Back To Top

Diğer Bilecik Haberleri

Osmaneli Belediye Meclisi’nin yeni üyesi Musa Tatlı oldu
Osmaneli Belediye Meclisi’nin yeni üyesi Musa Tatlı oldu Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediye Meclisi’nin yeni üyesi Musa Tatlı oldu.
Osmaneli’nde yol çalışmaları Mayıs’ta tamamlanacak
Osmaneli’nde yol çalışmaları Mayıs’ta tamamlanacak Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediye ekipleri tarafından yapılan bölünmüş yol çalışmaları Mayıs ayı sonunda tamamlanacak.
“Koşabiliyorken Koş” projesi ile Bilecik’te 7’den 70’e herkes sporla buluşuyor
“Koşabiliyorken Koş” projesi ile Bilecik’te 7’den 70’e herkes sporla buluşuyor Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 2012 yılında hayata geçirilen “Koşabiliyorken Koş” projesi yeni döneminde de 81 ilin katılımı ile 7’den 70’e....
Osmaneli’nde inşaat çalışmaları devam ediyor
Osmaneli’nde inşaat çalışmaları devam ediyor Bilecik’in Osmaneli Belediye ekipleri tarafından yapılan inşaat çalışmaları devam ediyor.
Osmaneli Konağı’nın restorasyon çalışmaları devam ediyor
Osmaneli Konağı’nın restorasyon çalışmaları devam ediyor Bilecik’in Osmaneli ilçesinin turizminde en büyük değeri olan Osmaneli Konağı’nın restorasyon çalışmaları devam ediyor.
Minik öğrenciler Başkan Duymuş’u ziyaret etti
Minik öğrenciler Başkan Duymuş’u ziyaret etti Bilecik’in Vezirhan Beldesi’nde eğitim gören minik öğrenciler, Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş’u makamında ziyaret etti.
İl Müdürü Yoldaş çiftçilerle bir araya geldi
İl Müdürü Yoldaş çiftçilerle bir araya geldi Bilecik Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Necmettin Yoldaş, çiftçilerle bir araya geldi.
Bozüyük’te seçim hareketliliği başladı
Bozüyük’te seçim hareketliliği başladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin 24 Haziran’da yapılacağını açıklamasının ardından Bozüyük AK Parti İlçe....
Yetim çocuklara yardım ellerini uzattılar
Yetim çocuklara yardım ellerini uzattılar Bilecik’in Bozüyük ilçesinde M.
Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu’nda 40 Hadis-i Şerif ezberleme yarışması
Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu’nda 40 Hadis-i Şerif ezberleme yarışması Bozüyük Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “40 Hadis-i Şerif Ezberleme Yarışması” gerçekleştirildi.
Kapalı pazar yeri sebze bölümü esnafı kura ile belirlendi
Kapalı pazar yeri sebze bölümü esnafı kura ile belirlendi Açılışına sayılı günler kalan yeni kapalı pazar yerinde faaliyet gösterecek sebze bölümüne ait tahsisli yerlerin kuraları çekildi.
İlkokul öğrenciler mangal partisi ile \
İlkokul öğrenciler mangal partisi ile "Hoşgeldin Bahar" dedi Bilecik Edebali Şehir İlkokulunda eğitim alan yaklaşık 35 öğrenci, "Hoşgeldin Bahar" pikniğinde bir araya gelip gönüllerince eğlendiler.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN