Back To Top

Diğer Artvin Haberleri

Alkollü şahıs sabah ezanını okumaya giden imamı darp etti
Alkollü şahıs sabah ezanını okumaya giden imamı darp etti Artvin’in Borçka ilçesinde ezan okumaya giden imam, alkollü bir şahıs tarafından darp edildi.
Artvin 38. Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali sona erdi
Artvin 38. Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali sona erdi 38’incisi düzenlenen "Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali" boğa güreşleriyle sona erdi.
Araba fiyatına boğalar Artvin festivalinde sahneye çıktılar
Araba fiyatına boğalar Artvin festivalinde sahneye çıktılar Artvin’in 38’incisi düzenlenen Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali kapsamında ödüllü boğa güreşleri yapıldı.
Sınırın sıfır noktasında bal üretiyorlar
Sınırın sıfır noktasında bal üretiyorlar Artvin’in Borçka ilçesine bağlı Camili (Macahel) köyünde arı yetiştiriciliği yapan 48 yaşındaki Melahat Gülbin, siparişlere yetişemiyor.
38. Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali
38. Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali Bu yıl 38’incisi düzenlenen "Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali" kapsamında 2 gün sürecek boğa güreşleri başladı.
Şampiyon boğalar büyük güreşlere hazır
Şampiyon boğalar büyük güreşlere hazır Şampiyon Boğalar, bu yıl Artvin’de 38.
Artvin Kafkasör Festivali boğalı kortej yürüyüşü ile başladı
Artvin Kafkasör Festivali boğalı kortej yürüyüşü ile başladı Artvin’in Kafkasör Yaylası’nda bu yıl 38’ncisi düzenlenen Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali, boğaların da katıldığı kortej yürüyüşüyle başladı.
Seyyar sandıklar Artvin’de iş başında
Seyyar sandıklar Artvin’de iş başında Artvin’de Cumhurbaşkanı ve 27.
Karagöl’e yoğun ilgi
Karagöl’e yoğun ilgi Artvin’in Borçka ilçesindeki Karagöl fotoğraf ve doğa tutkunlarının uğrak yeri oluyor.
Geri dönüşümden sanata
Geri dönüşümden sanata Artvin’de güzellik salonu işleten 54 yaşındaki Rezzan Arı, geri dönüşümden topladığı gazete, plastik şişe ve karton gibi malzemelerden el emeği göz nuru sanatsal....
Artvinli miniklerden büyük davranış
Artvinli miniklerden büyük davranış Artvin’in Borçka ilçesinde minik kardeşler parkta yürürken buldukları el çantasını içine bakmadan Borçka Zabıta Amirliği’ne teslim ettiler.
Artvin’de İmar Barışı Bilgilendirme Toplantısı yapıldı
Artvin’de İmar Barışı Bilgilendirme Toplantısı yapıldı Artvin’de İmar Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca uygulamaya konulan İmar Barışı düzenlemesiyle ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN