Back To Top

Diğer Çankırı Haberleri

3 kafadar lise öğrencisi ‘radyasyon koruyucu elbise’ yaptı
3 kafadar lise öğrencisi ‘radyasyon koruyucu elbise’ yaptı Çankırı’da lise öğrencisi 3 kafadar hamam böceklerinden esinlenerek ‘radyasyon koruyucu elbise’ yaptı.
Ilgaz’da yaz Kur’an kursu semineri
Ilgaz’da yaz Kur’an kursu semineri Çankırı’nın Ilgaz ilçesinde 12 Haziran’da başlayacak olan yaz Kur’an kursu için seminer verildi.
TKDK’nın 100 bin istihdam hedefi
TKDK’nın 100 bin istihdam hedefi Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu(TKDK) Çankırı İl Koordinatörü Emre Akbıyık, “Kurumumuzun 2014-2020 yılları için belirlemiş olduğu stratejik hedeflerin....
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplandı
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplandı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
Su giderine sıkışan yavru köpek için seferberlik
Su giderine sıkışan yavru köpek için seferberlik Ankara yolu üzerinde Aşağı Pelitözü köyü yakınlarında bulunan Katı Atık Arıtma Tesisi’nin kirli su giderine sıkışan yavru köpeği kurtarmak için yetkililer seferber oldu.
Çankırı-Kastamonu yoluna sıfır asfalt
Çankırı-Kastamonu yoluna sıfır asfalt Çankırı Belediyesi şehir içerisindeki asfalt çalışmalarına devam ediyor.
Tarihi Hamam Tuz Rehabilitasyon Merkezine dönüşüyor
Tarihi Hamam Tuz Rehabilitasyon Merkezine dönüşüyor Çankırı Belediyesi, Osmanlı dönemine ait 4 asırlık Karataş Hamamı’nın restore çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Masal Müzesi çalışmaları devam ediyor
Masal Müzesi çalışmaları devam ediyor Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’in, çocukları Anadolu masalları ve masal kahramanları ile buluşturacağı Masal Müzesi’nin yapım çalışmaları devam ediyor.
Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı gözaltına alındı
Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı gözaltına alındı Çankırı’da Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında AK Parti’li İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker gözaltına alındı.
Belediye yeni park çalışmalarına başladı
Belediye yeni park çalışmalarına başladı Çankırı Belediyesi, gerçekleştirdiği çalışmalar ile şehir merkezine ve mahallelere yeni parklar kazandırmaya devam ediyor.
Bu da \
Bu da "Çöp Taksi" Çankırı’da, büyük çöp kamyonlarının giremediği dar sokaklara ’Çöp Taksi’ giriyor.
Çankırı şehidini dualarla uğurladı
Çankırı şehidini dualarla uğurladı Van-Çaldıran yolu üzerinde Bölücü Terör Örgütü PKK’lı teröristler tarafından 3 tırın yakılması olayına müteakip bölgede düzenlenen operasyonda şehit düşen Uzman Çavuş....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN