Back To Top

Diğer Iğdır Haberleri

Iğdır Ovasında kavun bereketi
Iğdır Ovasında kavun bereketi Iğdır’ın Melekli Beldesinde yetiştirilen ve kendine has tadı olan “şalak kavunu” hasadına başlandı.
Iğdır’da açık elektrik panosu tehlike oluşturuyor
Iğdır’da açık elektrik panosu tehlike oluşturuyor Iğdır’da kapağı açık halde bulunan Aras Elektrik Dağıtım A.
Iğdır’da Demokrasi nöbeti sona erdi
Iğdır’da Demokrasi nöbeti sona erdi Iğdır’da 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi Milli ve Birlik programı kapsamında düzenlenen etkinlikler sona erdi.
Tuzluca’da “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü\
Tuzluca’da “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Iğdır’ın Tuzluca ilçesinde “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kapsamında vatandaşlar ve protokol üyeleri tarafından yürüyüş yapıldı.
Iğdır’da salalar eşliğinde nöbet başladı
Iğdır’da salalar eşliğinde nöbet başladı Iğdır’da okunan sala sesleri eşliğinde demokrasi nöbeti tutulmaya başlandı.
15 Temmuz’da Iğdır Meydanı doldu taştı
15 Temmuz’da Iğdır Meydanı doldu taştı Iğdır’da 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi Milli ve Birlik programı kapsamında düzenlenen etkinlikte Zübeyde Hanım Bulvarı doldu taştı.
Iğdır’da “Milli Birlik” yürüyüşü düzenlendi
Iğdır’da “Milli Birlik” yürüyüşü düzenlendi Iğdır Valiliği 15 Temmuz şehitlerini anma, Demokrasi Milli ve Birlik programı kapsamında yürüyüş gerçekleştirdi.
Iğdır’da 30 metrelik bayrak göndere çekildi
Iğdır’da 30 metrelik bayrak göndere çekildi Iğdır Valiliği 15 Temmuz Şehitlerini Anma , Demokrasi ve Milli Birlik günü programları kapsamında, Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde 30 metre yüksekliğinde Türk....
Vali Ünlü, Şehit Aileleri ve Gaziler ile yemekte buluştu
Vali Ünlü, Şehit Aileleri ve Gaziler ile yemekte buluştu Iğdır Valiliği 15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü programları kapsamında Şehit Aileleri ve Gazilere akşam yemeği verildi.
Iğdır’da mayın fünyesi patladı: 1 yaralı
Iğdır’da mayın fünyesi patladı: 1 yaralı Iğdır Karakoyunlu Orta Alican köyünde oturan Davut B.
Iğdır’da 15 Temmuz şehitleri dualarla anıldı
Iğdır’da 15 Temmuz şehitleri dualarla anıldı Iğdır’da 15 temmuz şehitlerini anma programı kapsamında çeşitli etkinlikler düzenledi.
Kamyonet kasasında tehlikeli yolculuk
Kamyonet kasasında tehlikeli yolculuk Iğdır’da yaklaşık 10 çocuğun kamyonet kasasındaki tehlikeli yolculuğu kameraya yansıdı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN