Back To Top

Diğer Gümüşhane Haberleri

Marangozluk can çekişiyor
Marangozluk can çekişiyor Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Gülaçar köyünde 45 yıldır marangozluk yapan Murat Aydın (56), hazır kapı, pencere, lambri ve laminantların marangozluk mesleğini....
Gümüşhane’nin Pamukkalesi’nde ‘Ayazma’ şenliği yapıldı
Gümüşhane’nin Pamukkalesi’nde ‘Ayazma’ şenliği yapıldı Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı İnkılap ve Dedeli köyü sınırları içerisinde yer alan Aktaş mevkindeki ve şehrin ‘Pamukkalesi’ olarak nitelendirilen ‘Ayazma’ taşında....
Gümüşhane’ye 21 Mayıs’ta kar sürprizi
Gümüşhane’ye 21 Mayıs’ta kar sürprizi Gümüşhane’de birkaç gündür devam eden yağışlı hava yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bıraktı.
6 aylık emeklerini sergilediler
6 aylık emeklerini sergilediler Gümüşhane’de mühendis, öğretmen, halkla ilişkiler uzmanı ve kayak antrenöründen oluşan 6 genç tarafından kurulan şehrin ilk ve en sıradışı sanat merkezindeki....
Gümüşhane Emniyeti özel çocukları sevindirdi
Gümüşhane Emniyeti özel çocukları sevindirdi Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü, Engelliler Haftası nedeniyle bir grup özel öğrenciye resmi araçlarla şehir turu attırdı, anons çektirdi, polisevinde konuk etti.
Gümüşhanespor’un finaldeki rakibi BB Erzurumspor
Gümüşhanespor’un finaldeki rakibi BB Erzurumspor Spor Toto 2.
Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2. Lig Spor Toto 2.
Gümüşhane’de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı
Gümüşhane’de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde yol kenarındaki tıra çarpan otomobilde bulunan kadın öldü, sürücü ağır yaralandı.
Gümüşhane’de intihar
Gümüşhane’de intihar Gümüşhane’de silahla kendisini vurarak intihar ettiği değerlendirilen gencin cesedi piknik alanında bulundu.
Limni Gölü’nde turizm sezonu hızlı başladı
Limni Gölü’nde turizm sezonu hızlı başladı Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Zigana köyü sınırlarındaki Limni Gölü Tabiat Parkı’na 10 Nisan’da başlayan turizm sezonu ile birlikte bugüne kadar yaklaşık 10 bin....
Engeli çalışmasına engel olamadı
Engeli çalışmasına engel olamadı Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Gümüştuğ köyünde yaşayan 68 yaşındaki Salim Şahiner, 51 yıldır görme engelli olmasına rağmen odun kırıyor, balta ve keser sapı yapıyor.
Gümüşhane’de 6 üniversite öğrencisi kayboldu
Gümüşhane’de 6 üniversite öğrencisi kayboldu Gümüşhane’de gündüz saatlerinde Halgent Şelalesi’ne gitmek için Bağlarbaşı Mahallesi’nden yola çıkan 6 üniversite öğrencisi hava kararınca şelaleye ulaşamadı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN