Back To Top

Diğer Bayburt Haberleri

Zabıtadan ramazan denetimi
Zabıtadan ramazan denetimi Bayburt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Ayında da denetimlerine devam ediyor.
Zabıtadan ramazan denetimi
Zabıtadan ramazan denetimi Bayburt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Ayında da denetimlerine devam ediyor.
Üreticilere bin 360 adet arılı kovan dağıtıldı
Üreticilere bin 360 adet arılı kovan dağıtıldı Vali İsmail Ustaoğlu, “Çoruh Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi” kapsamında hibe edilen arılı kovanların dağıtım törenine katıldı.
Bayburt’ta kalp hastasına kalıcı kalp pili
Bayburt’ta kalp hastasına kalıcı kalp pili Bayburt İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla ilklere imza atmaya devam ediyor.
Bayburt Valisi Ustaoğlu, öğrencilerle iftarda buluştu
Bayburt Valisi Ustaoğlu, öğrencilerle iftarda buluştu Bayburt Fen Lisesi Öğrenci Pansiyonu’nda gerçekleşen program öncesinde öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali İsmail Ustaoğlu sorun ve talepleri dinledi.
Hadis ve Meal Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu
Hadis ve Meal Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu Bayburt Belediyesi’nin sponsorluğunda Bayburt Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Kırk Hadis Ezberleme ve Kur’an-ı Kerim Meali olmak üzere iki farklı dalda....
Bayburt Belediyesi’nin eğitime katkıları sürüyor
Bayburt Belediyesi’nin eğitime katkıları sürüyor Öğrencilerin okuma alışkanlığı kazanmaları adına talepte bulunan okullara kitap desteği vermeyi sürdüren Bayburt Belediyesi, eğitime katkılarına devam ediyor.
Yılanlı Köy ziyaretçi akınına uğruyor
Yılanlı Köy ziyaretçi akınına uğruyor Bayburt’un Kırkpınar Köyünde her yıl Mayıs ayının ilk haftasında ortaya çıkan ve bir çok hastalığa iyi geldiğine inanılan yılanları görmek isteyen vatandaşlar köye....
Bayburt’ta TÜBİTAK fuarı
Bayburt’ta TÜBİTAK fuarı Bayburt Hoca Ahmet Yesevi İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nda projelerini sergiledi.
Bayburt’ta \
Bayburt’ta "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" Bayburt Ortaokulu tarafından "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" düzenlendi.
Yeni hayvan satış pazarı ve mezbahanenin yapımına başlandı
Yeni hayvan satış pazarı ve mezbahanenin yapımına başlandı Bayburt Belediyesi ekonomisi büyük oranda tarım ve hayvancılığa dayanan Bayburt’a, bu alanda büyük katkı sağlayacak olan bir projeyi daha hayata geçirdi.
Vali İsmail Ustaoğlu, Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisine katıldı
Vali İsmail Ustaoğlu, Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisine katıldı Bayburt Halk Eğitim Merkezi tarafından yıl sonu sergisi düzenlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN