Back To Top

Diğer Giresun Haberleri

Karan: “TMO, FİSKOBİRLİK’e bir an önce fındığı teslim etmeli”
Karan: “TMO, FİSKOBİRLİK’e bir an önce fındığı teslim etmeli” Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, TMO tarafından FİSKOBİRLİK’e verilecek fındığın bir an önce teslim edilmesi gerektiğini söyledi.
Giresun Üniversitesi daha kaliteli eğitim için çalışma başlattı
Giresun Üniversitesi daha kaliteli eğitim için çalışma başlattı Yüksek Öğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından yürütülen 2018 Yılı Kurumsal Dış Değerlendirme Programı kapsamında Giresun Üniversitesi’nde incelemelerde bulunuldu.
Arkadaşlarına son görevlerini yaptılar
Arkadaşlarına son görevlerini yaptılar Giresun’da okulda arkadaşları ile şakalaşırken göğsüne aldığı darbe ile hayatını kaybeden lise öğrencisi Buğra Kaan Şen memleketi Trabzon’un Arsin ilçesinde öğle....
Derste şakalaşma ölümle bitti
Derste şakalaşma ölümle bitti Giresun’da lise öğrencileri kendi aralarında şakalaşırken Buğra Kaan Şen adlı öğrenci aldığı darbe sonucu kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybetti.
Lise öğrencilerinin şakası ölümle sonuçlandı
Lise öğrencilerinin şakası ölümle sonuçlandı Giresun’da lise öğrencileri kendi aralarında şakalaşırken Buğra Kağan Şen adlı öğrencisi göğsüne aldığı darbe sonucu kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybetti.
Fındık fiyatı 1,5 lira yükseldi
Fındık fiyatı 1,5 lira yükseldi Fındığın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından TMO tarafından alımının yapılacağının açıklanmasının ardından fiyatındaki artış sürüyor.
Amasya elmasına rakip Praziz elmasının hasadına başlandı
Amasya elmasına rakip Praziz elmasının hasadına başlandı Giresun’un Piraziz ilçesinde yetişen ve adını yetiştiği ilçeden alan Coğrafi İşaret Tescil Belgeli Piraziz elmasının hasadına başlandı.
Giresun’da TMO fındık alımlarına başladı
Giresun’da TMO fındık alımlarına başladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasının ardından fındık alımı için harekete geçen Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) bugün itibari ile randevu verdiği....
Başkan Aksu, miting düzenledi, 5 yıl daha yetki istedi
Başkan Aksu, miting düzenledi, 5 yıl daha yetki istedi CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, partisinin düzenlediği mitingle Giresunlular’dan 5 yıl daha yetki isteyerek belediye başkanlığını açıkladı.
Somuncuoğlu kendini savundu
Somuncuoğlu kendini savundu Giresun’un Eynesil ilçesinde AK Parti ilçe başkanlığı seçimlerine müdahale ettiği gerekçesiyle "Kişisel Verileri Hukuka Aykırı Olarak Ele Geçirmek ve Kullanmak"....
Şule Çet’in babası kızının otopsi raporu ile ilgili konuştu
Şule Çet’in babası kızının otopsi raporu ile ilgili konuştu Ankara’da geçtiğimiz 28 Mayıs tarihinde lüks bir plazanın 20.
TMO Fındık için randevu almaya başladı
TMO Fındık için randevu almaya başladı Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) fındık alımı için tüm hazırlıklarını tamamlayarak, bugün itibariyle üreticilere randevu....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN