Back To Top

Diğer Kastamonu Haberleri

Taşköprü Belediyesi’nden şehitlere vefa
Taşköprü Belediyesi’nden şehitlere vefa Taşköprü Belediyesi, vatan uğruna gözünü kırpmadan canını veren Taşköprülü şehitlerin isimlerinin yer aldığı “Taşköprü Şehitleri” isimli kitabı yayın hayatına kazandırdı.
Kastamonu, 2018 Türk Dünyası Kültür Başkenti oldu
Kastamonu, 2018 Türk Dünyası Kültür Başkenti oldu Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu’nun 2018 Türk Dünyası Kültür Başkenti olarak seçildiğini açıkladı.
Başkan Arslan, yüzme kursuna katılan bayanlarla bir araya geldi
Başkan Arslan, yüzme kursuna katılan bayanlarla bir araya geldi Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ve Taşköprü Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, bayanlara yönelik düzenlenen ücretsiz yüzme kursuna katılan kursiyerlerle yemekte....
Milletvekili Çelik’ten Başkan Arslan’a ziyaret
Milletvekili Çelik’ten Başkan Arslan’a ziyaret AK Parti Kastamonu Milletvekili Av.
Araç’ta umre kafilesi dualarla kutsal topraklara uğurlandı
Araç’ta umre kafilesi dualarla kutsal topraklara uğurlandı Kastamonu’nun Araç ilçesinde umre kafilesi ailelerinin ve yakınlarının duaları ile kutsal topraklara uğurlandı.
Taşköprü Belediyesi’nden sabah çorba ikramı
Taşköprü Belediyesi’nden sabah çorba ikramı Taşköprü Belediyesi, sabah namazı çıkışında vatandaşlara çorba ikramında bulundu.
Cumhuriyet Başsavcılığından kayıp aile hakkında açıklama
Cumhuriyet Başsavcılığından kayıp aile hakkında açıklama Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, yangın enkazında bulunan ceset üzerinde DNA incelemesinin devam ettiğini açıkladı.
20 metre yükseklikten yolu düşen otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti
20 metre yükseklikten yolu düşen otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti Kastamonu’da yaklaşık 20 metre yükseklikten ana yola düşen otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti.
Kastamonu’da bir konak, çıkan yangında kullanılamaz hale geldi
Kastamonu’da bir konak, çıkan yangında kullanılamaz hale geldi Kastamonu’da elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında üç katlı bir konak, tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.
Kamu Başdenetçisi Malkoç: “ABD, güçlü bir devlet değil aciz bir devlettir”
Kamu Başdenetçisi Malkoç: “ABD, güçlü bir devlet değil aciz bir devlettir” Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, ABD’nin güçlü bir devlet olmadığını, aksine aciz bir devlet olduğunu belirterek, “Çünkü bir avuç çapulcuya 4 bin tır silah yardımında....
Başkan Babaş’tan Eğitim Kültür ve Spor Merkezi projesine tam destek
Başkan Babaş’tan Eğitim Kültür ve Spor Merkezi projesine tam destek İstanbul’un Fatih ilçesinde Fatih Belediyesi’nin destekleriyle İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü’nün hayata geçirmeye hazırlandığı Kastamonu Eğitim Kültür ve....
Taşköprü’de engelli çocuklardan yüzme gösterisi yapı
Taşköprü’de engelli çocuklardan yüzme gösterisi yapı Taşköprü’de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Taşköprü Belediyesi tarafından engelli öğrencilere yönelik açılan ücretsiz yüzme kursuna katılan....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN