Back To Top

Diğer Çankırı Haberleri

Çankırı Karatekin Üniversitesinde mezuniyet coşkusu
Çankırı Karatekin Üniversitesinde mezuniyet coşkusu Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) kuruluşunun 10.
Eldivan’da ‘Engelliler Haftası’ etkinliği
Eldivan’da ‘Engelliler Haftası’ etkinliği Eldivan Kaymakamlığı ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile Eldivan Belediyesi tarafından Engelliler Haftası dolayısıyla....
Çankırı’nın en başarılı öğrencileri kep attı
Çankırı’nın en başarılı öğrencileri kep attı Çankırı TOBB Fen Lisesi yeni binasında ilk mezunlarını verdi..
Hünerli annelerden emek dolu sergi
Hünerli annelerden emek dolu sergi Çankırı Belediyesi Hanımlar Lokalinin anneleri, “Atölyem Çankırı” temalı dönem sonu sergisinde eserlerini görücüye çıkardı.
Dünya Süt Günü Paneli
Dünya Süt Günü Paneli Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof.
Geleceğin gıda mühendisleri miniklere ’süt’ün önemini anlattı
Geleceğin gıda mühendisleri miniklere ’süt’ün önemini anlattı Dünya Süt Günü etkinlikleri kapsamında Çankırı Karatekin Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölüm öğrencileri Çankırı Merkez Atatürk İlkokulunda derslere girerek minik....
Yapraklı Yaylası gençlerin enerjisi ile doldu taştı
Yapraklı Yaylası gençlerin enerjisi ile doldu taştı Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç "Gençlik Şöleni"nde şarkılar söyledi, oyunlar oynadı ve kazanların başına geçerek gençlere ikramlarda bulundu.
Bu köye binlerce kişi 7 yılda bir geliyor
Bu köye binlerce kişi 7 yılda bir geliyor Çankırı’ın Ilgaz ilçesine bağlı Şeyhyunus köyünde her 7 yılda bir geleneksel hale gelen "Hacet Duası" yaklaşık 7 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti.
Ilgaz Enerji Çalıştayı
Ilgaz Enerji Çalıştayı Southern İllinois Universitesi Edwardsvılle tarafından Çankırı Karatekin Üniversitesinin desteğiyle düzenlenen “Sürdürülebilir Anadolu” temalı Ilgaz Enerji Çalıştayı....
Bu yol Çankırı-Ankara arasını 40 km kısaltacak
Bu yol Çankırı-Ankara arasını 40 km kısaltacak AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, yapımı devam eden Çerkeş Tüneli’nden sonra Kızılcahamam-Çerkeş yolunun da müjdesini verdi.
Ilgazlı miniklerin Anneler Günü heyecanı
Ilgazlı miniklerin Anneler Günü heyecanı Çankırı’nın Ilgaz ilçesinde ana sınıfı öğrencileri tarafından Anneler Günü dolayısıyla bir gösteri düzenlendi.
Dinç: \
Dinç: "Çankırı ilham dolu bir şehir olacak" Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, "Çankırı; tarihi, kültürü, turizmi, kent estetiği, rekreasyon alanları, modern tesisleri ve merkezleri, iktisadi yapısı, Tuz....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN