Back To Top

697 sayılı KHK ile göreve iade edilenlerin isim listesi (Mor Beyin iadeleri)

FETÖ'nün Mor Beyin yazılı ile ByLock tuzağına düşürdüğü mağdurlar için göreve iade KHK'sı yayınlandı. İhraç edilen 2 bin 168 Mor Beyin mağdurundan 1823'ü 697 sayılı KHK ile görevine iade edildi. Bu kişiler 10 gün içinde müracaat etmezse çekilmiş sayılacak. İşte 697 sayılı KHK ile göreine iade edilen Mor Beyin mağdurlarının kurumlara göre isim isim listesi...

BU GALERİNİN HABERİNE GİT

Mor Beyin yazılımı nedeniyle telefonlarında ByLock tespit edilen 11 bin 480 kişi arasında bulunan ve kamu görevinden ihraç edilen 2 bin 168 kişiden bin 823, yapılan incelemeler sonucu FETÖ üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmadığı için görevlerine iadesi kararlaştırıldı. Göreve iade edilenlerin isim listes ise bugün yayınlanan 697 sayılı KHK'da yer aldı. Resmi gazetede yayınlanan listede göreve iade edilen Mor Beyin mağdurlarının kurumlara göre dağılımına da yer verildi. KHK ile ayrıca ile 262 kişi görevinden ihraç edildi.

 

 

Fotogalerinin devamı için sayfayı kaydırmaya devam edin

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN