Back To Top

Diğer Bartın Haberleri

Bartın Üniversitesinde kalite eğitimi verilecek
Bartın Üniversitesinde kalite eğitimi verilecek Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi ile Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) arasında yapılan iş birliğiyle öğretim elemanları, idari personel ve öğrenciler....
Bartın’da uyuşturucu operasyonu 3 gözaltı
Bartın’da uyuşturucu operasyonu 3 gözaltı Bartın’da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 3 kişi gözaltına alındı.
Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, Tekin’i ziyaret etti
Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, Tekin’i ziyaret etti Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, İHA Bartın Muhabiri Halil Tekin’i ziyaret etti.
Başhekim Abdullah Danışman, basın mensupları ile bir araya geldi
Başhekim Abdullah Danışman, basın mensupları ile bir araya geldi Bartın Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Uzm.
Bartın Kent Müzesi’ne ziyaretçi akını
Bartın Kent Müzesi’ne ziyaretçi akını Bartın Belediyesi tarafından açılışı yapılan Kent Tarihi Müzesi, ziyaretçi akınına uğradı.
Ehliyetsiz sürücü kaldırımda yürüyen anne ve oğluna çarptı
Ehliyetsiz sürücü kaldırımda yürüyen anne ve oğluna çarptı Bartın’da ehliyetsiz sürücünün kullandığı otomobilin çarptığı anne ve oğlu yaralandı.
Öğrenciler müzeyi ziyaret etti
Öğrenciler müzeyi ziyaret etti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bartın İl Müdürlüğü ’nün “Okul Destek Projesi” kapsamında 21 öğrenci Bartın Kent Müzesi’ni ziyaret etti.
Bartın’a engelli vatandaşlar için sanat evi kazandırılacak
Bartın’a engelli vatandaşlar için sanat evi kazandırılacak Bartın Belediyesi, 1929 yılında mezbaha binası olarak yapılan ve uzun süredir atıl durumda bulunan tarihi eski mezbaha binasını “Engelsiz Sanat Evi” olarak düzenleyecek.
Başkan Akın, SMMMO üyeleriyle buluştu
Başkan Akın, SMMMO üyeleriyle buluştu Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Üyeleri ile birlikte kahvaltı programında bir araya geldi.
Başkan Akın, eski futbolcunun anma törenine katıldı
Başkan Akın, eski futbolcunun anma törenine katıldı Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden eski Halk Eğitim Müdürü ve Bartınspor’un eski futbolcusu Metin Kabarık için düzenlenen anma....
Martılar son saniyede 1 puanı kurtardı
Martılar son saniyede 1 puanı kurtardı Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Bartınspor ile Zonguldak Karadeniz Ereğli Spor arasında oynanan Bölgesel Amatör Lig mücadelesini izledi.
Çakmak gazı soluduğu iddiasıyla hayatını kaybetti
Çakmak gazı soluduğu iddiasıyla hayatını kaybetti Bartın’da çakmak gazı soluduğu iddia edilen 16 yaşındaki bir genç hayatını kaybetti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN