Back To Top

Diğer Edirne Haberleri

Edirnespor Erkek Basketbol takımının fikstürü belli oldu
Edirnespor Erkek Basketbol takımının fikstürü belli oldu Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı’nın yer aldığı Türkiye Basketbol 2.
Saros Körfezi’ne taş ocağı açılmasına müsaade edilmeyecek
Saros Körfezi’ne taş ocağı açılmasına müsaade edilmeyecek CHP Edirne Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Erdin Bircan, Saros Körfezi’ne kıyısı bulunan Keşan ilçesine bağlı Mecidiye köyünde açılmak istenen kalker....
Romanların sorunlarını tespit eden proje: SİROMA
Romanların sorunlarını tespit eden proje: SİROMA Edirne’de bir yıl önce başlatılan Romanların Yoğun Olarak Yaşadığı Yerlerde Sosyal İçermenin Desteklenmesi Operasyonu (SİROMA) projesinin, 2 bin 802 dezavantajlı....
Traktör römorkunun altında kahvaltı etmek istedi, canından oldu
Traktör römorkunun altında kahvaltı etmek istedi, canından oldu Edirne’nin Keşan ilçesinde eşiyle birlikte traktör römorkunun altında yemek yemek isteyen yaşlı adam, freni boşalan traktörün altında kalarak hayatını kaybetti.
YÖREX Fuarı başvuru tarihi uzatıldı
YÖREX Fuarı başvuru tarihi uzatıldı Edirne Tecaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, “Temmuz ayı içerisinde duyurusunu gerçekleştirdiğimiz YÖREX Fuarına katılacak firmalar....
ETSO’nun yeni üyeleri meclis toplantısına katıldı
ETSO’nun yeni üyeleri meclis toplantısına katıldı Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) yönetimi, Haziran ayı itibarı ile üye odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.
Edirne ve Macarovo atık yönetimi için 364 bin Euro bütçe
Edirne ve Macarovo atık yönetimi için 364 bin Euro bütçe Avrupa Birliği destekli “Doğayı Korumak için Atık Yönetim Kapasitesinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında Bulgaristan’ın Macarovo kenti ve Edirne’de toplanan katı....
Bakan Eroğlu talimat verdi, köyün isminden dolayı köylüye manda dağıtılacak
Bakan Eroğlu talimat verdi, köyün isminden dolayı köylüye manda dağıtılacak Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun talimatı ile Edirne’nin Lalapaşa ilçesi Dombay köyünde yaşayan çiftçilere, hibe destekli 80 baş manda dağıtılacak.
Edirne’de dilenci operasyonu
Edirne’de dilenci operasyonu Edirne Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Selimiye Camisi çevresinde ve Saraçlar Caddesinde dilencilere yönelik operasyon düzenledi.
Kur’an-ı Kerim kursu öğrencilerine piknik motivasyonu
Kur’an-ı Kerim kursu öğrencilerine piknik motivasyonu Edirne Süloğlu ilçesi Akardere Köyü Kuran-ı Kerim kursu öğrencileri, köy korusunda piknik yaparak motive oldular.
İl Özel İdaresi Genel Sekteri Öztürk’e veda yemeği
İl Özel İdaresi Genel Sekteri Öztürk’e veda yemeği Emekliye ayrılan Edirne İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muhammet Öztürk için veda yemeği düzenlendi.
Edirne’de  ‘Vatana Kurban Olana Kurban Olayım’ kampanyası
Edirne’de ‘Vatana Kurban Olana Kurban Olayım’ kampanyası Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kurban Bayramı dolayısıyla "Vatana Kurban Olana Kurban Olayım" sloganı ile tüm vatandaşları kurban bağışlamaya....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN