Back To Top

Diğer Bingöl Haberleri

Bingöl’de ’Temel Afet Bilinci’ eğitimi
Bingöl’de ’Temel Afet Bilinci’ eğitimi Bingöl’de ’Temel Afet Bilinci’ programı kapsamında hastane personeline eğitim verildi
Bingöl İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, ‘Afete Hazır Türkiye’....
Bingöl’de yaban hayvanları destekleniyor
Bingöl’de yaban hayvanları destekleniyor Bingöl’de, yaban hayvanlarının desteklenmesi için 905 meyveli fidan ile 120 kilogram buğday ekimi yapıldı.
Bingöl’de yol düzenlemesi
Bingöl’de yol düzenlemesi Bingöl Valiliği, yeni köprü yapılana kadar Devlet Hastanesi acil girişinin alt kısmındaki servis yolunun, acil durumlarda ambulans, itfaiye ve emniyet araçlarının....
Bingöl’de 4006 Tubitak Bilim Fuarı
Bingöl’de 4006 Tubitak Bilim Fuarı Bingöl’de açılan bilim fuarında öğrenciler projelerini sergiledi.
Bingöl’de C4 patlayıcı ile EYP ateşleyicisi ele geçirildi
Bingöl’de C4 patlayıcı ile EYP ateşleyicisi ele geçirildi Bingöl’ün Yayladere ilçesi kırsalında düzenlenen operasyonda terör örgütü PKK’ya ait C4 patlayıcı, el yapımı patlayıcı, EYP ateşleyici elektronik kartı ve broşürü ele....
Genç’te liseler arası bilgi yarışması
Genç’te liseler arası bilgi yarışması Bingöl’ün Genç ilçesinde liseler arası bilgi yarışması düzenlendi.
Öğrencilerden \
Öğrencilerden "Engel Tanımıyoruz" projesi Bingöl’de üniversite öğrencileri hazırladıkları "Engel Tanımıyoruz” projesi kapsamında, engellilere engelsiz bir gün yaşattı.
Kadınlara etkili iletişim semineri
Kadınlara etkili iletişim semineri Bingöl’de kadınlara etkili iletişim semineri verildi.
Bingöl’de ’Kadın Emek Çarşısı’ tamamlandı
Bingöl’de ’Kadın Emek Çarşısı’ tamamlandı Bingöl’de yapımı tamamlanan ’Kadın Emek Çarşısı’nın faaliyete geçmesi için başvuruların başladığı bildirildi.
Bingöl depreminin 14. Yılı
Bingöl depreminin 14. Yılı 1 Mayıs 2003 Bingöl depremiyle ilgili açıklama yapan Bingöl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Emin Boğatekin, yıkılması gereken binaların yerine depreme dayanıklı....
Fiziksel engelli çocuğa tekerlekli sandalye yardımı
Fiziksel engelli çocuğa tekerlekli sandalye yardımı BİNGÖL (İHA) – Bingöl’de bir dernek fiziksel engelli 12 yaşındaki çocuğa tekerlekli sandalye yardımında bulundu.
Bingöl’de kadınlara, hastalıklarla ilgili eğitim verildi
Bingöl’de kadınlara, hastalıklarla ilgili eğitim verildi Bingöl’de kadınlara çeşitli hastalıklarla ilgili eğitim verildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN