Back To Top

Diğer Bilecik Haberleri

Başkan Can’ın Ankara temasları
Başkan Can’ın Ankara temasları Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, bir takım temaslar için Ankara’ya gitti.
Demirköy’de ıslah çalışmaları başladı
Demirköy’de ıslah çalışmaları başladı Bilecik’in Pazaryeri ilçesine bağlı Demirköy’de ıslah çalışmaları başladı.
’Sokak Sağlıklaştırma’ projesi devam ediyor
’Sokak Sağlıklaştırma’ projesi devam ediyor Bilecik’in Pazaryeri ilçe Belediyesinin vizyon projelerinden birisi olan ’Sokak Sağlıklaştırma’ projesinin çalışmaları devam ediyor.
Başkan Yaman, il birincisi Can‘ı tebrik etti
Başkan Yaman, il birincisi Can‘ı tebrik etti Bilecik’in Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Yaz Kur’an Kursu Dini Bilgiler yarışmasında il birincisi olan Ömer Faruk Can’ı tebrik etti.
Başkan Can’ın 17 Ağustos mesajı
Başkan Can’ın 17 Ağustos mesajı Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, 17 Ağustos 1999 yılında meydana gelen depremin 19 yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Bakıcı’nın 17 Ağustos mesajı
Başkan Bakıcı’nın 17 Ağustos mesajı Bilecik’in Bozüyük ilçesi Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, 17 Ağustos 1999 depreminin 19.
Çocuklar ailenin trafik polisi oldu
Çocuklar ailenin trafik polisi oldu Kurban Bayramı tatilinde kazaları en aza indirmek amacıyla hayata geçirilen "Hatalı sürücüye kırmızı düdük" kampanyası tüm Türkiye’de olduğu gibi Bilecik’in Bozüyük....
Yağmur ve kanalizasyon hatlarında kapsamlı temizlik yapılacak
Yağmur ve kanalizasyon hatlarında kapsamlı temizlik yapılacak Bilecik’in Bozüyük İlçe Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından yağmur ve kanalizasyon hatlarında kapsamlı bir temizlik çalışması başlatıldı.
Hatalı sürücüye kırmızı düdük
Hatalı sürücüye kırmızı düdük Bilecik’te ’Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük’ projesi kapsamında, araçlardaki çocuklara kırmızı düdük, tişört ve broşür dağıtıldı.
Başkan Can’ın Kurban Bayramı mesajı
Başkan Can’ın Kurban Bayramı mesajı Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; ”Özellikle İslam aleminde, birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzura ihtiyacımızın....
Veteriner İşleri Müdürlüğünden hayvan kesim yerlerinde denetim
Veteriner İşleri Müdürlüğünden hayvan kesim yerlerinde denetim Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından Kurban Bayramına hazırlık çalışmaları kapsamında kurbanlık hayvan kesim yerlerinde denetim gerçekleştirildi.
Zabıta Müdürlüğünden şeker ve tatlı denetimi
Zabıta Müdürlüğünden şeker ve tatlı denetimi Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde şehir merkezinde şeker satışı yapılan işyerlerinde denetim gerçekleştirdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN