Back To Top

Diğer Bartın Haberleri

Başkan Akın, kahvaltı programlarına devam ediyor
Başkan Akın, kahvaltı programlarına devam ediyor Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Mahallelerde düzenlenen kahvaltı programlarına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.
Başkan Akın sporcularla bir araya geldi
Başkan Akın sporcularla bir araya geldi Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Plaj Voleybol Turnuvasının sporcuları ile bir araya geldi.
9 yaşındaki çocuk serinlemek için girdiği ırmakta boğuldu
9 yaşındaki çocuk serinlemek için girdiği ırmakta boğuldu Bartın’da arkadaşlarıyla birlikte serinlemek için ırmağa giren 9 yaşındaki çocuk, boğularak hayatını kaybetti.
Türk Dünyası STK’larından ABD’ye tepki
Türk Dünyası STK’larından ABD’ye tepki Avrasya Türk Dernekleri Federasyonu ve Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği ortak bildiri yayınlayarak ABD’nin Türkiye’ye karşı yaptırım kararı....
Jandarmandan dolandırıcılara operasyon; 4 gözaltı
Jandarmandan dolandırıcılara operasyon; 4 gözaltı Bartın İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından marka ürünlerin ismini taklit edip, vatandaşları dolandıran suç şebekesine operasyon düzenlendi.
Bartın Belediye meclisi Ağustos ayı meclis toplantısı gerçekleşti
Bartın Belediye meclisi Ağustos ayı meclis toplantısı gerçekleşti Bartın Belediye Meclisi, Ağustos ayı toplantısı gerçekleştirildi.
Sahte altın operasyonunda 7 tutuklama
Sahte altın operasyonunda 7 tutuklama Bartın ve Zonguldak’ta jandarma tarafından eş zamanlı olarak yapılan operasyonda gözaltına alınan 8 şüpheli, iletişime geçtikleri mağdurlara sahte altınları gerçek....
Sahte altın dolandırıcıları yakayı ele verdi
Sahte altın dolandırıcıları yakayı ele verdi Bartın ve Zonguldak’ta jandarma tarafından eş zamanlı olarak yapılan operasyonda gözaltına alınan 8 şüpheli, iletişime geçtikleri mağdurlara sahte altınları gerçek....
Baraj inşaatının yapıldığı köyde vatandaşlar nöbet tutuyor
Baraj inşaatının yapıldığı köyde vatandaşlar nöbet tutuyor Bartın’da baraj inşaatının yapıldığı Şarköy Boğaz Mahallesi sakinleri kendilerine yerleşim yeri gösterilmemesine tepki olarak, köyün içinden geçen yol çalışmalarında....
Bartın Üniversitesi’nin Biyoetanol projesi devam ediyor
Bartın Üniversitesi’nin Biyoetanol projesi devam ediyor Bartın Üniversitesi’nin Pakistan Goverment College Lahore Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirdiği proje kapsamında üretilmesi hedeflenen biyoetanol için ilk adımlar....
Bartın Devlet Hastanesi’ndeki yangın tatbikatı gerçeği aratmadı
Bartın Devlet Hastanesi’ndeki yangın tatbikatı gerçeği aratmadı Bartın Devlet Hastanesi’nde UMKe, 112 sağlık ekipleri ve itfaiye ekiplerince gerçekleştirilen yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı.
Başkan Akın çalışmaları inceledi
Başkan Akın çalışmaları inceledi Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, mahalle ve sokaklarda devam eden asfalt çalışmalarını inceledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN