Back To Top

Diğer Iğdır Haberleri

Iğdır’da şehitler için dua edildi
Iğdır’da şehitler için dua edildi Türkiye-Azerbaycan ilişkileri için Iğdır’a gelen heyet, program kapsamında Soykırım Anıt ve Müze’yi ziyaret ederek dua etti.
Gözlüğü takan topu ıskaladı
Gözlüğü takan topu ıskaladı Iğdır Emniyet Müdürlüğü, alkolün sürücüler üzerinde ki etkisini göstermek amacıyla program düzenledi.
Iğdır’da Pamuk hasadı devam ediyor
Iğdır’da Pamuk hasadı devam ediyor Iğdır’ın sembolü olan pamuğun tekrardan ekimi yapılarak hasat dönemi başladı.
Iğdır’da uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı
Iğdır’da uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından uyuşturucu ticaretine yönelik yapılan çalışmalar sonucu 2 kişi gözaltına alındı.
Karakoyunlu’da kütüphane açılışı
Karakoyunlu’da kütüphane açılışı Iğdır’a bağlı Karakoyunlu İlçesi Gazi YİBO okulunda kütüphane hizmete açıldı.
Iğdır’ın yüksek kesimlerine kar yağdı
Iğdır’ın yüksek kesimlerine kar yağdı Iğdır’ın Tuzluca ilçesine bağlı yüksek kesimlerde bulunan köylere kar yağdı.
Minik yüreklere umut oldu
Minik yüreklere umut oldu Iğdır’da Beden Eğitimi Öğretmeni Şilan Balbaros, ilkokul öğrencilerine sosyal sorumluluk projesiyle umut oldu.
Köpek dövüştürenlere ceza
Köpek dövüştürenlere ceza Iğdır’da köpek dövüştürürken emniyet birimlerince suçüstü yakalanan iki şahsa 5 bin 504 TL para cezası uygulandı.
Saz Delicesi ve Kızıl Tilki tedavi altına alındı
Saz Delicesi ve Kızıl Tilki tedavi altına alındı Iğdır merkezde yaralı halde bulunan Saz delicesi (Circus aeruginosus) ve şantiyeye sığınan felçli Kızıl Tilki (Vulpes vulpes) tedavileri yapılmak üzere Kafkas....
Asimder’den Nato’da Atatürk ve Erdoğan’a yapılan hakarete tepki
Asimder’den Nato’da Atatürk ve Erdoğan’a yapılan hakarete tepki Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, 16 Kasım 2017 Cuma günü NATO’nun Norveç’te düzenlenen “Trident....
Kuş halkalama sezonu sona erdi
Kuş halkalama sezonu sona erdi Aras Kuş Araştırma ve Eğitim Merkezi ile Iğdır Doğa Koruma ve Milli Parklar şube müdürlüğü Kafkas Üniversitesi Kuş Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 58 adet ağ....
Iğdır’da genç çiftçilere hayvan dağıtımı
Iğdır’da genç çiftçilere hayvan dağıtımı Iğdır’da "Genç Çiftçi Destekleme" projesi kapsamında müracaat eden ve müracaatları kabul edilen 9 çiftçiye hayvanları törenle dağıtıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN