Back To Top

Diğer Ankara Haberleri

Yenimahalle \
Yenimahalle "Kore’nin Özü” konserinde buluştu Yenimahalle Belediyesi ev sahipliğinde Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen 8.
Kasım ayında 175 hayvan sıcak yuvasına kavuştu
Kasım ayında 175 hayvan sıcak yuvasına kavuştu Çankaya Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, 2017 yılının Kasım ayında bin 435 sokak hayvanına tedavi hizmeti uygulayarak, 175 hayvanı....
Göçmenlik acıları Çankaya’da
Göçmenlik acıları Çankaya’da Çankaya Belediyesi Galeri Çankaya, “Sınır ve Ötesi” karma fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.
Çocuklar, anne ve babalarının oyunlarını öğreniyor
Çocuklar, anne ve babalarının oyunlarını öğreniyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, okul bahçelerini geleneksel oyun çizgileriyle renklendirerek, geleneksel oyunların, gelecek kuşaklara aktarılmasına katkı sağlıyor.
Büyükşehir, evsizlere soğuk havada, sıcak yuva oldu
Büyükşehir, evsizlere soğuk havada, sıcak yuva oldu Ankara Büyükşehir Belediyesi Barınma Evi, soğuk kış günlerinde evsizlere sıcak yuva olmaya devam ediyor.
Hırvatistan’da eğitime destek
Hırvatistan’da eğitime destek Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Hırvatistan’ın Sisak şehrinde bulunan Vlado Gotovac Halk Kütüphanesi Caprag Şubesi yenilendi.
Türkiye, Filistin için ayakta
Türkiye, Filistin için ayakta Keçiören Belediyesi ve Filistin Büyükelçiliği iş birliğinde düzenlenen “Filistin Kültür Günleri”nde bir kez daha özgür Filistin diye haykırılırken ABD’nin kararına....
Keçiören lale soğanlarıyla donatılıyor
Keçiören lale soğanlarıyla donatılıyor Keçiören Belediyesi, mevsimlik çiçek ekimlerine başlayarak kış mevsiminin hissedildiği bugünlerde ilçeyi bahara hazırlıyor.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İran’da
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İran’da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İran İçişleri Bakanı Abdurrıza Rahmani Fazli ile görüşmek üzere İran’a gitti.
3. Ankara Marka Festivali 13 Aralık’ta başlıyor
3. Ankara Marka Festivali 13 Aralık’ta başlıyor Ankara Ticaret Odasının (ATO) bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği Ankara Marka Festivali (AMF), 13 Aralık Çarşamba günü ATO Congresium’da başlıyor.
Büyükşehir ekiplerinin yaprak temizliği
Büyükşehir ekiplerinin yaprak temizliği Ankara Büyükşehir Belediyesi kent temizlik ekipleri, hava sıcaklığının özellikle geceleri eksi derecelere düşmesiyle birlikte dökülmesi hızlanan yaprakların altyapıda....
TESK Genel Başkanı Palandöken: “Adil bir dünya için insan haklarına sahip çıkalım”
TESK Genel Başkanı Palandöken: “Adil bir dünya için insan haklarına sahip çıkalım” Her insanın temel hak ve özgürlüklerini eşit şekilde kullanabilmesi gerektiğini belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN