Back To Top

Diğer Diyarbakır Haberleri

Büyükşehirden kadınlara kanser eğitimi
Büyükşehirden kadınlara kanser eğitimi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, İl Sağlık Müdürlüğü ile birlikte kadınlara meme, rahim ağzı ve bağırsak kanseri konularında....
Diyarbakırlı fotoğrafçılar Malatya’da
Diyarbakırlı fotoğrafçılar Malatya’da Diyarbakır Fotoğraf Derneği (Fotono21) üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın daveti üzerine Malatya’yı fotoğraflamaya gitti.
Amed Sportif Faaliyetler’de Küçükbayrak ayrıldı
Amed Sportif Faaliyetler’de Küçükbayrak ayrıldı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2.
Diyarbakır DSİSpor 45. yılını kutladı
Diyarbakır DSİSpor 45. yılını kutladı Diyarbakır DSİSpor’un kuruluşunun 45.
AÜ Rektörü Prof. Dr. Çomaklı Diyarbakır’a gelecek
AÜ Rektörü Prof. Dr. Çomaklı Diyarbakır’a gelecek Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof.
Boşanma davasında kayınbaba dehşeti
Boşanma davasında kayınbaba dehşeti Diyarbakır’da bir baba, boşanma davası sonrası kızının eşinin kardeşlerine kurşun yağdırdı.
Diyarbakır’da adliye çıkışında silahlı saldırı, 2 kişi yaralandı. Adliye sarayından çıkan 2 kişi bir aracın içinde bulunanların silahlı saldırısına uğradı. Saldırıda araç içindekilerin açtığı ateş sonucu adliyeden çıkan 2 kişi ağır yaralandı.
Diyarbakır’da adliye çıkışında silahlı saldırı, 2 kişi yaralandı. Adliye sarayından çıkan 2 kişi bir aracın içinde bulunanların silahlı saldırısına uğradı. Saldırıda araç içindekilerin açtığı ateş sonucu adliyeden çıkan 2 kişi ağır yaralandı. IHAAW110159-ASA/12-11-2018 - Diyarbakır’da adliye çıkışında silahlı saldırı, 2 kişi yaralandı.
Uzmanlardan çocuklarda soğuk algınlığı uyarısı
Uzmanlardan çocuklarda soğuk algınlığı uyarısı Diyarbakır’ın Ergani İlçe Devlet Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Uzman Dr.
TFF 3. Lig: Diyarbekirspor: 1 - Çorum Belediyespor: 0
TFF 3. Lig: Diyarbekirspor: 1 - Çorum Belediyespor: 0 TFF 3.
(Düzeltme) Metrelerce yükseklikteki surlardan düşen baba ve oğlunun durumu ağır
(Düzeltme) Metrelerce yükseklikteki surlardan düşen baba ve oğlunun durumu ağır Diyarbakır’da çıkılması yasak olan tarihi surlara çıkan baba ve oğlu, metrelerce yüksekten düşerek ağır yaralandı.
Metrelerce yükseklikteki surlardan düşen baba ve kızının durumu ağır
Metrelerce yükseklikteki surlardan düşen baba ve kızının durumu ağır Diyarbakır’da çıkılması yasak olan tarihi surlara çıkan baba ve kızı, metrelerce yüksekten düşerek ağır yaralandı.
Milli Beka Hareketi Diyarbakır İl Başkanlığına Mehmet Aslan getirildi
Milli Beka Hareketi Diyarbakır İl Başkanlığına Mehmet Aslan getirildi Merkezi İstanbul’da bulunan Milli Beka Hareketi Derneğinin Diyarbakır İl Başkanlığına Mehmet Sait Aslan getirildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN