Back To Top

Diğer Eskişehir Haberleri

Selçuk Balcı Odunpazarı’nda konser verecek
Selçuk Balcı Odunpazarı’nda konser verecek Odunpazarı Belediyesi, 3.
TEBEV bin 837 kişiye hizmet verdi
TEBEV bin 837 kişiye hizmet verdi Tepebaşı Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri TEBEV; maddi imkanları elverişli olmayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmaya devam ediyor.
Hatalı park yapan sürücüyü bu notla uyardı
Hatalı park yapan sürücüyü bu notla uyardı Eskişehir’de hatalı park yapan bir sürücüye kızan vatandaş, "Sana ehliyet verenin dicem ama günaha giresim yok" yazılı kağıdı 2 otomobilin yerine park eden aracın....
Sarıcakaya da en anlamlı buluşma
Sarıcakaya da en anlamlı buluşma Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 4 yıldır yürütülen Damla Projesi kapsamında ülkemizin çeşitli illerinden gelen Damla Projesi Gönüllüsü gençler, Sarıcakaya....
Eskişehir ‘Tabiat’ turizmi ile de göz dolduracak
Eskişehir ‘Tabiat’ turizmi ile de göz dolduracak Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Eskişehir Şube Müdürlüğü tarafından ‘tabiat’ turizmine farkındalık oluşturmak amacıyla etkinlik düzenledi.
Eskişehir’in ünlü ’Met Helvası’nı dünya yiyor
Eskişehir’in ünlü ’Met Helvası’nı dünya yiyor Eskişehir’in ünlü ’Met Helvası’, özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin taleplerinin yanı sıra birçok yabancı ülkeden de yoğun sipariş alıyor.
Yaprağa yeniden hayat veren kadın
Yaprağa yeniden hayat veren kadın Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu Belma Usluoğlu, yere düşen yaprak tanelerine adeta yeniden hayat veriyor.
Açıköğretim Sisteminin kalite elçileri Eskişehir’de
Açıköğretim Sisteminin kalite elçileri Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenme Teknolojileri Araştırma Geliştirme Birimi bünyesinde 2016-2017 döneminde hayata geçirilen Kalite Elçileri projesinde....
Selka Eskişehir Hentbol Spor Kulübü’nden Rektör Gündoğan’a teşekkür ziyareti
Selka Eskişehir Hentbol Spor Kulübü’nden Rektör Gündoğan’a teşekkür ziyareti Hentbol Erkekler Süper Ligi’nin yeni ekibi Selka Eskişehir Hentbol Spor Kulübü yöneticileri, Anadolu Üniversitesinin katkılarından ve desteklerinden dolayı Rektör Prof.
Yüzme İl Temsilciliğinde görev değişimi
Yüzme İl Temsilciliğinde görev değişimi Uzun yıllardır Yüzme İl Temsilciliğini başarıyla yürüten Mehmet Çoban görevini Erdinç Bolcan’a devretti.
Ak Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Hasan Fehmi Kinay’dan Başkan Arayıt’a ziyaret
Ak Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Hasan Fehmi Kinay’dan Başkan Arayıt’a ziyaret Ak Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı, 22-23 ve 24.
İzmir Büyükşehir’den Han Belediyesine otobüs jesti
İzmir Büyükşehir’den Han Belediyesine otobüs jesti İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Han Belediyesi’ne bir otobüs hibe edildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN