Back To Top

Diğer Düzce Haberleri

Düzce’de ana su borusu patladı D-100 trafiğe kapandı
Düzce’de ana su borusu patladı D-100 trafiğe kapandı Düzce’de şehrin kuzey tarafına su taşıyan ana su borusu patladı.
Özlü’den Korkmaz ailesine başsağlığı ziyareti
Özlü’den Korkmaz ailesine başsağlığı ziyareti AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr.
Başkan Yiğit, “Yüreğimiz yanıyor üç fidanımızı kaybettik”
Başkan Yiğit, “Yüreğimiz yanıyor üç fidanımızı kaybettik” DÜZCE(İHA) – Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, “Yangın felaketinde maalesef üç fidanımızı yitirmiş olmanın keder ve üzüntüsü içerisindeyiz” dedi.
Düzce Üniversitesi öğrencileri havacılık konusunda bilgilendirildi
Düzce Üniversitesi öğrencileri havacılık konusunda bilgilendirildi Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu tarafından düzenlenen “Dümerang Havacılık Zirvesi”nde alanında uzman konuşmacıların katılımıyla farklı etkinlik ve programlar....
Yangında hayatını kaybeden Medine ve Emirhan’dan geriye öğretmenleri tarafından çekilen görüntüler kaldı
Yangında hayatını kaybeden Medine ve Emirhan’dan geriye öğretmenleri tarafından çekilen görüntüler kaldı Düzce’de meydana gelen feci yangın sonrasında hayatını kaybeden çocuklardan geriye okulda öğretmenleri tarafından çekilen görüntüleri kaldı.
Dereceye girenlere ödül verildi
Dereceye girenlere ödül verildi Düzce Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü için hazırlanan proje kapsamında ilk ve orta öğretim öğrencileri öğretmenleri ile birlikte selfi çekti.
Üniversite öğrencileri anaokulu öğrencileriyle kültürel çalışmalara imza attı
Üniversite öğrencileri anaokulu öğrencileriyle kültürel çalışmalara imza attı Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Polimer Teknolojisi ile El Sanatları Programı öğretim elemanları ve öğrencileri, Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu....
Yukarı mahalle halkı Başkan Yemenici’yi bağrına bastı
Yukarı mahalle halkı Başkan Yemenici’yi bağrına bastı Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, halkla her alanda bir araya geliyor.
Başkan Yemeniciye kadınlardan büyük ilgi
Başkan Yemeniciye kadınlardan büyük ilgi Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, kadınların davetine katıldı.
Yabancı uyruklu öğrenciler ülkelerini ve üniversitelerini anlattı
Yabancı uyruklu öğrenciler ülkelerini ve üniversitelerini anlattı Düzce Üniversitesi Dış İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen “Uluslararası Değişim Öğrencilerimiz, Üniversitemiz Öğrencilerimizle Buluşuyor” başlıklı....
Düzce’de 3 çocuğun can verdiği evden geriye çocukların kitapları kaldı
Düzce’de 3 çocuğun can verdiği evden geriye çocukların kitapları kaldı DÜZCE(İHA) – Düzce’nin Yığılca ilçesinde sabah saatlerinde elektrik kontağından çıkan yangından geri enkaz yığını bir bina ve çocukların evin içinde kitapları kaldı.
3 kardeşin öldüğü yangının görüntüleri ortaya çıktı
3 kardeşin öldüğü yangının görüntüleri ortaya çıktı Düzce’nin Yığılca ilçesi Hoşafoğlu köyünde sabah saatlerinde 3 kardeşin hayatını kaybettiği feci yangının görüntüleri ortaya çıktı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN