Back To Top

Diğer Gümüşhane Haberleri

’Görünmez kahramanlar’ Zigana’da eğitim kampında
’Görünmez kahramanlar’ Zigana’da eğitim kampında Türkiye’de yaşanan afetlere anında müdahale eden Afet ve Acil Durum (AFAD) kurumunun ‘görünmez kahramanları’ Gümüşhane’nin Torul ilçesi sınırlarındaki 2 bin 100 metre....
Gümüşhane’de Kütüphane Haftası kutlandı
Gümüşhane’de Kütüphane Haftası kutlandı Gümüşhane’de 53.
Padişahların akıl hocaları Gümüşhane’de anlatıldı
Padişahların akıl hocaları Gümüşhane’de anlatıldı Tarihçi Yazar Yavuz Bahadıroğlu, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından Gümüşhane’de düzenlenen ‘Asırlardır sönmeyen kandiller, tarihe yön veren gönüller’ programı....
Zigana Dağı’nda kayak sezonu sona erdi
Zigana Dağı’nda kayak sezonu sona erdi Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Zigana Dağı’nda bulunan Gümüş Kayak Merkezi’nde Aralık ayında başlayan kayak sezonu bu hafta sonu sona erdi.
Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki
Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki Gümüşhane’de bugün akşam saatlerinde objektiflere ilginç bir fotoğraf yansıdı.
Gümüşhane Bakkallar Odası’ndan bankalara kredi tepkisi
Gümüşhane Bakkallar Odası’ndan bankalara kredi tepkisi Gümüşhane Bakkallar ve Manifaturacılar Odası Başkanı Leyla Bostancı, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından....
Gümüşhane’de Erbakan’ı Anma ve Anlama Gecesi düzenlendi
Gümüşhane’de Erbakan’ı Anma ve Anlama Gecesi düzenlendi Eski Başbakanlardan, Milli Görüş’ün merhum lideri Necmettin Erbakan için vefatının 6.
Gümüşhane’de organik arıcılığa destek devam ediyor
Gümüşhane’de organik arıcılığa destek devam ediyor Gümüşhane’de Organik Arıcılığın Geliştirilmesi Projesi kapsamında 13 üreticiye daha organik temel petek desteği yapıldı.
Gümüşhane’de trafik kazası: 3 yaralı
Gümüşhane’de trafik kazası: 3 yaralı Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Gümüşhane’de KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu Toplantısı yapıldı
Gümüşhane’de KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu Toplantısı yapıldı Gümüşhane’de Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) İl Tahsisat Komisyonu toplantısı Vali Okay Memiş’in başkanlığında gerçekleştirildi.
Gümüşhane’de ilk ters omuz protezi yapıldı
Gümüşhane’de ilk ters omuz protezi yapıldı Gümüşhane Devlet Hastanesinde sağlık yatırımları meyvesini vermeye devam ediyor.
Okullararası Gençler Karate müsabakaları Gümüşhane’de başladı
Okullararası Gençler Karate müsabakaları Gümüşhane’de başladı Okullararası Gençler Karate müsabakaları 16 ilden 311 sporcunun katılımıyla Gümüşhane’de başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN