Back To Top

Diğer Edirne Haberleri

Eğitim-İş’ten ’Performans değerlendirme sistemine’ tepki
Eğitim-İş’ten ’Performans değerlendirme sistemine’ tepki Eğitim-İş Edirne Şubesi Şube Başkanı Nedim Zobar, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan öğretmenler için performans değerlendirme sisteminin öğretmenlik....
Sağlık Yolu’nda sona doğru
Sağlık Yolu’nda sona doğru Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Sultan 1.
Türkiye’nin ‘Altın çocukları’na Er Meydanı yolu 2020’den sonra açılacak
Türkiye’nin ‘Altın çocukları’na Er Meydanı yolu 2020’den sonra açılacak Türkiye’nin ‘altın çocukları’ Taha Akgül ve Rıza Kayaalp’in aynı zamanda hocası da olan TGF Yağlı Güreş Asbaşkanı Mehmet Ayan, her iki güreşçinin de Kırkpınar’da....
Güreş Federasyonu’ndan Kırkpınar’da ‘hileli kispet’ önlemi
Güreş Federasyonu’ndan Kırkpınar’da ‘hileli kispet’ önlemi Bu yıl 657’incisi gerçekleştirilmesi planlanan tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri öncesi Türkiye Güreş Federasyonu’ndan, dualı çayır Er Meydanı’nda ‘hileli kipset’ ile....
Edirne Emniyet Müdüründen “sümüklü fetöş” çıkışı
Edirne Emniyet Müdüründen “sümüklü fetöş” çıkışı Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, hala FETÖ’cülerin olabileceğine dikkat çekerek, “Sümüklü fetöş yemin ettirmiş, bir şey yaptırmış, bunlarda inanarak hala....
Prof. Dr. Can Binan: \
Prof. Dr. Can Binan: "Selimiye’nin silüetini kaybetmememiz gerekiyor” Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı, Restorasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof.
Uzman Diyetisyen Esra Çelakıl: “Bağırsak bakterileri eş seçiminde etkili\
Uzman Diyetisyen Esra Çelakıl: “Bağırsak bakterileri eş seçiminde etkili" Uzman Diyetisyen Esra Çelakıl, insan bağırsağındaki yararlı ve zararlı bakterilerin eş seçiminde etkili olduğunu söyledi.
Trakya Gazeteciler Derneği, Polis Haftası’nı kutladı
Trakya Gazeteciler Derneği, Polis Haftası’nı kutladı Polis Haftası nedeniyle Trakya Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu, Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u makamında ziyaret ederek, tebriklerini iletti.
Edirne Emniyetinden fuhuşa geçit yok
Edirne Emniyetinden fuhuşa geçit yok Edirne’de, polis ekiplerince yaklaşık 2 aydır devam eden fuhuş operasyonlarının 3.
Edirne’de uyuşturucu operasyonu
Edirne’de uyuşturucu operasyonu Uzunköprü ilçesinde Edirne Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, uyuşturucu ticareti yapan 5 kişi yakalandı.
Trakya Üniversitesi öğretim üyeleri, Silivrili öğrencilerle buluştu
Trakya Üniversitesi öğretim üyeleri, Silivrili öğrencilerle buluştu Trakya Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü öğretim üyeleri, ’Bilim Söyleşileri’ kapsamında Silivri Beyciler Mukaddes Sönmez Ortaokulu’nda söyleşi gerçekleştirdi.
AVM’de masa tenisi oynadılar
AVM’de masa tenisi oynadılar Edirne’de bir AVM’de, "Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü"ne dikkat çekmek amacıyla masa tenisi oynandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN