Back To Top

Diğer Denizli Haberleri

Kaybolan alzheimer hastası 36 saat sonra bulundu
Kaybolan alzheimer hastası 36 saat sonra bulundu Denizli’nin Çivril ilçesinde kaybolan 87 yaşındaki alzheimer hastası, yaklaşık 36 saat sonra İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri tarafından bulundu.
PAÜ Rektörü, öğrencileri ağırladı
PAÜ Rektörü, öğrencileri ağırladı Denizli Kale Mehmet ve Kemal Aracı Ortaokulu öğrencileri, Pamukkale Üniversitesi’ni ziyaret etti.
PAÜ’den bir ilk
PAÜ’den bir ilk Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Eğitim Fakültesi Dergisi, Clarivate Analytics tarafından yayımlanan “Web of Science” kapsamındaki bir bilimsel atıf indeksi olan ESCI’de....
Dağcılar 55 kilometre yürüyecek
Dağcılar 55 kilometre yürüyecek Denizli’nin Çal ilçesi’nde “Ulusal Menderes Yolu Yürüyüşü” düzenlenecek.
Suriyeli Recep, Tayyip bebekler taburcu edildi
Suriyeli Recep, Tayyip bebekler taburcu edildi Suriye’deki savaştan kaçarak Denizli’de yaşamaya başlayan çiftin üçüz bebeklerinden Recep ve Tayyip, hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.
Denizlili Romanlar Külliye’de ağırlandı
Denizlili Romanlar Külliye’de ağırlandı Denizli Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve ilçede yaşayan Roman vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen "Büyük Roman Buluşması"na katıldı.
Merkezefendi’de 378 taşeron personel kadroya geçti
Merkezefendi’de 378 taşeron personel kadroya geçti Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, taşerondan kadroya geçen personelle bir araya geldi.
Alzheimer hastası yaşlı adam 24 saattir kayıp
Alzheimer hastası yaşlı adam 24 saattir kayıp Denizli’nin Çivril ilçesinde kaybolan alzheimer hastası yaşlı adamdan 24 saattir haber alınmıyor.
Denizli’de 1500 metrede zorlu kurtarma operasyonu
Denizli’de 1500 metrede zorlu kurtarma operasyonu Denizli (İHA) – Denizli’de kuzu göbeği toplamak için arkadaşı ile çıktığı 1500 rakımlı kayalıklardan düşerek ağır yaralanan şahıs, yaklaşık 6 saat süren çalışmalar....
Denizli’de araç takla attı: 3’ü lise öğrencisi 4 yaralı
Denizli’de araç takla attı: 3’ü lise öğrencisi 4 yaralı Denizli’nin Çivril ilçesinde takla atan araçtaki 3’ü lise öğrencisi 4 kişi yaralandı.
\
"Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" birincileri ödüllerini aldı Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti işbirliğinde, ülke geneli ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik, görsel ve edebi alanda düzenlenen....
PAÜ’de ikinci yazar çalıştayı yapıldı
PAÜ’de ikinci yazar çalıştayı yapıldı Pamukkale Üniversitesi’nde kütüphane haftası etkinlikleri kapsamında "Yazar Çalıştayı" düzenlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN