Back To Top
İran'da düşen jetin pilotu Melike Kuvvet, Sinan Akçıl'dan şarkı istemiş

İran'da düşen jetin pilotu Melike Kuvvet, Sinan Akçıl'dan şarkı istemiş

 - Son Güncelleme: 13.03.2018 Salı 14:45
İran\'da düşen jetin pilotu Melike Kuvvet, Sinan Akçıl\'dan şarkı istemiş
- A +

İşadamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran'ı ve arkadaşlarını Dubai'deki bekarlığa veda partisinden İstanbul'a getiren uçağın düşmesinin ardından acı hikayeler gelmeye devam diyor. Düşen uçakta bulunan kadın pilot Melike Kuvvet'in müzikle yakından ilgilendiği ve albüm yapmak istediği ortaya çıktı.

Şarkıcı Sinan Akçıl, bir ay önce Melike Kuvvet'in, menajerine mesaj atarak kendisinden bir şarkı almak istediğini söyleyip "Allah ailesine sabır versin" dedi. Melike Kuvvet'in, Sinan Akçıl’ın menajeri Tülay Özçelik'e attığı mesaj da şu satırlar yer alıyordu:

''Tülay Hanım iyi geceler, ismim Melike… Askeri ve sivil helikopter ve jet pilotuyum… Az önce Sinan Bey'i dinledim… Müzik çalışmalarım var kendisinden şarkı almak istiyorum, garsonla haber gönderdim rahatsız etmemek için ama yoğunluktan mümkün olmadı sanırım. Acaba birlikte çalışmamız mümkün mü haber verebilirseniz çok sevinirim… İyi geceler'' 

 

Yükleniyor...

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN