Back To Top

Diğer Eskişehir Haberleri

“Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadına Yönelik Şiddet” atölyesi
“Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadına Yönelik Şiddet” atölyesi Odunpazarı Belediyesi, kadınlar için halk merkezlerinde “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadına Yönelik Şiddet” atölyesi düzenledi.
“Model Birleşmiş Milletler Simülasyon” etkinliği sertifika töreni
“Model Birleşmiş Milletler Simülasyon” etkinliği sertifika töreni Anadolu Üniversitesi Model Birleşmiş Milletler Simülasyon etkinliği sertifika töreni “Anadolu Model United Nations (MUN) 2017” Açıköğretim Sistemi İktisat Fakültesi....
Başkan Yüzügüllü’den hemşehrisi Albay Gürel’e ziyaret
Başkan Yüzügüllü’den hemşehrisi Albay Gürel’e ziyaret Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, İzmir programı kapsamında İzmir Gaziemir 3’üncü Kara Havacılık Alay Komutanı ve aynı zamanda Sivrihisarlı hemşehrisi olan....
Çiftçiler için 2018 yılı planı yapıldı
Çiftçiler için 2018 yılı planı yapıldı Tepebaşı Ziraat Odası yöneticileri, Tepebaşı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.
Evrencan Gündüz Espark’ta Eskişehirliler ile buluştu
Evrencan Gündüz Espark’ta Eskişehirliler ile buluştu Bu yıl üçüncüsü Eskişehir’de düzenlenen Coffee Carnaval’ın (Kahve Festivali) lansmanı ECE Türkiye Proje Yönetimi A.
Rektör Prof. Dr. Gündoğan’ın ‘İnsan Hakları Günü’ mesajı
Rektör Prof. Dr. Gündoğan’ın ‘İnsan Hakları Günü’ mesajı Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof.
2017 mavi bayrak denetimleri tamamlandı
2017 mavi bayrak denetimleri tamamlandı Tepebaşı Belediyesi, işletmelere yönelik gerçekleştirdiği ’Mavi Bayrak’ uygulamasının denetimlerini tamamladı.
Eskişehir Basket’in rakibi Trabzonspor
Eskişehir Basket’in rakibi Trabzonspor Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 10.
Zincirli kadınları görenler gözlerine inanamadı
Zincirli kadınları görenler gözlerine inanamadı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) öğrencileri, "Kadına Şiddete Hayır" demek amacıyla vatandaşların şaşkın bakışları arasında bir sokak gösterisi gerçekleştirdi.
Dünyadaki mülteci sayısı tarihin en üst seviyesinde
Dünyadaki mülteci sayısı tarihin en üst seviyesinde Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünün Açıköğretim Sistemi’nde öğrenim gören öğrencilere yönelik düzenlediği ’Model Birleşmiş....
Seyitgazi Kudüs için ayakta
Seyitgazi Kudüs için ayakta Seyitgazi ilçesinde ABD Başkanı Trump’ın kanun dışı ve provokatif Kudüs kararını protesto edilerek basın açıklaması yapıldı.
Hanımeli Sokak’ta stantları bulunan 95 kadın eğitime katılım sertifikalarını aldı
Hanımeli Sokak’ta stantları bulunan 95 kadın eğitime katılım sertifikalarını aldı Tepebaşı Belediyesi Hanımeli Sokak’ta stantları bulunan 95 kadın, aldıkları eğitimler neticesinde katılım sertifikalarını aldılar.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN