Back To Top

Diğer Diyarbakır Haberleri

Yaşı küçük yüreği büyük
Yaşı küçük yüreği büyük Diyarbakır’da 9 yaşındaki Mustafa Dudu isimli çocuk, 11 yaşındaki engelli kuzeni için büyüklerin bile gösteremeyeceği özveriyi ortaya koydu.
Bu kursu bitiren iş sahibi oluyor
Bu kursu bitiren iş sahibi oluyor İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığına görevlendirilen Cumali Atilla’nın talimatlarıyla....
Atletizm Federasyonu Başkanı Çintımar’dan ziyaret
Atletizm Federasyonu Başkanı Çintımar’dan ziyaret Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintımar, Diyarbakır’a gelerek, bir takım temaslarda bulundu.
Bismil 1936 Spor’da kamp tamam
Bismil 1936 Spor’da kamp tamam Diyarbakır Süper Amatör Ligi Takımlarından Bismil 1936 Spor’un Van’ın Erciş İlçesinde yaptığı iki haftalık kamp tamamlandı.
Lice Belediyesi Temizlik İşleri ekibinin yoğun mesaisi
Lice Belediyesi Temizlik İşleri ekibinin yoğun mesaisi Diyarbakır’ın Lice İlçe belediyesi, daha temiz bir Lice için dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor.
Bismil’de 19 Eylül Gaziler Günü etkinliği
Bismil’de 19 Eylül Gaziler Günü etkinliği 19 Eylül Gaziler Günü Bismil’de düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Başkan Atilla: \
Başkan Atilla: "Engelleri ortadan kaldırmaya gayret ediyoruz" Engelli öğrencileri makamında ağırlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumalı Atilla, "Engelleri ortadan kaldırmaya gayret ediyoruz" dedi.
Karaciğeri iflas eden Yıldırım yardım bekliyor
Karaciğeri iflas eden Yıldırım yardım bekliyor Diyarbakır’da, yaklaşık bir buçuk yıl önce karaciğeri iflas eden ve bu nedenle iş yapamaz duruma gelen 4 çocuk babası Abdullah Yıldırım, yetkililerden yardım bekliyor.
Hayali modacı olmaktı, kanser hastalığı okulundan etti
Hayali modacı olmaktı, kanser hastalığı okulundan etti Diyarbakırlı 17 yaşındaki Hatice Yıldırım, henüz 13 yaşındayken karnında tümör tespit edildi.
Gözünde tümör, vücudunda kemik erimesi var: Evde bakım hizmeti istiyor
Gözünde tümör, vücudunda kemik erimesi var: Evde bakım hizmeti istiyor Diyarbakır’da yaşayan 83 yaşındaki Zekiye Boncuk, gözünde tümör ve vücudunda kemik erimesi olduğunu ama evde bakım hizmeti alamadığını belirtti ve yardım çağrısında....
“Bugün kahramanlık günü”
“Bugün kahramanlık günü” 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, kahramanlık günlerini şehit ve gazilere borçlu olduklarını söyledi.
Diyarbakır’da ‘Karpuz Kupası’ koşusu yapıldı
Diyarbakır’da ‘Karpuz Kupası’ koşusu yapıldı Diyarbakır’da “Kültür ve Karpuz Festivali” çerçevesinde, “Karpuz Kupası” koşusu yapıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN