Back To Top

Diğer Amerika Haberleri

Trump\'a \
Trump'a "vize yasağı" protestosu ABD Başkanı Donald Trump, 4 Temmuz Bağımsızlık Günü kutlamaları öncesinde New York'taki ofisinin bulunduğu Trump Tower'da, 6 İslam ülkesine yönelik "vize yasağı"....
ABD Dışişleri Bakanı Tillerson Riyad\'da
ABD Dışişleri Bakanı Tillerson Riyad'da Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, resmi temaslarda bulunmak üzere ülkeye gelen ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'i Cidde'de kabul etti..
Wells Fargo, müşterilerine 142 milyon dolar ödeyecek
Wells Fargo, müşterilerine 142 milyon dolar ödeyecek ABD'nin en büyük ikinci bankası Wells Fargo'dan yapılan açıklamada "sahte hesap skandalı" kapsamında müşterilere toplam 142 milyon dolar ödeneceği bildirildi..
Snapchat hisseleri ilk halka arz fiyatının altına düştü
Snapchat hisseleri ilk halka arz fiyatının altına düştü Snapchat'i oluşturan "Snap" adlı firmanın hisseleri ilk halka arz edildiği fiyatın altına düşerken, bugün 15,44 dolara kadar geriledi..
ABD\'de yetişkinlerin yüzde 41\'i \
ABD'de yetişkinlerin yüzde 41'i "tacize" uğruyor ABD'de yapılan bir araştırma sonucuna göre, internet ortamında yetişkinlerin yüzde 41'inin "taciz"e uğradığı ortaya çıktı..
15 ülkede son dakika WhatsApp operasyonu: 50 gözaltı
15 ülkede son dakika WhatsApp operasyonu: 50 gözaltı WhatsApp uygulaması aracılığıyla çocuk istismarını içeren görüntü dağıtımı yaptıkları tespit edilen bir sanal ağa karşı 15 ülkede yapılan uluslararası operasyonda, 50....
New York’ta polis araçlarına kurşun geçirmez cam takılacak
New York’ta polis araçlarına kurşun geçirmez cam takılacak New York Belediye Başkanı Bill de Blasio’nun, polis memurlarının can güvenliği için tüm devriye araçlarına kurşun geçirmez cam yerleştirmeyi planladığı belirtildi..
New York\'ta polise silahlı saldırı
New York'ta polise silahlı saldırı ABD'nin New York kentinde 4 Temmuz kutlamaları sırasında silahlı saldırıya uğrayan polis, ağır yaralandı..
New York Belediye Başkanı da G20 protestolarına katılıyor
New York Belediye Başkanı da G20 protestolarına katılıyor ABD Başkanı Donald Trump karşıtı keskin eleştirileriyle tanınan, New York Belediye Başkanı Bill de Blasio’nun da beklenmedik bir şekilde G20 liderler zirvesinin....
Öcalan armalı terörist ABD ordusunun dergisine kapak oldu
Öcalan armalı terörist ABD ordusunun dergisine kapak oldu ABD ordusuna ait bir derginin kapağında, omuzunda terörist elebaşı Öcalanlı arma olan bir teröristin fotoğrafı kullanıldı..
Lavrov\'dan ABD\'ye \'mütekabiliyet\' uyarısı
Lavrov'dan ABD'ye 'mütekabiliyet' uyarısı Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, Rusya ile AB'nin her konuda aynı görüşü paylaşmadığını belirterek buna....
ABD ve Katar\'dan ortak bildiri
ABD ve Katar'dan ortak bildiri ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, Türkiye'nin ardından Katar'ın başkenti Doha'yı ziyaret etti. İki ülke arasında terörizmin finansmanına ilişkin ortak bildiri....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN