Back To Top

Diğer Iğdır Haberleri

Iğdır’da üzüm hasadına başlandı
Iğdır’da üzüm hasadına başlandı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından“Tarla Günü” programı kapsamında yörenin has tadı ve aroması olan üzüm çeşitlerinin hasadına başlandı.
Vali Ünlü sınır hattında incelemelerde bulundu
Vali Ünlü sınır hattında incelemelerde bulundu Iğdır Valisi Enver Ünlü, Garnizon ve 5.
Iğdır’da çocuk koruma kanunu toplantısı
Iğdır’da çocuk koruma kanunu toplantısı Çocuk Koruma Kanununa göre verilen tedbirlerin izlenmesine yönelik oluşturulan üst komisyon toplantısı Valilik toplantı salonunda gerçekleşti.
Süper domates hasadı devam ediyor
Süper domates hasadı devam ediyor Doğu Anadolu bölgesinin Çukurovası olarak bilinen Iğdır’da süper domates hasadı devam ediyor.
Vatandaşla huzur toplantısı yapıldı
Vatandaşla huzur toplantısı yapıldı Iğdır’da huzur toplantısı düzenlendi.
Ücretli öğretmenlerle toplantı yapıldı
Ücretli öğretmenlerle toplantı yapıldı Iğdır Merkez Ziya Gökalp Ortaokulu konferans salonunda ücretli öğretmenliğe hak kazanan öğretmenler ile uyum toplantısı yapıldı.
Iğdır’da soya toprakla buluştu
Iğdır’da soya toprakla buluştu Iğdır’da ilk kez ekimi yapılan ve toprakla buluşan soya bitkisinden yüksek verim alınması bekleniyor.
Iğdır Üniversitesi’ne güneş enerjisi santrali
Iğdır Üniversitesi’ne güneş enerjisi santrali Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsünde yaklaşık 10 bin metre kare alanda kurulacak olan 500 kW gücündeki güneş enerjisi santralinin yapımına başlandı.
Iğdır’da Romanov ırkı koyun çiftliği
Iğdır’da Romanov ırkı koyun çiftliği Iğdır’da tarım ve hayvancılık sektöründe hizmet veren işletme sayısı artarak devam ediyor.
Tarımsal ürünler Avrupa sofralarında
Tarımsal ürünler Avrupa sofralarında Iğdır Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren konserve fabrikası ürün çeşitliliğini artırarak Avrupa vitrinlerinde ve sofralarında yerini genişleterek ilerliyor.
Asimder Başkanı Gülbey: “Ermeni kadınlara Azerbaycan’da pasaport veriliyor”
Asimder Başkanı Gülbey: “Ermeni kadınlara Azerbaycan’da pasaport veriliyor” Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki Karabağ savaşından önce evlilik....
Iğdır’da şap aşılama kampanyası
Iğdır’da şap aşılama kampanyası İl Tarım ve Orman Müdürlüğü “Sağlıklı Hayvan, Güvenli Gıda, Sağlıklı İnsan” sloganı ile 2018 yılı şap aşılama kampanyasını başlattı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN