Back To Top

Diğer Kırıkkale Haberleri

Kırıkkale Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş:
Kırıkkale Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş: Kış mevsiminde kas sertleşmelerinin daha çok görüldüğüne dikkat çeken Kırıkkale Halk Sağlığı Müdürü Dr.
Kırıkkale Belediye Başkanı Saygılı: \
Kırıkkale Belediye Başkanı Saygılı: "Kuş katliamının takipçisiyiz" Kırıkkale Hüseyin Kahya Parkında önceki gün kuşların zehirlenmesinin ardından Belediye Başkanı Mehmet Saygılı parkta bulunan kuşlara yem verdi.
Kırıkkale Adliyesi’nde kitap okuma kampanyası
Kırıkkale Adliyesi’nde kitap okuma kampanyası Kırıkkale Büro Memur-Sen Adliye Temsilcisi Fatih Genç tarafından Kırıkkale adliye personeli arasında Kitap okuma alışkanlığı edinmek, yeni bilgiler öğrenmek,....
Kırıkkale’de FETÖ ve uyuşturucu ile etkin mücadele
Kırıkkale’de FETÖ ve uyuşturucu ile etkin mücadele Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, Kırıkkale’deki önceliklerinin FETÖ ve uyuşturucu ile mücadele olduğunu dile getirdi.
Kırıkkale Şiddeti Önleme Merkezi Bakanlıktan Onay Bekliyor
Kırıkkale Şiddeti Önleme Merkezi Bakanlıktan Onay Bekliyor Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hatice Uğurlu basın mensupları ile bir araya gelerek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Spor Toto 3. Lig
Spor Toto 3. Lig Spor Toto 3 Lig 2.
Kırıkkale’de güvercin katliamı
Kırıkkale’de güvercin katliamı Kırıkkale’de Hüseyin Kahya parkıda bulunan çok sayıda güvercin zehirli yem verilerek katledildi
Kent merkezinde kuşların uğrak yeri olan parka zehirli yem bırakarak....
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı;
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı; Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, kentte yapılan tüm çalışmalar için seferber olduklarını belirterek Kırıkkale’nin adının geçtiği her yerde bu şehrin....
Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu Kırıkkale Barosunu ziyaret etti
Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu Kırıkkale Barosunu ziyaret etti Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Kırıkkale Barosunu ziyaret etti.
Ekonomi Seferberliği Kırıkkale’den Başladı
Ekonomi Seferberliği Kırıkkale’den Başladı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Serhat Ayrım, ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ programı kapsamında Kırıkkale’ye geldi.
Bahşılı’da SP’li 3 Belediye Meclis üyesi AK Parti’ye geçti
Bahşılı’da SP’li 3 Belediye Meclis üyesi AK Parti’ye geçti Kırıkkale’nin Bahşılı ilçesinde Saadet Partili 3 Belediye Meclis Üyesi AK Partiye geçiş yaptı.
Kırıkkale Sağlık İl Müdürü Feramis Güngüneş;
Kırıkkale Sağlık İl Müdürü Feramis Güngüneş; Kırıkkale Sağlık İl Müdürü Feramis Güngüneş, basın toplantısı düzenleyerek akıllı ilaç kullanımı hakkında bilgi verdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN