Back To Top

Diğer Ardahan Haberleri

Ak Parti İl Başkanı Aydın’dan 10 Kasım Mesajı
Ak Parti İl Başkanı Aydın’dan 10 Kasım Mesajı AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 80.
Şeytan Kalesi Işıklandırıldı
Şeytan Kalesi Işıklandırıldı Çıldır İlçesi sınırlarında bulunan Şeytan Kalesi’nde ışıklandırma yapıldı.
Yaralı ata Aras ekipleri müdahale etti
Yaralı ata Aras ekipleri müdahale etti Ardahan’da Aras ekipleri yolda gördüğü yaralı ata yardım için saatlerce atın peşine koştular.
Çıldır’da Halk Koşusu yapıldı
Çıldır’da Halk Koşusu yapıldı Çıldır Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce sporun kitlelere yayılması, spora ilginin artırılması, vatandaşın ve kamu kurumlarda çalışanların arasındaki iletişimin saygı....
ARÜ’de “Alaş’ın İki Aydını” adlı konferans düzenlendi
ARÜ’de “Alaş’ın İki Aydını” adlı konferans düzenlendi Ardahan Üniversitesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölümü’nce “Alaş’ın İki Aydını: Ahmet Baytursınulı ve Kasım Tınıstan Uulu” konulu bir konferans düzenlendi.
Ardahan’da Sporcu fabrikası açılışa hazır
Ardahan’da Sporcu fabrikası açılışa hazır Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürü Bülent Akar Gazeteciler ile birlikte, Karagöl mahallesinde Gençlik merkezi yanında yapımı biten Sporcu Fabrikası olarak da....
Katı atık düzenli depolama projesinde sona gelindi
Katı atık düzenli depolama projesinde sona gelindi Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, katı atık düzenli depolama projesinde sona gelindiğini belirtti.
Ardahan Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği açıldı
Ardahan Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği açıldı Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Ardahan Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği’nin açılış programına katıldı.
Vali Bilmez, berberindeki heyetle birlikte Gürcistan’ın Samtskhe-Javakheti bölgesine ziyaret gerçekleştirdi
Vali Bilmez, berberindeki heyetle birlikte Gürcistan’ın Samtskhe-Javakheti bölgesine ziyaret gerçekleştirdi Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, beraberindeki heyetle birlikte Gürcistan’ın Samtskhe-Javakheti bölgesine ziyaret gerçekleştirdi.
Arazisinde hazine olduğunu iddia eden vatandaş kazı izni istedi
Arazisinde hazine olduğunu iddia eden vatandaş kazı izni istedi Ardahan merkeze bağlı Çalabaş köyünde yaşayan 66 yaşındaki Mikail Gökçe, kendisine ait arazide hazine olduğunu ancak Kültür Bakanlığının kazı için izin vermediğini....
Çıldır’da öğrenci velileri yeni bir sınıfı inşa ettiler
Çıldır’da öğrenci velileri yeni bir sınıfı inşa ettiler Çıldır’da öğrenci velileri el birliği ile son derece bakımsız olan bir sınıfı yeniden dizayn ettiler.
Ardahan’da Asfalt Plent tesisi törenle hizmete girdi
Ardahan’da Asfalt Plent tesisi törenle hizmete girdi Ardahan İl Özel İdaresi bünyesinde, bir kısmı TANAP projesi desteğiyle yapımı tamamlanan, saatte 240 ton üretim kapasitesi ve 1000 metreküp bitüm depolama alana sahip....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN