Back To Top

Diğer Aydın Haberleri

Başkan Kılınç’ın 23 Nisan mesajı
Başkan Kılınç’ın 23 Nisan mesajı AYDIN (İHA) – AK Parti’li Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ile bir mesaj yayınladı.
Başkan Özakcan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Başkan Özakcan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı Efeler Belediye Başkanı M.
Vali Köşger, vatandaşları randevusuz dinliyor
Vali Köşger, vatandaşları randevusuz dinliyor Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, her hafta Cuma günleri vatandaşları dinleyerek, sorunlarına çözüm buluyor.
Vali Köşger’e 23 Nisan ziyareti
Vali Köşger’e 23 Nisan ziyareti Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla öğrencileri makamında ağırladı.
Söke’de maden ocağı tepkisi
Söke’de maden ocağı tepkisi Söke’nin Latmos (Beşpamak) Dağlarında faaliyet gösteren bir maden ocağının kapasite artışına daha Sökeliler karşı çıktı.
Aydın’da yetiştiricilere ‘Buzağı bakım ve besleme’ eğitimi verildi
Aydın’da yetiştiricilere ‘Buzağı bakım ve besleme’ eğitimi verildi Aydın İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (ADSYB) tarafından organize edilen ve Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Bilinçli Yetiştiriciler İle Verimli....
Aydın’da turizm hareketliliği başladı
Aydın’da turizm hareketliliği başladı Türkiye’nin antik kent varlığı bakımından en zengin illeri arasında yer alan Aydın’da havaların ısınmasıyla birlikte turizm hareketliliği de başladı.
Koruma altına alındı ama çürümeye terk edildi
Koruma altına alındı ama çürümeye terk edildi Aydın’ın Köşk İlçesi’ne Bağlı Akçaköy mahallesi Efeler Eğrikavak Mahallesi arasında bulunan yaklaşık 2 asırlık tarihi değirmenin koruma kararı kağıt üzerinde kaldı.
Davut Er, \
Davut Er, "Zeytinyağında KDV yüzde 1’e indirilsin" Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği (EZZİB) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Davut Er tekrar seçildi.
Koçarlı’da TUBİTAK bilim fuarı
Koçarlı’da TUBİTAK bilim fuarı Koçarlı Cumhuriyet Ortaokulu tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı destekleme programı gerçekleştirildi.
Büyükşehir Köşk’te hizmetlerini sürdürüyor
Büyükşehir Köşk’te hizmetlerini sürdürüyor Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından Köşk ilçesinin Gazi Mustafa Kemal Caddesi’nde asfatlama çalışmaları devam ediyor.
Kuşadası’nda turizm değerlendirme sempozyumu yapıldı
Kuşadası’nda turizm değerlendirme sempozyumu yapıldı Adnan Menderes Üniversitesi(ADÜ) Kuşadası Turizm Fakültesi tarafından “2017 Türk Turizminin Değerlendirilmesi, 2018 Yılından Beklentiler ve Turist Memnuniyetinin....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN