Back To Top

Diğer Ardahan Haberleri

Çıldır SYDV dar gelirli ailelere kömür yardımı yaptı
Çıldır SYDV dar gelirli ailelere kömür yardımı yaptı Çıldır Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı(SYDV) tarafından ilçe merkezi ve köylerde yaşayan dar gelirli ailelere ücretsiz kömür dağıtımına başlandı.
Gelin arabası yerine gelin kamyonu
Gelin arabası yerine gelin kamyonu Düğününde Yeşilçam’ın efsane filmlerinden olan ’selvim boyum al yazmalım’dan etkilenen damat Aşkın Şimşek, gelin arabası yerine gelin kamyonu yaptı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz’dan ARÜ’ye ziyaret
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz’dan ARÜ’ye ziyaret AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ardahan programı kapsamında Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof.
Ardahan’ın yüksek kesimlerine kar yağdı
Ardahan’ın yüksek kesimlerine kar yağdı Ardahan’ın Posof ilçesinde yüksek kesimlere kar yağdı.
AK Parti’li Yılmaz: \
AK Parti’li Yılmaz: "Sınırları değiştirme peşinde olanlara karşı bizim sınırların anlamını değiştirmemiz lazım" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Sınırları değiştirme peşinde olanlara karşı bizim sınırların anlamını değiştirmemiz lazım" dedi.
AK Parti Çıldır İlçe Başkanlığına yeniden Ahmet Rıfat Vural Seçildi
AK Parti Çıldır İlçe Başkanlığına yeniden Ahmet Rıfat Vural Seçildi AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatı 6.
Başkan Köksoy, Vali Hurşitbey Caddesi esnafı ile toplantı yaptı
Başkan Köksoy, Vali Hurşitbey Caddesi esnafı ile toplantı yaptı Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, eski meydan olarak bilinen Vali Hurşitbey Caddesi’nde ki esnaf ile toplantı yaptı.
Sözde sıkıyönetim komutanına ağırlaştırılmış müebbet
Sözde sıkıyönetim komutanına ağırlaştırılmış müebbet Ardahan’da 15 Temmuz darbe girişiminde sözde "sıkıyönetim komutanı" olarak listede adı bulunan dönemin 25.
İŞKUR Otobüsü Ardahan’da
İŞKUR Otobüsü Ardahan’da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile İŞKUR Genel Müdürlüğü tarafından ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ programı kapsamında yola çıkan “İŞKUR Otobüsü”,....
Posof’ta nüfus ile birlikte öğrenci sayısı da azaldı
Posof’ta nüfus ile birlikte öğrenci sayısı da azaldı Ardahan’ın Posof İlçesi’nde her geçen gün azalan nüfusa bağlı olarak öğrenci sayısı da azalmaya devam ediyor.
AK Parti İl Başkanı Baydar’dan Merkez İlçe kongresine davet
AK Parti İl Başkanı Baydar’dan Merkez İlçe kongresine davet AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunus Baydar, ilçe kongrelerinin birlik ve beraberlik duygusu içerisinde devam ettiğini söyledi.
Başkan Köksoy, günün ilk ışıklarıyla temizlik çalışmalarını denetledi
Başkan Köksoy, günün ilk ışıklarıyla temizlik çalışmalarını denetledi Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, belediye temizlik işçileriyle cadde ve sokak temizlik çalışmalarını denetledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN