Back To Top

Diğer Eskişehir Haberleri

Yaz bitti, örgü satışları hızlandı
Yaz bitti, örgü satışları hızlandı Yaz aylarını durgun geçiren örgü sektörü, havaların soğumaya başlaması ile birlikte hareketlendi.
Mesleki Eğitim Merkezlerinin kapısı 18 yaşını bitirenlere de açıldı
Mesleki Eğitim Merkezlerinin kapısı 18 yaşını bitirenlere de açıldı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çıraklık eğitimini zorunlu eğitim kapsamına alan kanuna dayanılarak hazırlanan yönetmelik değişikliğiyle 18 yaşını bitirenlerin de....
Gürbüz Doğan Ekşioğlu “Benim Kedilerim” ile Çağdaş Sanatlar Galerisinde
Gürbüz Doğan Ekşioğlu “Benim Kedilerim” ile Çağdaş Sanatlar Galerisinde Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun “Benim Kedilerim” adlı resim sergisi Odunpazarı Belediyesi Çağdaş Sanatlar Galerisinde sergilenmeye başlayacak.
Gerçek gibi bir tatbikat
Gerçek gibi bir tatbikat Acıbadem Eskişehir Hastanesi, sağlık alanına olduğu kadar hasta ve çalışan güvenliği konusuna da hassasiyet göstererek kapsamlı bir tatbikat gerçekleştirdi.
Gazi Arif Küçüktopçu yeni akülü aracına kavuştu
Gazi Arif Küçüktopçu yeni akülü aracına kavuştu Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği ile Eskişehir Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği, omurilik felci olan gaziye akülü araç yardımında bulundu.
Beyaz bayrak ve beslenme dostu sertifika töreni
Beyaz bayrak ve beslenme dostu sertifika töreni Eskişehir’de, beyaz bayrak sertifikası ve beslenme dostu okul sertifikası almaya yeni hak kazanan okullara, Süleyman Çakır Kız Anadolu Lisesi konferans salonunda....
Eskişehir Odunpazarı 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu’nda aşure günü
Eskişehir Odunpazarı 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu’nda aşure günü Eskişehir Odunpazarı 1.
Çekirdek çitleyen eşekle fotoğraf yarışına giriyorlar
Çekirdek çitleyen eşekle fotoğraf yarışına giriyorlar Geçtiğimiz günlerde çevreyi kirletenlere dikkat çekmek amacıyla konulan ‘Çekirdek Çitleyen Eşek’ heykeli vatandaşların adeta ilgi odağı oldu.
Ak Gençlerden trafikte kemer takmayı teşvik etmek için kampanya
Ak Gençlerden trafikte kemer takmayı teşvik etmek için kampanya Ak Parti Tepebaşı Gençlik Kolları ve mahalle teşkilatları üyeleri, trafiğe çıkan araçlardaki herkesin kemer kullanması, özellikle arka koltuktaki yolculuk eden....
Betondan doğaya yolculuk
Betondan doğaya yolculuk Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri tarafından düzenlenen doğa yürüyüşü ve doğa kampları etkinlikleri başladı.
İsminin hakkını veren kıraathane
İsminin hakkını veren kıraathane Eskişehir’de bulunan bir kıraathane, isminin anlamına uygun olarak müşterilerini kitap okumaya teşvik ederken, 5 bin kitaplık kütüphanesi ile de vatandaşların ilgisini....
En önemli çevre sorunu iklim değişikliği
En önemli çevre sorunu iklim değişikliği Çevre Derneği Başkanı Güner Sümer, Türkiye’nin en büyük çevre sorununun iklim değişikliği olduğunu söyledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN