Back To Top

Diğer Düzce Haberleri

Polislere destek mektubu
Polislere destek mektubu 81 ilde Polise Mektup projesi kapsamında yazılan mektuplar Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz’e teslim edildi.
Başkan Keleş’ten dünya şampiyonuna altın
Başkan Keleş’ten dünya şampiyonuna altın Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Tayland’da düzenlenen Yıldızlar Dünya Halter Şampiyonası’nda 58 kilogramda Dünya Şampiyonu olan milli sporcu Nuray Levent’i....
Ertan Taşlı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı
Ertan Taşlı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Vali Dağlı Çocuk Bayramını kutladı
Vali Dağlı Çocuk Bayramını kutladı Vali Zülkif Dağlı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Düzce Baro Başkanı Av. Azade Ay Çocuk Bayramını kutladı
Düzce Baro Başkanı Av. Azade Ay Çocuk Bayramını kutladı Düzce Baro Başkanı Avukat Azade Ay 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Yiğit görevi, Fırat Öztürk’e devretti
Başkan Yiğit görevi, Fırat Öztürk’e devretti Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle temsili olarak koltuğunu Orhangazi Yatılı Bölge İlköğretim Okulu....
Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde 3 birim daha faaliyete başladı
Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde 3 birim daha faaliyete başladı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bünyesinde çevre illerde bulunmayan 3 yeni bölüm daha açıldı.
Uyuşturucudan 4 kişi tutuklandı
Uyuşturucudan 4 kişi tutuklandı Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyonla uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen 3 kişi ile bu kişilerden....
Küçük Vali Asyun Arabacı “Bu koltuğu o kahramanlara borçluyum”
Küçük Vali Asyun Arabacı “Bu koltuğu o kahramanlara borçluyum” Düzce Valisi Zülkif Dağlı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu temsili olarak Yeşiltepe Ortaokulu 8.
Temsili Kaymakam, Akçakoca Kaymakamlık koltuğunda
Temsili Kaymakam, Akçakoca Kaymakamlık koltuğunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, makam koltuğunu 8.
Hollandalı 23 Nisan çocukları Düzce’de rafting yaptı
Hollandalı 23 Nisan çocukları Düzce’de rafting yaptı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kapsamında bir derneğin davetlisi olarak Düzce’ye gelen Hollandalı engelli misafirler, Cumayeri Dokuzdeğirmen köyünde....
Başkan Keleş koltuğunu devretti
Başkan Keleş koltuğunu devretti Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu temsili Belediye Başkanı olarak seçilen Cumhuriyet....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN