Back To Top

Diğer Artvin Haberleri

Arhavi’de koruma altındaki çınara gece kıyımı
Arhavi’de koruma altındaki çınara gece kıyımı Artvin’in Arhavi ilçesi Boğaziçi mahallesinde bulunan çocuk oyun ve dinlenme parkında bulunan çınar ağacı gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kesildi.
Artvin’de Kalandar etkinliği renkli görüntülere sahne oldu
Artvin’de Kalandar etkinliği renkli görüntülere sahne oldu Artvin’de asırlardır sürdürülen Kalandar Gecesi (Rumi yılbaşı) eğlencesi kapsamında oynanan oyunlar renkli görüntülere sahne oldu.
Uçuruma yuvarlanan araçtan son anda atladı
Uçuruma yuvarlanan araçtan son anda atladı Artvin’de hafriyat yüklü kamyon kayarak uçuruma düşerken, son anda kamyondan atlayan sürücü kazayı yara almadan atlattı.
Vinç yardımıyla çay servisi
Vinç yardımıyla çay servisi ARTVİN (İHA) – Artvin’de özel bir şirkete ait şantiyede kaydedilen görüntüler sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.
Artvin’de kısa dönem erler yemin etti
Artvin’de kısa dönem erler yemin etti Artvin’de, 369.
Artvin’de \
Artvin’de "şarbon" ile ilgili bilgilendirme toplantısı Artvin’de geçtiğimiz hafta meydana gelen ve 5 gün içerisinde aynı ahırda bulunan 3 büyükbaş hayvanının ölüm sebebi olan "şarbon virüsü" ile bilgilendirme toplantısı....
AFAD Artvin’de 2017 yılında müdahale ettiği 52 olayda 82 kişiyi kurtardı
AFAD Artvin’de 2017 yılında müdahale ettiği 52 olayda 82 kişiyi kurtardı Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) Artvin ekiplerinin 2017 yılında müdahale ettiği 52 olayda 36 kişi hayatını kaybetti, 82 kişi yaralı olarak kurtarıldı.
Artvin’de maden çalışanları greve gitti, üretim durdu
Artvin’de maden çalışanları greve gitti, üretim durdu Artvin merkez Cerattepe bölgesinde ve Murgul ilçesine bağlı Damar beldesinde madencilik faaliyetleri işçilerin greve gitmesiyle durdu.
Özel öğrencilerden Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman’a ziyaret
Özel öğrencilerden Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman’a ziyaret ARTVİN (İHA) – Artvin Merkez Gazi Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğretmenleri ile öğrencileri PTT Başmüdürü Gönül Kocaman’ı makamında ziyaret etti.
Trabzonspor Artvin’de spor okulu açacak
Trabzonspor Artvin’de spor okulu açacak ARTVİN (İHA) – Trabzonspor Artvin’in Borçka İlçesi’nde spor okulu açacak.
Artvin’de özel güvenliklerin hizmet kalitesinin yükseltilmesi için eğitim verildi
Artvin’de özel güvenliklerin hizmet kalitesinin yükseltilmesi için eğitim verildi Artvin’de, çalışan özel güvenlik görevlilerine hizmet kalitesinin yükseltilmesi amacıyla eğitim verildi.
Artvin’de ‘Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Paneli’ gerçekleştirildi
Artvin’de ‘Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Paneli’ gerçekleştirildi Artvin’de ‘Şehirlerin Ekonomik Beklentileri’ Paneli düzenlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN