Back To Top

Diğer Afyonkarahisar Haberleri

Şuhut esnafından Başkan Bozkurt’a ziyaret
Şuhut esnafından Başkan Bozkurt’a ziyaret Afyonkarahsar’ın Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, makamında ilçe esnaflarını ağırladı.
Kadına şiddeti makyajlı fotoğraflarıyla sergilediler
Kadına şiddeti makyajlı fotoğraflarıyla sergilediler Afyonkarahisar’da bir grup lise öğrencisi, 8 Mart Dünya kadınlar Günü kapsamında kadına ve kızlara yönelik şiddete farkındalık oluşturmak amacıyla "Sevginin yerini....
Afyonkarahisar’da hekim başına 672 hasta düşüyor
Afyonkarahisar’da hekim başına 672 hasta düşüyor Afyonkarahisar hekim başına düşen 672 hasta ile Türkiye’de hekim başına düşen hasta sayısı en az olan 34.
Tarihi çarşıda meslekler değişiyor
Tarihi çarşıda meslekler değişiyor Afyonkarahisar’da bulunan Bedesten Çarşı’da aradan geçen yıllar bir çok mesleği yok etti.
25 kişilik girişimcilik eğitim kontenjanına 83 kişi başvurdu
25 kişilik girişimcilik eğitim kontenjanına 83 kişi başvurdu Afyonkarahisar’da yapılacak girişimcilik eğitimi için 83 kişi başvururken, yapılan seçmelerde 25 kişi eğitim almaya hak kazandı.
Engelli oğlunu 25 yıldır kucağında taşıyan eli öpülesi anne
Engelli oğlunu 25 yıldır kucağında taşıyan eli öpülesi anne Spastik engelli oğlunu 25 yıldır kucağında taşıyan anne, liseye kadar eğitim almasını sağlarken aynı zamanda fotoğrafçılıktan çini kursuna kadar birçok sanatsal....
İtfaiye Müdürlüğü Başkan Acar’ı ağırladı
İtfaiye Müdürlüğü Başkan Acar’ı ağırladı Afyonkarahisar’ın Dinar İlçesi İtfaiye Müdürlüğü personeli, Belediye Başkanı Saffet Acar’ı ağırladı.
Ultraslan Üni Kocatepe grubu, ortaokula kütüphane kurdu
Ultraslan Üni Kocatepe grubu, ortaokula kütüphane kurdu Afyonkarahisar’da üniversite öğrencileri, imam hatip ortaokuluna kütüphane kurup öğrencilere çeşitli hediyeler verdiler.
İç savaştan kaçtı, amansız bir hastalığa yakalandı
İç savaştan kaçtı, amansız bir hastalığa yakalandı Afganistan’daki iç savaş sebebi ile 1 yıl önce Türkiye’ye kaçak yollarla gelen 24 yaşındaki Afgan genç, şimdi yakalandığı menenjit hastalığı ile ölüm kalım savaşı veriyor.
Sandıklı’da “Afrin Harekatına” destek konvoyu
Sandıklı’da “Afrin Harekatına” destek konvoyu Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’de yürütülen Afrin Harekatına destek için bir grup vatandaş tarafından araç....
Kapadokya’nın rakibi büyümeye devam ediyor
Kapadokya’nın rakibi büyümeye devam ediyor Frig Vadisi içerisinde yer alan Peri Bacaları, Kapadokya’ya rakip olabilmek için büyümeye devam ediyor.
Ziraat Bankası yetkililerinden ESOB’a ziyaret
Ziraat Bankası yetkililerinden ESOB’a ziyaret Ziraat Bankası Bölge Başkanı Mahmut Şencan, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak’ı ziyaret etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN