Back To Top

Diğer Bilecik Haberleri

Başkan Yağcı, öğrencilerle bir araya geldi
Başkan Yağcı, öğrencilerle bir araya geldi Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Şeyh Edebali Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi.
’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Meydanı’ için imzalar atıldı
’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Meydanı’ için imzalar atıldı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Meydanı çalışmasının sözleşmesi, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve yüklenici firma yetkilisi tarafından imzalandı.
Başkan Yağcı’ya Türk Tarih Kurumu Başkanı Turan’dan ziyaret
Başkan Yağcı’ya Türk Tarih Kurumu Başkanı Turan’dan ziyaret "Anadolu Kadınları Teşkilatı Bacıyan-ı Rüm Sempozyumu" dolayısıyla Bilecik’e gelen Türk Tarih Kurumu Başkanı Prof.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklığında 3 iş birliği protokolü imzalandı
İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklığında 3 iş birliği protokolü imzalandı Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortağı olduğu 3 iş birliği protokolü, Bilecik Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğünde imzalandı.
Bozüyük Ülkü Ocakları, Çakıroğlu’nu unutmadı
Bozüyük Ülkü Ocakları, Çakıroğlu’nu unutmadı Bilecik’in Bozüyük Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı tarafından 3 yıl önce Ege Üniversitesinde, terörist PKK sempatizanları tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz....
Bâcıyân-ı Rûm” hakkında tüm detaylar Bilecik’te ortaya çıktı
Bâcıyân-ı Rûm” hakkında tüm detaylar Bilecik’te ortaya çıktı Türk Tarih Kurumu, dünyanın ilk kadın teşkilatı olan “Bâcıyân-ı Rûm”u Bilecik’te düzenlediği etkinliklerle andı.
Vali Büyükakın’dan ziyaretler
Vali Büyükakın’dan ziyaretler Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, sanayi kuruluşlarına ve Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.
Başkan Yağcı Ticaret İl Müdürü Balta ile bir araya geldi
Başkan Yağcı Ticaret İl Müdürü Balta ile bir araya geldi Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Ticaret İl Müdürü Şinasi Balta’yı makamında ziyaret etti.
Husumetli iki aile barıştırıldı
Husumetli iki aile barıştırıldı Bilecik’te aralarında husumet olan ve geçtiğimiz günde çıkan kavgada 4 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan olayın ardından iki aile barıştırıldı.
Haşere ile mücadele dört mevsim devam ediyor
Haşere ile mücadele dört mevsim devam ediyor Bozüyük Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ilaçlama çalışmaları kış aylarında da aralıksız olarak devam ediyor.
Judo branşında hareketli başlangıç
Judo branşında hareketli başlangıç Bozüyük Belediye Başkanlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile devam eden spor okullarına yeni bir branş daha eklendi.
Bilecik’te sünnet şöleni hazırlığı
Bilecik’te sünnet şöleni hazırlığı Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan organizasyon ile kentteki çocuklar, ücretsiz olarak sünnet edilecek.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN