Back To Top

Diğer Bartın Haberleri

Bartın’da öğrenciler uçurtma şenliğinde buluştu
Bartın’da öğrenciler uçurtma şenliğinde buluştu Bartın’da, Türk Hava Kurumu Bartın Şubesi ile Atatürk İlkokulunun işbirliğiyle geleneksel Uçurtma Şenliği düzenlendi.
Bartın Üniversitesi’nde sporda doping problemi konuşuldu
Bartın Üniversitesi’nde sporda doping problemi konuşuldu Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından gerçekleştirilen konferansta sporda doping problemi konuşuldu.
Bartın Üniversitesi genç mühendislerinden proje sergisi
Bartın Üniversitesi genç mühendislerinden proje sergisi Bartın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi son sınıf öğrencileri düzenledikleri sergide projelerini tanıttı.
TKÜUGD: ’Dilimiz kimliğimizdir’
TKÜUGD: ’Dilimiz kimliğimizdir’ Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği Türkiye Cumhurbaşkanlığının himayesinde, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Kurumu ile Türk Dil Kurumu tarafından,....
Bartın Üniversitesi Tarkan Erkan ile coştu
Bartın Üniversitesi Tarkan Erkan ile coştu Bartın Üniversitesi Bilim, Kültür-Sanat ve Spor Şenliklerinin ikinci gününde sahne alan Tarkan Erkan, gençleri coşturdu.
İstanbul’un Fethinin 564. Yıl dönümü anıldı
İstanbul’un Fethinin 564. Yıl dönümü anıldı Bartın Üniversitesi Edebiyat Fakültesi tarafından İstanbul’un fethinin 564’üncü yıl dönümü nedeniyle bir panel gerçekleştirildi.
Geleceğin öğretmenleri şenlikte buluştu
Geleceğin öğretmenleri şenlikte buluştu Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden bu yıl mezun olacak 210 öğrenci, Öğretmenim Şenliği’nde buluştu.
Gençlerden bilim sergisi
Gençlerden bilim sergisi Bartın Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Tübitak 4006 Bilim Şenliği Fuarı gerçekleştirildi.
Kaybolan yavru karaca annesine kavuşturuldu
Kaybolan yavru karaca annesine kavuşturuldu Bartın’da bulunan yavru karaca, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10.
Bartın’da enerji verimliliği masaya yatırıldı
Bartın’da enerji verimliliği masaya yatırıldı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 81 ilde gerçekleştirilen “Verimlilik Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Bartın Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü....
Bartın’da konut satışları arttı
Bartın’da konut satışları arttı Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre Bartın’da nisan ayı içerisinde 261 konut satışı yapıldı.
Sosyal medya fenomenleri paylaştı, Araplar Batı Karadeniz’e gelmeye başladı
Sosyal medya fenomenleri paylaştı, Araplar Batı Karadeniz’e gelmeye başladı Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ve Türk Hava Yolları’nın organizasyonu ile geçen yıl Körfez ülkelerinden gelen 16 sosyal medya fenomeninin Bartın ve Karabük’te....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN