Back To Top

Diğer Düzce Haberleri

MÜSİAD Dost meclisinde Kardüz konuşuldu
MÜSİAD Dost meclisinde Kardüz konuşuldu MÜSİAD Düzce Şubesi Kardüz Yaylasının turizme kazandırılması için Avusturya örneğini gündeme taşıdı.
Polis denetimleri arttırdı
Polis denetimleri arttırdı Havalar ısınınca motosiklet kullanımının yaygınlaştığı Düzce’de denetimler artırıldı.
Adli olaylarda hemşirelerin önemi anlatıldı
Adli olaylarda hemşirelerin önemi anlatıldı Düzce Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nün Aylık Konferanslar Serisi kapsamında düzenlediği “Adli Hemşirelik” başlıklı programda, Gazi....
Çocuklara arı ve arıcılık anlatıldı
Çocuklara arı ve arıcılık anlatıldı Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DAGEM), “Ağaç yaşken eğilir” sloganıyla yola çıkarak çocuklara arıyı ve arıcılığı anlatmaya....
Düzce Üniversitesi çevre ve sağlık alanlarında çalışmasını sürdürüyor
Düzce Üniversitesi çevre ve sağlık alanlarında çalışmasını sürdürüyor Düzce Üniversitesi Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü faaliyet toplantısı, Rektör Prof.
Düzce üniversitesi kendi ürettiği yazılım sistemini kullanacak
Düzce üniversitesi kendi ürettiği yazılım sistemini kullanacak Düzce Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından, üniversite mensuplarına yönelik “Kampüs Yönetim Sistemi Eğitimi” düzenlendi.
Öneç “Hemofili bulaşıcı bir hastalık değildir”
Öneç “Hemofili bulaşıcı bir hastalık değildir” DÜZCE(İHA) – Doç.
Bulduğu altın ve para dolu çantayı polise teslim eden temizlik görevlisine başkan ve iş adamlarından destek
Bulduğu altın ve para dolu çantayı polise teslim eden temizlik görevlisine başkan ve iş adamlarından destek DÜZCE(İHA) – Düzce’de temizlik yaparken bulduğu altın ve para dolu çantayı polislere teslim eden temizlik görevlisi Ergin Verep’e Belediye Başkanı Dursun Ay bir maaş....
Akçakoca belediyesi sosyal medya bloggerlerini ağırladı
Akçakoca belediyesi sosyal medya bloggerlerini ağırladı Düzce Belediyesi, sosyal medya fenomenleri ve seyahat bloggerlerini Düzce’nin ve ilçelerinin tanıtımına katkı sunmak amacıyla bir araya getirdi.
Düzce’de Turizm haftası kutlanıyor
Düzce’de Turizm haftası kutlanıyor Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, mavi ile yeşilin hakim olduğu Düzce’nin turizmden hak ettiği payı alamadığını savundu.
Genç yöneticiler için eğitim düzenlendi
Genç yöneticiler için eğitim düzenlendi Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam TÜGVA Düzce Şubesi tarafından düzenlenen Genç Yönetici Okulu seminerlerine konuşmacı olarak katıldı.
Düzce’de uyuşturucu operasyonu
Düzce’de uyuşturucu operasyonu Düzce’de yapılan uyuşturucu operasyonunda çok sayıda uyuşturucu hap ve çeşitli maddeler ele geçirildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN