Back To Top

Diğer Erzincan Haberleri

Puanlı Atletizm yarışmaları yapıldı
Puanlı Atletizm yarışmaları yapıldı 2017 Eğitim Öğretim yılı faaliyetlerin tüm spor branşlarında ara vermeksizin devam ediyor.
ANALİG Karate ’den derece
ANALİG Karate ’den derece Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Karate müsabakalarına katılan Erzincan İl karması derece ile döndü.
Gece Gündüz \
Gece Gündüz "Evet" İçin Çalışıyor Yeni Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı sistemi için yapılacak olan referandum seçimleri için Otlukbeli İl Genel Meclisi Üyesi Recep Gündüz, gece gündüz ’Evet’....
\
"Evin Okula Yakınlaştırılması Projesi" semineri yapıldı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından "Evin Okula Yakınlaştırılması" projesi kapsamında Erzincan TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi okulunda seminer....
“Genç Çiftçi Desteklemesi Hibe Programı” çiftçilere anlatıldı
“Genç Çiftçi Desteklemesi Hibe Programı” çiftçilere anlatıldı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın "Kırsal Kalkınma Destekleri" kapsamında Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Genç Çiftçi Projelerinin....
Başsoy: \
Başsoy: "Millet olarak polisimizin her zaman yanındayız" Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Türk Polis Teşkilatının 172.
Küçükler Bocce Müsabakaları Başladı
Küçükler Bocce Müsabakaları Başladı Okul Sporları Bocce küçükler kategorisi İl birinciliği müsabakaları Erzincan 13 Şubat Şehir stadında başladı.
Başkan pazarı gezdi
Başkan pazarı gezdi Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Pazartesi Pazarı esnafını ziyaret etti.
Vali Arslantaş, Erzincan Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti
Vali Arslantaş, Erzincan Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Türk Polis Teşkilatının 172.
Nisan Ayı Meclis Toplantıları Tamamlandı
Nisan Ayı Meclis Toplantıları Tamamlandı Erzincan İl Genel Meclisi nisan ayı toplantıları Meclis Başkanı Ünal Tuygun başkanlığında beş oturumda yapıldı.
Engelli Vatandaşlara Engelsiz Hizmet
Engelli Vatandaşlara Engelsiz Hizmet Erzincan Belediyesi engelsiz şehir sloganı ile çıktığı yolda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Milletvekili Bayram’dan İlçe ve Köy Ziyaretleri
Milletvekili Bayram’dan İlçe ve Köy Ziyaretleri AK Parti MKYK üyesi ve Erzincan Milletvekili Av.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN