Back To Top

Diğer Edirne Haberleri

Edirne’de Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grupları toplantısı
Edirne’de Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grupları toplantısı Edirne’de, Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grupları toplantısı gerçekleştirildi.
14 Şubat’ta sevgi ve yalnızlık dile geldi
14 Şubat’ta sevgi ve yalnızlık dile geldi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerde Edirnelilerin bir kısmı eşlerine ve sevgililerine aşkını, bazıları ise yalnızlığını....
Edirne’de sağanak yağış
Edirne’de sağanak yağış Edirne’de öğle saatlerinde başlayan sağanak yağış aralıklarla etkisini sürdürüyor.
Bot faciasında ölen çocuğun dedesi Meriç Nehri’ne geldi
Bot faciasında ölen çocuğun dedesi Meriç Nehri’ne geldi Edirne’de, dün Meriç Nehri’nde cesedi çıkarılan 3 yaşındaki çocuğun dedesi ve yakınları olay yerine geldi.
Uzunköprü’de Umre’ye giden 142 kişiyi yüzlerce kişi uğurladı
Uzunköprü’de Umre’ye giden 142 kişiyi yüzlerce kişi uğurladı Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde 2018 yılının ilk umre programına 166 kişi başvuru yaptı.
Meriç Nehri’nden çıkan ceset sayısı 3’e yükseldi
Meriç Nehri’nden çıkan ceset sayısı 3’e yükseldi Edirne’de, Meriç Nehri’nden çıkan ceset sayısı 3’e yükseldi.
Meriç Nehri’nde 2 çocuk cesedi bulundu
Meriç Nehri’nde 2 çocuk cesedi bulundu Edirne’de, sabah saatlerinde bir mülteci botunun battığı iddiası üzerine arama çalışmalarına başlayan AFAD ekipleri, Karaağaç bölgesine yapılan yeni köprü civarında 2....
Mülteci botu battığı iddiaları doğrulanamadı
Mülteci botu battığı iddiaları doğrulanamadı Edirne’de, Meriç Nehri üzerinden yasa dışı yollar Yunanistan’a geçmek isteyen bir grup mültecinin içerisinde bulunduğu botun battığı iddiaları doğrulanamadı.
Sağlıklı beslenme’de püf noktalar
Sağlıklı beslenme’de püf noktalar Edirne Yüzme İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen ’Sporcularda Sağlıklı Beslenme’ semineri kapsamında diyetisyen Beril Kızılırmak ve milli sporcu Güven Duvan,....
Down sendromlu çocuklara özel dans kursu
Down sendromlu çocuklara özel dans kursu Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de down sendromlu çocuklara yönelik ‘Ritim ve Dans Atölyesi’ düzenlendi.
Selimiye gözden kayboldu
Selimiye gözden kayboldu Edirne’de, sabah saatlerinde etkisini gösteren sis nedeniyle görüş mesafesi 30 metreye kadar düştü.
Kırkpınar Er Meydanı’nda korkulan olmadı
Kırkpınar Er Meydanı’nda korkulan olmadı Trakya bölgesinde ve Balkanlar’da yaşanan şiddetli yağışların ardından Tunca Nehri su debisinin artması nedeniyle yaşanan ‘taşkın’ alarmı sona erdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN