Back To Top

Diğer Artvin Haberleri

Sınırdan bu sefer kol saati geçirmeye çalıştılar
Sınırdan bu sefer kol saati geçirmeye çalıştılar Sarp Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye girerken şüphelenilen 17 Gürcü vatandaşının üzerinden piyasa değeri 94 bin lira olan gümrük kaçağı 74 adet kol saati çıktı.
Artvin’de bir kaçak göçmen vakası daha
Artvin’de bir kaçak göçmen vakası daha Artvin’de yasa dışı yollarla yurda girdiği tespit edilen Afganistan ve Pakistan uyruklu 79 yabancı uyruklu kaçak göçmen yakalandı.
Mehmetçiğe \
Mehmetçiğe "Kan Bağışı" ile destek Artvin Valiliği ve Kent Konseyi işbirliğiyle " Artvin’den-Afrin’deki Mehmetçiklerimize Selam Olsun, Canımız, Kanımız, Vatana Feda Olsun " sloganıyla Zeytin Dalı....
Tarihi okula Tarihi Eğitim Müzesi
Tarihi okula Tarihi Eğitim Müzesi Artvin’in en eski okulu Kazım Karabekir Anadolu Lisesi’nin bir bölümünde ‘Tarihi Eğitim Müzesi’ açıldı.
Şampiyon boğalar için özel nalbant getirildi
Şampiyon boğalar için özel nalbant getirildi Artvin Boğa Güreşlerini Yaşatma ve Yaylalarını Koruma Derneği tarafından güreşlere hazırlık için spora başlayacak boğaların ayak bakımının yapılarak, nallanması için....
DSİ Genel Müdürü Acu: \
DSİ Genel Müdürü Acu: "Yusufeli’de kamulaştırma işlerinde yüzde 70 gerçekleşme sağlandı" Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Murat Acu, dünyanın en yüksek 3’üncü, Türkiye’nin ise en yüksek barajı olacak "Yusufeli Barajı ve HES" projesi ile sular altında....
Gürcistan’a bir otobüsün gizli bölmesinde geçmeye çalışırken yakayı ele verdiler
Gürcistan’a bir otobüsün gizli bölmesinde geçmeye çalışırken yakayı ele verdiler Sarp Sınır Kapısı’nda Türkiye’den Gürcistan’a bir otobüsün gizli bölmesinde saklanarak geçmeye çalışan Gürcü uyruklu 2’si bayan 3 kişi yakalandı.
Türkiye’nin kar sütündeki tek Karakucak Güreşleri İngiliz basınında
Türkiye’nin kar sütündeki tek Karakucak Güreşleri İngiliz basınında Artvin’in Şavşat ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kar üstü karakucak güreşleri İngiliz basınında yer buldu.
Artvin’de DOKA tarafından 11. 5 Yıllık Kalkınma Planı Hazırlıkları İstişare Toplantısı yapıldı
Artvin’de DOKA tarafından 11. 5 Yıllık Kalkınma Planı Hazırlıkları İstişare Toplantısı yapıldı Artvin’de Kalkınma Bakanlığı ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından 2019-2023 yıllarını kapsayacak 11.
Şehit ailesini şaşırtan yazı
Şehit ailesini şaşırtan yazı Hakkâri’nin Çukurca İlçesi Jandarma Komutanlığı emrinde 1987 yılında vatani görevini yaptığı sırada şehit olan er Coşkun Murat Uzunal’ın ailesi 31 yıl sonra gelen....
Artvin’de Kar Voleybolu şampiyonası sona erdi
Artvin’de Kar Voleybolu şampiyonası sona erdi Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası gerçekleşen final müsabakalarıyla tamamlandı.
Artvin’de Kar Voleybolu heyecanı başladı
Artvin’de Kar Voleybolu heyecanı başladı Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası’nın ilki Artvin’de başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN