Back To Top

Diğer Amasya Haberleri

Kadın başkandan çamaşırhane
Kadın başkandan çamaşırhane Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, ilçedeki yaşlı, engelli, hasta ve yardıma muhtaç ailelerle öğrenciler için ücretsiz çamaşır yıkama evi kurdurdu.
Uzlaşma Enes’e yaradı
Uzlaşma Enes’e yaradı Amasya’da telefon dolandırıcılarına kaptırdığı bir miktar altını ve parası polis tarafından bulunduktan sonra başlayan soruşturmanın devamında dolandırıcılarla yardım....
Sıcak asfalta Uluköy’den başladılar
Sıcak asfalta Uluköy’den başladılar Amasya İl Özel İdaresi köy yollarını sıcak asfaltla kaplayacak.
Amasya’da 107 şişe kaçak içki ele geçirildi
Amasya’da 107 şişe kaçak içki ele geçirildi Amasya’da jandarmanın bir ticari takside yaptığı aramada 107 şişe sahte bandrollü kaçak içki ele geçirildi.
Havalimanı otoparkındaki lüks otomobil kaçak çıktı
Havalimanı otoparkındaki lüks otomobil kaçak çıktı Amasya’da havalimanı otoparkında görevlilerin şüphelendiği lüks otomobil kaçak çıktı.
İşitme engelliler için konuşan eldiven yaptı
İşitme engelliler için konuşan eldiven yaptı Amasya Üniversitesi öğrencisi Uğur Çakırlı, işaret dilini yazı ve sese dönüştüren konuşan eldiven tasarladı.
Amasya’da ilave istihdam hedefi 7 bin
Amasya’da ilave istihdam hedefi 7 bin Amasya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Programı kapsamında yıl sonuna kadar 7 bin ilave istihdam hedefliyor.
Mahmut Demir’den engellilere şölen
Mahmut Demir’den engellilere şölen Amasya’da yaşayan eski Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Mahmut Demir, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla engelliler için şölen düzenledi.
Öğrenciler Amasya yemeklerini tanıttı
Öğrenciler Amasya yemeklerini tanıttı Amasya Yeşilırmak Ortaokulundan bir grup öğrenci ve öğretmen şehre özgü yemekleri projelerinde tanıttılar.
Şehit annesine saray yaptılar
Şehit annesine saray yaptılar Amasyalı şehit Recep Bodur’un annesi için saray gibi bir ev yapma hayali gerçeğe dönüştü.
Hemşirelik eğitiminde ‘standart hasta’ uygulaması
Hemşirelik eğitiminde ‘standart hasta’ uygulaması Amasya Üniversitesi Sağlık Yüksekolunda öğrenim gören hemşirelik bölümü öğrencilerinin standart hasta uygulamalarında tiyatrocu öğrenciyle okul personeli de görev alıyor.
Amasya’daki feci trafik kazaları kamerada
Amasya’daki feci trafik kazaları kamerada Amasya’da çeşitli zamanlarda meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN