Back To Top

Diğer Balıkesir Haberleri

Vali Yazıcı Kurban bayramını kutladı
Vali Yazıcı Kurban bayramını kutladı Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Koray Avcı Burhaniyelileri coşturdu
Koray Avcı Burhaniyelileri coşturdu Burhaniye ilçesinde, Ünlü sanatçı Koray Avcı, Burhaniye Belediyesi tarafından düzenlenen 29’uncu Burhaniye-Ören Turizm, Kültür ve Sanat Festivali’nin ilk gününde....
İMO’dan Kızılay’a kan bağışı
İMO’dan Kızılay’a kan bağışı İnşaat Mühendisleri Odası Balıkesir Şubesi 17 Ağustos depreminin yıl dönümünden farkındalık oluşturmak amacıyla Kızılay’a kan bağışında bulundu.
Bayram’da Derya Uluğ Dursunbeyliler Buluşmasında Sahne Alacak
Bayram’da Derya Uluğ Dursunbeyliler Buluşmasında Sahne Alacak Kurban Bayramının 4.
Karesi bayrama hazır
Karesi bayrama hazır Karesi Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşların rahat bir kurban bayramı geçirmeleri için tüm ekipleri ile çalışmalarını sürdürüyor.
Gömeç’te susuzluk sorunu tarihe karışıyor
Gömeç’te susuzluk sorunu tarihe karışıyor Balıkesir’in Gömeç ilçesinin merkezi ve kırsal mahallesinde bir süreden beri süregelen susuzluk sorunu, Gömeç Belediye Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Büyükşehir....
Burhaniye’de Festival coşkusu başladı
Burhaniye’de Festival coşkusu başladı Burhaniye ilçesinde, 29.
Jandarma cezaevi firarisini yakaladı
Jandarma cezaevi firarisini yakaladı Baklıkesir’in Balya ilçesinde bir cezaevi firarisi yakalandı.
Kapıdağ mor soğanı coğrafi işaret aldı
Kapıdağ mor soğanı coğrafi işaret aldı Balıkesir’in Erdek ilçesinde yetişen mor soğan için 4 yıllık süren bir sürecin ardından “coğrafi işaret” aldı
Kapıdağ “mor soğan”ının coğrafi işaret tescil belge....
Açıköğretim digital kitaba geçiyor
Açıköğretim digital kitaba geçiyor Açık Öğretim Fakültesi, 2018-2019 yılından itibaren öğrencilere basılı kitap yerine Anadolum e-kampüs sistemi aracılığıyla dijital kitap hizmeti sunacak.
Başkan Avcı’dan Kurban Bayramı kutlaması
Başkan Avcı’dan Kurban Bayramı kutlaması Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı bir mesaj yayımlayarak vatandaşların Kurban Bayramını kutladı.
Mermer heykel sempozyumuna görkemli kapanış
Mermer heykel sempozyumuna görkemli kapanış Marmara Adasında düzenlenen 18.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN