Back To Top

Diğer Balıkesir Haberleri

Alev alev yandı
Alev alev yandı Balıkesir’in Bandırma-Gönen karayolu üzerinde seyir halinde bulunan 10 CEA 03 plakalı binek oto yanarak kullanılamaz hale geldi.
Atılan her gol, akaryakıtta yüzde 1 indirim sağlayacak
Atılan her gol, akaryakıtta yüzde 1 indirim sağlayacak TFF 2.
Su kuyusuna düşen köpeği itfaiye kurtardı
Su kuyusuna düşen köpeği itfaiye kurtardı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde su kuyusuna düşen köpeği itfaiye kurtardı.
Başkan Uysal karayollarından 3 kavşak müjdesi aldı
Başkan Uysal karayollarından 3 kavşak müjdesi aldı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye Başkanı Necdet Uysal, Başkan Yardımcıları ile birlikte Karayolları 2.
Burhaniye’de GES için ortak karara varıldı
Burhaniye’de GES için ortak karara varıldı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediyesi Meclisi’nin Aralık Ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Necdet Uysal başkanlığında yapılırken, Güneş Enerjisi Santrali....
Geleceğin aşçıları yetişiyor
Geleceğin aşçıları yetişiyor Balıkesir’in Edremit ilçesinde Edremit Halk Eğitimi Merkezi tarafından aşçılık kursu düzenlendi.
Kurum amirleri muhtarlarla bir araya geldi
Kurum amirleri muhtarlarla bir araya geldi Balıkesir’in Havran Kaymakamı Şeref Aydın, Belediye Başkanı Emin Ersoy, daire amirleri ve tüm mahalle muhtarları Kavaklı Parkta düzenlenen toplantıda bir araya geldiler.
Havran’da jandarmadan trafik uygulaması
Havran’da jandarmadan trafik uygulaması Balıkesir’in Havran ilçesinde jandarma trafik timleri ilçenin kırsal kesimlerinde trafik uygulaması yaptı.
Burhaniye’de şehit babası Mehmet Zeki Sekin Kaymakam Öner’i ziyaret etti
Burhaniye’de şehit babası Mehmet Zeki Sekin Kaymakam Öner’i ziyaret etti Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Hüseyin Öner, şehit polis memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin’i kabul etti.
Sedefne protokolü imzaladı
Sedefne protokolü imzaladı Balıkesir Ticaret Odası ile Altıeylül Belediyesi, Sedefne Turizm A.
Ayvalık’ta deniz patlıcanı avcılarına taviz yok
Ayvalık’ta deniz patlıcanı avcılarına taviz yok Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, denizlerin akciğeri olarak tanımlanan yasa dışı deniz patlıcanı avlayanlarla....
Ticaret Odası üyelerine Sedefne’de indirim
Ticaret Odası üyelerine Sedefne’de indirim Balıkesir Ticaret Odası ile Altıeylül Belediyesi arasında yapılan protokol ile üyeler ve yakınları Pamukçu Sedefne tesislerinden yüzde 25 indirimli faydalanacak.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN