Back To Top

Diğer Artvin Haberleri

Artvin Kart Dönemi başladı
Artvin Kart Dönemi başladı Artvin Belediyesi tarafından şehir içi otobüslerinde kullanılacak olan Artvin Kart satışa sunuldu.
AÇÜ Çocuk Üniversitesi ilk mezunlarını verdi
AÇÜ Çocuk Üniversitesi ilk mezunlarını verdi Artvin Çoruh Üniversitesi’nde ilk kez bu yıl hayata geçirilen AÇÜ Çocuk Üniversitesi ilk mezunlarını verdi.
Artvin’de Gaziler Günü etkinlikleri
Artvin’de Gaziler Günü etkinlikleri Artvin’de 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.
Artvin’de ders zili çaldı
Artvin’de ders zili çaldı Artin’de bugün 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının açılması ile 224 eğitim kurumu ders başı yaptı.
Artvin’de Ahilik ve Esnaf Haftası etkinlikleri
Artvin’de Ahilik ve Esnaf Haftası etkinlikleri Artvin’de 30.
Alman çift bisikletle dünyayı turluyor
Alman çift bisikletle dünyayı turluyor Almanya’dan 8 ay önce bisikletleri ile yola çıkan mühendis çift, 3 yılda yaklaşık 30 ülke geçerek dünyayı turlayacaklar.
Mençuna Şelalesi görenleri kendisine hayran bırakıyor
Mençuna Şelalesi görenleri kendisine hayran bırakıyor Artvin’in sahil kesiminde bulunan Arhavi ilçesinde, yeşilin her tonunu içerisinde barındıran ormanlarla çevrili Kamilet Vadisi’ndeki Mençuna Şelalesi’nin misafirleri....
Artvin’de narkotik köpekler eşliğinde sokak uygulaması
Artvin’de narkotik köpekler eşliğinde sokak uygulaması Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde yürütülen Narko-Sokak uygulaması kapsamında Artvin sokaklarında da uygulama yapıldı.
Artvin’de Amatör Spor Kulüpleri yeni sezon için toplandı
Artvin’de Amatör Spor Kulüpleri yeni sezon için toplandı Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı tarafından, 2017-2018 futbol sezonunda liglere katılacak kulüplere bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Valiz içinde yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandı
Valiz içinde yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandı Sarp Sınır Kapısı’ndan yaya olarak Türkiye’den Gürcistan’a geçmeye çalışan Gürcistan uyruklu şahsın taşıdığı valizde Rus uyruklu genç bir kadın yakalandı.
Katarlılar Artvin’e turizm yatırımı için geldi
Katarlılar Artvin’e turizm yatırımı için geldi Artvin’in turizm potansiyelini uluslararası boyuta taşımak ve tarihi ve doğal güzelliklerini ön plana çıkarmak amacıyla Artvin’e gelen Katarlı turizm şirketi....
Artvin İstanbul’da tanıtılmaya hazırlanıyor
Artvin İstanbul’da tanıtılmaya hazırlanıyor Artvin Dernekler Federasyonu (ARDEF) ev sahipliğinde Artvin Valiliği ve Artvin Belediyesinin katkılarıyla 24-29 Ekim tarihleri arasında İstanbul Maltepe Gösteri Fuar....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN