Back To Top

Diğer Bingöl Haberleri

Bingöl’de \
Bingöl’de "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü" Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, vatandaşları ve muhtarları kadına yönelik şiddet konusunda bilinçlendirdi.
Bingöl’de işgalle mücadele
Bingöl’de işgalle mücadele Bingöl Belediyesi, 56 işgal girişimini engelleyerek 62 bin TL idari para cezası kesti.
Bingöl’de “Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu” projesi
Bingöl’de “Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu” projesi AK Parti Ekonomi İşler Başkanlığı tarafından 81 ilde gerçekleştirecek olan “Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu” projesinin toplantısı Bingöl’le birlikte 3 ilde....
Okulun hem müdürü, hem öğretmeni hemde hizmetlisi
Okulun hem müdürü, hem öğretmeni hemde hizmetlisi Bingöl’e 90 kilometre uzaklıkta bulunan Tarhan Köyü İlkokulunda görev yapan 27 yaşındaki Seda öğretmen, tüm zorluklara rağmen öğrencilere eğitim vermek için büyük emek....
Bingöl’de öğrenci servisleri denetlendi
Bingöl’de öğrenci servisleri denetlendi Bingöl’de öğrenci servisleri denetlenirken, servislerde yolcu taşıyan sürücülere de işlem yapıldığı öğrenildi.
Bingöl köyleri beyaza büründü
Bingöl köyleri beyaza büründü Bingöl’de kent merkezi dışında bir çok ilçe ve köye mevsimin ilk karı düştü.
Bingöl’de 3 yılda 900 yapıya ruhsat verildi
Bingöl’de 3 yılda 900 yapıya ruhsat verildi Bingöl Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, son üç yılda 900 inşaata yapı ruhsatı verdi.
Bingöl’de yasa dışı avlanmaya 197 bin TL ceza kesildi
Bingöl’de yasa dışı avlanmaya 197 bin TL ceza kesildi Bingöl’de yasa dışı avlanma nedeniyle bu yıl 9 bin 324 lira, 2003-2017 arasında ise 286 kişiye 197 bin 768 TL para cezası kesildiği bildirildi.
Bingöl’de \
Bingöl’de "Öğrenciler Sinema ile Buluşuyor" projesi Bingöl’de "Öğrenciler Sinema ile Buluşuyor" projesi kapsamında 10 bin 245 öğrenci sinemaya götürüleceği bildirildi.
Bingöl AFAD, öğrenci ve muhtarları bilgilendirdi
Bingöl AFAD, öğrenci ve muhtarları bilgilendirdi Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Bingöl İl Müdürlüğü tarafından, ‘O Kahraman Benim’ projesi kapsamında öğrenci ve mahalle muhtarları bilgilendirildi.
Otomobilin çarptığı köpek tedavi altına alındı
Otomobilin çarptığı köpek tedavi altına alındı Bingöl’ün Genç ilçesinde bir aracın çarpması sonucu yaralanan köpek tedavi altına alındı.
Bingöl’de trafik kazası: 2 yaralı
Bingöl’de trafik kazası: 2 yaralı Bingöl’de meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN