Sincik Anadolu İmam Hatip Lisesi binasındaki inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.
Vali Erin  il genel meclis üyeleriyle bir araya geldi
Vali Erin il genel meclis üyeleriyle bir araya geldi Adıyaman Valiliği’nden Şanlıurfa Valiliği görevine atanan Vali Abdullah Erin, iftar sonrası il genel meclis üyeleriyle bir araya geldi.
Sincik’e OSB kurulması talep
Sincik’e OSB kurulması talep Merkezi İstanbul’da bulunan Sincik Gönüllüleri Derneği Sincik Şube Başkanı İşadamı Ziya Azgın, ilçeye OSB kurulması gerektiğini söyledi.
Petrol-İş Sendikasından Türkiye Petrolleri açıklaması
Petrol-İş Sendikasından Türkiye Petrolleri açıklaması Petrol-İş Sendikası Adıyaman Şube Başkanı Ali Tırpan, Türkiye Petrollerinin küçültüleceğini öne sürerek, “ Türkiye Petrolleri’ne, işimize ve ekmeğimize sahip....
Ceviz fidanları toprakla buluşuyor
Ceviz fidanları toprakla buluşuyor Sincik Ziraat Odası Başkanlığı ile İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün ortaklaşa GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına sunduğu “Modern Ceviz....
Tacizci, polisin titiz çalışmasıyla yakalandı
Tacizci, polisin titiz çalışmasıyla yakalandı Adıyaman’da değişik tarihlerde kadınlara cinsel tacizde bulunan şahıs, polisin titiz çalışması sonunda yakayı ele verdi.
Yangın işyerine sıçramadan söndürüldü
Yangın işyerine sıçramadan söndürüldü Adıyaman Küçük sanayi Sitesinde bir işyerinin önünde atık malzemelerin bulunduğu yerde çıkan yangın işyerine sıçramadan söndürüldü.
Veteriner hekimler KKKA Hastalığı konusunda bilgilendirildi
Veteriner hekimler KKKA Hastalığı konusunda bilgilendirildi Adıyaman’da görev yapan veteriner hekimlere Kırım Kango Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.
AK Parti’den ‘vefa’ iftarı
AK Parti’den ‘vefa’ iftarı AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı tarafından eski ve yeni parti teşkilat yöneticileri ile partililere ‘vefa’ iftarı düzenledi.
Adıyaman’da camiler Kadir Gecesi’nde doldu taştı
Adıyaman’da camiler Kadir Gecesi’nde doldu taştı Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde Adıyaman’daki camiler doldu taştı.
Adıyaman Külliyesinin 1 yıl sonra bitirilmesi hedefleniyor
Adıyaman Külliyesinin 1 yıl sonra bitirilmesi hedefleniyor Adıyaman’da Osmanlı ve Selçuklu mimarisine uygun olarak inşa edilen Adıyaman külliyesinin 1 yıl içerisinde bitirilmesi hedefleniyor.
Sümerevler Mahallesinde kaldırım çalışması
Sümerevler Mahallesinde kaldırım çalışması Adıyaman Belediyesi tarafından Sümerevler Mahallesinde kaldırım döşeme çalışması yapıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN