Back To Top

Diğer Düzce Haberleri

Düzce Baro Bakanı Azade Ay, “Yaşamak, özgürlük ve kişi güvenliği herkesin hakkıdır”
Düzce Baro Bakanı Azade Ay, “Yaşamak, özgürlük ve kişi güvenliği herkesin hakkıdır” DÜZCE(İHA) – Düzce Baro Başkanı Av.
Akçakoca’da olta avcıları iş başında
Akçakoca’da olta avcıları iş başında Düzce’nin Karadeniz’e sahil bölgesi Akçakoca’da vatandaşlar akşam saatlerinde olta avcılığı yaparak stres atıyor.
Akçakoca’da kaldırım çalışmaları
Akçakoca’da kaldırım çalışmaları Akçakoca Belediyesi Fen İşleri ekipleri bozuk ve kaldırımsız yol bırakmamak için mücadelesi devam ediyor.
Akçakoca’da deniz salyangozu sevkiyatı sürüyor
Akçakoca’da deniz salyangozu sevkiyatı sürüyor Akçakoca’da deniz salyangozu avcılığı sevkiyatı sürüyor.
Düzce Üniversitesi bayan Voleybol Takımı grup ikincisi oldu
Düzce Üniversitesi bayan Voleybol Takımı grup ikincisi oldu Düzce Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Gebze Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen voleybol müsabakalarında, grubunu....
Başkan Yemenici’den Başkan Aydıner’e ziyaret
Başkan Yemenici’den Başkan Aydıner’e ziyaret İstanbul’a giden Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner’i ziyaret etti.
Fikrini geliştir geleceği şekillendir
Fikrini geliştir geleceği şekillendir Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark işbirliği ile düzenlenen ve dünyanın önde gelen girişimcilik destek programlarından olan “Startup Weekend Düzce’17” etkinliği,....
Şifalısu cazibe merkezi olacak
Şifalısu cazibe merkezi olacak Düzce Akçakoca karayolu üzerinde bulunan ve Akçakoca Belediyesi tarafından kiralanan Şifalı Su cazibe merkezi olacak.
Akçakoca’da Spor Salonunda sona geliniyor
Akçakoca’da Spor Salonunda sona geliniyor Spora ve sporcuya desteğini artıran Akçakoca Belediyesi ilçeye spor alanları kazandırmaya devam ediyor.
Düzce Üniversitesi Divapan ile işbirliği sözleşmeleri imzaladı
Düzce Üniversitesi Divapan ile işbirliği sözleşmeleri imzaladı Düzce Üniversitesi, çeşitli konularda ortak çalışmalar yürütmek üzere Düzce’de faaliyet gösteren Divapan Entegre Ağaç Panel Sanayi ile işbirliği sözleşmeleri imzaladı.
ABD’nin Kudüs kararı Düzce’de protesto edildi
ABD’nin Kudüs kararı Düzce’de protesto edildi Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyacağını açıklaması tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de Cuma Namazı....
Düzce Belediyesinde müdürler arasında koordinasyon sağlanıyor
Düzce Belediyesinde müdürler arasında koordinasyon sağlanıyor Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Elif Sezer Cebar ve Özgür Sağlam birim müdürleri ile koordinasyon toplantısı düzenledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN