Back To Top

Diğer Çorum Haberleri

Cumhurbaşkanı’nın müjdesi Kargı’da sevinçle karşılandı
Cumhurbaşkanı’nın müjdesi Kargı’da sevinçle karşılandı Kamuda 900 bin taşeron işçiye kadro ve mevsimlik işçilerin çalışma sürelerinin uzatılması müjdesi Kargı’da sevinçle karşılandı.
Sungurlu kapalı cezaevinin kaba inşaatı tamamlandı
Sungurlu kapalı cezaevinin kaba inşaatı tamamlandı Çorum’un Sungurlu ilçesinde yapımı devam eden ceza infaz kurumu inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor.
Sungurlu’da öğrenci servisleri denetlendi
Sungurlu’da öğrenci servisleri denetlendi Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrenci taşımacılığı yapan servis araçlarında denetimlerine devam ediyor.
Sungurlu’da trafik kazası: 2 yaralı
Sungurlu’da trafik kazası: 2 yaralı Çorum’un Sungurlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Çorum’da araçlara kış lastiği denetimi
Çorum’da araçlara kış lastiği denetimi Çorum’da şehirlerarası yük taşımacılığı yapan ticari araç ve otobüslere kış lastiği denetimi yapıldı.
Engelli maaşı yerine, iş istiyor
Engelli maaşı yerine, iş istiyor 2004 yılında mayın patlaması sonucu engelli olan Ramazan Baranlıoğlu (34), engelli maaşı yerine iş istediğini belirterek yetkililerden yardım istedi.
Sungurlu’da ‘genç girişimciler’ paneli düzenlendi
Sungurlu’da ‘genç girişimciler’ paneli düzenlendi Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu’nda(MYO) düzenlenen ‘Genç Girişimciler’ panelinde liderlik, sosyal medya ve toplum ele alındı.
Osmancık’ta kadına şiddet konulu konferans
Osmancık’ta kadına şiddet konulu konferans AK Osmancık ilçe Başkanlığı tarafından "Kadın Hakları ve Kadına Şiddet" konulu konferans düzenlendi.
Kargı’ya 30 kameralı Mobese sistemi kuruluyor
Kargı’ya 30 kameralı Mobese sistemi kuruluyor İçişleri Bakanlığı talimatı ile başlatılan çalışmayla Kargı’ya kurulması planlanan MOBESE sistemi için çalışmalar devam ediyor.
Baltacı Mehmet Paşa’nın mezarının Türkiye’ye getirilmesi için girişim
Baltacı Mehmet Paşa’nın mezarının Türkiye’ye getirilmesi için girişim Osmancık Gazeteciler Cemiyeti, Osmanlı tarihine damga vurmuş Sadrazam Baltacı Mehmet Paşa’nın Yunanistan’ın Limni Adası’ndaki mezarının memleketi Osmancık’a taşınması....
Şehir magandaları parklara zarar verdi
Şehir magandaları parklara zarar verdi Çorum’un Sungurlu ilçesinde şehir magandaları parklara zarar verdi.
Sungurlu’da araç lastikleri kesildi
Sungurlu’da araç lastikleri kesildi Çorum’un Sungurlu ilçesinde park halindeki 5 aracın lastikleri kesildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN