Back To Top

Diğer Erzincan Haberleri

“4,5 Yılda Erzincan” Anlatıldı
“4,5 Yılda Erzincan” Anlatıldı Erzincan Belediyesi tarafından şehirde ki Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik olarak “4,5 Yılda Erzincan” konulu istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Erzincan Milli Emlak Genel Müdürlüğü yeni yerinde hizmette
Erzincan Milli Emlak Genel Müdürlüğü yeni yerinde hizmette Bakanlık teşkilat yapısında yapılan son düzenleme ile birlikte Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlandı.
Türk Kızılay’ından kurban bağışı kampanyası
Türk Kızılay’ından kurban bağışı kampanyası Türk Kızılay’ı Erzincan Şube Başkanı Halim Ferit Bayata yaklaşan Kurban Bayramı münasebetiyle hayırsever vatandaşlara seslenerek Kızılay’a kurban bağışında....
Karayollarında Kurbanlıklara sıkı denetim
Karayollarında Kurbanlıklara sıkı denetim Doğu Anadolu Bölgesinden Kurban Bayramı dolayısıyla büyük kentlere gönderilen kurbanlıklar İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerinin sıkı kontrolleri sonrası sevk ediliyor.
Trafik Levhaları Yenilendi
Trafik Levhaları Yenilendi Erzincan’da trafik levhaları yenilendi.
Erzincan-Sivas demir yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı
Erzincan-Sivas demir yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı Erzincan’da etkili olan yoğun yağış, Erzincan-Sivas demir yolunda meydana gelen toprak kayması sonucu ulaşıma kapandı.
Hacı adayları dualarla uğurlandı
Hacı adayları dualarla uğurlandı Erzincan’da hacı adayları kutsal topraklara dualarla uğurlandı.
13 Şubat Şehir Stadında yenilenme çalışmaları devam ediyor
13 Şubat Şehir Stadında yenilenme çalışmaları devam ediyor Erzincan 13 Şubat Şehir Stadında yenilenme çalışmaları devam ediyor.
Karaağaç Kur’an Kursu ve İlim Araştırma Merkezinde inceleme
Karaağaç Kur’an Kursu ve İlim Araştırma Merkezinde inceleme Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr.
Kaçan kurbanlıklar için kurban timi oluşturuldu
Kaçan kurbanlıklar için kurban timi oluşturuldu Erzincan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi kaçan kurbanlıkların yakalanması için her yıl olduğu gibi bu yıl da profesyonel bir kurban timi oluşturdu.
Badminton semineri vermek için  Yunanistan’a gitti
Badminton semineri vermek için Yunanistan’a gitti Erzincanlı Badminton Milli Takım Antrenörü Murat Sönmez seminer vermek için Yunanistan’a gitti.
Erzincan Barosu’na anlamlı ödül
Erzincan Barosu’na anlamlı ödül Erzincan Valiliği ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Vakfı organizasyonu ile "Şehirle Buluşma" ve tanıtım programı adı altında program düzenlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN