Back To Top

Diğer Kırşehir Haberleri

Kapalı omuz ameliyatı yapıldı
Kapalı omuz ameliyatı yapıldı Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kapalı omuz ameliyatı yapıldı.
Anaokulu öğrencileri okulda büyüklerini ağırladı
Anaokulu öğrencileri okulda büyüklerini ağırladı Anaokulu öğrencileri Yaşlılar Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, okulda büyüklerini ağırladı, onlarla aynı sıralara oturdu, tecrübelerini dinledi.
Öğrenci Meclisi Temsilcileri Ahi diyarında buluştu
Öğrenci Meclisi Temsilcileri Ahi diyarında buluştu Öğrenci Meclisi temsilcileri Kırşehir’de ‘Gençliğin Kalbi Ahiler Diyarında’ başlıklı çalıştayda buluştu.
Jimnastik Kulübünden gelen formaları öğrencilere hediye etti
Jimnastik Kulübünden gelen formaları öğrencilere hediye etti Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, Ortaöğretim öğrencilerine spora teşvik amaçlı forma hediye etti.
Terme Şelale Park projesi çalışmaları
Terme Şelale Park projesi çalışmaları Belediye tarafından yapımına başlanılan Terme Şelale Park projesi inşaatı devam ediyor.
Bakan Bozdağ: “Türkiye güçlü iktidarla daha da büyüyecek”
Bakan Bozdağ: “Türkiye güçlü iktidarla daha da büyüyecek” Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, MÜSİAD tarafından organize edilen ‘Kırşehir Ekonomisine değer katanların ödül aldığı törende yaptığı konuşmada Türkiye’nin güçlü iktidarla....
MHP’li Günal: \
MHP’li Günal: "MHP’nin çıkış noktası Türkiye’nin içerisinde olduğu karmaşadan çıkmasıdır" Referandaum çalışmaları kapsamında Kırşehir’e gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mehmet Günal, "MHP’nin çıkış noktası Türkiye’nin içerisinde....
Bakan Bozdağ: \
Bakan Bozdağ: "Şark kurnazlığı yapmakla bu milleti aldatamazsın" Kırşehir’de yaptığı valilik ve belediye ziyaretinin ardından Cacabey Meydanında halka hitap eden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na....
Bakan Bozdağ: “Manşetleri yalanlar üzerine inşa ediyor”
Bakan Bozdağ: “Manşetleri yalanlar üzerine inşa ediyor” Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Bugün bir gazete her zamanki gibi yalan manşetlerinden bir tanesine daha imza attı.
CHP Örgütleri referandum için halk ziyaretleri yapıyor
CHP Örgütleri referandum için halk ziyaretleri yapıyor Cumhuriyet Halk Partisi İl Örgütü İlçe teşkilatı ile referandum öncesinde halk ziyaretleri yapıyor.
Öğrenciler görme engelliler için kitap seslendiriyor
Öğrenciler görme engelliler için kitap seslendiriyor Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri görme engelliler için sesi kitap okuma projesine başladı.
CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit: “Cumhuriyetin kazanımları önemlidir”
CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit: “Cumhuriyetin kazanımları önemlidir” CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit Kırşehir teşkilatını ziyaretinde Cumhuriyetin kazanımlarının önemli olduğunu söyledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN