Back To Top

Diğer Erzincan Haberleri

Mehter ramazan akşamlarına damga vurdu
Mehter ramazan akşamlarına damga vurdu Erzincan Belediyesi düzenlediği birbirinden farklı etkinlikler, Ramazan gecelerini renklendiriyor.
Vali Arslantaş, huzur evi ve engelsiz yaşam merkezi sakinleri ile iftarda buluştu
Vali Arslantaş, huzur evi ve engelsiz yaşam merkezi sakinleri ile iftarda buluştu Aile ve Sosyal Politikalar Erzincan İl Müdürlüğüne bağlı 100.
Yunus Emre mahallesi sakinleri iftarda buluştu
Yunus Emre mahallesi sakinleri iftarda buluştu Erzincan Valisi Ali Arslantaş, eşi Hatice Arslantaş, Yunus Emre Mahallesi sakinleri ile aynı sofrada iftarda buluştu.
Vali Arslantaş’tan Dünya Çevre Günü mesajı
Vali Arslantaş’tan Dünya Çevre Günü mesajı Erzincan Valisi Ali Arslantaş, 5 Haziran Dünya Çevre Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Ramazan ayında tatlılar ve etler denetim altında
Ramazan ayında tatlılar ve etler denetim altında Erzincan genelinde, Ramazan ayı için üretim yapılan tatlı imalathanelerindeki denetimler artırıldı.
TEOG birincisine tablet hediyesi
TEOG birincisine tablet hediyesi KYK Erzincan İl Müdürlüğü’ne bağlı Terzibaba ve Erzincan Yurt Müdürlüklerinde barınan KYK’lı öğrenciler Üzümlü ilçesindeki İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini ziyaret....
Erzincan’a süt işleme tesisi kurulacak
Erzincan’a süt işleme tesisi kurulacak Erzincan her gün artarak devam eden süt üretiminde pazarlama problemi yaşamamak adına çözüm arayışlarını sürdürüyor.
Ordu Caddesinde Refüj Yenileme Çalışmaları
Ordu Caddesinde Refüj Yenileme Çalışmaları Erzincan Belediyesi şehrin vitrini konumundaki refüj ve kavşaklarda yenileme çalışmalarına devam ediyor.
Yaz Kur-an Kursları kayıtları başladı
Yaz Kur-an Kursları kayıtları başladı Erzincan’da Yaz Kur-an Kursları kayıtları başladı.
İl Spor Merkezleri kayıtları devam ediyor
İl Spor Merkezleri kayıtları devam ediyor İl Spor Merkezleri ve Engelliler İl Spor Merkezleri kayıtları Ramazan ayında iftar sonrası kurulan stantlarda devam ediyor.
Erzincan’da altyapısız köy kalmayacak
Erzincan’da altyapısız köy kalmayacak Erzincan İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun, hedeflerinin 2 yıl içerisinde Erzincan’daki köylerin yüzde 95’nin altyapısını bitirmek olduğunu işaret ederek;....
Erzincan’da dağcılar 15 Temmuz Şehitleri anısına zirve tırmanışı yapacak
Erzincan’da dağcılar 15 Temmuz Şehitleri anısına zirve tırmanışı yapacak Erzincan’da 15 Temmuz Şehitleri anısına dağcılar zirve tırmanışı yapacak.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN