Back To Top

Diğer Ankara Haberleri

Kızılcahamam’da Ebe ve Hemşireler Günü etkinliği yapıldı
Kızılcahamam’da Ebe ve Hemşireler Günü etkinliği yapıldı Ebeler ve Hemşireler Haftası dolayısıyla, Kızılcahamam Devlet Hastanesi yönetimi tarafından ağaç dikme etkinliği düzenlendi.
’İş Fikri Yarışması’nın ödülleri sahiplerini buldu
’İş Fikri Yarışması’nın ödülleri sahiplerini buldu Gazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’nin bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği ve 61 projenin katıldığı ‘İş Fikri Yarışması’nın ödülleri sahiplerini buldu.
Başkan Tiryaki, Çanakkale yolcularını uğurladı
Başkan Tiryaki, Çanakkale yolcularını uğurladı Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen kültür gezileri devam ediyor.
Nesibe Aydın Okulları, TEOG 2. dönem sınavlarının 2. oturum sorularını yorumladı
Nesibe Aydın Okulları, TEOG 2. dönem sınavlarının 2. oturum sorularını yorumladı Nesibe Aydın Okulları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında düzenlenen ikinci dönem merkezi ortak....
Türkiye-Güney Afrika Ticaret ve Yatırım İş Forumu
Türkiye-Güney Afrika Ticaret ve Yatırım İş Forumu SANKON Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, "Güney Afrika ile ekonomik, ticari, ithalat ve ihracat ilişkilerimizin güçlenmesi için SANKON maddi manevi üzerine düşen....
Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi yarın başlıyor
Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi yarın başlıyor Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, yarın başlayacak olan Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesine ilişkin, "ATO olarak bu zirveyi düzenlemekteki....
Türkiye başvurdu, başörtüsü kuralı değişti
Türkiye başvurdu, başörtüsü kuralı değişti Dünya Boks Birliği (AIBA), Türkiye Boks Federasyonu’nun ‘ringlerde başörtüsü serbestliği’ konusunda yaptığı başvurunun kabul edildiğini bildirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakan Fidan’ı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakan Fidan’ı kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Yamaç Paraşütü Hedef Milli Takımı, Dünya Şampiyonası yolcusu
Yamaç Paraşütü Hedef Milli Takımı, Dünya Şampiyonası yolcusu Uluslararası Hava Sporları Federasyonunun (FAI) Türkiye’deki tek yetkilisi olan THK, 6 kişiden oluşan Yamaç Paraşüt Milli Takımını dünya şampiyonasına gönderiyor.
ÇEKÜD’den Başkan Duruay’a teşekkür ziyareti
ÇEKÜD’den Başkan Duruay’a teşekkür ziyareti Gölbaşı Çevre, Eğitim ve Kültür Derneği (ÇEKÜD) yöneticileri, ’5.
’Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi: Türkistan Forumu III’ açılış töreni gerçekleştirildi
’Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi: Türkistan Forumu III’ açılış töreni gerçekleştirildi Türkistan 2017 Türk Dünyası Kültür Başkenti anısına Ahmet Yesevi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen ’Küreselleşme Sürecinde Türk Dünyasının....
Bakan Tüfenkci: \
Bakan Tüfenkci: "Yeni hudut kapıları açabiliriz" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Irak’ın Ankara Büyükelçisi Hisham Al Alawi ve beraberindeki heyeti kabul etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN