Back To Top

Diğer Balıkesir Haberleri

21. Finans Sempozyumu Balıkesir’de başladı
21. Finans Sempozyumu Balıkesir’de başladı Her yıl farklı bir üniversitenin ev sahipliğinde Finans Bilim Platformu’nun girişimleriyle gerçekleştirilen ‘21.
Körfez Ulu Cami yönetimi Müftü Arvas’ı ziyaret etti
Körfez Ulu Cami yönetimi Müftü Arvas’ı ziyaret etti Edremit Körfez Ulu Camii Külliyesi Yaptırma,Yaşatma, Eğitim ve Kültür Derneği, ilk ziyaretini Müftü Sait Emin Arvas’a yaptı.
Edremit’te Muay Thai fırtınası
Edremit’te Muay Thai fırtınası Balıkesir’in Edremit ilçesi Cumhuriyet Kupası Muay Thai Şampiyonasına ev sahipliği yapacak
Alışkan Spor Kulübünün düzenlediği şampiyonaya yaklaşık 100 sporcu....
Ayvalık’ta Muhtarlar Günü Kutlandı
Ayvalık’ta Muhtarlar Günü Kutlandı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; 19 Ekim Muhtarlar Günü ilçe merkezinde gerçekleşen bir törenle kutlandı.
Havran’da Muhtarlar Günü kutlandı
Havran’da Muhtarlar Günü kutlandı Balıkesir’in Havran ilçesinde Muhtarlar Günü programı daire amirleri ve muhtarların katılımıyla gerçekleşti.
Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri 13. kez düzenleniyor
Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri 13. kez düzenleniyor Ayvalık Belediyesi ve Ayvalık Ticaret Odası işbirliğiyle gerçekleştirilen ve gelenekselleşmesinin yanı sıra artık uluslararası bir boyut kazanan Ayvalık Uluslararası....
Kaymakam Aydın “Eğitim bir ekip işidir”
Kaymakam Aydın “Eğitim bir ekip işidir” BENGİ Projesi kapsamında Kaymakamı Şeref Aydın, Kaymakam Refiki Berker Çırak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu Havran Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.
Edremit Milli Eğitim Müdür Koç ziyaretlerde bulundu
Edremit Milli Eğitim Müdür Koç ziyaretlerde bulundu Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak, yaşanılan sorunlara çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerine....
Burhaniye’de Muhtarlar Günü törenle kutlandı
Burhaniye’de Muhtarlar Günü törenle kutlandı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Muhtarlar Günü, Kaymakam Hüseyin Öner ve Başkan Necdet Uysal’nda katıldığı törenle kutlandı.
Türkiye’nin ilk kompozit camisi Bandırma’da hizmete girdi
Türkiye’nin ilk kompozit camisi Bandırma’da hizmete girdi Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 2016 yılında elektrik kontağından çıkan yangın sonrası kullanılamaz hale gelen Bandırma’nın Misakça Mahallesi’ndeki cami Büyükşehir....
Özel bir şirket Burhaniyeli özel sporculara sponsor oldu
Özel bir şirket Burhaniyeli özel sporculara sponsor oldu Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, özel bir şirket Uluslararası Paralimpik Oyunlar’da altın madalyalar kazandıran özel sporculardan Muhsine Gezer, Sevim Demircan ve....
Muhtarlar Günü Edremit’te kutlandı
Muhtarlar Günü Edremit’te kutlandı 19 Ekim Muhtarlar Günü tüm yurtta olduğu gibi Balıkesir’in Edremit İlçesinde de kutlandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN