Back To Top

Diğer Ardahan Haberleri

Çıldır ’Yaz Kur’an Kursu Futbol Turnuvası’ sonuçlandı
Çıldır ’Yaz Kur’an Kursu Futbol Turnuvası’ sonuçlandı Çıldır Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen ’Yaz Kur’an Kursu Futbol Turnuvası’ sona erdi.
SAGAD’den hain terör saldırısına sert tepki
SAGAD’den hain terör saldırısına sert tepki Serhat Ardahan Gazeteciler Derneği Başkanı Deniz Başlı, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yaşanan terör saldırısını kınadı.
Ardahan Belediye Başkanı Köksoy terörü lanetledi
Ardahan Belediye Başkanı Köksoy terörü lanetledi Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy terörü lanetledi.
TGK 16. Başkanlar Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi
TGK 16. Başkanlar Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun (TGK) geleneksel olarak düzenlediği 16.
Ardahan’da kışlık balyalar toplanmaya başladı
Ardahan’da kışlık balyalar toplanmaya başladı Yağmurlu havaların yerini aşırı sıcak ve kurak havaya teslim etmesiyle bölgede ot biçim sezonu da başlamış oldu.
Posof’ta imar barışı anlatıldı
Posof’ta imar barışı anlatıldı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından programa alınan imar barışı Posof’ta da vatandaşa anlatıldı.
Atatürk’ün siluetine gazetecilerden yoğun ilgi
Atatürk’ün siluetine gazetecilerden yoğun ilgi Türkiye Gazeteciler Konfederasyonunun 16.
Ardahan’da kanlı Ay tutulması
Ardahan’da kanlı Ay tutulması Yüzyılın olayı olarak adlandırılan ve Türkiye’den de izlenebilen ’Kanlı Ay’ tutulmasını Ardahanlılar kentin çeşitli noktalarında izleme fırsatı buldu.
Ardahan’da bulunan Rus subayın cesedi toprağa verildi
Ardahan’da bulunan Rus subayın cesedi toprağa verildi Ardahan’da, geçtiğimiz yıl inşaat alanındaki kazıda üniformasıyla gömülmüş ve vücudunun büyük bir bölümü çürümemiş halde bulunan Polonya asıllı Rus Yarbay Karl....
Arıların sıcak hava ile mücadelesi
Arıların sıcak hava ile mücadelesi Ardahan’da arıcılık yapan vatandaş sıcak havada arıların kovanı soğutma çabalarını görünce telefon kamerası ile bu anı kayda aldı.
Gazeteciler Ardahan’da buluştu
Gazeteciler Ardahan’da buluştu Serhat Ardahan Gazeteciler Derneği’nin organizasyonunda gerçekleştirilen programa Türkiye genelinden 72 Cemiyet Başkanı katılacak.
Başkan Çelikbilek’ten, Başkan Azizoğlu’na tam destek
Başkan Çelikbilek’ten, Başkan Azizoğlu’na tam destek Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye encümenleri ile birlikte Çıldır Gölü kenarında bulunan Çıldır Belediyesine ait Sosyal Tesislerinde Başkan....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN