Back To Top

Diğer Gümüşhane Haberleri

Gümüşhane’de 23 Nisan coşkusu
Gümüşhane’de 23 Nisan coşkusu Gümüşhane’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının 97.
43 yıldır takım elbisesiyle televizyon tamir ediyor
43 yıldır takım elbisesiyle televizyon tamir ediyor Gümüşhane’nin ilk televizyon tamircilerinden 61 yaşındaki Nihat Uğur kendi işyerini açtığı 43 yıldan beri sürekli takım elbiseyle çalışıyor.
Gümüşhane’de ‘Turizm sadece turizm değildir’ konulu konferans
Gümüşhane’de ‘Turizm sadece turizm değildir’ konulu konferans Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğretim üyesi Prof.
Develerle gezilen eski kervan yolunda şimdi ATV’ler ile gezecekler
Develerle gezilen eski kervan yolunda şimdi ATV’ler ile gezecekler Yüzyıllar boyunca kervanların geçiş yaptığı, yıllar boyunca da develerle İran-Trabzon transit yolu üzerinde yolcu ve yük taşımacılığı yapanlara geçit veren Zigana köyü....
Gümüşhanespor, Tarık Daşgün ile yollarını ayırdı
Gümüşhanespor, Tarık Daşgün ile yollarını ayırdı Spor Toto 2.
Kazalar da yol da bir türlü bitmeyince Tekke köylüleri karayolunu trafiğe kapattı
Kazalar da yol da bir türlü bitmeyince Tekke köylüleri karayolunu trafiğe kapattı Gümüşhane’nin merkeze bağlı Tekke köyünde yapımı yıllardır devam eden karayolunda 1 ay içerisinde üç kazanın gerçekleşmesinin ardından köylüler yolu saatler boyunca....
Gümüşhane’de ‘Başkan Erdoğan’ sloganlarıyla kutlama yapıldı
Gümüşhane’de ‘Başkan Erdoğan’ sloganlarıyla kutlama yapıldı Kesin olmayan resmi sonuçlara göre anayasa değişikliği halk oylamasında yüzde 75,2’lik oranla Türkiye genelinde en çok Evet oyu veren 4.
Bu köyün yalnızca 9 seçmeni var
Bu köyün yalnızca 9 seçmeni var Gümüşhane’nin merkeze bağlı Kayabaşı köyünde yalnızca 9 seçmen sandığa gitti.
Hastalar sandıklara devlet eliyle götürülüyor
Hastalar sandıklara devlet eliyle götürülüyor Gümüşhane’de evde bakım hizmeti alan ve hastanelerde tedavi gören hastalar anayasa değişikliği referandumunda oy vermek için mesafe aranmaksızın köylere taşınıyor.
Limni Gölü’nün buzu çözülmüyor
Limni Gölü’nün buzu çözülmüyor Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Zigana köyü sınırlarında bulunan ve son dönemde Doğu Karadeniz bölgesinin dikkat çeken turizm bölgelerinden olan Limni Gölü Tabiat....
Gümüşhane’de yağmur dereleri taşırdı
Gümüşhane’de yağmur dereleri taşırdı Gümüşhane’de dün geceden beri devam eden yoğun yağış sonucunda merkeze bağlı Pirahmet köyünde ev ve bahçeleri taşan derelerden su bastı.
Gümüşhane’de trafik kazası: 4 yaralı
Gümüşhane’de trafik kazası: 4 yaralı Gümüşhane’de meydana gelen trafik kazasında virajı alamayan minibüs istinat duvarından aşağı düştü.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN