Back To Top

Diğer Bartın Haberleri

Bu robot teşhis koyup, tedavi ediyor
Bu robot teşhis koyup, tedavi ediyor Bartın Üniversitesi’nde ÖYP’li Araştırma Görevlisi Mehmet Emin Aktan, doktora çalışması kapsamında ürettiği rehabilitasyon robotu “diagnobot” aynı anda teşhis koyup,....
Fransa seçimlerinde bir ilk
Fransa seçimlerinde bir ilk Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslar arası Gazeteciler Derneği Fransa Temsilcisi ve Fransa Eşitlik ve Adalet Partisi’nin (PEJ) kurucu başkanı Ali Gedikoğlu, 2015 yılında....
Bartın Üniversitesi Eskişehir’den Lise Öğrencilerini ağırladı
Bartın Üniversitesi Eskişehir’den Lise Öğrencilerini ağırladı Bartın Üniversitesi’ni gezen Eskişehir Kılıçoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri bölüm ve programlar hakkında bilgi aldı.
Toplum yararına çalışma projesi değerlendirildi
Toplum yararına çalışma projesi değerlendirildi Bartın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından uygulanmakta olan "Toplum Yararına Çalışma Projesi" değerlendirme toplantısı yapıldı.
Medeniyet Araştırmaları Kulübünde Kerkük masaya yatırıldı
Medeniyet Araştırmaları Kulübünde Kerkük masaya yatırıldı Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği Başkanı Güngör Yavuzaslan İstanbul Üniversitesi Medeniyet Araştırmaları Kulübü’nde gerçekleşen panele katıldı.
Bartın Üniversitesi’nde Kut’ül Ammare zaferi anıldı
Bartın Üniversitesi’nde Kut’ül Ammare zaferi anıldı Bartın Üniversitesi’ndeki konferansta 101 yıl önce İngiliz Ordusu’nun 5 generali, 277 subay ve 13 bin 300 eriyle Türk Ordusu’na teslim olmasıyla birlikte yaşanan zafer....
Türkiye Nöroşirürji Derneği Amasra’da buluştu
Türkiye Nöroşirürji Derneği Amasra’da buluştu Türkiye Nöroşirürji Derneği Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi TNDer SPSCG Eğitim-Öğretim Gurubu Geleneksel 4.
Arap Seyahat Acentaları Bartın’da
Arap Seyahat Acentaları Bartın’da Körfez ve Arap ülkelerinden her yıl 2 milyonu aşkın turisti Türkiye’de misafir eden turizm acentaları, bu sezona ilişkin yeni destinasyon olanı olarak Bartın’ı seçti.
Polonyalı akademisyen Bartın Üniversitesinde ders verdi
Polonyalı akademisyen Bartın Üniversitesinde ders verdi Bartın Üniversitesinde çalışmalarını sürdüren Polonyalı misafir akademisyen İzabela Lipinska, tarım ve iktisadi gelişme konularında dersler verdi.
Bartın’da çocuk acil servisi yenilendi
Bartın’da çocuk acil servisi yenilendi Bartın’da Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları ek binası Çocuk Acil Servisi yenileme çalışmaları tamamlandı.
Rektör Uzun’a tebrik ziyaretleri devam ediyor
Rektör Uzun’a tebrik ziyaretleri devam ediyor Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.
Bartın Üniversitesi’nde İslam hukukundaki yargılar tartışıldı
Bartın Üniversitesi’nde İslam hukukundaki yargılar tartışıldı Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi tarafından düzenlenen “Ahkâmın Değişmesi” adlı konferansta İslam’daki yargıların günümüzdeki yansımaları aktarıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN