Back To Top

Diğer Çorum Haberleri

Vali Yardımcısı Adem Saçan: “En büyük tesellimiz can kaybı olmaması”
Vali Yardımcısı Adem Saçan: “En büyük tesellimiz can kaybı olmaması” Çorum’da bir yolcu otobüsünün üst geçitten uçması sonucu meydana gelen trafik kazasında 48 kişi yaralandı.
Yolcu otobüsü üst geçitten uçtu: 48 yaralı
Yolcu otobüsü üst geçitten uçtu: 48 yaralı Çorum’da bir yolcu otobüsünün üst geçitten uçması sonucu meydana gelen trafik kazasında 48 kişi yaralandı.
Çorum’da Otobüs Köprüden Uçtu
Çorum’da Otobüs Köprüden Uçtu Çorum’da yolcu otobüsü köprüden aşağıya uçtu.
Hafız Süleyman Coşkun Anadolu İmam Hatip Lisesi temeli atıldı
Hafız Süleyman Coşkun Anadolu İmam Hatip Lisesi temeli atıldı Çorum’un Alaca ilçesine yapılacak olan ve arsası hayırseverler Secaattin-Mehmet ve Metin Coşkun kardeşler tarafından bağışlanan Hafız Süleyman Coşkun Anadolu İmam....
Osmancık’ta şehit aileleri ve gazilere iftar
Osmancık’ta şehit aileleri ve gazilere iftar Çorum’un Osmancık ilçesinde şehit aileleri ve gaziler iftarda bir araya geldi.
Beyaz altının tarladan sofralara uzanan yolculuğu
Beyaz altının tarladan sofralara uzanan yolculuğu Türkiye’de çeltik üretiminin yüzde 5’inin karşılandığı Çorum’un Osmancık ilçesinde ‘beyaz altın’ olarak adlandırılan pirincin ekiminden sofralara uzanan yolculuğu zor....
Jandarma suçlulara göz açtırmıyor
Jandarma suçlulara göz açtırmıyor Çorum’da jandarma ekipleri 2016 yılında suçlulara göz açtırmadı.
Sungurlu’da Ramazan programına yoğun ilgi
Sungurlu’da Ramazan programına yoğun ilgi Sungurlu Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
MHP İl Başkanı Aras’tan CHP’ye sert tepki
MHP İl Başkanı Aras’tan CHP’ye sert tepki Milliyetçi Hareket Partisi Çorum (MHP) İl Başkanı Mehmet Akif Aras, adaletin yolda bulunacak kayıp bir eşya veya yürürken ayağa takılacak bir gömü olmadığını....
Başkan Şahiner vatandaşlarla iftarda buluştu
Başkan Şahiner vatandaşlarla iftarda buluştu Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner İftarda vatandaşlarla buluştu.
Sungurlu Ülkü Ocağı başkanlığına kalınsazlıoğlu atandı
Sungurlu Ülkü Ocağı başkanlığına kalınsazlıoğlu atandı Çorum’un Sungurlu ilçesinde, Erkut Nikbay’dan boşalan Ülkü Ocakları Başkanlığına Celal Kalınsazlıoğlu atandı.
Otomobil bariyerlere çarptı: 1 yaralı
Otomobil bariyerlere çarptı: 1 yaralı Çorum’un Sungurlu ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin bariyerlere çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN