Back To Top

Diğer Edirne Haberleri

(Özel Haber) Badem ezmesi, lokum, bayram şekeri, çikolata..
(Özel Haber) Badem ezmesi, lokum, bayram şekeri, çikolata.. Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala vatandaşlar, bayramların olmazsa olmazı bayram şekeri, lokum, çikolata ve badem ezmesi alışverişlerine başladı.
(Özel Haber) Tarihi çarşılarda ‘bayram’ bereketi
(Özel Haber) Tarihi çarşılarda ‘bayram’ bereketi Edirne’de, Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala, ‘bayram’ bereketi yaşanıyor.
Polis alıcı kılığına girdi, uyuşturucu çetesi çökertildi
Polis alıcı kılığına girdi, uyuşturucu çetesi çökertildi Edirne’de, polis ekiplerince uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda, bir şebeke çökertildi.
Saraçlar’da ‘Cümbüş’ vardı
Saraçlar’da ‘Cümbüş’ vardı Edirne Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Kapsamında; Ahmet Çevik Tiyatrosu’nun sergilediği “Ramazan’da Cümbüş” adlı oyun Edirneliler ile buluştu.
Edirne Belediyesi Dünya Sağlık Örgütü Toplantısı’nda gözlemci olarak yer aldı
Edirne Belediyesi Dünya Sağlık Örgütü Toplantısı’nda gözlemci olarak yer aldı Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Sağlıklı Şehirler Ağı ile Sağlık Bölgeleri Ağı’nın 6.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nden özel iftar programı
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nden özel iftar programı Korunma ihtiyacı olan çocukların aile ortamında bakımlarının sağlanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Edirne Merkezdeki Koruyucu Ailelere ve çocuklara....
Edirne Öğretmenevi binası yıkıldı
Edirne Öğretmenevi binası yıkıldı Deprem ve ağır işletme yükleri karşısında yıkılma riski bulunduğu gerekçesiyle bir yıldır kapalı durumda bulunan Edirne Öğretmenevi binası yıkıldı.
65 bin liralık sigara kağıdı ele geçirildi
65 bin liralık sigara kağıdı ele geçirildi Edirne’de, jandarma ekiplerince bir evde yapılan aramada 32 bin 500 adet kaçak sigara kağıdı ele geçirdi.
Torun cinayetine kurban giden çift toprağa verildi
Torun cinayetine kurban giden çift toprağa verildi Edirne’de dün bıçakla torunu tarafından evlerinde uğradıkları saldırıda cinayete kurban giden Zeynel Selçuk (74) ve eşi Firdevs Selçuk (74) cenaze töreniyle son....
Azra Akın sevgilisinin memleketinden çıkmıyor
Azra Akın sevgilisinin memleketinden çıkmıyor 2002 dünya güzeli Azra Akın, sevgilisi Atakan Koru’nun memleketi Edirne’yi mesken tuttu.
Bahri Bey’e, teşekkür belgesi
Bahri Bey’e, teşekkür belgesi Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından, Edirne’nin turizmine verdiği katkılardan ötürü, Tarihi Ciğerci Bahri Dinar’a, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet....
Gümrük personelleri iftarda buluştu
Gümrük personelleri iftarda buluştu Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne bağlı sınır kapılarında çalışan personeller iftarda buluştu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN