Back To Top

Diğer Gümüşhane Haberleri

PKK’nın Karadeniz yapılanmasındaki lider ismi etkisiz hale getirildi
PKK’nın Karadeniz yapılanmasındaki lider ismi etkisiz hale getirildi PKK’nın sözde Karadeniz lideri ’Cudi Zaza’ kod adlı Mehmet Yakışır ile ’Rodi’ kod adlı Levent Dayan dün gece Gümüşhane-Giresun hattı yaylalar bölgesinde süren....
Gümüşhane’de şehit yakınları ve gazilere yemek verildi
Gümüşhane’de şehit yakınları ve gazilere yemek verildi Gümüşhane’de 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz şehit yakınları ile gazi ve ailelerinin onuruna Vali Okay....
Tomara Şelalesinde çalışanlara kaliteli hizmet eğitimi verildi
Tomara Şelalesinde çalışanlara kaliteli hizmet eğitimi verildi Gümüşhane’nin Şiran ilçesine bağlı Seydibaba köyü sınırları içerisinde bulunan ve dağın ortasından çıkan 40 ayrı su kaynağının oluşturduğu tabiat harikası Tomara....
Gümüşhane’de mezarlıklar temizlendi
Gümüşhane’de mezarlıklar temizlendi Gümüşhane Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler il merkezindeki 14 mezarlıkta mezarlıklarda temizlik çalışmalarını tamamladı.
Gümüşhane’de trafik kazası: 1 ölü, 6 yaralı
Gümüşhane’de trafik kazası: 1 ölü, 6 yaralı Gümüşhane’de freni boşalan otomobil, dik rampada kontrolden çıkarak bir evin duvarına çarptı.
Cezayir’den Kürtün’e acı haber
Cezayir’den Kürtün’e acı haber Gümüşhane’nin Kürtün ilçesi sakinlerinden 5 çocuk babası Osman Güzel, çalışmak için gittiği Cezayir’de hayatını kaybetti.
Seçim günü doğan oğlunun adını Recep Tayyip Erdoğan koydu
Seçim günü doğan oğlunun adını Recep Tayyip Erdoğan koydu Gümüşhane’nin Köse ilçesinde yaşayan Yusuf Kesler, 24 Haziran seçimlerinden bir gün sonra doğan oğlunun adını “Recep Tayyip Erdoğan” koydu.
Gümüşhane’de büyükbaş hayvan sayısı son 20 yılın zirvesinde
Gümüşhane’de büyükbaş hayvan sayısı son 20 yılın zirvesinde Gümüşhane’de büyükbaş hayvan sayısı son 20 yılın zirvesine çıkarak Temmuz ayı itibariyle 93 bine ulaştı.
Yeni Zigana Tüneli’nin yapımı yarılandı
Yeni Zigana Tüneli’nin yapımı yarılandı Trabzon’un Maçka ilçesine bağlı Başarköy köyü ile Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Köstere köyü arasında yapımına devam edilen ve tamamlandığında dünyanın en uzun....
Tomara Şelalesi’nde büyüleyici görüntüler
Tomara Şelalesi’nde büyüleyici görüntüler Gümüşhane’nin Şiran ilçesine bağlı Seydibaba köyü sınırları içerisinde dağın ortasından çıkan 40 ayrı su kaynağının 15 metreden dökülmesi sonucu oluşan tabiat harikası....
Gümüşhane’de yatırım değerlendirme toplantısı yapıldı
Gümüşhane’de yatırım değerlendirme toplantısı yapıldı Gümüşhane İl Özel İdaresinde Vali Okay Memiş başkanlığında yatırımcı kuruluşların il müdürlerinin katıldığı yatırım değerlendirme toplantısı düzenlendi.
Gümüşhane İl Özel İdaresi çalışanlarından kan bağışı
Gümüşhane İl Özel İdaresi çalışanlarından kan bağışı Gümüşhane İl Özel İdaresi çalışanları Kızılay Kan Bağışı Merkezinin Ramazan ayı sonrası hız verdiği kan bağışı kampanyasına destek verdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN