Back To Top

Diğer Hakkari Haberleri

Başkan Kaya’nın oğluna miting gibi düğün
Başkan Kaya’nın oğluna miting gibi düğün Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hakkari Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Süleyman Kaya’nın mühendis oğlu için görkemli bir düğün töreni yapıldı.
Aydın’dan Hakkari’ye öğretmen gelin
Aydın’dan Hakkari’ye öğretmen gelin Hakkari’de bir süre arkadaşlıkları devam eden eğitimcilerden Aydınlı Gülşah Şahan ve Hakkarili Servet Tek, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.
Hakkari’de bozuk satıhlı yollar onarılıyor
Hakkari’de bozuk satıhlı yollar onarılıyor Hakkari’nin değişik noktalarında bozuk satıhlı yolları yer yer belirleyerek yeniden asfaltla kaplayıp onarılmaya başlandı.
Akaroğlu Baklava adlı işyeri hizmete açıldı!
Akaroğlu Baklava adlı işyeri hizmete açıldı! Hakkâri Valisi Cüneyit Orhan Toprak, girişimci Osman Er tarafından hizmete sunulan Akaroğlu Baklava adlı işyerinin açılışına katıldı.
Hakkari’de asfalt çalışması gece de yapılıyor
Hakkari’de asfalt çalışması gece de yapılıyor Hakkari Belediye Başkanlığı, yürüttüğü yol asfaltlama çalışmalarını gece de sürdürüyor.
Hakkârili 150 girişimci adayı eğitime başladı
Hakkârili 150 girişimci adayı eğitime başladı Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının (DAKA) 2018 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan “Hakkâri Girişimci Adaylarını Arıyor” projesi, 30....
Kandil sınırındaki köyler artık hizmet bekliyor
Kandil sınırındaki köyler artık hizmet bekliyor Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Anadağ köyü sakinleri, Mehmetçik’in Kandil Dağı’na yönelik yaptığı başarılı operasyonlarla huzura kavuşan köylerine hizmet bekliyor.
Aşırı sıcaklar asfalt eritti
Aşırı sıcaklar asfalt eritti Doğu Anadolu Bölgesi’nde etkili olan aşırı sıcaklar, Hakkari ve Çukurca ilçesinde de hayatı olumsuz etkiledi.
Hakkari’nin ilk yarı olimpik yüzme havuzu açıldı
Hakkari’nin ilk yarı olimpik yüzme havuzu açıldı Hakkari’de ilk defa hizmete giren yarı olimpik yüzme havuzu halktan büyük ilgi gördü.
Şemdinli’de yaz spor kursları başlıyor
Şemdinli’de yaz spor kursları başlıyor Hakkari’nin Şemdinli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından okulların tatil olmasıyla birlikte çocuk ve gençlere yönelik "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında....
(Özel) Köylülerin keşfettiği mağara, buzdolabı olarak kullanılıyor
(Özel) Köylülerin keşfettiği mağara, buzdolabı olarak kullanılıyor HAKKARİ (İHA) – Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Derecik Beldesi’nde Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Gökçetaş Dağı eteklerinde köylüler tarafından içme suyu....
Hakkari’de kaçakçılık operasyonu
Hakkari’de kaçakçılık operasyonu HAKKARİ (İHA) – Hakkari’de sürdürülen operasyonlarda kaçak sigara, çay ve nargile tütünü ele geçirildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN