Back To Top

Diğer Ankara Haberleri

Türkiye Diyanet Vakfı Afrika’da 48 su kuyusu daha açtı
Türkiye Diyanet Vakfı Afrika’da 48 su kuyusu daha açtı Türkiye Diyanet Vakfı, başlattığı “Bir Damla Hayat” projesi kapsamında 8 Afrika ülkesinde 48 su kuyusunu daha içme suyundan mahrum insanların hizmetine sundu.
Yenimahalle’den Dumlupınar’a yardım eli
Yenimahalle’den Dumlupınar’a yardım eli Yenimahalle Belediyesi, Kurtuluş Savaşı’nın kaderini değiştiren en önemli savaş olan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin yapıldığı topraklar olan Kütahya’nın....
12. Ankara Kitap Fuarı’nda ünlü yazarlar okuyucularıyla bir araya geldi
12. Ankara Kitap Fuarı’nda ünlü yazarlar okuyucularıyla bir araya geldi 12.
Gölbaşılı çocuklar \
Gölbaşılı çocuklar "Rumi ve Yaşlı Aslan"ı izledi Gölbaşı Belediyesi, çocukların kişisel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla ücretsiz çocuk oyunları sahneliyor.
Pony ile hayvan sevgisi
Pony ile hayvan sevgisi Çankaya Belediyesi, kreş ve ilkokul öğrencilerini Pony Park’ta misafir ederek çocuklara küçük yaşta hayvan sevgisinin aşılanmasını sağlıyor.
Ünlü radyocudan etkili iletişim teknikleri
Ünlü radyocudan etkili iletişim teknikleri “Türkiye’yi Uyandıran Adam” olarak tanınan ünlü radyocu ve kişisel gelişim uzmanı Özgür Aksuna, etkili iletişim tekniklerini anlattı.
Çankaya’nın filizleri Başkan Taşdelen’le buluştu
Çankaya’nın filizleri Başkan Taşdelen’le buluştu Çankaya Belediyesinin üniversite eğitimlerini sürdüren öğrencilere yönelik başlattığı "Çankaya’nın Filizleri" projesinde üniversitelerinden mezun olan ve son sınıfa....
TİKA Türkiye’nin mesleki eğitim alanındaki tecrübesini Tacikistan’a aktarıyor
TİKA Türkiye’nin mesleki eğitim alanındaki tecrübesini Tacikistan’a aktarıyor Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından farklı ülkelerde uygulanan Meslek Edindirme ve İstihdam Programı (MESİP) kapsamında Tacikistan’da....
Hem annelere hem de çocuklara istismar eğitimi
Hem annelere hem de çocuklara istismar eğitimi Altındağlı çocukların sağlıklı ve bilinçli bireyler olarak yetişmeleri için örnek çalışmalar sergileyen Altındağ Belediyesi, belediyeye bağlı kreş öğrencilerini....
Purskalarlı kadınlar Mehmetçiğe atkı ve bere örüp gönderdi
Purskalarlı kadınlar Mehmetçiğe atkı ve bere örüp gönderdi Zeytin Dalı Harekatı’na destek veren Pursaklar Belediyesi Hanım Evi üyeleri, Afrin’de görev yapan kahraman Mehmetçik için atkı, bere, eldiven örüp gönderdi.
Başkent’te personel servisi devrildi: 3 yaralı
Başkent’te personel servisi devrildi: 3 yaralı Ankara’da otomobilin çarpması sonucu yan devrilen personel servisindeki 3 kişi yaralandı.
Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba Kızılcahamam’da
Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba Kızılcahamam’da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Geliştirilmiş Koordinasyon Toplantısı’na katılmak üzere Kızılcahamam’a geldi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN