Back To Top

Diğer Kırşehir Haberleri

AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan: \
AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan: "Oyunları sandıkta bozacağız" AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, 24 Haziran seçimleri kapsamında katıldığı mahalle toplantısında yaptığı açıklamada, halkın oyunları sandıkta bozacağını....
Hakkari şehidine Kırşehir’de son görev
Hakkari şehidine Kırşehir’de son görev Hakkari’nin Şemdinli ilçesi kırsalında terör örgütü tarafından düzenlenen saldırı sonrasında şehit düşen Kırşehirli Süleyman Sevim için Cacabey Meydanında cenaze....
Üç ay sonra Kırşehir’e dönüp memurluk hayali kuruyordu şehit düştü
Üç ay sonra Kırşehir’e dönüp memurluk hayali kuruyordu şehit düştü Hakkari’nin Şemdinli İlçesi kırsalında terör örgütü tarafından düzenlenen saldırı sonrasında şehit düşen Kırşehirli Süleyman Sevim’in baba ocağına acı haber verildi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: \
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: "Millet 24 Haziranda sandıkta hesapları bozar" Kırşehir Belediye Başkanı seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde milletin 24 Haziranda sandıkta hesapları bozacağını söyledi.
AK Parti’den Kırşehir’de 2 milletvekili atağı
AK Parti’den Kırşehir’de 2 milletvekili atağı AK Parti milletvekili adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, Kırşehir’de milletvekili olmak için çalışmalarına hız kazandırdı.
Ahilik Araştırma Merkezi eski Müdürü Kazım Ceylan:
Ahilik Araştırma Merkezi eski Müdürü Kazım Ceylan: Ahiliğin araştırıldıkça temelinde bir vakıf medeniyetinin olduğunu belirten Ahilik Araştırma Merkezi eski Müdürü Kazım Ceylan, Anadolu da varlığını sürdüren Türk-İslam....
Kırşehir Belediyesinin\
Kırşehir Belediyesinin"kardeşlik iftarı"na yoğun ilgi Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kardeşlik iftarında konuşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir için çalışmak istediklerini ve üretmek hedefinde....
CHP’nin cumhurbaşkanı adayı İnce: \
CHP’nin cumhurbaşkanı adayı İnce: "Gönül Dağı’nın yanına gönül bağı kurmak için geldim" Kırşehir’de halka hitap eden Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Kırşehir’e gönül bağı kurmak için geldiğini söyledi.
Sel baskını sonrası hasar tespit çalışmaları başladı
Sel baskını sonrası hasar tespit çalışmaları başladı Kırşehir’de dün öğleden sonra başlayan şiddetli yağış sonrası oluşan sel baskınları sonrasında Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezleri ve köylerde....
Seyfe Gölü Kuş Cenneti yağışlarla şenlendi
Seyfe Gölü Kuş Cenneti yağışlarla şenlendi Kırşehir’e son dönemlerde düşen yağışlarla birlikte Seyfe Gölü’nde suyun çoğalmasına bağlı olarak kuş sayısı da artmaya başladı.
Şiddetli yağış sonrası Kırşehir’de su baskınlarına neden oldu
Şiddetli yağış sonrası Kırşehir’de su baskınlarına neden oldu Kırşehir’de öğleden sonra başlayan şiddetli yağışın sele dönüşmesi sonrasında Güzler mevkiinde dere yatağı içerisinde bulunan bir ev yıkıldı.
Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı , Ak Parti Seçim Bürosunu ziyaret etti
Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı , Ak Parti Seçim Bürosunu ziyaret etti Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve Milletvekili adayları ile birlikte Ak Parti seçim bürosunu ziyaret etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN