Back To Top

Diğer Eskişehir Haberleri

Gençlik Tiyatrosu “Yunus; Dervişin Rüyası” oyununun hazırlıklarını sürdürüyor
Gençlik Tiyatrosu “Yunus; Dervişin Rüyası” oyununun hazırlıklarını sürdürüyor Tepebaşı Belediyesi Gençlik Tiyatrosu, 18 Kasım tarihinde sahnelenecek olan “Yunus; Dervişin Rüyası” oyununun hazırlıklarını sürdürürken, kurulduğu 2009 yılından bu....
Devlet memuru tekrar sınava tabi tutulamaz
Devlet memuru tekrar sınava tabi tutulamaz Büro Memur-Sen Eskişehir İl Başkanı Ali Selim Aktaş, Adliyede çalışan zabıt kâtiplerinin görev süreleri içinde tekrar klavye sınavına tabi tutularak memurluklarının....
Genç Çiftçi projesi kapsamında 170 küçükbaş hayvan sahiplerine ulaştı
Genç Çiftçi projesi kapsamında 170 küçükbaş hayvan sahiplerine ulaştı Günyüzü’nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiplerine ulaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ettiği öne sürülen şahıs tutuklandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret ettiği öne sürülen şahıs tutuklandı Eskişehir’de, sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddia edilen şüpheli tutuklandı.
İlaçların yan etkilerine dikkat
İlaçların yan etkilerine dikkat İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ‘Farmakovijilans’ farkındalığının arttırılması amacıyla Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi’nde bir toplantı düzenlendi.
İnönü Belediyesi tarla yollarında iyileştirme çalışmalarına devam ediyor
İnönü Belediyesi tarla yollarında iyileştirme çalışmalarına devam ediyor Eskişehir İnönü Belediyesi, sezon başından bu güne ilçe çiftçilerinin yol iyileştirme taleplerini yerine getirmeye devam ediyor.
Baro’dan Başkan Kazım Kurt’a ziyaret
Baro’dan Başkan Kazım Kurt’a ziyaret Önceki ay Eskişehir Baro Başkanlığına seçilen Mustafa Elagöz, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.
Eskişehir Uluslararası Film Festivali 20’nci yaşını görkemli bir programla kutlacak
Eskişehir Uluslararası Film Festivali 20’nci yaşını görkemli bir programla kutlacak Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü destekleri ile Anadolu Üniversitesi ve İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından gerçekleştirilen Eskişehir....
Drift yapan sürücüye 9 bin 521 TL ceza
Drift yapan sürücüye 9 bin 521 TL ceza Eskişehir’de, alkollü olarak kullandığı aracıyla drift yaptığı tespit edilen sürücüye toplam 9 bin 521 lira ceza kesildi, ehliyetine de 2 yıl 4 ay süreyle el konuldu.
122 litre kaçak içki ele geçirildi
122 litre kaçak içki ele geçirildi Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen operasyonda 122 litre kaçak içki ele geçirildi.
Başkan Ataç’a ziyaretler
Başkan Ataç’a ziyaretler Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi ve Eskişehir Hacı Bektaşi Veli Derneği yöneticileri, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt.
‘’Büyücü’’ oyunu izleyicileri ile buluştu
‘’Büyücü’’ oyunu izleyicileri ile buluştu Eskişehir Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan ‘’Büyücü’’ adlı tiyatro oyunu, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde izleyicileri ile buluştu ve yoğun....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN