Back To Top

Diğer Çankırı Haberleri

Şehit Halisdemir’in kardeşi, şehit babasının acısını paylaştı
Şehit Halisdemir’in kardeşi, şehit babasının acısını paylaştı Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 15 Temmuz gecesi gösterdiği kahramanlık ile adını unutulmazların arasına yazdıran Astsubay Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner....
Çankırı’nın tarihi güzelliklerini yerinde gördüler
Çankırı’nın tarihi güzelliklerini yerinde gördüler Çankırı Belediyesi, şehrin tarihi ve kültürel değerlerini tanıtmaya devam ediyor.
Çankırı Yaranı gelecek nesiller için umut veriyor
Çankırı Yaranı gelecek nesiller için umut veriyor Çankırı Belediyesi, UNESCO’nun somut olmayan kültürel mirası listesinde yer alan Yaran kültürünü Çankırı’ya gelen misafirlerine hem tanıtıyor hem de onlara yaşatıyor.
Çankırı’da uyuşturucu tacirlerine geçit yok
Çankırı’da uyuşturucu tacirlerine geçit yok Çankırı Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonlarda uyuşturucu madde kullanan ve satan bir kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Çankırı şehidini uğurladı
Çankırı şehidini uğurladı Bitlis’te çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan için memleketi Çankırı’da bugün cenaze töreni düzenlendi.
Şehit Kapdan’ın cenazesi Çankırı’ya getirildi
Şehit Kapdan’ın cenazesi Çankırı’ya getirildi Bitlis’in Hizan ilçesi Giriziyaret Tepe bölgesinde dün çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan’ın naaşı bugün sabah saatlerinde memleketi....
Çankırı’ya şehit ateşi düştü
Çankırı’ya şehit ateşi düştü Bitlis’in Hizan ilçesi Giriziyaret Tepe bölgesinde çığ düşmesi sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan’ın Çankırı’daki ailesine şehadet haberi verildi.
Yeni hastane yeri görüşüldü
Yeni hastane yeri görüşüldü 2018 yılı yatırım programına alınan 300 yataklı Çankırı Devlet Hastanesinin nereye yapılacağının belirlenmesi için Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın başkanlığında bir toplantı....
Çankırı’da 28 bin öğrencinin karne sevinci
Çankırı’da 28 bin öğrencinin karne sevinci Çankırı’da 28 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı.
2018 yılının ilk Koordinasyon Kurulu toplandı
2018 yılının ilk Koordinasyon Kurulu toplandı Çankırı’da 2018 yılının ilk İl Koordinasyon Kurulu toplantısı, Vali Yardımcısı Zeki Karaca başkanlığında gerçekleştirildi.
Tatlıçay’da Afgan uyruklu bir erkek cesedi bulundu
Tatlıçay’da Afgan uyruklu bir erkek cesedi bulundu Çankırı’da, Ankara-Kastamonu karayolu civarında Tatlıçay içinde çamaşır ipiyle demire asılmış şekilde bir erkek cesedi bulundu.
Özel öğrenciler bilim ile tanışıyor
Özel öğrenciler bilim ile tanışıyor Çankırı Belediyesi, Çankırı’daki okulların özel eğitim sınıflarında öğrenim gören özel öğrencileri farklı atölyeler ve bilim ile tanıştırıyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN