Back To Top

Diğer Bartın Haberleri

Belde iken köy olan Arıt’ta vatandaşlar itfaiye istiyor
Belde iken köy olan Arıt’ta vatandaşlar itfaiye istiyor Bartın’ın belde belediyesi iken, 2014 yılında köy statüsüne düşürülen Arıt’ta vatandaşlar itfaiye araçlarını geri istedi.
Erbil’de gündem sıcak
Erbil’de gündem sıcak Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslar arası Gazeteciler Derneği Başkanı Güngör Yavuzaslan Kerkük’te yapılması planlanan referandum öncesi bölgeye giderek, son gelişmeleri....
80 milyon yıllık Güzelcehisar Sütunları, Tabiat Anıtı oldu
80 milyon yıllık Güzelcehisar Sütunları, Tabiat Anıtı oldu Bartın’ın Güzelcehisar Köyü’nde bulunan Güzelcehisar Bazalt Sütunları Türkiye’nin 112.
Hafriyat kamyonu ile yolcu otobüs çarpıştı: 5 yaralı
Hafriyat kamyonu ile yolcu otobüs çarpıştı: 5 yaralı Bartın’ın Kurucaşile ilçesinde yolcu otobüsü ile hafriyat kamyonunun çarpışması sonucu meydana gelen kazada 5 kişi yaralandı.
Bartın Kent Tarihi müzesi Ödül aldı
Bartın Kent Tarihi müzesi Ödül aldı Tarihi Kentler Birliği tarafından 2001 yılından bu yana düzenlenmekte olan 2016 yılı Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışmasında....
Köpeği öldürülen 80 yaşındaki Hacer Nine: “Beni köpeğimin yanına gömün”
Köpeği öldürülen 80 yaşındaki Hacer Nine: “Beni köpeğimin yanına gömün” Bartın Merkeze bağlı Akgöz köyünde köpeği Karamel’i tuvalet ihtiyacı için çıkartan Murat Sevük tasmasından kurtulan ve başka bir köpeğin peşinden koşan köpeğini altı....
Zekası ile dikkat çeken sahipsiz köpek plajın maskotu oldu
Zekası ile dikkat çeken sahipsiz köpek plajın maskotu oldu Bartın’daki Mugada Plajına akın eden tatilciler, sahipsiz köpeğe büyük ilgi gösterdi.
Amasra Belediyesi araç parkını genişletiyor
Amasra Belediyesi araç parkını genişletiyor Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı’ndan, Amasra Belediyesine kombine kanal temizleme aracı kazandırıldı.
Barış Akarsu’nun çalınan eşyaları soyguncunun ailesi tarafından Amasra’ya getirildi
Barış Akarsu’nun çalınan eşyaları soyguncunun ailesi tarafından Amasra’ya getirildi Bartın’ın Amasra ilçesinde merhum şarkıcı Barış Akarsu’nun eşyalarını çalan hırsızın ailesi oğullarının çaldığı eşyaları, Akarsu’nun annesine geri verdi.
Rektör Uzun’dan Bartın OSB’yi ziyaret
Rektör Uzun’dan Bartın OSB’yi ziyaret Bartın Organize Sanayi Bölgesini (OSB) ziyaret eden Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.
FETÖ’den tutuklanan komutanın fotoğrafına muhtardan tepki
FETÖ’den tutuklanan komutanın fotoğrafına muhtardan tepki Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi Toplantı salonunda 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında eğitim güvenliği konulu toplantı düzenlendi.
Bartın Üniversitesi akademik kadrosunu güçleniyor
Bartın Üniversitesi akademik kadrosunu güçleniyor Bartın Üniversitesi, 8’i profesör, 6’sı doçent, 15’i yardımcı doçent toplamda 38 öğretim elemanı atamasıyla akademik kadrosunu daha da güçlendirdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN