Back To Top

Diğer Edirne Haberleri

ETB heyeti Moldova’da
ETB heyeti Moldova’da Edirne Ticaret Borsası Başkanı (ETB) Başkanı Özay Öztürk, TOBB Başkanı M.
Mavi, kızıl ve beyazın gökyüzünde dansı
Mavi, kızıl ve beyazın gökyüzünde dansı Edirne’nin Enez ilçesinde mavi, kızıl ve beyazın gökyüzünde dansı ilgi odağı oluyor.
Trakya’nın en büyük hayvan pazarı 1 aydır kapalı
Trakya’nın en büyük hayvan pazarı 1 aydır kapalı Trakya’nın en büyük hayvan pazarı, hastalık tehdidine karşı yaklaşık bir aydır kapalı tutuluyor.
Kapıkule’de KİM müdürüne veda töreni
Kapıkule’de KİM müdürüne veda töreni Ankara’ya tayin olan Edirne Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat (KİM) Müdürü Haluk Cantekin’e, Kapıkule’de veda töreni düzenlendi.
Mektup ve telgraf tarih oluyor
Mektup ve telgraf tarih oluyor Edirne PTT Başmüdürü görevini yürüten Mustafa Nalbant, “Haberleşmede kullanılan veriler yüzde birler gibi çok düşük.
5’inci geleneksel ödüllü satranç turnuvası
5’inci geleneksel ödüllü satranç turnuvası Edirne Selimiye Camii Külliyesi’nin UNESCO Dünya Mirası olduğuna dair farkındalık yaratmak amacıyla Edirne Belediye Başkanlığı tarafından 5.
TÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında eğitimde işbirliği protokolü imzalandı
TÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında eğitimde işbirliği protokolü imzalandı Edirne İl Millî Eğitim Müdürlüğü İle Trakya Üniversitesi arasında eğitimde işbirliği protokolü imzalandı.
93 kaçağın umuda yolculuğu Keşan’da son buldu
93 kaçağın umuda yolculuğu Keşan’da son buldu Edirne’nin Keşan ilçesinde polis tarafından düzenlenen operasyonda yasa dışı yollarla yurt dışına çıkış yapmak isteyen 93 göçmen yakalandı.
Savaştıkları yerleri ziyaret ettiler
Savaştıkları yerleri ziyaret ettiler Edirne’nin Enez ilçesinde Enezli Kıbrıs Gazileri, 43 yıl sonra savaştıkları toprakları ziyaret etti.
Edirne’de 3 bin 500 kişinin kaçak iş yaptığı tespit edildi
Edirne’de 3 bin 500 kişinin kaçak iş yaptığı tespit edildi Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, il genelinde 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren 3 bin 500 kişinin kaçak iş yaptığını tespit ettiklerini....
Efsane geri döndü
Efsane geri döndü Edirne Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu’nun kurucu ekibi, 30 yıl sonra tekrar bir araya gelerek sahnelerin tozunu attırma hazırlanıyor.
TÜ öğrencilerine oryantasyon programı düzenlendi
TÜ öğrencilerine oryantasyon programı düzenlendi Trakya Üniversitesi Tıp, İlahiyat, Eğitim, Diş Hekimliği, Eczacılık, Fen Fakülteleri, Uygulamalı Bilimler, Yabancı Diller, Uzunköprü Yüksekokulları, Keşan, İpsala ve....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN