Back To Top

Diğer Artvin Haberleri

Adımlar şampiyon boğa için atıldı
Adımlar şampiyon boğa için atıldı Artvin ve birçok ilçelerinde geleneksel olarak gerçekleştirilen boğa güreş tutkunluğu bu defa iller arasına taşındı.
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Zurab Pataradze Artvin’de
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Zurab Pataradze Artvin’de Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Zurab Pataradze, Artvin’e gelerek bir dizi ziyarette bulundu.
Artvin’e 3 buçuk yılda 34 park kazanırıldı
Artvin’e 3 buçuk yılda 34 park kazanırıldı Artvin Belediyesi 3.
Artvin’de ’Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Hukuku Eğitim Semineri’ verildi
Artvin’de ’Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Hukuku Eğitim Semineri’ verildi Artvin Belediyesi ve Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği tarafından organize edilen, ‘sosyal medya hukuku’ kapsamında, Öğr.
Emniyet amiri, parke taşından 1 adımla kurtuldu
Emniyet amiri, parke taşından 1 adımla kurtuldu Artvin Hopaspor ile Kelkit Belediye Hürriyetspor karşılaşması sonrası Kelkit Belediye Hürriyetspor taraftarlarının bulunduğu bölgeden atıldığı iddia edilen parke....
Artvinlerle İstanbul’da buluştu
Artvinlerle İstanbul’da buluştu Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı’nın tertip ettiği akşam yemeğine katıldı.
Kayın mantarı üretim alanlarını inceledi
Kayın mantarı üretim alanlarını inceledi ARTVİN (İHA) – Artvin’de orman köylüsü için alternatif geçim kaynağı olabileceği düşüncesiyle Artvin Kars Ardahan Kalkınma (AKAK) projesi kapsamında başlatılan kayın....
AKAK’ın ilk istiridye mantarları pazardaki yerin aldı
AKAK’ın ilk istiridye mantarları pazardaki yerin aldı Artvin, Kars ve Ardahan Kalkınma (AKAK) Projesi adı altından Artvin’de 6 çiftçiye sağlanan destek ile kurulan 120’şer metrekarelik istiridye mantarı seralarından ilk....
Hopa’da futbola yakışmayan görüntüler
Hopa’da futbola yakışmayan görüntüler Artvin’in Hopa ilçesinde oynanan Artvin Hopaspor-Kelkit Belediye Hürriyetspor arasında oynanan karşılaşmanın ardından misafir ekibin taraftarının bulunduğu araca....
Artvin’in örümcek dedesi
Artvin’in örümcek dedesi Artvin Borçka ilçesinde yaşayan 97 yaşındaki Ferhat Navdar, yaşıtlarına taş çıkartırcasına kayalara adeta örümcek gibi tırmanıyor, bir kayadan öbür kayaya atlıyor.
Artvin’deki tarihi Demirciler Köprüsü yeniden restore ediliyor
Artvin’deki tarihi Demirciler Köprüsü yeniden restore ediliyor Artvin’de 13.
Ev yangınında yaşlı kadın hayatını kaybetti
Ev yangınında yaşlı kadın hayatını kaybetti Artvin’in Şavşat ilçesinde bir evde çıkan yangında yaşlı bir kadın hayatını kaybetti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN