Back To Top

Diğer Çankırı Haberleri

Yolda bulduğu 10 bin lirayı polise teslim etti
Yolda bulduğu 10 bin lirayı polise teslim etti Çankırı’da 18 yaşındaki bir genç, yolda bulduğu 10 bin lirayı polise teslim etti.
Ak Parti Çankırı teşkilatı seçim startını verdi
Ak Parti Çankırı teşkilatı seçim startını verdi AK Parti Çankırı Teşkilatı 16 Nisan’daki halk oylaması için kampanya startını verdi.
İngilizce Alışveriş Oyunu ile Markette Yarıştılar
İngilizce Alışveriş Oyunu ile Markette Yarıştılar Çankırı Belediyesi, Fatih Sultan Mehmet Çocuk Kulübü İngilizce Atölyesi’ne katılan öğrenciler, İngilizce bilgileri ile kıyasıya yarıştı.
Çankırılı Güreşçileri Türkiye Şampiyonasında mücadele edecek
Çankırılı Güreşçileri Türkiye Şampiyonasında mücadele edecek Türkiye Güreş Federasyonu 2016-2017 sezonu Yıldızlar Grup müsabakaları tamamlandı.
Çankırı Belediyesi Kışlak Mücadelesinin Startını Verdi
Çankırı Belediyesi Kışlak Mücadelesinin Startını Verdi Çankırı Belediyesi, uçucu vektörlere karşı mücadeleyi daha etkin kılmak için kışlak mücadele çalışmalarına başladı.
Çankırı Belediye’si Voleybol’da İl İkincisi Oldu
Çankırı Belediye’si Voleybol’da İl İkincisi Oldu Çankırı Voleybol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.
Yeni Yerleşim Alanlarına Yeni Kaldırımlar
Yeni Yerleşim Alanlarına Yeni Kaldırımlar Çankırı Belediyesi, yeni yerleşim alanlarında gerçekleştirdiği yol ve asfaltlama çalışmalarımın ardından kaldırım çalışmalarına başladı.
Deniz Olmayan Kente Gemi Geliyor
Deniz Olmayan Kente Gemi Geliyor Çankırı Belediyesi Temalı Kütüphaneler Projesi’nin 3.
Zabıta Ekiplerinde Yaka Kamerası Dönemi Başlıyor
Zabıta Ekiplerinde Yaka Kamerası Dönemi Başlıyor Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde yaka kameralı dönem başlıyor.
İsfendiyar Sokak’ta yollar düzenleniyor
İsfendiyar Sokak’ta yollar düzenleniyor Çankırı Belediyesi, Yenimahalle İsfendiyar Sokak’ta yol düzenleme çalışmalarına başladı.
Engelliler el emeklerini sergiledi
Engelliler el emeklerini sergiledi Çankırı Belediyesi’nin okul eğitimi almamış 25 yaş üstü engelliler için açtığı ahşap boyama kursuna katılan engelli gençler, yaptıkları ürünleri 14 Şubat Sevgililer....
Şampiyon güreşçi başarıya doymuyor
Şampiyon güreşçi başarıya doymuyor Çankırı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü güreşçilerinden Seyfullah Karadeniz, İşitme Engelliler Türkiye Güreş Şampiyonası Büyükler Kategorisi Grekoromen Stil 85 kg’da....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN