Back To Top

Diğer Erzincan Haberleri

Yakalanan 64 mülteci serbest bırakıldı
Yakalanan 64 mülteci serbest bırakıldı Erzincan’da terk edilmiş halde bulunan ve emniyet güçlerince yakalanan 64 mülteci adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Müftü Karabayır’ı ziyaret ettiler
Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Müftü Karabayır’ı ziyaret ettiler Memur-Sen Erzincan İl Temsilciliği, Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle İl Müftüsü Yavuz Karabayır ı ziyaret etti.
TÜRMOB Bilirkişilik Temel Eğitimi başvuruları başladı
TÜRMOB Bilirkişilik Temel Eğitimi başvuruları başladı TÜRMOB ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odalarında bilirkişilik temel eğitim ön kayıtları başladı.
Başbağlar Mahallesinde kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor
Başbağlar Mahallesinde kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor Şehrin dört bir yanında çalışmalarını hızla sürdüren Erzincan Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgelerde üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
Erzincan Barosu’ndan suç duyurusu
Erzincan Barosu’ndan suç duyurusu Erzincan Baro Başkanı Adem Aktürk, vatandaşların mağduriyet yaşamalarına neden olan ve sigorta aracılık hizmetleri ya da hasar takip merkezi gibi adlarla faaliyet....
KYK öğrencilerine konferans verildi
KYK öğrencilerine konferans verildi Erzincan’da Muharrem Ayı, Aşûra ve Kerbelâ etkinlikleri kapsamında KYK öğrencilerine konferans düzenlendi.
Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Tanıtım toplantısı gerçekleştirildi
Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Tanıtım toplantısı gerçekleştirildi Erzincan’da tarıma dayalı ekonomik yatırımların desteklenmesi tanıtım toplantısı yapıldı.
Obezite anne sütü ile önlenebilir
Obezite anne sütü ile önlenebilir 1-7 Ekim “Emzirme Haftası” nedeniyle Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde stant kurularak uzman doktorlar tarafından anne sütünün öneminden....
Erzincanlı göçerler dönüş yolunda
Erzincanlı göçerler dönüş yolunda Erzincan’da Mayıs aylarında yaylalara çıkan göçerler Ekim ayı’nın gelmesi ile beraber mahsullerini alarak şehir merkezine inmeye başladılar.
Meme kanseri bilinçlendirme ayı
Meme kanseri bilinçlendirme ayı Ekim ayının dünyada meme kanseri bilinçlendirme ve farkındalık ayı olması sebebiyle Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr.
\
"Şehirler ve Kültürler - Yörelerimiz" Projesi başvuruları başladı Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen "Şehirler ve Kültürler-Yörelerimiz" projesi başvuruları başladı.
Modern ahır projeleri yükselmeye devam ediyor
Modern ahır projeleri yükselmeye devam ediyor Erzincan’da modern ahır projeleri yükselmeye devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN