Back To Top

Diğer Bartın Haberleri

Sendika çalışmaları değerlendirildi
Sendika çalışmaları değerlendirildi Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Ankara’da Genel Başkanlık görevini yürüttüğü Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası’nı....
Karaköy yolları yenileniyor
Karaköy yolları yenileniyor Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Karaköy Mahallesi Egemenlik Caddesi’ne bağlı sokaklarda başlatmış olduğu yol düzenleme çalışmalarına devam ediyor.
Anlaşma sağlandı, işçilerin eylemi sona erdi
Anlaşma sağlandı, işçilerin eylemi sona erdi Bartın’da özel bir maden ocağında işten çıkartılan ve maaş ile kıdem tazminatlarını alamadıkları gerekçesiyle eylem başlatan işçiler eylemlerini sonlandırdı.
Ağaçta mahsur kalan kedi için seferber oldular
Ağaçta mahsur kalan kedi için seferber oldular Bartın’da ağaçta mahsur kalan kedi, uzun uğraşlar sonucu itfaiye ekipleri tarafından kurtarılabildi.
Talep ve öneriler dinlendi, çalışmalar konuşuldu
Talep ve öneriler dinlendi, çalışmalar konuşuldu Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, düzenlenen kahvaltı programlarıyla vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Akın: “Aldığımız olumlu tepkiler bizi halkımıza hizmet için motive ediyor”
Akın: “Aldığımız olumlu tepkiler bizi halkımıza hizmet için motive ediyor” Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Bartın Valisinden baraj inşaatında inceleme
Bartın Valisinden baraj inşaatında inceleme Bartın Valisi Nusret Dirim, Kozcağız Barajında incelemelerde bulundu.
Bartın Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yıl Açılışı gerçekleştirildi
Bartın Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yıl Açılışı gerçekleştirildi Bartın Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yıl Açılış Töreni, Kadir Has Üniversitesi Rektör Yardımcısı ile Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi ’TSE EN ISO 9001’ belgesini teslim aldı
Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi ’TSE EN ISO 9001’ belgesini teslim aldı Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nin alanında ilk olarak almaya hak kazandığı TSE EN ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi belgesi, Türk Standartları....
Amasra’daki işçi eyleminde 4’üncü gün
Amasra’daki işçi eyleminde 4’üncü gün Bartın’da özel bir maden ocağında işten çıkartılan ve alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle asansör kulesinde eyleme başlayan 2 işçinin eylemi 4’üncü gününde.
Sanayi sitesine giren yılan ekipleri alarma geçirdi
Sanayi sitesine giren yılan ekipleri alarma geçirdi Bartın’da yeni sanayi sitesine giren yılan ekipleri alarma geçirdi.
Girdiği çay ocağını kasasını boşalttı
Girdiği çay ocağını kasasını boşalttı Bartın’da gece saatlerinde girdiği çay ocağının kasasını boşaltan hırsız yakalandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN