Back To Top

Diğer Adıyaman Haberleri

Metruk evde çıkan yangın büyümeden söndürüldü
Metruk evde çıkan yangın büyümeden söndürüldü Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesin Yeni Mahalle üzerinde kullanılmayan metruk evde çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.
Besni’de şehit ikiz polis memurlarının ismi üst geçide verildi
Besni’de şehit ikiz polis memurlarının ismi üst geçide verildi 15 Temmuz hain darbe girişiminde Ankara’da Gölbaşı Özel Harekat Merkezinde şehit düşen ikiz polis memurları Ahmet ve Mehmet Oruç kardeşlerin adı ilçemize bağlı Kurugöl....
Milletvekili Fırat Gaziler Gününü kutladı
Milletvekili Fırat Gaziler Gününü kutladı AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, 19 Eylül Gaziler Gününü kutladı.
Milletvekili Aydın Gaziler Gününü kutladı
Milletvekili Aydın Gaziler Gününü kutladı AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, 19 Eylül Gaziler Gününü kutladı.
Adıyaman’da Ahilik Haftası kutlamaları başladı
Adıyaman’da Ahilik Haftası kutlamaları başladı Esnaflar arası yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak, üretici ile tüketici arasında sevgi, saygı, güven duygusu oluşturmak ve usta, çırak ilişkisinin günümüzün pedagoji....
Cumhuriyet Başsavcısı Çevik Rektör Gönüllü ile bir araya geldi
Cumhuriyet Başsavcısı Çevik Rektör Gönüllü ile bir araya geldi Adıyaman Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Bozan Çevik, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof.
3. Çevreyolunda aşınan yollar asfaltlıyor
3. Çevreyolunda aşınan yollar asfaltlıyor Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir genelinde gerçekleştirdiği aşınma tabakası asfalt çalışmasına 3.
Adıyaman Belediyesi üst geçitleri rutin olarak temizliyor
Adıyaman Belediyesi üst geçitleri rutin olarak temizliyor Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde bulunan üst geçitlerde rutin temizlik çalışmasını sürdürüyor.
Gürlevik ana isale hattında yenileme çalışması yapıldı
Gürlevik ana isale hattında yenileme çalışması yapıldı Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezine gelen su kaynaklarının ana hatlarında deforme olan malzemeyi yeniledi.
Milletvekili Aydın’dan öğrencilere başarı dileği
Milletvekili Aydın’dan öğrencilere başarı dileği AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, 2018-2019 yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla yayımladığı mesajda, öğretmen ve öğrencilere başarı diledi.
Din görevlileri kan bağışında bulundu
Din görevlileri kan bağışında bulundu Adıyaman Müftülüğünde düzenlenen kan bağışı kampanyasına din görevlileri yoğun ilgi gösterdi.
Milletvekili Toprak öğrencilere başarılar diledi
Milletvekili Toprak öğrencilere başarılar diledi AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, 2018-2019 yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla yayımladığı mesajda, öğretmen ve öğrenciler başta....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN