Back To Top

Diğer Kastamonu Haberleri

Bacadan çıkan yangın, kış arefesinde 3 kişilik aileyi evsiz bıraktı
Bacadan çıkan yangın, kış arefesinde 3 kişilik aileyi evsiz bıraktı Kastamonu’da iki katlı ahşap evde bacadan çıktığı tahmin edilen yangında 3 kişilik aile kış arefesinde evsiz kaldı.
Kastamonu Belediyesi, tescilli binaların restorasyonu için harekete geçti
Kastamonu Belediyesi, tescilli binaların restorasyonu için harekete geçti Kastamonu Belediyesi, tescilli binaların proje çizimi için bina sahiplerine destek vereceğini açıkladı.
Taşköprü’de besleme ve su odağı kuruldu
Taşköprü’de besleme ve su odağı kuruldu Taşköprü Belediyesi, ilçede belirli noktalara Sokak Hayvanları’na yönelik “Besleme ve Su Odağı” kurdu.
Kastamonu’da Bakırcılar Çarşısı Projesi hayata geçiriliyor
Kastamonu’da Bakırcılar Çarşısı Projesi hayata geçiriliyor Kastamonu’da Bakırcılar Çarşısı ile 2.
Halk otobüsünde fenalaşan kadın, hastaneye yetiştirildi
Halk otobüsünde fenalaşan kadın, hastaneye yetiştirildi Kastamonu’da Özel Halk Otobüsünde aniden fenalaşan kadın, halk otobüsü tarafından en yakında bölgedeki özel hastaneye yetiştirildi.
Araç Kaymakamı Görmüş, kaza geçirdi
Araç Kaymakamı Görmüş, kaza geçirdi Kastamonu’nun Araç ilçesi Kaymakamı Mustafa Görmüş, tatil için gittiği Antalya’da kaza geçirdi.
Tekerleli sandalyeye mahkum kardeşlere devlet sahip çıktı
Tekerleli sandalyeye mahkum kardeşlere devlet sahip çıktı Kastamonu’nun Cide ilçesinde yakalandıkları Friedreich’s Ataksisi hastalığıyla mücadele eden kardeşlere, Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü ile Kastamonu Valiliği yardım....
310 konutluk TOKİ inşaatının şantiyesi kuruldu
310 konutluk TOKİ inşaatının şantiyesi kuruldu Taşköprü’de geçtiğimiz yıl çekilişle talihlilerinin belirlendiği 310 konut, 1 cami ve ticari alanın inşaat öncesi şantiyesi kuruldu.
Başkan Arslan, Sümer Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi
Başkan Arslan, Sümer Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Taşköprü’de Sümer Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Kastamonu’ya yüksek gerilim hattı dikiliyor
Kastamonu’ya yüksek gerilim hattı dikiliyor Kastamonu’nun Araç ilçesinde artan nüfusla birlikte mevcut elektrik tesisatının ihtiyaca cevap vermemesi üzerine ilçeye yüksek gerilim hattı dikiliyor.
Kastamonu’da otomobil şarampole devrildi: 1 ölü, 2 yaralı
Kastamonu’da otomobil şarampole devrildi: 1 ölü, 2 yaralı Kastamonu’nun Şenpazar ilçesinde bir otomobilin devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.
40 metrelik düğün takısı çifti şaşkına çevirdi
40 metrelik düğün takısı çifti şaşkına çevirdi Kastamonu’da bir düğünde çiftin arkadaşları tarafından toplu iğne ile birleştirerek yaklaşık 40 metre uzunluğunda paralardan oluşan takı, görenleri şaşkına çevirdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN