Back To Top

Diğer Kırıkkale Haberleri

AK Parti Kırıkkale’de İl Danışma Meclisi toplantısı düzenledi
AK Parti Kırıkkale’de İl Danışma Meclisi toplantısı düzenledi AK parti Kırıkkale teşkilatı düzenlediği İl Danışma Meclisi toplantısı ile bugüne kadar kat ettikleri yolu ve ilerleyen süreçte yapılabilecekleri değerlendirdi.
Kırıkkale’de Hıdırellez kutlamaları yapıldı
Kırıkkale’de Hıdırellez kutlamaları yapıldı Anadolu ve Orta Asya’da farklı inanışlar için yaz aylarına ilk adımın atılışının sembolü olan Hıdırellez Kırıkkale’de düzenlenen şenliklerle kutlandı.
Yaralı askerin şehit haberi baba ocağına ulaştı
Yaralı askerin şehit haberi baba ocağına ulaştı Şırnak Silopi’de üzerine yıldırım düşmesi üzerine yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Piyade Er Ümit Çelik’in acı haberi Kırıkkale’deki baba evine ulaştı.
Kırıkkale’de ilaçlama vagonu devrildi, 1 kişi hayatını kaybetti
Kırıkkale’de ilaçlama vagonu devrildi, 1 kişi hayatını kaybetti Ankara-Kırıkkale arasında ilaçlama yapan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’na (TCDD) ait ilaçlama treninde meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti.
Kırıkkale’de tren vagonu devrildi: 1 ölü
Kırıkkale’de tren vagonu devrildi: 1 ölü Kırıkkale’de Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’na (TCDD) ait ilaçlama treninde vagon devrildi.
Kırıkkale’de Huzur Operasyonu
Kırıkkale’de Huzur Operasyonu Ülke çapında düzenlenen Huzur Operasyonlarına Kırıkkale Emniyeti de katıldı.
Kırıkkale çiçek bahçesi haline geliyor
Kırıkkale çiçek bahçesi haline geliyor Kırıkkale Belediyesi kendi seralarında ürettiği çiçeklerle şehri çiçek bahçesi haline getiriyor.
5 Mayıs Dünya El Hijyeni Günü
5 Mayıs Dünya El Hijyeni Günü Kırıkkale İli sağlık Müdürlüğü düzenlediği eğitimde el hijyeninin önemine dikkat çekti.
Kırıkkale’de çocuklar açık hava sinemasıyla tanıştı
Kırıkkale’de çocuklar açık hava sinemasıyla tanıştı Kırıkkaleli çocuklar 80’li yıllarda kaybolan açık hava sineması kültürü ile "Sinemasal" sayesinde tanıştı.
2. Kırıkkale Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı açıldı
2. Kırıkkale Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı açıldı "2.
Kırıkkale’de halk günü
Kırıkkale’de halk günü Kırıkkale Belediyesi tarafından düzenlenen Halk Günü etkinliğinde konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, belediye tarafından üretilen mevsimlik....
Kırıkkale’de yıl sonu etkinliği
Kırıkkale’de yıl sonu etkinliği Kırıkkale’de özel bir lise, düzenlediği sene sonu müsameresi ile 2016-2017 eğitim dönemine veda etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN