Back To Top
Ankara'daki plazadaki sır ölümde yeni detay: Şule'nin vücudunda darp izleri bulundu

Ankara'daki plazadaki sır ölümde yeni detay: Şule'nin vücudunda darp izleri bulundu

 - Son Güncelleme: 13.06.2018 Çarşamba 15:59
Ankara\'daki plazadaki sır ölümde yeni detay: Şule\'nin vücudunda darp izleri bulundu
- A +

Plazanın 20'inci katından düşerek ölen Şule Çet'in ölmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı. Şule’nin ölümüyle ilgili şok rapor Şule Çet’in ön otopsi raporuna da ulaşıldı. Rapora göre genç kızın vücudunda boğuşma izlerinin olduğu öğrenildi.

Gazi Üniversitesi öğrencisi Şule Çet'in Ankara'da bir plazanın 20. katından düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma sürüyor. Şule’nin içeriye girerken güvenlik kamerasına yansıyan  görüntüleri de ortaya çıktı.

Ailenin Avukatı Yıldırım, Adli Tıp Kurumu'nun ön raporuna da dikkat çekerek, tüyler ürpertici detayları açıkladı: "Şule'nin vücudunun neredeyse her yerinde boğuşma izi var. Raporda görünüyor ki Şule'nin vücudunda 5x20 boyutunda cilt ve cilt altı dokusunda yırtılmış yara. Kollarında ve bacaklarında çok sayıda ve değişik boyutta ciddi sıyrık ve çürükler var. Adli Tıp, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bu rapor çıktığında her şey daha da netlik kazanacak.”

ŞULE ÇET'İN SON GÖRÜNTÜLERİ

Soruşturmada Şule'nin cep telefonunun açılmasının birçok gizli noktayı aydınlatacağını belirten avukat Yıldırım, “Ailesi izin verirse Şule'nin mezarının açılarak, parmak iziyle telefonunun açılmasını bile ihtimaller arasında olduğunu düşünüyoruz" dedi.

 

Yükleniyor...

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN