Back To Top

Diğer Çankırı Haberleri

Gurbetteki Çankırılılar hasret giderdi
Gurbetteki Çankırılılar hasret giderdi Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, hafta sonu birçok önemli misafirini ağırladı.
Goalball Erkekler Yükselme Grubu müsabakaları başladı
Goalball Erkekler Yükselme Grubu müsabakaları başladı Goalball Erkekler Yükselme Grubu müsabakaları Çankırı’da Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonu’nda başladı.
Çankırı’da 200 bin liralık kaçak otomobil ele geçirildi
Çankırı’da 200 bin liralık kaçak otomobil ele geçirildi Çankırı’da D-100 karayolu üzerine yapılan uygulama sırasında bir araca el konuldu.
Polislere çarpan şahıs tutuklandı
Polislere çarpan şahıs tutuklandı Çankırı’da yol güvenliği sağlayan polislere çarparak 1 polisin şehit olmasına, 1 polisin de ağır yaralanmasına sebep olan sürücü çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
TBMM Başkanı Yıldırım Çankırı’da
TBMM Başkanı Yıldırım Çankırı’da Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, Çankırı’da bazı ziyaretlerde bulundu.
Çankırı’da yaralanan polis Ankara’ya sevk edildi
Çankırı’da yaralanan polis Ankara’ya sevk edildi TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın Çankırı ziyareti öncesi güvenlik önlemi alan polislere bir araç çarptı.
TBMM Başkanı Yıldırım’ın ziyareti öncesi üzücü kaza: 1 şehit, 1 yaralı
TBMM Başkanı Yıldırım’ın ziyareti öncesi üzücü kaza: 1 şehit, 1 yaralı Çankırı’da, TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın ziyareti öncesi yolda güvenlik önlemi alan polislere hafif ticari araç çarptı.
Çankırı TOKİ 2. Etap’ta kura heyecanı
Çankırı TOKİ 2. Etap’ta kura heyecanı TOKİ tarafından Çankırı merkez ilçede hayata geçirilen ve kentsel dönüşüm projesi olan Çankırı TOKİ Evleri projesindeki konutların hak sahipliği belirleme kuraları....
Belediye ve Müftülük, gençler için imzaladı
Belediye ve Müftülük, gençler için imzaladı Çankırı Belediyesi ve İl Müftülüğü arasında liseli ve üniversiteli gençlerin eğitim faaliyetlerine ilişkin protokol imzalandı.
KUZKA imza töreni gerçekleştirildi
KUZKA imza töreni gerçekleştirildi Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansının "2018 Yılı Turizm Odaklı Kalkınma Mali Destek Programı-Çankırı İli Sözleşme İmza Töreni" KUZKA Çankırı Ofisi’nde gerçekleştirildi.
4. Kolordu Komutanı Sivri’den Vali Aktaş’a ziyaret
4. Kolordu Komutanı Sivri’den Vali Aktaş’a ziyaret 4.
Çivitçioğlu Medresesi anıların mekanı oldu
Çivitçioğlu Medresesi anıların mekanı oldu Çankırı Belediyesinin şehre kazandırdığı Çivitçioğlu Medresesi, yaz sezonuyla birlikte çok sayıda yerli ve yabancı turistin akınına uğradı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN