Back To Top

Diğer Aydın Haberleri

Efeler’de 61 ton 800 kilogram hibe tohum dağıtıldı
Efeler’de 61 ton 800 kilogram hibe tohum dağıtıldı Bitkisel Üretim Geliştirme projesi kapsamında Aydın’ın Efeler ilçesinde 35 ton 600 kilogram fig, 26 ton 250 kilogram Tritikale olmak üzere toplamda 61 ton 800 kilogram....
Köşk 112 çalışanları vatandaşı canından bezdirdi
Köşk 112 çalışanları vatandaşı canından bezdirdi Aydın’ın Köşk ilçesinde görev yapan 112 Acil Servis istasyonu çalışanlarının saygısızlığı vatandaşları canından bezdirdi.
Hayvansever Başkan yürekleri fethetti
Hayvansever Başkan yürekleri fethetti Efeler Belediye Başkanı M.
Söke Sağlık Hizmetleri MYO’da proje eğitimleri devam ediyor
Söke Sağlık Hizmetleri MYO’da proje eğitimleri devam ediyor AYDIN (İHA) – Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Paramedik Eğitiminde Teorikten Pratiğe Bütünsel Yaklaşım projesi....
Büyükşehirden Yenice’de temizlik çalışması
Büyükşehirden Yenice’de temizlik çalışması Aydın Büyükşehir Belediyesi, Karacasu ilçesindeki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Aydın’da kaybolan kadın için vatandaşlar seferber oldu
Aydın’da kaybolan kadın için vatandaşlar seferber oldu Karacasu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Evlerinde ikamet eden ve kendisinden Perşembe gününden bu yana haber alınmayan Alzheimer hastası 85....
Hakan Erürker, Aydın Büyükşehir için aday adaylığını açıkladı
Hakan Erürker, Aydın Büyükşehir için aday adaylığını açıkladı 26.
Atatürk, aşıklarla anıldı
Atatürk, aşıklarla anıldı Efeler Belediyesi ve Aydın Aşıklar ve Ozanlar Derneği iş birliği ile ‘Aşıklarla Atamızı Anıyoruz’ etkinliği düzenlendi.
Aydın soğuk ve yağışlı havanın etkisine giriyor
Aydın soğuk ve yağışlı havanın etkisine giriyor Karadeniz üzerinden gelen soğuk havanın etkisine girecek olan Ege Bölgesi’nde hava sıcaklıklarının hissedilir derecede azalacağı tahmin ediliyor.
Büyükşehir ekipleri yaşlı kadını arama çalışmalarına destek veriyor
Büyükşehir ekipleri yaşlı kadını arama çalışmalarına destek veriyor kurtarma ekipleri de destek veriyor.
Büyükşehir Karacasu’yu dinledi
Büyükşehir Karacasu’yu dinledi Aydın Büyükşehir Belediyesi bürokratları Büyükşehir Belediyesi’nin mobil aracıyla Karacasu’ya gelerek vatandaşların taleplerini dinledi.
Didim’de destinasyonunun önemi forumda görüşüldü
Didim’de destinasyonunun önemi forumda görüşüldü Aydın’ın Didim ilçesinde “Turizmde Destinasyonunu Önemi” konulu toplantı
Almanya Seyahat Acenteleri birliği başkanı (DRV) Norbert Fiebig’de katımlıyla gerçekleştirildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN