Back To Top

Diğer Bartın Haberleri

KOSGEB kredilerinde sorun yaşayan esnafların sorunları masaya yatırıldı
KOSGEB kredilerinde sorun yaşayan esnafların sorunları masaya yatırıldı Bartın’da KOSGEB tarafından verilen 50 bin TL’lik kredi faiz desteğinden yararlanmaya hak kazanıp bankalardan kredisini alma konusunda sorun yaşayan esnafların....
Öğrencilere okuma ve okur yazarlık söyleşisi
Öğrencilere okuma ve okur yazarlık söyleşisi Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi felsefe, edebiyat ve tarih kulüplerinin ortaklaşa düzenlediği "Türk Halk Kültüründe Okuma ve Okuryazarlık" söyleşisinde Bartın....
Bartın’da UMKE eğitimi verildi
Bartın’da UMKE eğitimi verildi Bartın’da bir uzman hekim, iki hekim ve 17 yardımcı sağlık personeli olmak üzere toplam 20 sağlık çalışanına UMKE (Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi) temel eğitimi verildi.
15 Temmuz Şehitleri için Hatıra Ormanı
15 Temmuz Şehitleri için Hatıra Ormanı Bartın’da Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası kapsamıjda Gecen Köyü’ndeki 150 dekarlık alanda 15 Temmuz Şehitleri için fidan dikildi.
Veteriner hekim ve Ziraat Mühendisleri eğitimden geçti
Veteriner hekim ve Ziraat Mühendisleri eğitimden geçti Bartın İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü organizasyonunda Bartın’da görev yapan resmi ve özel Veteriner Hekimler, işletme ve Kooperatif Veteriner Hekimleri ile....
Yavuzaslan Irak’a gidiyor
Yavuzaslan Irak’a gidiyor Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği ve Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Güngör Yavuzaslan çalışma ziyareti için Irak’a gidecek.
Bartınlılara tuz kullanımı uyarısı
Bartınlılara tuz kullanımı uyarısı Bartın Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından ‘Dünya Tuza Dikkat’ Haftası etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda halkın bilgilendirilmesi amacıyla stant kuruldu.
Bartın İŞKUR’dan milli seferberlik standı
Bartın İŞKUR’dan milli seferberlik standı Türkiye Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Bartın İl Müdürlüğü tarafından Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Projesi kapsamında vatandaşları bilgilendirmek amacıyla stant....
Altunköprü Türkmen Şehitler anıtı açılıyor
Altunköprü Türkmen Şehitler anıtı açılıyor Türkçe Konuşan Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Güngör Yavuzaslan Kerkük’ün Altunköprü İlçesinde bulunan şehitler anıtının açılışına katılacak.
KÖYDES Tahsisat Komisyonu toplandı
KÖYDES Tahsisat Komisyonu toplandı Bartın’da KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu toplantısı ilgili kurum temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Şampiyon öğrenci Bartın Valiliğinde
Şampiyon öğrenci Bartın Valiliğinde Bartın Valisi Nusret Dirim, masa tenisi 12-15 yaş arası erkekler mental alanında Türkiye birincisi Umut Özel Eğitim Okulu 6.
Gayrimenkul Değerleme Uzmanı yetiştirilecek
Gayrimenkul Değerleme Uzmanı yetiştirilecek Bartın Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası tarafından Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Sınavına Hazırlık Eğitimi düzenlenecek.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN