Back To Top

Diğer Kırıkkale Haberleri

Erol Susur: “Hiperaktif çocuklara okçuluğu öneriyorum”
Erol Susur: “Hiperaktif çocuklara okçuluğu öneriyorum” Kırıkkaleli Okçuluk Antrenörü Erol Susur, okçuluğun insanda odaklanmaya katkıda bulunduğunu, hiperaktif çocuklar için bu sporun yararlı olabileceğini söyledi.
Kamu kurumlarında sıfır atık dönemi
Kamu kurumlarında sıfır atık dönemi Sürdürülebilir kalkınma ve yenilenebilir enerjiye katkı sunmak amacıyla ‘Sıfır Atık Projesi’ne Kırıkkale’deki kamu kurumları da dahil oldu.
Tıraşçı: “Çanakkale’de aynı zamanda bir insanlık destanı da yazılmıştır”
Tıraşçı: “Çanakkale’de aynı zamanda bir insanlık destanı da yazılmıştır” ‘Çanakkale’yi Anlamak’ temalı konferansta Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Osman Tıraşçı, savaşın muharebedeki başarının yanı sıra aynı zamanda insani değerler....
Kırıkkale’de hırsızlık suçlarından aranan 4 kişi yakalandı
Kırıkkale’de hırsızlık suçlarından aranan 4 kişi yakalandı Kırıkkale’de düzenlenen operasyonda haklarında çeşitli hırsızlık suçlarından kesinleşmiş cezaları bulunan 4 kişi yakalandı.
Afrin’den öğrencilere teşekkür
Afrin’den öğrencilere teşekkür Kırıkkale’den Afrin’e mektup gönderen öğrencilere, askerler sabah seremonisinde telefon ile teşekkür etti.
Vali Haktankaçmaz: “Yeni nesil gençlerimiz okuyor”
Vali Haktankaçmaz: “Yeni nesil gençlerimiz okuyor” Kütüphaneler Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte konuşan Kırıkkale Valisi M.
BBP eski üyeleri AK Parti’ye katıldı
BBP eski üyeleri AK Parti’ye katıldı Birlik Partisi (BBP) eski Kırıkkale İl Başkanı ve üyeleri AK Parti’ye katıldı.
’Çevreni Tanı, Doğal Hayatı Koru’ buluşması
’Çevreni Tanı, Doğal Hayatı Koru’ buluşması İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen ‘Çevreni Tanı, Doğal Hayatı Koru Projesi’nde öğrencilerin doğayla planlanan ilk buluşması gerçekleştirildi.
Saygılı: “Rabb’im tüm yaşlılarımıza sağlıklı ömürler versin”
Saygılı: “Rabb’im tüm yaşlılarımıza sağlıklı ömürler versin” Yaşlılar Haftası sebebiyle Kırıkkale Belediyesi Emekliler Evini ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Rabb’im başımızın tacı, toplumumuzun bereketi tüm....
Ilıcan ailesinden dedikodulara yanıt
Ilıcan ailesinden dedikodulara yanıt İşadamı Ömer Faruk Ilıcan’ın öldürülmesine dair sosyal medya ve halk arasında yayılan dedikodulara kardeşi Haluk Ilıcan açıklık getirdi.
Kırıkkaleliler de \
Kırıkkaleliler de "Çocuk parklarına kamera konulsun" dedi TGRT Haber ve İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından ortaklaşa başlatılan çocuk parklarına güvenlik kamerası kampanyasını Kırıkkaleli vatandaşlar da destekledi.
Kırıkkale’de oto yıkamacıların çamur mesaisi
Kırıkkale’de oto yıkamacıların çamur mesaisi İç Anadolu ve Karadeniz’de toz taşınımı sonucu etkili olan çamurlu yağmur, Kırıkkaleli oto yıkamacılarda uzun kuyruklar oluşturdu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN