Back To Top

Diğer Düzce Haberleri

Tekstilde kayıtlı istihdamın teşvik edilmesi toplantısı yapıldı
Tekstilde kayıtlı istihdamın teşvik edilmesi toplantısı yapıldı Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) tarafından yürütülen tekstil sektöründe kayıtlı istihdamın teşvik edilmesi projesinin kapanış toplantısı gerçekleştirildi.
Yüksekten düşen işçi yaralandı
Yüksekten düşen işçi yaralandı Düzce merkez Koçyazı mahallesinde meydana gelen iş kazasında bir kişi çalıştığı inşaattan düşerek yaralandı.
Akçakoca’da kaliteli ıhlamur tür tespit çalışmaları yapıldı
Akçakoca’da kaliteli ıhlamur tür tespit çalışmaları yapıldı Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğü Deredibi Orman İşletme Şefliğinde Ihlamur ağacının yoğun olduğu bölmelerinden Ihlamur çeliği ve tomurcuğu örnekleri alındı.
Gençlik merkezinde Kur’an-ı kerim dersleri başladı
Gençlik merkezinde Kur’an-ı kerim dersleri başladı Düzce Gençlik Merkezi kurs açmaya devam ediyor.
Düzce’de yapımı devam eden Güreş Stadyumu 22 Temmuz’da açılacak
Düzce’de yapımı devam eden Güreş Stadyumu 22 Temmuz’da açılacak Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş belediye personeli için düzenlenen iftar davetinde yaptığı konuşmada Düzce’de yapılan yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler verdi.
Başkan Mehmet Keleş belediye personeli ile iftarını açtı
Başkan Mehmet Keleş belediye personeli ile iftarını açtı Düzce Belediyesi çalışanları Grand Beyaz Saray Otel’de düzenlenen personel iftarında bir araya geldi.
Fındıkta Amerikan beyaz kelebeği mücadelesi
Fındıkta Amerikan beyaz kelebeği mücadelesi Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Düzce Üniversitesinin düzenlediği iftar programı birlik ve beraberliğe vesile oldu
Düzce Üniversitesinin düzenlediği iftar programı birlik ve beraberliğe vesile oldu Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından birlik ve beraberliği güçlendirmek, dayanışma ve paylaşma kültürünü birlikte yaşamak amacıyla her Ramazan ayında düzenlenen....
Arı Biziz, Bal da Bizdedir Projesinin sertifika töreni gerçekleştirildi
Arı Biziz, Bal da Bizdedir Projesinin sertifika töreni gerçekleştirildi TÜBİTAK tarafından desteklenen ve Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DAGEM) tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen "Arı Biziz, Bal....
Türbe inşaatı hızla ilerliyor
Türbe inşaatı hızla ilerliyor Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in Düzceli alimler Kürtzade Mehmet Efendi ve Hafız Hasan Şen mezarlarının türbeye dönüştürülmesi kararının ardından çalışmalar....
Aynı sofrada olmanın mutluluğu yaşanıyor
Aynı sofrada olmanın mutluluğu yaşanıyor Akçakoca Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca Akçakocalıların iftar açması amacıyla verdiği hizmet kapsamında vatandaşlar iftar sofralarında bir araya gelmeye devam ediyor.
Düzce Belediyesi yaz kültür kursları başladı
Düzce Belediyesi yaz kültür kursları başladı Düzce Belediyesi tarafından yaz dönemi için ‘Yaz Kültür Kursu’ programı başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN