Back To Top

Diğer Eskişehir Haberleri

Eğitimini almadan motosiklete binmek intihar girişimidir
Eğitimini almadan motosiklete binmek intihar girişimidir İlkbaharla birlikte motosiklet sezonu açılmaya başlarken, uzmanlar, sık sık kazalarla gündeme gelen bu araçların kullanılmasında eğitimin önemine değiniyorlar.
Eskişehirspor, Sivasspor’a diş geçiremedi
Eskişehirspor, Sivasspor’a diş geçiremedi TFF 1.
TFF 1. Lig
TFF 1. Lig TFF 1.
Eskişehirspor taraftarından şampiyonluk koreografisi
Eskişehirspor taraftarından şampiyonluk koreografisi TFF 1.
Odunpazarı’nda 23 Nisan coşkusu
Odunpazarı’nda 23 Nisan coşkusu Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine çocuklar tarafından gerçekleştirilecek olan tiyatro gösterimi ile başladı.
Eskişehirspor’un efsanelerini stada emektar otobüs taşıdı
Eskişehirspor’un efsanelerini stada emektar otobüs taşıdı Eskişehirspor’un 26 EC 910 plakalı emektar otobüsü efsane isimleri Sivasspor karşılaşmasına taşıdı.
Açıköğretim Sistemi Kuzey Amerika programlarında ara sınav yapıldı
Açıköğretim Sistemi Kuzey Amerika programlarında ara sınav yapıldı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF), Amerika Birleşik Devletleri’nde 22 Nisan 2017 Cumartesi günü 3 farklı merkezde bahar dönemi ara sınavını gerçekleştirdi.
Yaza hazırlanan Eskişehir’de kar sürprizi
Yaza hazırlanan Eskişehir’de kar sürprizi Eskişehir, 23 Nisan’a karlar altında merhaba dedi.
Başkan Ataç üniversitelilerle derse katıldı
Başkan Ataç üniversitelilerle derse katıldı Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde "Siyasal Katılım ve İnsan Hakları" dersine konuk oldu.
8’inci Ulusal Sanat Çalıştayı başlıyor
8’inci Ulusal Sanat Çalıştayı başlıyor Tepebaşı Belediyesinin bu yıl 8.
Çevreye duyarlı vatandaşa engelli aracı
Çevreye duyarlı vatandaşa engelli aracı Eskişehir’de, 83 yaşındaki yürüme zorluğu çeken Şeref Atak, biriktirdiği mavi plastik kapaklarla birlikte belediyeye müracaat etti ve akülü engelli aracına kavuştu.
Kurt’un makamı çocuklara emanet
Kurt’un makamı çocuklara emanet Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt makamını, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Tükmentokat İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Beyzanur Kunt’a bıraktı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN