Back To Top

Diğer Çorum Haberleri

Sungurlu belediyesi araçları bayraklarla donatıldı
Sungurlu belediyesi araçları bayraklarla donatıldı Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in talimatıyla Tunceli’ de meydana gelen helikopter kazasında Şehit olan J.
Şehit Astsubay Karaman yarın son yolculuğuna uğurlanacak
Şehit Astsubay Karaman yarın son yolculuğuna uğurlanacak Tunceli’nin Pülümür ilçesinde polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Yavuz Selim Karaman, yarın memleketi Çorum’un Sungurlu....
Şehit Karaman’ın evine taziye çadırı kuruldu
Şehit Karaman’ın evine taziye çadırı kuruldu Tunceli’de meydana gelen helikopter kazasında şehit düşen Jandarma Kıdemli Çavuş Yavuz Selim Karaman’ın baba ocağında taziye çadırı kuruldu.
Çorum’a şehit ateşi düştü
Çorum’a şehit ateşi düştü Tunceli’nin Ovacık ilçesinde düşen helikopterde şehit olan Astsubay Yavuz Selim Karaman’ın Çorum’un Sungurlu ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.
Çorum’da turizm haftası etkinlikleri
Çorum’da turizm haftası etkinlikleri Çorum’da Turizm Haftası etkinlikleri başladı.
Çanakkale Gezileri Başladı
Çanakkale Gezileri Başladı Sungurlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen kültür gezileri kapsamında Çanakkale gezisi başladı.
Milletvekili Uslu’dan Kargı’ya doğalgaz müjdesi
Milletvekili Uslu’dan Kargı’ya doğalgaz müjdesi AK Parti Çorum Milletvekili, TBMM İdari Amiri ve Salim Uslu Kargı’ya doğalgaz müjdesi verdi.
Çorum’da referandum kutlaması
Çorum’da referandum kutlaması Çorum’da referandum sonuçlarının açıklanmasıyla vatandaşlar Hürriyet Meydanı’nda kutlama yaptı.
Çorum’da gelin-damat sandık başına giderek oy kullandı
Çorum’da gelin-damat sandık başına giderek oy kullandı Çorum’da nikahı referandum gününe denk gelen Sümayra Balcı ve Alp Doğan Boduç, nikah törenleri öncesi okula gelerek oyunu kullandı.
Milletvekili Ceritoğlu Sungurlu şehir stadını inceledi
Milletvekili Ceritoğlu Sungurlu şehir stadını inceledi AK Parti Çorum Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve Parlementolararası Birlik Türk Grubu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, yapımı devam....
Çorum İl Özel İdaresi’nden tarım ve hayvancılığa büyük destek
Çorum İl Özel İdaresi’nden tarım ve hayvancılığa büyük destek Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından bu yıl içerisinde projelendirilen tarım ve hayvancılık alanlarındaki projelere İl Özel İdaresi tarafından 760 bin....
Boğazkale ilk kaymakam çeşmesi hizmete açıldı
Boğazkale ilk kaymakam çeşmesi hizmete açıldı Çorum Valisi Necmeddin Kılıç’ın himayelerinde başlatılan “Bir damla su boşa akmasın" projesi kapsamında, Boğazkale ilçesinin Kaymaz Köyü’nde ilk çeşme yapıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN