Back To Top
Cumhurbaşkanı Erdoğan Novi Pazarı'nda ilahi grubuna eşlik etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Novi Pazarı'nda ilahi grubuna eşlik etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Novi Pazarı\'nda ilahi grubuna eşlik etti
- A +

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, Novi Pazar Belediyesi'nin önünde halka hitaplarının ardından şehir merkezinde yürüyüş yaptı. Erdoğan, Novi Pazar ziyaretinde Boşnak gençleri kırmayarak birlikte ilahi söyledi

Novi Pazar'a akın eden binlerce kişi, Erdoğan'ı görmek için şehrin sokaklarını doldurdu. Şehrin dört bir yanına "Türkiye", "Novi Pazar'a hoş geldiniz" pankartları ve Türk bayrakları asılırken, halk Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görebilmek için pencerelere ve yüksek binaların çatılarına çıktı.

17-10/12/erd2.jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine sevgi gösterisinde bulunan bölge halkı ile selamlaştı, çocuklarla selfie çektirdi. Ziyaretinde eşi Emine Erdoğan da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik etti.

17-10/12/erd3.jpg

BOŞNAK GENÇLERİ KIRMADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca, kız öğrencilerden oluşan koro ile Mustafa Demirci'nin 'Sultanım' adlı ilahisini söyledi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, SIRBİSTAN'DAN AYRILDI

Sırbistan'daki resmi temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı, Belgrad Nikola Tesla Havalimanı'nda Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, Bakanlar Kurulu üyeleri ile Türkiye Cumhuriyeti Belgrad Büyükelçisi Tanju Bilgiç ve büyükelçilik personeli uğurladı.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN