Back To Top

Diğer Eskişehir Haberleri

Kırka’ya hastane geliyor
Kırka’ya hastane geliyor AK Parti Milletvekili Prof.
Odunpazarı’nda asfalt ve tretuvar çalışması
Odunpazarı’nda asfalt ve tretuvar çalışması Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Vişnelik ve Akarbaşı Mahallelerinde asfalt ve tretuvar çalışması gerçekleştirdi.
İnönü, Litvanyalı misafirlerini ağırlıyor
İnönü, Litvanyalı misafirlerini ağırlıyor Tarımda İstihdam Sorununa Kırsal Turizm Yaklaşımıyla Çözüm Geliştirme Projesi kapsamında bir grup Litvanyalı öğrenci, İnönü’ye kamp yapmaya geldi.
Türkiye’nin ilk Roman milletvekili Başkan Kurt’u ziyaret etti
Türkiye’nin ilk Roman milletvekili Başkan Kurt’u ziyaret etti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili ve Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın ise 3’üncü roman Milletvekili Özcan Purçu, seçim çalışması için geldiği Eskişehir’de....
Güzel Sanatlar Fakültesi mezunlarına veda etti
Güzel Sanatlar Fakültesi mezunlarına veda etti Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 2017-2018 eğitim öğretim yılı mezunlarını uğurladı.
Eskişehir okullarından büyük başarı
Eskişehir okullarından büyük başarı Eskişehir’de eTwinning faaliyetlerinin daha yaygın ve etkin hale getirilmesi amacıyla yapılan çalışmalar dahilinde başarılı proje sahiplerine ve okul müdürlerine....
Türkiye’de bir ilk olan ESPEDAL, düzenlenen tören ile hizmete açıldı.
Türkiye’de bir ilk olan ESPEDAL, düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Tepebaşı Belediyesi tarafından sürdürülen Akıllı Kentsel Dönüşüm Projesi-REMOURBAN kapsamında hazırlanan ve Türkiye’de ilk defa akıllı ve elektrikli modellerin....
Anneleriyle cezaevinde yaşayan çocuklar için eğlence programı gerçekleştirildi
Anneleriyle cezaevinde yaşayan çocuklar için eğlence programı gerçekleştirildi İl Sağlık Müdürlüğü, suç işleyen anneleriyle cezaevinde kalan 0-6 yaş grubu çocuklar ile hükümlü 15-18 yaş grubu için “Küçük adamlar mutlu oyunlar” projesi hazırladı.
Açıköğretim birincileri buluştu
Açıköğretim birincileri buluştu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi 2017-2018 eğitim öğretim döneminde başarı ile mezun olan birinci öğrenciler bir araya geldi.
Efsane Es-Es yaz okulu başladı
Efsane Es-Es yaz okulu başladı Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği (Efsane ES-ES) ile Tepebaşı Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği yaz okulu başladı.
Fen Fakültesi’nde mezuniyet coşkusu
Fen Fakültesi’nde mezuniyet coşkusu Anadolu Üniversitesi tarafından düzenlenen 2017-2018 eğitim öğretim yılı mezuniyet törenleri tüm coşkusuyla devam ederken, Fen Fakültesi mezunları uğurlandı.
Ceviz yetiştiricileri gübreleme konusunda bilgilendirildi
Ceviz yetiştiricileri gübreleme konusunda bilgilendirildi Eskişehir’de ceviz yetiştiricilerine yönelik "Ceviz yetiştiriciliği ve gübrelenmesi" semineri verildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN