Back To Top

Diğer Bingöl Haberleri

Bingöl Belediyesi, tanıtım günlerine hazırlandı
Bingöl Belediyesi, tanıtım günlerine hazırlandı Bingöl Belediyesinin, 11-15 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan tanıtım günleri için hazırlıklarını tamamladığı bildirildi.
Bingöl’de ’Biz Anadoluyuz’ projesi
Bingöl’de ’Biz Anadoluyuz’ projesi Bingöl’den bin öğrecinin ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Karabük ve Muğla’da ağırlanacağı bildirildi.
Öğrenciler, bakım evindeki sokak hayvanlarını ziyaret etti
Öğrenciler, bakım evindeki sokak hayvanlarını ziyaret etti Bingöl’de bir grup öğrenci, Belediye Geçici Hayvan Bakım Evini ziyaret ederek, hayvanlarla ilgilendi.
Solhan’da 103 kurs açıldı
Solhan’da 103 kurs açıldı Bingöl’ün Solhan ilçesinde farklı alanlarda 103 kurs açıldığı bildirildi.
Bingöl’de yangın tatbikatı
Bingöl’de yangın tatbikatı Bingöl İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, yurtta yangın tatbikatı gerçekleştirdi.
Bingöl’de evlilik oranı yüzde 11 arttı, 736 nikah kıyıldı
Bingöl’de evlilik oranı yüzde 11 arttı, 736 nikah kıyıldı Bingöl’de 2017 yılının ilk 9 ayında 736 nikah kıyılırken, bir önceki yılın aynı dönemine göre evlenenlerin sayısı yüzde 11 arttı.
Topraktan çıkan dumanlar tedirgin etti
Topraktan çıkan dumanlar tedirgin etti Bingöl’ün Solhan ilçesinde bir mahallede toprağın altından çıkan dumanlar tedirgin ederken, uzmanlar bölgenin geçmişte bataklık olduğunu, bitki kalıntılarının....
Bingöl’de 2 bin öğrenciye aşure ikramı
Bingöl’de 2 bin öğrenciye aşure ikramı Bingöl Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla üniversite öğrencilerine aşure ikram etti.
Anne köpek ve 10 yavrusu koruma altına alındı
Anne köpek ve 10 yavrusu koruma altına alındı Bingöl’de bitkin halde bulunan anne köpek ve 10 yavrusu, Belediye Geçici Hayvan Bakımevi’nde koruma altına alındı.
Bingöl’de 42 genç çiftçiye 252 büyük baş hayvan hibe edildi
Bingöl’de 42 genç çiftçiye 252 büyük baş hayvan hibe edildi Bingöl’de ‘Genç Çiftçi Hibe Desteği Projesi’ kapsamında 42 çiftçiye, 252 büyükbaş hayvan dağıtımı yapıldı.
AK Parti’li Yılmaz: “Milli gelirimizi 860 milyar dolara çıkardık”
AK Parti’li Yılmaz: “Milli gelirimizi 860 milyar dolara çıkardık” AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Ekonomimizi 230 milyar dolardan 860 milyar dolara çıkardık.
MHP’li Erdem: “Barzani’nin hayali çocukluk hayali olarak kalacak”
MHP’li Erdem: “Barzani’nin hayali çocukluk hayali olarak kalacak” MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, “Barzani’nin çocukluk hayali kesinlikle çocukluk hayali olarak kalacaktır.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN