Back To Top

Diğer Giresun Haberleri

Giresun tehlikeli sektörlere yönelik eğitim çalışmaları devam ediyor
Giresun tehlikeli sektörlere yönelik eğitim çalışmaları devam ediyor Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından tehlikeli ve çok tehlikeli sektörlerde çalışanlara yönelik zorunlu hale gelen Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarında....
2. Uluslararası Demokrasi Sempozyumu Giresun’da başladı
2. Uluslararası Demokrasi Sempozyumu Giresun’da başladı Atatürk Araştırma Merkezi ve Giresun Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenen "2.
Ziraat Türkiye Kupası: A.Ç. Giresunspor: 4 - A. Alanyaspor: 2
Ziraat Türkiye Kupası: A.Ç. Giresunspor: 4 - A. Alanyaspor: 2 Ziraat Türkiye Kupası 5.
Tekstil sektörünün sorunları ve çözüm önerileri
Tekstil sektörünün sorunları ve çözüm önerileri Giresun’da, istihdama en fazla katkı sağlayan yatırımcılardan birisi olan tekstilci Ertan Güler, sektörün teşvikle taşındığı bölgelerde kalıcı olması için uzun vadeli....
CHP’li Vekilden Karadeniz’de PKK ile mücadelede yeni bir yapılanma için soru önergesi
CHP’li Vekilden Karadeniz’de PKK ile mücadelede yeni bir yapılanma için soru önergesi CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Karadeniz’e açılım politikası izleyen ve bu amaçla çeşitli eylemler yapan PKK terör örgütüne karşı yürütülen mücadeleye....
Doğu Karadeniz’de 16 düzenli katı atık depolama alanı belirlendi
Doğu Karadeniz’de 16 düzenli katı atık depolama alanı belirlendi Kalkınma Bakanlığı, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) önemli bir projeyi daha hayata geçirdi.
Giresun’da yangının neden olduğu patlama sokağı savaş alanına çevirdi
Giresun’da yangının neden olduğu patlama sokağı savaş alanına çevirdi Giresun’un Bulancak ilçesinde bir sokakta dün gece çıkan yangın ve sonrasında yaşanan patlamada onlarca ev ve iş yeri zarar görürken, ortalık savaş alanına döndü.
Giresun’un Espiye ilçe kaymakamı şehit ailelerini ziyaret etti
Giresun’un Espiye ilçe kaymakamı şehit ailelerini ziyaret etti Giresun’un Espiye İlçe Kaymakamı Yusuf Akın, beraberinde Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve daire amirleri ile birlikte İlçeye bağlı Avluca köyünde yaşayan Şehit....
Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Olçum: “Eğitim Sen ve Türk Eğitim Sen’in yetkili olduğu 9 yıllık dönemde koca bir sıfır çektiler”
Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Olçum: “Eğitim Sen ve Türk Eğitim Sen’in yetkili olduğu 9 yıllık dönemde koca bir sıfır çektiler” Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Atilla Olçum, Giresun’da ‘ Eğitim Bir-Sen Eğitimciler Buluşması’ programına katıldı.
Madde bağımlısı gencin cesedi yol kenarında bulundu
Madde bağımlısı gencin cesedi yol kenarında bulundu Giresun’un Görele ilçesinde madde bağımlısı olduğu iddia edilen 24 yaşındaki gencin cesedi yol kenarında bulundu.
Türk’ün fendi Siri’yi yendi
Türk’ün fendi Siri’yi yendi Apple’n kullanıcı asistanı ’Siri’ yeni yapılan kullanıcı lisansı sözleşmesi gereği artık söyleneni tekrar etmeyince bu kez Türk kullanıcılar Siri’ye Kelime-i Şehadet....
Giresun’da çember daralıyor
Giresun’da çember daralıyor Giresun’un Yağlıdere ilçesi kırsalında çıkan çatışma sonrası kaçan teröristlerin yakalanmasına yönelik başlatılan operasyonlar devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN