Back To Top

Diğer Denizli Haberleri

Denizli’den 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı mesajları
Denizli’den 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı mesajları Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet....
DESKİ’nin 2016 faaliyet raporu kabul edildi
DESKİ’nin 2016 faaliyet raporu kabul edildi Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü 2016 yılı Faaliyet Raporu kabul edildi.
Denizli’de, orman yangınlarıyla mücadele toplantısı
Denizli’de, orman yangınlarıyla mücadele toplantısı Denizli’de Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyon Toplantısı yapıldı.
Merkezefendililer halk oylamasına gidiyor
Merkezefendililer halk oylamasına gidiyor Merkezefendi Belediyesi, Gerzele Mahallesinde yapımı tamamlanan projenin kütüphane ya da pazaryeri olacağı referandum ile belirlenecek.
BYEGM müdürlüğü Denizli basını ile bir araya geldi
BYEGM müdürlüğü Denizli basını ile bir araya geldi Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Muğla İl Müdürü Başkanı Cavit Okur ve yönetim kurulu üyeleri Denizli’de çalışan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Büyükşehir’den Liseler Arası Tiyatro Günleri
Büyükşehir’den Liseler Arası Tiyatro Günleri Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü’nün düzenlediği ‘Liseler arası 3.
Tavas’ta Zeybekler Günü çeşitli etkinliklerle kutlanacak
Tavas’ta Zeybekler Günü çeşitli etkinliklerle kutlanacak Denizli’nin Tavas ilçesinde bu yıl ilki düzenlenecek olan Zeybekler Günü etkinliğinin tanıtım toplantısı yapıldı.
Başsavcı Alper ve makam şoförü için lokma hayrı yapıldı
Başsavcı Alper ve makam şoförü için lokma hayrı yapıldı Denizli’de, cezaevine giderken hafriyat kamyonun çarpması sonucu hayatını kaybeden Başsavcı Mustafa Alper ve makam şoförü Muzaffer Akşehirli’nin hayrına lokma hayrı....
Küçük adımlarla yürüyen yaşlı hastalara hidrosefali uyarısı
Küçük adımlarla yürüyen yaşlı hastalara hidrosefali uyarısı Genellikle ileri yaşlarda görülen ve yürüme bozukluğu, özellikle yakın hafızada kayıp ve idrar kaçırma bulguları ile seyreden Normal basınçlı hidrosefali’nin....
Denizli’de motosiklet çalan 3 kişi yakalandı
Denizli’de motosiklet çalan 3 kişi yakalandı Denizli’nin Pamukkale ilçesinde motosiklet hırsızlığı yapan 3 kişi yakalandı.
Pamukkale Belediyesi’nden yürüyüş ve bisiklet yolu
Pamukkale Belediyesi’nden yürüyüş ve bisiklet yolu Pamukkale Belediyesi Kınıklı Mahallesi sınırları içinde yer alan bölgede doğayla içe içe durumundaki çamlık askeri saha yanında yürüyüş yolu ve bisiklet yolu yapacak.
Denizli’de \
Denizli’de " Engellilik başarıya engel değil ’ söyleşisi Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN