Back To Top

Diğer Balıkesir Haberleri

Başkan Uysal kırsal mahalle muhtarlarını dinledi
Başkan Uysal kırsal mahalle muhtarlarını dinledi Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, kırsal mahalle muhtarlarını Ayaklı Mesire Alanı’nda organize edilen yemekte ağırladı.
Burhaniyeli müzik amatörleri sezonu açtı
Burhaniyeli müzik amatörleri sezonu açtı Burhaniye ilçesinde, Kültür ve Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu sezon çalışmalarına başladı.
Burhaniyeli kadınların yemek imecesi
Burhaniyeli kadınların yemek imecesi Burhaniye ilçesinde, Kırsal mahallelerdeki düğünlerde tatlısından tuzlusuna kadar 8-9 çeşit yemek hazırlanırken, kadınlarda yemek imecesi yapıyor.
Burhaniye’de sel baskınına kanallı önlem
Burhaniye’de sel baskınına kanallı önlem Burhaniye ilçesinde, geçtiğimiz yıl sel felaketi yaşanan Sübeylidere Mahallesinde kanal açma çalışması başlatıldı.
Bir zamanlar portakal satıyordu, şimdi büyükşehir başkanlığına adı geçiyor
Bir zamanlar portakal satıyordu, şimdi büyükşehir başkanlığına adı geçiyor Balıkesir’in tek MHP’li belediye başkanı Osman Kılıç, 24 yıl önce seyyar tezgahta portakal satarken çekilmiş fotoğrafını sosyal medya üzerinden yayınladı.
Başkan Kafaoğlu’ndan öğrencilere kırtasiye seti
Başkan Kafaoğlu’ndan öğrencilere kırtasiye seti Balıkesir’in Bandırma ilçesinde bulunan Ali Fahri İşeri İlkokulu’nu ziyaret eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, öğrencilere kırtasiye seti dağıttı.
Trafik Şube Müdürlüğünden servis şoförlerine eğitim
Trafik Şube Müdürlüğünden servis şoförlerine eğitim 2018-2019 eğitim öğretim yılı trafik tedbirleri kapsamında hazırlanan Okul Servis Araçları Şoförleri ve Rehber Personeline Yönelik Bilgilendirme Eğitimi yapıldı.
Türk havacılık tarihine imza atan Edremit uçağı anıtlaşıyor
Türk havacılık tarihine imza atan Edremit uçağı anıtlaşıyor Balıkesir’in Edremit ilçesinde tarihi "Edremit uçağı" yapılan anıt ile gelecek kuşaklara aktarılacak.
Balıkesir’de güvenli eğitim için toplantı yapıldı
Balıkesir’de güvenli eğitim için toplantı yapıldı Balıkesir’de Üniversite Güvenlik Koordinasyon Toplantısı yapıldı
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı Başkanlığında, Üniversite Güvenlik Koordinasyon Toplantısı yapıldı.
Polis okul çevresinde kuş uçurtmuyor
Polis okul çevresinde kuş uçurtmuyor Balıkesir’de okulların açılması ile birlikte polis ekipleri okulların çevresinde ve servis araçlarına karşı önlem aldı.
Kaymakam Sırmalı Dereli ve Çamlıbel mahalle hayırlarına katıldı
Kaymakam Sırmalı Dereli ve Çamlıbel mahalle hayırlarına katıldı Edremit ilçesi Dereli Mahallesi’nde geçmişi bir asra dayanan geleneksel hayır yemeği bu yılda yoğun bir katılımla yapıldı.
Ahırda çıkan yangında 2 kişi zehirlendi
Ahırda çıkan yangında 2 kişi zehirlendi Balıkesir’in Bigadiç ilçesine bağlı kırsal Emirler Mahallesi’nde bir ahırda çıkan yangında 2 kişi dumandan zehirlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN