Back To Top

Diğer Denizli Haberleri

Yeni öğrencileri gönüllü öğrenciler karşılıyor
Yeni öğrencileri gönüllü öğrenciler karşılıyor Pamukkale Üniversitesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı için Denizli’ye gelen öğrenciler ve ailelerini, otobüs terminalinde PAÜ’lü gönüllü öğrenciler, çiçeklerle karşılıyor.
Pamukkale’de çocuklar eğleniyor
Pamukkale’de çocuklar eğleniyor Pamukkale Belediyesi çocuklara yönelik çocuk şenliği düzenleyerek, çocukların eğlenceli bir gün geçirmelerini sağladı.
Denizli Büyükşehir, 5 ilçede vahşi depolamaya son veriyor
Denizli Büyükşehir, 5 ilçede vahşi depolamaya son veriyor Denizli Büyükşehir Belediyesi, Tavas, Kale, Beyağaç, Acıpayam ve Serinhisar ilçelerinde toplanan evsel katı atıkların bir araya toplanıp bertaraf edileceği Katı Atık....
Denizli Emniyet Müdürü, otel ve apart yöneticileri ile bir araya geldi
Denizli Emniyet Müdürü, otel ve apart yöneticileri ile bir araya geldi Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından “Polis vatandaş ilişkileri ve ilimizin güvenliğinin daha etkin ve daha kaliteli sunulması” amacıyla gerçekleştirilen istişare....
İnşaatta iskele devrildi: 2 yaralı
İnşaatta iskele devrildi: 2 yaralı Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bir inşaatın 3’üncü katına kurulan iskelenin devrilmesi sonucu 2 işçi yaralandı.
Tütünü makineyle çizip üretimi 10’a katladılar
Tütünü makineyle çizip üretimi 10’a katladılar Denizli’nin Bekilli ilçesi Sırıklı Mahallesi’nde el emeği ile tek tek çizilen tütün, makine ile çizilmeye başlandı.
Şantiyede çıkan yangın korkuttu
Şantiyede çıkan yangın korkuttu Denizli’nin Çal ilçesine bağlı Belevi Mahallesi’nde asfalt şantiyesinde çıkan yangın korkuttu.
800 hasta 6 ayda toplam 2,5 ton kilo verdi
800 hasta 6 ayda toplam 2,5 ton kilo verdi Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde hizmet veren özel bir hastane, 6 ayda 800 hastasının toplamda 2 buçuk ton kilo vermesini sağladı.
Bir yılda meme kanserini yendi
Bir yılda meme kanserini yendi Denizli’de yaşayan ve meme kanserine yakalanan Elmas Çelik (38), kanser ile mücadelesini, eşinin ve çocuklarının desteği ile kazandı.
Tripolis Antik Kent’te çekirdeksiz üzüm festivali yapılacak
Tripolis Antik Kent’te çekirdeksiz üzüm festivali yapılacak Denizli’nin Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, ilçenin antik şehir Tripolis ve çekirdeksiz üzüm bağlarını tanıtmak için dünyaca ünlü iki ismi festivale davet....
AK Parti Denizli teşkilatı 16’ıncı yılı kutladı
AK Parti Denizli teşkilatı 16’ıncı yılı kutladı AK Parti’nin 16’ıncı kuruluş yıl dönümünü nedeniyle İl Başkanı Necip Filiz, Türkiye’nin 16 yılda, dünyada gündemi belirlenen değil, gündemi belirleyen ülke konumuna....
Saruhan kapalı pazar yeri hizmete açıldı
Saruhan kapalı pazar yeri hizmete açıldı Merkezefendi Belediyesi tarafından Saruhan Mahallesi’ne kazandırılan kapalı pazar yeri hizmete açıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN