Back To Top

Diğer Çankırı Haberleri

2003’teki HSBC patlamasıyla ilgili bir El Kaide üyesi yakalandı
2003’teki HSBC patlamasıyla ilgili bir El Kaide üyesi yakalandı 2003 yılında İstanbul Levent’te HSBC Bankası önünde 27 kişinin öldüğü, 450 kişinin yaralandığı patlamayla ilgili El Kaide silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan....
Ilgaz belediyesi kapalı pazar yapacak
Ilgaz belediyesi kapalı pazar yapacak Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve pazarcı esnafıyla bir toplantı yaptı.
Çankırı İl koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı
Çankırı İl koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı Çankırı il koordinasyon kurulu toplantısı Hacı Ali tesislerinde gerçekleştirildi.
Ilgaz’da turizm haftası etkinlikler
Ilgaz’da turizm haftası etkinlikler Turizm haftası, Ilgaz Emel Oktay Türkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi tarafından hazırlanan bir dizi etkinlikle kutlandı.
Başkan Dinç’den 15 Temmuz gazisine ziyaret
Başkan Dinç’den 15 Temmuz gazisine ziyaret Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 15 Temmuz’da FETÖ terör örgütünün gerçekleştirdiği vatana ihanet girişimine başkaldırarak gazi olan Çankırılı Erdal Anbarcı’yı....
Ülkü Ocakları’ndan ‘Tek Sevdamız Türkiye’ Konseri
Ülkü Ocakları’ndan ‘Tek Sevdamız Türkiye’ Konseri Şabanözü Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, ‘Tek Sevdamız Türkiye” isimli bir eğlence programı düzenledi.
Seçim otobüsü üzerinden evlenme teklifi
Seçim otobüsü üzerinden evlenme teklifi Referandum çalışmaları son hızıyla devam ederken, Çankırı’da bir genç sevdiği kıza seçim otobüsü üzerinden evlenme teklifinde bulundu.
Çocuk Akademisinden Çanakkale gösterisi
Çocuk Akademisinden Çanakkale gösterisi Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi tarafından düzenlenen “Ecdadın izinden Çanakkale” programı izleyenleri büyüledi.
Rektör Ayrancı, yangınzedelerin üzüntüsüne ortak oldu
Rektör Ayrancı, yangınzedelerin üzüntüsüne ortak oldu Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof.
Çankırı’da küle dönen köy havadan görüntülendi
Çankırı’da küle dönen köy havadan görüntülendi Çankırı’nın Ilgaz ilçesi Serçeler köyünde bir evde çıkan yangında alevlere teslim olan köy, drone ile havadan görüntülendi.
Köyün yarısı yandı
Köyün yarısı yandı Çankırı’nın Ilgaz ilçesinde çıkan yangında ilk belirlemelere göre 25 evin yandığı belirtiliyor.
Çankırı’da gökyüzü uçurtmalarla şenlendi
Çankırı’da gökyüzü uçurtmalarla şenlendi Çankırı Karatekin Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı olan Spor Topluluğu tarafından ‘Uçurtma Uçurma Şenliği’ düzenlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN