Back To Top

Diğer Erzincan Haberleri

KYK tanıtım günleri başladı
KYK tanıtım günleri başladı Yükseköğrenim öğrencilerinin barınma, burs ve kredi ihtiyaçlarını karşılayan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu 81 il ve KKTC‘de KYK il müdürlükleri aracılığıyla....
Erzincan’da her okula bir polis
Erzincan’da her okula bir polis Erzincan’da 2018-2019 yeni eğitim öğretim yılı için alınacak olan tedbirlere yönelik toplantı düzenlendi.
14 yaşındaki katılımcı sempozyum da ilgi odağı oldu
14 yaşındaki katılımcı sempozyum da ilgi odağı oldu 12-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 31’inci Ulusal Matematik Sempozyumu’nun açılışına matematiğe olan ilgisi nedeniyle katılan 14 yaşındaki Ceren Şahin....
Erzincan birinci kafile hacıları memleketlerine döndü
Erzincan birinci kafile hacıları memleketlerine döndü Erzincan’dan kutsal topraklara giden Hacılar hac görevlerini tamamlayarak sağ salim memleketlerine döndüler.
Erzincan’da 7 yataklı yoğun bakım ünitesi daha hizmete girdi
Erzincan’da 7 yataklı yoğun bakım ünitesi daha hizmete girdi Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Işıkpınar Yerleşkesinde ikinci basamak 7 yataklı yoğun bakım ünitesini hizmete girdi.
Başsoy çalışmaları yerinde inceledi
Başsoy çalışmaları yerinde inceledi Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy çalışmaları bizzat takip ediyor.
Kur’an Kursu öğreticilerine seminer verildi
Kur’an Kursu öğreticilerine seminer verildi Erzincan’da Kur’an Kursu öğreticilerine seminer verildi.
Vali Arslantaş, Tercan ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu
Vali Arslantaş, Tercan ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan’ın Tercan ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Otobüs şoförü, epilepsi nöbeti geçiren yolcuyu hastaneye yetiştirdi
Otobüs şoförü, epilepsi nöbeti geçiren yolcuyu hastaneye yetiştirdi Erzincan’da halk otobüsü şoförü Adem Canbaba, epilepsi nöbeti geçiren erkek yolcu için otobüsü güzergâhtan çıkarıp, rahatsızlanan yolcuyu hastaneye yetiştirdi.
Erzincan Havalimanı’nda 50 bin 595 yolcuya hizmet verildi
Erzincan Havalimanı’nda 50 bin 595 yolcuya hizmet verildi Erzincan Havalimanı’nda Ağustos Ayında 50 Bin 595 yolcuya Hizmet Verildi.
Başkan Başsoy’dan Hicri Yılbaşı mesajı
Başkan Başsoy’dan Hicri Yılbaşı mesajı Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Hicri Yılbaşı dolayısıyla açıklamada bulundu.
Şarbon ile mücadelede güçlü bir çalışma yapılmalı
Şarbon ile mücadelede güçlü bir çalışma yapılmalı Erzincan Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serkan Kütük, şarbon hastalığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN