Back To Top

Diğer Bingöl Haberleri

Bingöl’de 5 odalı sığınak ele geçirildi
Bingöl’de 5 odalı sığınak ele geçirildi Bingöl’de terör örgütü PKK’ya yönelik devam eden operasyonlar kapsamında içerisinde mühimmat ve yaşam malzemesi bulunan 5 odalı sığınak ele geçirildi.
Bingöl’de zift ve mermer tozu ile yapılan eserler sergilendi
Bingöl’de zift ve mermer tozu ile yapılan eserler sergilendi Bingöl’de öğretmen Hakan Saçma tarafından, ilk defa zift ve mermer tozu kullanılarak yapılan çok sayıda eser sergilendi
İMKB Bingöl Anadolu Lisesinde Görsel....
Bingöl’de bin 20 öğrenciye eğitim desteği
Bingöl’de bin 20 öğrenciye eğitim desteği Bingöl’de bin 20 öğrenciye çeşitli eğitim desteği verildi.
PTT’den ‘Ramazan Bayramı Tebrik Kartı’ uygulaması
PTT’den ‘Ramazan Bayramı Tebrik Kartı’ uygulaması Bingöl’de PTT’nin ’Ramazan Bayramı Tebrik Kartı’ uygulaması düzenlendi bildirildi.
Bingöl merkezli 6 ilde kaçak sigara operasyonu: 8 şüpheli tutuklandı
Bingöl merkezli 6 ilde kaçak sigara operasyonu: 8 şüpheli tutuklandı Bingöl merkezli 6 ilde düzenlenen kaçak sigara operasyonunda 2 milyon 500 bin lira değerinde kaçak sigara ele geçirilirken, 8 şüpheli tutuklandı.
Solhan’da başı boş hayvanlarla mücadele
Solhan’da başı boş hayvanlarla mücadele Bingöl’ün Solhan ilçesinde başıboş hayvanlarla mücadele edilmesi için komisyon oluşturulduğu bildirildi.
Bingöl’de dilenci operasyonu
Bingöl’de dilenci operasyonu Bingöl’de zabıta ekipleri tarafından düzenlenen dilenci operasyonunda yakalanan 19 kişiye 2 bin lira idari para cezası kesildi.
Bingöl’de’ 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ etkinlikleri
Bingöl’de’ 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ etkinlikleri Bingöl’de ’5 Haziran Dünya Çevre Günü’ nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenleniyor.
Bingöllü fırıncıların, 80 derece sıcakta oruç mesaisi
Bingöllü fırıncıların, 80 derece sıcakta oruç mesaisi Bingöl’ün Genç ilçesinde fırıncılar 60 ile 80 derecelik sıcağın önünde oruçlu olmalarına rağmen ekmek ve ramazan pidesi yetiştirmek için yoğun mesai harcıyor.
Başıboş hayvanlar sürücülere zor anlar yaşatıyor
Başıboş hayvanlar sürücülere zor anlar yaşatıyor Şehirlerarası yollara giren başıboş hayvanlar, sürücülerin korkulu rüyası haline geldi.
Genç’te başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Genç’te başarılı öğrenciler ödüllendirildi Bingöl’ün Genç ilçesinde çeşitli alanlarda başarılı olan 148 öğrenci ödüllendirildi.
Bingöl’de öğrenciler işitme testinden geçirildi
Bingöl’de öğrenciler işitme testinden geçirildi Bingöl’de sağlık ekipleri, 770 öğrenciyi işitme testinden geçirdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN