Back To Top

Diğer Eskişehir Haberleri

Azmi Çelik’ten Rektör Gündoğan’a veda ziyareti
Azmi Çelik’ten Rektör Gündoğan’a veda ziyareti Geçtiğimiz günlerde çıkan Valiler Kararnamesi ile merkeze atanan Eskişehir Valisi Azmi Çelik, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof.
Odunpazarı bayrama hazır
Odunpazarı bayrama hazır Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ramazan Bayramı öncesinde Odunpazarı Bölgesi genelinde cadde ve sokakları temizliyor.
Sel suları çekilince tarlasından sazan çıktı
Sel suları çekilince tarlasından sazan çıktı Eskişehir’de sel sularının tarlalardan çekilmesiyle toprak üzerinde kalan bir balığı çiftçinin yakalaması cep telefonu kamerasına yansıdı.
Müzeler bayramın ikinci gününden itibaren açık olacak
Müzeler bayramın ikinci gününden itibaren açık olacak Odunpazarı Belediyesi’ne bağlı müzeler Ramazan Bayramı’nın 2.
Tepebaşı personelinden büyük başarı
Tepebaşı personelinden büyük başarı Tepebaşı Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü personeli Ecem Ulutak, büyük bir başarı göstererek yurt dışında staj yapma hakkı ve hibe kazandı.
Rektör Gündoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı
Rektör Gündoğan’dan Ramazan Bayramı mesajı Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof.
Sağlık teşkilatı iftarda bir araya geldi
Sağlık teşkilatı iftarda bir araya geldi Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından düzenlenen iftar programında sağlık yöneticileri ve genel sekreterlik çalışanları bir araya geldi.
Bayramı sağlıklı geçirmek için 7 önemli öneri
Bayramı sağlıklı geçirmek için 7 önemli öneri Acıbadem Eskişehir Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Gözde Gence Ramazan Bayramı sağlıklı geçirmek için nasıl beslenmemiz gerektiğini anlatarak önemli tavsiyelerde....
Şehit ve gazi yakınları iftarda bir araya geldi
Şehit ve gazi yakınları iftarda bir araya geldi AK Parti Eskişehir Tepebaşı İlçe Başkanlığı Sosyal Politikalar Birimi ve Seyitgazi Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen iftar programında şehit ve gazi aileleri bir....
DAK ve Odunpazarı Kent Konseyi İşbirliği ekibinden ’Afet Bilinci’ eğitimi
DAK ve Odunpazarı Kent Konseyi İşbirliği ekibinden ’Afet Bilinci’ eğitimi Eskişehir Dorlion Arama Kurtarma (DAK) ve Odunpazarı Kent Konseyi Kırmızıtoprak Mahalle Meclisi işbirliğiyle vatandaşlara ’Afet Bilinci’ eğitimi verildi.
Bilişim Teknolojileri öğretmenleri kıvılcım hareketi başlattılar
Bilişim Teknolojileri öğretmenleri kıvılcım hareketi başlattılar Bir araya gelen Bilişim Teknolojileri öğretmenleri, "Eskişehir Kodlama Buluşuyor" projesini Eskişehir çapında uygulamaya almak için Bilişimde Kıvılcım Hareketini....
Onkoloji bölümünde kalan çocuklara bayram morali
Onkoloji bölümünde kalan çocuklara bayram morali Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sever Bilir Onkoloji Bölümü’nde kalan çocuklara, Hava İkmal Bakım Merkezi çalışanları ve Vos26 üyeleri bayram....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN