Back To Top

Diğer Artvin Haberleri

Şavşat hayranı profesörlere fahri hemşehrilik beratı verildi
Şavşat hayranı profesörlere fahri hemşehrilik beratı verildi 15 Yaşındayken Van’da arkadaşları ile oynarken gözüne kireç tozu kaçarak görme yeteneğini kaybeden ve birçok doktorun göremez dediği Cesim Yaşar’ın 40 yıl sonra....
Artvin’de İsrail protestosu
Artvin’de İsrail protestosu TÜGVA, İHH, Ensar Vakfı, İlim Yayma Cemiyeti, Artvinliler Vakfı ve Memur-Sen’in bir araya gelerek oluşturduğu Artvin Sivil Toplum Platformu, İsrail’in Mescid-i Aksa’da....
Bitlis’te Artvin’e uzanan gönül köprüsü
Bitlis’te Artvin’e uzanan gönül köprüsü İçişleri Bakanlığı himayesinde yürütülen "Kardeşlik Projesi" kapsamında Artvin’e gelen Bitlis heyeti 4 gün süren ziyaretin ardından ilden ayrıldı.
Artvin’de orman yangını
Artvin’de orman yangını Artvin’in Şavşat ilçesinde çıkan orman yangınında yaklaşık 1 dönümlük ormanlık alan yandı.
Artvin Hopaspor için bir çuval çay seferberliği
Artvin Hopaspor için bir çuval çay seferberliği Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinde Artvin Hopaspor’un Başlattığı “Bir Çuvalda A.
Artvin-Bitlis Kardeşlik Projesi
Artvin-Bitlis Kardeşlik Projesi İçişleri Bakanlığı’nın himayesinde başlatılan kardeşlik projesi kapsamında Artvin’de ‘Bitlis Buluşması’ gerçekleştirildi.
Artvin’deki kazada ölen aynı aileden 4 kişi toprağa verildi
Artvin’deki kazada ölen aynı aileden 4 kişi toprağa verildi Artvin’in Şavşat ilçesinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden aynı aileden 4 kişi toprağa verildi.
Artvin’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri sona erdi
Artvin’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri sona erdi Artvin’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında demokrasi nöbeti 2’inci gününde devam etti.
‘Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’ Artvin’de Başladı
‘Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’ Artvin’de Başladı Türkiye Boks Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan ‘Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’ düzenlenen seremoni ile Artvin’de başladı.
Artvin’de trafik kazası: 4 ölü
Artvin’de trafik kazası: 4 ölü Artvin’in Şavşat ilçesinde meydana gelen kazada 4 kişi hayatını kaybetti
Kaza, Artvin’in Şavşat ilçesi Sahara Dağı mevkiinde meydana geldi.
Artvin’de 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri
Artvin’de 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri Artvin’de, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında çeşitli programlar düzenlendi.
Artvin’deki kazada hayatını kaybedenler toprağa verildi
Artvin’deki kazada hayatını kaybedenler toprağa verildi Artvin’in Yusufeli ilçesi Dokumacılar köyünde meydana gelen kazada hayatını kaybeden 4 kişi toprağa verildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN