Back To Top

Diğer Ankara Haberleri

Patates tatlısına yoğun ilgi
Patates tatlısına yoğun ilgi AKM’de düzenlenen 5.
Milli Güvenlik Kurulu toplandı
Milli Güvenlik Kurulu toplandı Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde toplandı.
Bu kurbağa ötmüyor
Bu kurbağa ötmüyor Ankara’da düzenlenen 5.
Emekli Orgeneral Abidin Ünal: \
Emekli Orgeneral Abidin Ünal: "FETÖ mensuplarının başlattığı hava harekatı yine Hava Kuvvetlerince bastırıldı" Akıncı Üssü davasında müşteki sıfatıyla beyanda bulunan eski Hava Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Abidin Ünal, "Darbe teşebbüsüne katkı sağlayan bir kısım FETÖ....
Irak Temsilciler Meclisi Türkmen milletvekilleri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde
Irak Temsilciler Meclisi Türkmen milletvekilleri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Temsilciler Meclisine seçilen Türkmen milletvekilleri ile bir araya geldi.
İstanbul’da kaçak 13 bin 300 adet cep telefonu ele geçirildi
İstanbul’da kaçak 13 bin 300 adet cep telefonu ele geçirildi Gümrük Muhafaza ekiplerince İstanbul Atatürk Havalimanı Kargo Müdürlüğünde 13 bin 300 adet kaçak cep telefonu ele geçirildi.
Bakan Soylu: \
Bakan Soylu: "FETÖ’nün en çok yuvalandığı kurumlar bilişim kurumlarıydı" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Darbeye kalkışan FETÖ’nün en çok yuvalandığı kurumlar bilişim teknolojileri üzerinde çalışan kurumlarımızdı" dedi.
Ankara Barosu seçimlerine doğru
Ankara Barosu seçimlerine doğru Milliyetçi Avukatlar ve Baroda Birlik Grubu, Ankara Barosu seçimleri için çalışmalarını hızlandırdı.
ASO Başkanı Özdebir: “Kontrollü ve ekonomik gerçekliklere uygun bir makroekonomik model ortaya konuldu”
ASO Başkanı Özdebir: “Kontrollü ve ekonomik gerçekliklere uygun bir makroekonomik model ortaya konuldu” Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, "Yeni Ekonomi Programı”na ilişkin, “Ülkemizin gelecek 3 yıllık projeksiyonu belli oldu.
Başkan Ertürk vatandaşları düğünlerde de cenazelerde de yalnız bırakmıyor
Başkan Ertürk vatandaşları düğünlerde de cenazelerde de yalnız bırakmıyor Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, vatandaşları düğün ve cenazeleri başta olmak üzere tüm acı ve tatlı günlerinde yalnız bırakmıyor.
Merkez Bankası: \
Merkez Bankası: "Enflasyon görünümünde belirgin bir iyileşme sağlanana kadar sıkı duruş sürdürülecektir" Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), fiyat istikrarı temel amacı doğrultusunda elindeki bütün araçları kullanmaya devam edeceklerini, enflasyon görünümünde....
TBMM Genel Kurulu’nda hazırlıklar son aşamada
TBMM Genel Kurulu’nda hazırlıklar son aşamada Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda hazırlıklar son aşamaya geldi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN