Back To Top

Diğer Çankırı Haberleri

Başkan Boz muhtarları ağırladı
Başkan Boz muhtarları ağırladı Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Muhtarlar Günü münasebeti ile merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Çankırı’da İstiklal Yolu Yürüşü’nün 9.’su gerçekleştirildi
Çankırı’da İstiklal Yolu Yürüşü’nün 9.’su gerçekleştirildi Çankırı’nın Ilgaz ilçesi sınırlarında bulunan Kıyısın köyüne giden 5 kilometrelik dağ yolunda yürüyen vatandaşlar atalarını yad etti.
AFAD Ilgaz Eğitim Kampı’nı tamamladı
AFAD Ilgaz Eğitim Kampı’nı tamamladı Çankırı AFAD Ilgaz Eğitim Kampı tamamlandı.
Yıldız Kız Boks Milli Takımı 4 madalyayla ülkeye döndü
Yıldız Kız Boks Milli Takımı 4 madalyayla ülkeye döndü Rusya’nın Anapa şehrinde 8-16 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen “Yıldız Bayanlar Avrupa Şampiyonası”nda mücadele eden ay-yıldızlılar, yurda döndü.
Kamu çalışanlarından kan bağışı
Kamu çalışanlarından kan bağışı Kızılay tarafından, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlara yönelik kan bağışı kampanyası yapıldı.
Çankırı’da Muhtarlar Günü kutlandı
Çankırı’da Muhtarlar Günü kutlandı Çankırı’da “19 Ekim Muhtarlar Günü” kutlandı.
Çankırı’da mevsimi şaşıran erik ağacı çiçek açtı
Çankırı’da mevsimi şaşıran erik ağacı çiçek açtı Çankırı’da İncili Çeşme Mahallesi Tosya Caddesi üzerinde bulunan 82 yaşındaki Mustafa Usta’nın iş yeri yan tarafında olan erik ağacı sonbahar mevsiminde yeniden çiçek....
Minik öğrenciler itfaiyeyi tanıdı
Minik öğrenciler itfaiyeyi tanıdı Çankırı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, minik misafirlerini ağırladı.
İŞKUR’dan İŞ’te Anne Projesi
İŞKUR’dan İŞ’te Anne Projesi Çankırı Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) kadın ve genç istihdamını artırmak amacıyla bir dizi projeyi hayata geçirdi.
Çankırı’daki 4 yangının şüphelisi çocuk çıktı
Çankırı’daki 4 yangının şüphelisi çocuk çıktı Çankırı’da Aksu Mahallesi’nde peş peşe meydana gelen 4 farklı yangının şüphelisi çocuk çıktı.
ÇATSO ve ÇTB’den \
ÇATSO ve ÇTB’den "Enflasyona Topyekun Mücadele"ye destek Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası (ÇATSO) ve Çankırı Ticaret Borsası (ÇTB) Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafında Enflasyona Topyekun Mücadele Programı’na destek veriyor.
Çankırı’daki 3 bin 300 öğrenci sinemayla buluşacak
Çankırı’daki 3 bin 300 öğrenci sinemayla buluşacak Kültür ve Turizm Bakanlığının koordinasyonunda Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Belediyeler Birliği ve Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği iş birliğinde....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN