Back To Top

Diğer Diyarbakır Haberleri

Rojava parkı yenileniyor
Rojava parkı yenileniyor Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi, Rojava Parkı’nda yenileme çalışmaları başlattı.
Diyarbakır’da atıcılık müsabakaları sona erdi
Diyarbakır’da atıcılık müsabakaları sona erdi Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından organize edilen Havalı Silahlar 4.
Gönüllü itfaiyecilerden tatbikat
Gönüllü itfaiyecilerden tatbikat Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, yangın ve doğal afetlere müdahale amacıyla başlattığı gönüllü itfaiyecilik eğitimine katılan öğrenciler, tatbikat gerçekleştirdi.
Dezavantajlı 50 çocuk lunaparkta eğlendi
Dezavantajlı 50 çocuk lunaparkta eğlendi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Lunapark etkinliğine katılan dezavantajlı 50 çocuk gönüllerince eğlendi.
Kent girişlerinde peyzaj çalışması başladı
Kent girişlerinde peyzaj çalışması başladı Kenti çiçek bahçesine çeviren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, şehrin 4 ayrı girişinin düzenlenmesi için peyzaj çalışması başlattı.
BYEGM İl Müdürü Akaslan’dan İHA’ya ziyaret
BYEGM İl Müdürü Akaslan’dan İHA’ya ziyaret Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Diyarbakır İl Müdürü Melik Akaslan, İhlas Haber Ajansı’nı (İHA) ziyaret etti.
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Akar:
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Akar: AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, Çınar halkının her zaman olduğu gibi yine üzerine düşeni en güzel şekilde yerine getirdiğini belirterek, tercihini....
Güneydoğu TÜİK-DER birinci olağan genel kurulu gerçekleştirdi
Güneydoğu TÜİK-DER birinci olağan genel kurulu gerçekleştirdi Güneydoğu Tüm İşadamları Kalkınma Derneği (GÜNEYDOĞU TÜİK) birinci olağan genel kurul toplantısını Liv Süit Otel’de gerçekleştirdi.
Şap hastalığı için acil eylem planı hazırlandı
Şap hastalığı için acil eylem planı hazırlandı Diyarbakır’da, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, şap hastalığı salgınının etkin bir şekilde kontrol edilmesi ve hastalığın yok edilmesinin sağlanması....
“Ekonominin temel taşları girişimcilerdir”
“Ekonominin temel taşları girişimcilerdir” Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkan Vekili Şeyhmus Ayhan, girişimcilerin ekonominin temel taşları olduğunu belirterek, önemli olanın ortaklık kültürünün....
Bayrak-49 operasyonu tamamlandı
Bayrak-49 operasyonu tamamlandı Diyarbakır’ın Kulp ilçesi kırsalında yürütülen Bayrak-49 Şehit Jandarma Astsubay Çavuş Mustafa Gökçeli operasyonu tamamlandı.
Çüngüş’ten bir başarı öyküsü
Çüngüş’ten bir başarı öyküsü Diyarbakır’ın il merkezine en uzak ilçelerinden birisi olan Çüngüş’te, Çüngüş Çok Programlı Anadolu Lisesi 11.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN