Back To Top

Diğer Afyonkarahisar Haberleri

Afyonkarahisar’da fabrika yangını
Afyonkarahisar’da fabrika yangını Afyonkarahisar’da iftar saatinde bir fabrikada yangın çıktı.
Vali Yıldırım, iftarını huzurevi sakinleriyle yaptı
Vali Yıldırım, iftarını huzurevi sakinleriyle yaptı Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde düzenlenen iftar programına katılan Vali Aziz Yıldırım, huzurevi sakinleri ile birlikte iftar yaptı.
Sandıklı’da traktör yangını
Sandıklı’da traktör yangını Sandıklı İlçesi’nde park halindeki traktör yanarak kullanılamaz hale geldi.
Hastanın ayağı kesilmekten kurtarıldı
Hastanın ayağı kesilmekten kurtarıldı Afyonkarahisa’da diyabet nedeniyle damar tıkanıklığı gelişen ve bunun sonucunda ayağında yaralar açılan hastaya Devlet Hastanesinde uygulanan diz altı balon....
TEOG şampiyonları madalyalarını Başkan Acar’dan aldı
TEOG şampiyonları madalyalarını Başkan Acar’dan aldı Dinar Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal İlk Öğretim Okulunda Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı (TEOG) sınavına giren altı öğrenci tam puan alarak....
Afyonkarahisar, “Hannover Fuarı”na rakip olmaya hazırlanıyor
Afyonkarahisar, “Hannover Fuarı”na rakip olmaya hazırlanıyor Afyonkarahisar Hayvancılık ve Et Teknolojileri Çiftlik Ekipmanları Canlı Hayvan Irkları Fuarı, Eylül ayında Afyonkarahisar’da Canlı Hayvan Borsası’nda düzenlenecek.
Bolvadin’de açılan stat ile mantar zehirlenmeleri anlatıldı
Bolvadin’de açılan stat ile mantar zehirlenmeleri anlatıldı Afyonkarahisar Bolvadin ilçe Toplum Sağlığı Merkezi tarafından açılan stant ile vatandaşlar mantar zehirlenmelerine karşı bilinçlendirilmeye başlandı.
Polis 906 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi
Polis 906 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde polis tarafından durdurulan bir kamyonun kasasında 906 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
ESOB Başkanı Konak, Defterdarlık heyetini ağırladı
ESOB Başkanı Konak, Defterdarlık heyetini ağırladı Afyonkarahisar Defterdar Vekili Murat Toy başkanlığındaki bir heyet, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak’ı ziyaret etti.
Jandarma bin 994 araç üzerinde emniyet kemeri uygulaması yaptı
Jandarma bin 994 araç üzerinde emniyet kemeri uygulaması yaptı Afyonkarahisar’da jandarma tarafından iki gün gerçekleştirilen ‘emniyet kemeri kontrol” uygulamasında bin 994 aracın denetime tabi tutulduğu, 94 sürücü ve yolcu....
Uzmanından LYS tercihleriyle ilgili öğrenci ve velilere uyarı!
Uzmanından LYS tercihleriyle ilgili öğrenci ve velilere uyarı! Bu hafta son süreci yaşanacak olan ardından ise tercih maratonunun başlayacağı Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ile ilgili öğrenci ve velilere önerilerde bulunan Yaşam....
Sandıklı’da sağanak yağış su baskınlarına neden oldu
Sandıklı’da sağanak yağış su baskınlarına neden oldu Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesine bağlı Ekinhisar köyünde, dün akşam üzeri iftar saatinde başlayan sağanak yağış köyde su baskınlarına neden oldu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN