Back To Top

Diğer Batman Haberleri

Batman’daki yerel sanatçıların sorunları masaya yatırıldı
Batman’daki yerel sanatçıların sorunları masaya yatırıldı Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu (MÜZSAN) Başkanı Ahmet Onurlu, Batman’daki yerel sanatçılarla bir araya gelerek sorunları masaya yatırdı.
Batman’da otomobil hırsızlığı iddiasıyla 2 kişi tutuklandı
Batman’da otomobil hırsızlığı iddiasıyla 2 kişi tutuklandı Batman’da otomobil hırsızlığı olayını gerçekleştirdikleri iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı.
Telefonla konuşmak için ağaçlara çıkıyorlar
Telefonla konuşmak için ağaçlara çıkıyorlar Batman’ın Kozluk ilçesine bağlı İnişli köyü sakinleri cep telefonuyla konuşabilmek için ağaçlara tırmanıyor.
Riskli asansör, eve hapsetti
Riskli asansör, eve hapsetti Batman’da engelli vatandaş, 5’inci katında oturduğu apartmanın asansörünün riskli olması nedeniyle kullanıma kapatılması sonucu eve hapsolduğunu belirtti.
Sanayi ustasından motor yağı uyarısı
Sanayi ustasından motor yağı uyarısı Batmanlı sanayi ustası Adem Arslan, motor yağının süre aşımına uğraması durumunda aracın demir piston ve segmanlarını aşındırdığına dikkat çekti.
Batman’da ay tutulması ilgiyle izlendi
Batman’da ay tutulması ilgiyle izlendi Kısmi Ay tutulması, tüm Türkiye’de olduğu gibi Batman’da da ilgiyle izlendi.
PKK’lıların sırt çantalarında çok sayıda mühimmat ele geçirildi
PKK’lıların sırt çantalarında çok sayıda mühimmat ele geçirildi Batman İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince PKK terör örgütüne ait terk edilmiş vaziyetteki sırt çantalarında çok sayıda mühimmat ele geçirildi.
Batman’da kumar oynayan 24 kişiye para cezası kesildi
Batman’da kumar oynayan 24 kişiye para cezası kesildi Batman’da umuma açık yerde kumar oynayan 24 kişiye toplamda 5 bin 448 TL para cezası verildi.
Sason’da 9 çiftçiye 333 adet koyun dağıtıldı
Sason’da 9 çiftçiye 333 adet koyun dağıtıldı Batman’ın Sason ilçesinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından 9 çiftçiye toplamda 333 koyun dağıtıldı.
10 çocuk annesi yıkılan merdivenin altında kaldı
10 çocuk annesi yıkılan merdivenin altında kaldı Batman’da, kirada oturdu derme çatma evinin merdivenlerinin altında kalan kadın, şans eseri kurtuldu.
Hasankeyf’te antik liman yapılacak
Hasankeyf’te antik liman yapılacak Batman’ın Hasankeyf ilçesinde vadilerin dolgusu yapılarak antik liman yapılacak.
Oğlunu gözünün önünden ayırmamak için iş yeri açtı
Oğlunu gözünün önünden ayırmamak için iş yeri açtı Batman’da bir kadın oğlunun kötü alışkanlıklar edinmemesi ve kötü çevre edinmemesi için iş yeri açarak oğlu ile birlikte işletiyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN