Back To Top

Diğer Karaman Haberleri

İstanbul’da Türk Dil Bayramı kutlandı
İstanbul’da Türk Dil Bayramı kutlandı İstanbul Karamanlılar Derneği, İstanbul’da düzenledikleri bir dizi etkinliklerle Türk Dil Bayramını kutladı.
Recep Konuk: “Bu ülkeye hizmet etmek bir sevda işidir”
Recep Konuk: “Bu ülkeye hizmet etmek bir sevda işidir” AK Parti Karaman Milletvekili ve TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk, 16 Nisan’da yapılacak referandum çalışmalarına devam ediyor.
Karamanlı antrenör ve sporcuya milli davet
Karamanlı antrenör ve sporcuya milli davet Karaman Gençlik ve Spor Kulübü Oturarak Voleybol Takımı antrenörü Aziz Hopyar ve sporcu Salim İmren, Oturarak Voleybol Milli Takım kampına davet edildi.
Karaman Belediyesi 2017 yılında 100 bin ton asfalt sermeyi hedefliyor
Karaman Belediyesi 2017 yılında 100 bin ton asfalt sermeyi hedefliyor Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, havaların ısınmasıyla birlikte asfalt çalışmalarına başladı.
Karaman’da tarihi caminin ibadete açılması isteniyor
Karaman’da tarihi caminin ibadete açılması isteniyor Karaman Kalesinin orta kale içerisinde bulunan tarihi Pir Ahmet Camii’nin çevresi alkol alanların ve tinercilerin mekanı haline gelirken, vatandaşlar caminin bir an....
Masa Tenisi Gençler Türkiye Şampiyonası Karaman’da başladı
Masa Tenisi Gençler Türkiye Şampiyonası Karaman’da başladı Okullar Arası Gençler Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası Karaman’da başladı.
Balkon demirinde asılı kalan kızı ölümden itfaiye kurtardı
Balkon demirinde asılı kalan kızı ölümden itfaiye kurtardı Karaman’da evinin balkon demirlerinde asılı kalan 10 yaşındaki kız çocuğunu ölümden itfaiye kurtardı.
Jandarmanın yol uygulamasında tarihi eser ele geçirildi
Jandarmanın yol uygulamasında tarihi eser ele geçirildi Karaman’da jandarmanın yol uygulamasında durdurduğu bir otomobilde yaptığı aramada 2 adet heykel ile 3 tane bronz sikke ele geçirildi.
Recep Konuk: “İstemezük muhalefetinin eleştirileri 3 cümleden ibaret”
Recep Konuk: “İstemezük muhalefetinin eleştirileri 3 cümleden ibaret” AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk, “6 aydır bu anayasa değişikliği tartışılıyor.
Çalışkan: “Türk dünyası kültür parkı, bambaşka bir dünya olacak”
Çalışkan: “Türk dünyası kültür parkı, bambaşka bir dünya olacak” Karaman’ın en büyük yeşil alan projesi olma özelliğini taşıyan ve bu alanda şehre önemli bir imaj kazandıracak olan Türk Dünyası Kültür Parkı’nda çalışmalar hızla....
Karaman Belediyesi’nde yeşil alan çalışmaları
Karaman Belediyesi’nde yeşil alan çalışmaları Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte Karaman Belediyesi, mevcut yeşil alanlarda düzenleme çalışması başlattı.
AK Parti’li Konuk, referandum çalışmalarını sürdürüyor
AK Parti’li Konuk, referandum çalışmalarını sürdürüyor AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk, referandum çalışmalarını Ayrancı ilçesinde sürdürdü.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN