Back To Top

Diğer Hakkari Haberleri

Kaymakam Kaşıkçı Yüksekova’dan ayrıldı
Kaymakam Kaşıkçı Yüksekova’dan ayrıldı İzmir’in Bergama ilçesine atanan Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mahmut Kaşıkçı, düzenlenen uğurlama töreni ile ilçeden ayrıldı.
Reng-i Hakkari sanat topluluğun’dan vali Akbıyık’a ziyaret
Reng-i Hakkari sanat topluluğun’dan vali Akbıyık’a ziyaret Hakkâri Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Rengi Hakkâri Sanat Topluluğu, Vali İdris Akbıyık’ı makamında ziyaret etti.
Hakkari’de 30 bölge ‘özel güvenlik bölgesi’ ilan edildi
Hakkari’de 30 bölge ‘özel güvenlik bölgesi’ ilan edildi Hakkari il merkezi, Yüksekova, Çukurca ve Şemdinli ilçelerindeki 30 bölge ‘özel güvenlik bölgesi’ ilan edildi.
Türkiye Diyanet Vakfı, Hakkari’de program düzenledi
Türkiye Diyanet Vakfı, Hakkari’de program düzenledi Hakkari’de, Türkiye Diyanet Vakfınca (TDV) yürütülen hizmet ve faaliyetlerin tanıtıldığı bir program düzenlendi
Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen programa....
Başkan Gür, Esendere Gümrük Kapısında incelemelerde bulundu
Başkan Gür, Esendere Gümrük Kapısında incelemelerde bulundu Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür ve beraberindekiler, Yüksekova ilçesindeki Esendere Gümrük Kapısında incelemelerde bulundu.
Vali Akbıyık: “Kışa hazırız”
Vali Akbıyık: “Kışa hazırız” Hakkari Valisi İdris Akbıyık, il genelindeki 140 köy ve 393 mezra yolunda yapılacak olan karla mücadele çalışmaları için tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.
Vali Akbıyık’a ziyaretler devam ediyor
Vali Akbıyık’a ziyaretler devam ediyor HAKKARİ (İHA) – Hakkari Valiliğine atanan İdris Akbıyık’a ziyaretler devam ediyor.
Hakkari’de ‘organ bağışı’ konulu konferans
Hakkari’de ‘organ bağışı’ konulu konferans Hakkari İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Organ Bağışı Haftası etkinlikleri kapsamında ‘organ bağışı’ konulu bir konferans düzenlendi.
Hakkari’de kan bağışı kampanyası
Hakkari’de kan bağışı kampanyası Türk Kızılayı, "Kan Bağışı Hayat Kurtarır" sloganıyla Hakkari’de kan bağışı kampanyası başlattı.
Hakkari’de yol asfaltlama çalışması
Hakkari’de yol asfaltlama çalışması Hakkari Belediye Başkanlığı tarafından başlatılan yol asfaltlama çalışmaları devam ediyor.
Başkan Epcim’den Rektör Pakiş’e ziyaret
Başkan Epcim’den Rektör Pakiş’e ziyaret Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof.
Hakkari polisi öğrencileri sevindirmeye devam ediyor
Hakkari polisi öğrencileri sevindirmeye devam ediyor Hakkari İl Emniyet Müdürlüğünün polis-halk ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla başlattığı çalışmalar devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN