Back To Top

Diğer Eskişehir Haberleri

Jimnastik ile sağlıklı bireyler yetişiyor
Jimnastik ile sağlıklı bireyler yetişiyor Tepebaşı Belediyesi tarafından Şirintepe Mahallesi’nde faaliyete geçirilen spor salonu, jimnastikte büyük bir boşluğu doldurmayı başardı.
Eskişehirsporlu taraftardan vefa örneği
Eskişehirsporlu taraftardan vefa örneği Eskişehirpor Altes Tribün Grubu kurucularından Bayram Öcal için Eskişehirsporlu taraftarlar mevlüt okuttu.
Öğrencilerden örnek davranış
Öğrencilerden örnek davranış Eskişehir Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımda bulundu.
Tepebaşı Belediyesi’ne iki ödül
Tepebaşı Belediyesi’ne iki ödül Tepebaşı Belediye Başkanı Dt.
Odunpazarı Belediyesi’nden asansör uyarısı
Odunpazarı Belediyesi’nden asansör uyarısı Odunpazarı Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü teknik görevlileri, Odunpazarı Bölgesi’nde yer alan yapıların asansörlerini denetlemeye devam ediyor.
Hamamyolu 28 Nisan’da açılacak
Hamamyolu 28 Nisan’da açılacak Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinde bulunan Hamamyolu Caddesi’nin resmi açılış töreninin 28 Nisan Cumartesi günü yapılacağı bildirildi.
Okuma-yazma kurslarına yoğun ilgi
Okuma-yazma kurslarına yoğun ilgi Eskişehir İsmet İnönü İlköğretim Okulu’nda açılan okuma-yazma kursuna kursiyerler yoğun ilgi gösteriyor.
Eskişehirspor’lu oyuncular ağrı kesiciler ile oynamış
Eskişehirspor’lu oyuncular ağrı kesiciler ile oynamış Spor Toto 1.
Özel Ümit Hastanesi hisseleri üzerindeki kayyum kararı kalktı
Özel Ümit Hastanesi hisseleri üzerindeki kayyum kararı kalktı Eskişehir Özel Ümit Hastanesi’nde 14 hissedarın yüzde 24 oranındaki hisselerine kayyum atanmasına dair kararının kaldırıldığı bildirildi.
KOSGEB desteğiyle patron oldular
KOSGEB desteğiyle patron oldular Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) destekleri sürüyor.
Kırka’ya spor alanında yatırımlar devam ediyor
Kırka’ya spor alanında yatırımlar devam ediyor Eskişehir’in Seyitgazi ilçesine bağlı Kırka Mehmet Akif İlköğretim Okuluna kazandırılması planlanan spor tesisinin temeli atıldı.
İHH yetim çocuklarla Sazova gezisi gerçekleştirdi
İHH yetim çocuklarla Sazova gezisi gerçekleştirdi İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Eskişehir Şubesi tarafından yetim çocuklar için özel olarak düzenlenen ’Yetim Dayanışma Günleri’nde çocuklar....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN