Back To Top

Diğer Batman Haberleri

Gercüş’te çiftçilere teorik ve uygulamalı eğitim
Gercüş’te çiftçilere teorik ve uygulamalı eğitim Batman’ın Gercüş ilçesinde Ziraat Odası tarafından tarımdaki verimi artırmak ve çiftçileri tarımdaki yenilikler hakkında bilgilendirmek için teorik ve uygulamalı....
Üniversite öğrencileri ilahi ve ezgi konseri ile stres attı
Üniversite öğrencileri ilahi ve ezgi konseri ile stres attı Batman Üniversitesi tarafından organize edilen ve Ses Sanatçısı Orhan Doyan’ın verdiği ezgi ve ilahi konseri Merkez Kampüs Konferans Salonu’nda Rektör Prof.
Gercüş’te miniklere trafik eğitimi
Gercüş’te miniklere trafik eğitimi Batman’ın Gercüş ilçesinde Emniyet Amirliğini ziyaret eden anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.
Batman Üniversitesi öğrencilerine Akkuyu Nükleer Güç Santrali tanıtıldı
Batman Üniversitesi öğrencilerine Akkuyu Nükleer Güç Santrali tanıtıldı Batman Üniversitesi öğrencilerine yönelik Akkuyu Nükleer Güç Santrali Bilgilendirme Konferansı düzenlendi.
Batman’da hırsızlar beldeyi enerjisiz bıraktı
Batman’da hırsızlar beldeyi enerjisiz bıraktı Batman’ın Gercüş ilçesine bağlı Kayapınar beldesinde çapraz payandaları hırsızlar tarafından çalınan yüksek gerilim direği, rüzgarın da etkisi ile devrildi.
Başkan Uçar çalışmaları değerlendirdi
Başkan Uçar çalışmaları değerlendirdi Batman’ın Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar, ilçede yürütülen faaliyetleri değerlendirmek ve daha verimli çalışmalar gerçekleştirmek için belediyede çalışan....
Başkan Uçar’dan yeni amire ziyaret
Başkan Uçar’dan yeni amire ziyaret Batman’ın Sason Belediye Başkan Cuma Uçar, ilçe Emniyet Amirliğine atanan Adem Katrancı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bundu.
Sason semaları al bayraklı uçurtmalarla renklendi
Sason semaları al bayraklı uçurtmalarla renklendi Batman’ın Sason ilçesinde Alparslan Anaokulu öğrencileri Afrin’e destek vermek amacıyla al bayraklı uçurtma şenliği düzenledi.
Rektör Durmuş, Sason’da incelemelerde bulundu
Rektör Durmuş, Sason’da incelemelerde bulundu Batman Üniversitesi Rektörü Prof.
Gercüş’te münazara yarışması
Gercüş’te münazara yarışması Batman’ın Gercüş ilçesinde düzenlenen Liselerarası Münazara Yarışması’nda Şehit Kadri Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesi birinci oldu.
Su borçlarında gecikme zammı indirimi
Su borçlarında gecikme zammı indirimi Batman Belediye Başkanlığı’nın aldığı meclis kararıyla su abonelerinin birikmiş gecikme zamlarında yüzde 90 oranında indirim uygulanması süreci başladı.
Batman’da 3 yılda 3 ton 716 kilo esrar ele geçirildi
Batman’da 3 yılda 3 ton 716 kilo esrar ele geçirildi Batman’da 3 yılda 3 ton 716 kilogram esrar ele geçirildiği.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN