Back To Top

Diğer Erzincan Haberleri

Tercan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı
Tercan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı Tercan Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, 100 yıl önce istiklal meşalesini yakan Tercan halkının, bugün de istikbal mücadelesinde en ön safta yer aldığını kaydetti.
Başarılı şoförler plaketle ödüllendirildi
Başarılı şoförler plaketle ödüllendirildi Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan Kent içi Ulaşım Motorlu taşıyıcılar Kooperatifinde şoför olarak görev yapan, Ozan Koçak Yunus Doğan ve Serkan....
Zehir taciri Erzincan’da yakalandı
Zehir taciri Erzincan’da yakalandı Erzincan-Erzurum karayolu üzerinde yapılan yol uygulamasında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince bir yolcu otobüsünde yapılan aramada İran Uyruklu....
Milli Savunma eski Bakanı Gönül:
Milli Savunma eski Bakanı Gönül: Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.
İlahiyat akademi değerlendirme ve istişare toplantısı yapıldı
İlahiyat akademi değerlendirme ve istişare toplantısı yapıldı Erzincan İl Müftülüğü ve Erzincan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nin birlikte yürüttüğü, ilahiyat akademi programı dönem sonu değerlendirme ve istişare toplantısı....
Erzincan Havalimanı’nda Ocak ayında binlerce yolcuya hizmet verildi
Erzincan Havalimanı’nda Ocak ayında binlerce yolcuya hizmet verildi Erzincan Havalimanı’nda 2018 yılı Ocak Ayında 39 bin 305 yolcuya hizmet verildi.
Erzincan’da ağaçlar çiçek açtı
Erzincan’da ağaçlar çiçek açtı Erzincan’da Şubat ayı olmasına rağmen çiçek açan meyve ağaçları vatandaşları şaşırttı.
Afrin şehitleri için gıyabi cenaze namazı kılındı
Afrin şehitleri için gıyabi cenaze namazı kılındı Erzincan’da Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı tüm sendikalar önderliğinde, Camii Kebir’de öğle namazı sonrası Afrin şehitleri için gıyabi cenaze namazı kılındı.
Başbakan Yıldırım’ın Erzincan ziyareti
Başbakan Yıldırım’ın Erzincan ziyareti ERZİNCAN (İHA) – Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan’da Şehit Uzman Çavuş Selim Topal Anaokulu’nun ve Basın, Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünün açılışını yaptı.
Başbakan Yıldırım: “Çanakkale’deki mücadelemiz ne ise Afrin’deki mücadelemiz de odur”
Başbakan Yıldırım: “Çanakkale’deki mücadelemiz ne ise Afrin’deki mücadelemiz de odur” Başbakan Binali Yıldırım, Afrin operasyonunda Mehmetçiğin destan yazdığını belirterek, “Çanakkale’deki mücadelemiz ne ise Afrin’deki mücadelemiz de odur” dedi.
Başbakan Yıldırım Erzincan’da
Başbakan Yıldırım Erzincan’da Başbakan Binali Yıldırım, “Bu sefer sert kayaya çarptınız.
Başkan Başsoy: \
Başkan Başsoy: "Eşitlik ve sosyal adaletin hız kazandığı bir Erzincan bizim hedefimizdir" Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN