Back To Top

Diğer Eskişehir Haberleri

Uyuşturucu satıcısının yakınları basın mensuplarına saldırdı
Uyuşturucu satıcısının yakınları basın mensuplarına saldırdı Eskişehir’de uyuşturucu madde satıcısı 2 kişi adliyeye sevk edilirken, yakınları tehdit hakaret ve küfürlerle basın mensuplarının üzerine yürüdü.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ile Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü arasında protokol
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ile Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü arasında protokol Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ile Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü arasında Eskişehir’de sığınmacı ve mevsimlik tarım işçisi olarak bulunan kadın ve kız....
ESOGÜ öğretim üyeleri Emirdağ projelerini tanıttı
ESOGÜ öğretim üyeleri Emirdağ projelerini tanıttı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) öğretim üyeleri Emirdağ projelerini tanıttılar.
Mandela’nın Bavulu ve Dünya’dan Renkler 3 Mart’ta Eskişehir’de
Mandela’nın Bavulu ve Dünya’dan Renkler 3 Mart’ta Eskişehir’de Odunpazarı Belediyesi Çağdaş Sanatlar Galerisi, Ahmet Telli "Renkler/İmgeler/Sözcükler" Resim ve Heykel Sergisi’nin ardından "Mandela’nın Bavulu ve Dünyadan Renkler"....
Kazım Kurt’tan CHP Gençlik ve Kadın Kollarına ziyaret
Kazım Kurt’tan CHP Gençlik ve Kadın Kollarına ziyaret Odunpazarı Belediye Başkanı Av.
DAK gönüllüleri \
DAK gönüllüleri "Doğada Hayatı İdâme" eğitimi yaptı Eğitimlerine devam eden Eskişehir Dorlion Arama Kurtarma (DAK) gönüllüleri, hafta sonu "Doğada Hayatı İdâme" eğitimi yaptı.
Cumhuriyet Anadolu Lisesi yeniden birinci
Cumhuriyet Anadolu Lisesi yeniden birinci Eskişehir’deki Halk Oyunları Yarışması’nda Cumhuriyet Anadolu Lisesi yeniden birincilik ipini göğüsledi.
Uyuşturucu satıcısı 2 kişi yakalandı
Uyuşturucu satıcısı 2 kişi yakalandı Eskişehir’de uyuşturucu madde satıcısı 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
ESOGÜ ile Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneği’nden ’Etkili İletişim Semineri’
ESOGÜ ile Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneği’nden ’Etkili İletişim Semineri’ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tarih ve Gençlik Kulübü ile Anadolu Kültür Dayanışma Derneği tarafından ortaklaşa olarak ’Etkili İletişim Semineri’ düzenlendi.
Yabancı öğrenciye köpek saldırdı
Yabancı öğrenciye köpek saldırdı Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek lisansı devam eden Bangladeş uyruklu öğrenci, dün akşam saatlerinde yürüyüşe çıktığı sırasında üç sokak....
Bu tespihlerin içinde 100 bin yıllık fosiller var
Bu tespihlerin içinde 100 bin yıllık fosiller var Eskişehir’de tespih koleksiyonerliği yapan Nurettin Sargın, elinde bulunan karınca, yosun ve çeşitli hayvan fosillerinden yapılma tespihlerin malzemesinin 5 ile 100....
İlk kitabının imza gününde ailesi, arkadaşları ve okurları yalnız bırakmadı
İlk kitabının imza gününde ailesi, arkadaşları ve okurları yalnız bırakmadı Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü öğretim görevlilerinden Dilek Eroğlu, yayınlanan ilk kitabı ‘Lavanta Kokardı Paris’ ile okurlarının karşısına çıktı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN