Back To Top
Kördüğüm 132. bölüm fragmanı izle! Kanal 7 Hint dizisi Kördüğüm son bölüm izleyin

Kördüğüm 132. bölüm fragmanı izle! Kanal 7 Hint dizisi Kördüğüm son bölüm izleyin

Kördüğüm 132. bölüm fragmanı izle! Kanal 7 Hint dizisi Kördüğüm son bölüm izleyin
- A +

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm 132. bölüm fragmanını ve ayrıntılarını haberimizde bulabilirsiniz. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de İçça ve Veer’in dondurma yemeye gittiğini duyan Tapasya, canının çok sıkıldığını söyler. Bunun üzerine Mai, Tapasya’yı da yanlarında götürmeleri için ısrar eder. Kanal 7'de her gün yayınlanan Kördüğüm yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Siz de haberimizden yeni bölüm fragmanlarını izleyebilir ayrıca Kördüğüm son bölümünü de haberimizde yer alan linkten takip edebilirsiniz. İşte tüm ayrıntılarıyla Kördüğüm 132. bölüm fragmanı ve dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağına dair bazı ipuçları.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm 132. bölüm fragmanı ve özeti dizi hayranları tarafından merak konusu oldu. Yeni bölümde İçça ile Veer’in birlikte vakit geçirmesini engellemek için elinden geleni yapan Tapasya, onların gezmeye gideceklerini öğrenir. Mai’nin yardımı ile o da gezmeye dâhil olur. Ancak İçça ile Veer’in yakınlaşmalarını görünce kıskançlıktan eve döner. Siz de haberimizden yarın yayınlanacak Kördüğüm 132. bölüm fragmanını izleyebilir son bölümde neler yaşandı öğrenebilirsiniz. Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm – Uttaran’’ her gün saat 16:00’da yeni bölümleriyle Kanal 7’de ekranlara gelmeye devam ediyor. İşte dizinin yayınlanacak yeni bölümden detaylar ve Kördüğüm 132. bölüm fragmanı hakkında bazı ayrıntılar...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İçça ile Veer’in birlikte vakit geçirmesini engellemek için elinden geleni yapan Tapasya, onların gezmeye gideceklerini öğrenir. Mai’nin yardımı ile o da gezmeye dâhil olur. Ancak İçça ile Veer’in yakınlaşmalarını görünce kıskançlıktan eve döner. Mai, İçça yüzünden Tapasya’nın üzülmesine kızar. Jogi ile Divya’nın yokluğunda Puşkar evde hâkimiyetini ilan eder. Damini’ye emirler yağdıran Puşkar’a karısı da uyar. Tapasya istediği gibi Veer’in dikkatini çekemez. Evde iyice bunalır ve arkadaşının davetini geri çevirmez. Partide Raghu ile karşılaşan Tapasya, bütün gece dans eder. Geç bir saatte eve dönen Tapasya’yı Raghu eve bırakır. Bu sırada kapının önünde olan Veer, Raghu’yu görür.

Yükleniyor...

130. BÖLÜMDE NE OLDU?

Veer ile İçça’nın mutluluğu Tapasya’yı sinir eder. Veer’in dikkatini çekmek için elinden geleni yapsa da başarılı olamaz. Tapasya’nın yalanlarını bilen Veer, hamilelik numarasına inanmadığını söyler. Tapasya evde tek kaldığını söyler. Bunun üzerine Mai’nin aklına Nani’yi davet etmek gelir. Bu fırsatı kaçırmayan Nani, Tapasya ile bir olup İçça’yı huzursuz eder. Veer, İçça’dan uzak durması konusunda Tapasya’yı uyarır.

SEVİLEN DİZİNİN KONUSU

Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha. Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

KÖRÜĞÜM TÜM BÖLÜMLERİ İÇİN TIKLAYIN...

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm 132. bölüm fragmanını ve ayrıntılarını haberimizde bulabilirsiniz. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de İçça ve Veer’in dondurma yemeye gittiğini duyan Tapasya, canının çok sıkıldığını söyler. Bunun üzerine Mai, Tapasya’yı da yanlarında götürmeleri için ısrar eder. Kanal 7'de her gün yayınlanan Kördüğüm yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Siz de haberimziden yerni bölüm fragmanlarını izleyebilir ayrıca Kördüğüm son bölümünüde haberimizde yer alan linkten takip edebilirsiniz. İşte tüm ayrıntılarıyla Kördüğüm 132. bölüm fragmanı ve dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağına dair bazı ipuçları.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN