Back To Top

Diğer Denizli Haberleri

Sahte sterlinle dolandırıcılık yapan 2 kişi yakalandı
Sahte sterlinle dolandırıcılık yapan 2 kişi yakalandı Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde sahte sterlin ile yüklü miktarda para dolandıran biri kadın 2 kişi, polis tarafından yakalandı.
Yanlış kan verilmesi nedeniyle öldüğü ileri sürülen kadının oğlu konuştu
Yanlış kan verilmesi nedeniyle öldüğü ileri sürülen kadının oğlu konuştu Denizli’de hastanede kan grubu 0 Rh pozitif yerine AB Rh pozitif kan verildiği ve bu nedenle hayatını kaybettiği ileri sürülen 75 yaşındaki Hörü Kesen’in oğlu Tuncer....
75 yaşındaki kadının yanlış kan verilmesi nedeniyle öldüğü iddiası
75 yaşındaki kadının yanlış kan verilmesi nedeniyle öldüğü iddiası Denizli Servergazi Devlet Hastanesi ortopedi servisinde tedavi gören 75 yaşındaki Hörü Kesen’in yanlış kan verildiği için hayatını kaybettiği ileri sürüldü.
Hayırsever Kadir Kameroğlu mezarı başında anıldı
Hayırsever Kadir Kameroğlu mezarı başında anıldı Denizli’nin Çivril İlçesi’nde hayırsever Kadir Kameroğlu, vefatının birinci yılında mezarı başında anıldı.
Merkezefendi, 3 bin öğrenciye aylık 90’ar TL öğrenci yardımı yapacak
Merkezefendi, 3 bin öğrenciye aylık 90’ar TL öğrenci yardımı yapacak Merkezefendi Belediyesi’nin her yıl yaptığı öğrenim yardımının bu yılki sonuçları açıklandı.
Metal eşyalar hem cihaza, hem sonuçlara, hem de hastaya zarar verebiliyor
Metal eşyalar hem cihaza, hem sonuçlara, hem de hastaya zarar verebiliyor Denizli Devlet Hastanesi’nde, Manyetik Rezonans (MR) cihazına yapışan polis memurunun silahı, sabah saatlerinde firmanın uzman ekibi tarafından çıkarıldı.
Sınıfta ders anlatırken kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti
Sınıfta ders anlatırken kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti Denizli’nin Pamukkale ilçesindeki Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’nde matematik öğretmeni olan 44 yaşındaki Metin Kaya, sınıfta kalp krizi geçirdi.
Sahte sterlinle 150 bin TL dolandıran iki kişi yakalandı
Sahte sterlinle 150 bin TL dolandıran iki kişi yakalandı Denizli’de, İngiliz sterlini bozdurma bahanesiyle bir adamı 150 bin TL dolandırıp kaçan 2 kişi yakalandı.
Çivril “Altın Dede”sini unutmadı
Çivril “Altın Dede”sini unutmadı Kadir Kameroğlu ölümünün birinci yılında düzenlenen programla anıldı.
AKUT görevlisi tekerlekli sandalye ile de çalışmalarını sürdürüyor
AKUT görevlisi tekerlekli sandalye ile de çalışmalarını sürdürüyor 6 ay önce yurt dışı gezisinde üzerine ağaç düşerek ağır yaralanan AKUT Gönüllüsü Alper Patır şimdi tekerlekli sandalye ile, AKUT’un engellilere yönelik olarak....
Denizli ampute futbol takımı ile Denizlispor yönetimi maç yaptı
Denizli ampute futbol takımı ile Denizlispor yönetimi maç yaptı Denizli’de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile mmpute takımı ile Denizlispor yönetimi yeşil sahada karşı karşıya geldi.
Engelliler Günü’nü güvercin uçurarak kutladılar
Engelliler Günü’nü güvercin uçurarak kutladılar Denizli’de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde, bedensel engelliler doğaya kendi elleriyle güvercin bıraktılar.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN