Back To Top

Diğer Artvin Haberleri

Artvin’de 1 Mayıs coşkusu
Artvin’de 1 Mayıs coşkusu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, tüm yurtta olduğu gibi Artvin’de de coşkuyla kutlandı.
Başbakan Yardımcısı Işık: “Hedefimiz Türkiye’yi küresel bir güç haline getirmektir”
Başbakan Yardımcısı Işık: “Hedefimiz Türkiye’yi küresel bir güç haline getirmektir” Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Ekonomisiyle, dış politikasıyla, demokrasisiyle, siyasal sistemiyle, artık Türkiye bu bölgenin en güçlü oyuncusudur.
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Artvin’de
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Artvin’de Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Artvin’e geldi.
Baharın gelişini boğa güreşleriyle karşıladılar
Baharın gelişini boğa güreşleriyle karşıladılar Artvin’in Borçka ilçesinde, baharın gelişini düzenlenen boğa güreşleriyle karşıladılar.
\
"Biz Anadolu’yuz Projesi" kapsamında 40 Bitlisli öğrenci Artvin’de İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen "Biz Anadolu’yuz Projesi" kapsamında 40 öğrenci ve 5 öğretmen, Bitlis’ten Artvin’e geldi.
Artvin’de “Derekapı Boğa Güreşleri” kıyasıya mücadelelere sahne oldu
Artvin’de “Derekapı Boğa Güreşleri” kıyasıya mücadelelere sahne oldu Artvin’in Yusufeli ilçesinde düzenlenen “Geleneksel Derekapı Boğa Güreşleri” yoğun ilgi gördü.
UMKE’ye yeni katılan 25 gönüllüye teorik ve pratik eğitim verildi
UMKE’ye yeni katılan 25 gönüllüye teorik ve pratik eğitim verildi Doğu Karadeniz İlleri Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) personeline Artvin’in Kafkasör Yaylası’nda 5 günlük eğitim ve tatbikat kampı düzenliyor.
Artvin peynirleri keşfediliyor
Artvin peynirleri keşfediliyor Kurtlu peynirinden, gorcolosuna kadar bulunduğu coğrafyanın peynirlerinin sentezini yapan Artvin çeşit çeşit peynirleri ile dikkat çekiyor.
Hakim keşfe teleferikle işte böyle gitti
Hakim keşfe teleferikle işte böyle gitti Artvin’in Yusufeli ilçesinde yapımı süren ve 270 metre gövde yüksekliği ile tamamlandığında Türkiye’nin en yüksek, dünyanın ise 3.
Eğitim için Artvin’den Muğla’ya bin 645 kilometre koşacak
Eğitim için Artvin’den Muğla’ya bin 645 kilometre koşacak Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının (TEGV) “TEGV ile Eğitime Koşar Adım” projesi kapsamında eğitim gönüllüsü Ahmet H.
Bu köprüden geçmek yürek ister
Bu köprüden geçmek yürek ister Artvin’in Yusufeli ilçesi Çoruh Nehri üzerindeki çelik halatlı ahşap köprüden tonlarca ağırlıktaki araçlarla geçmek zorunda kalan şoförler her gün korku dolu anlar....
Artvin’de boğalar sezonun ilk yarışı için arenaya çıktı
Artvin’de boğalar sezonun ilk yarışı için arenaya çıktı Boğa güreşleriyle ünlü Artvin’de sezonun ilk Boğa Güreşleri etkinliği Yusufeli ilçesinde yapıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN