Back To Top

Diğer Kırşehir Haberleri

(Özel haber) Ailesinin atletizme izin vermediği Urkuş Işık, Balkan şampiyonu oldu
(Özel haber) Ailesinin atletizme izin vermediği Urkuş Işık, Balkan şampiyonu oldu Kırşehir’de 2014 yılında yapılan 10 Kasım atletizm seçmelerinde birinci olmasına rağmen ailesinin sporla ilgilenmesini istemediği Urkuş Işık, antrenörlerinin ailesini....
İş adamları, il ekonomisi için Kırşehir protokolü ile bir araya geldi
İş adamları, il ekonomisi için Kırşehir protokolü ile bir araya geldi Kırşehir’de iş adamları il ekonomisini görüşmek üzere Kırşehir protokolü ile bir araya geldi.
Vali Akın,  “Fidanlar, Fidanlarla Büyüyor” projesi ile öğrencilerle fidan dikti
Vali Akın, “Fidanlar, Fidanlarla Büyüyor” projesi ile öğrencilerle fidan dikti Kırşehir Valisi İbrahim Akın, ’Fidanlar, Fidanla Büyüyor’ projesi kapsamında öğrencilerle birlikte fidan dikti.
Bakkallar Odası Başkanı Murat Zobu: \
Bakkallar Odası Başkanı Murat Zobu: "Esnafı zora sokacak vergi kaybını arttıracak uygulamadan vazgeçilmelidir" Bakkallar Odası Başkanı Murat Zobu, kamu oyunda ’kara paket’ olarak bilinen tek tip paketle dolapta satışa sunulmasının esnafa maliyet getireceğini söyledi.
Yeşil Kamanspor’un yeniden kurulma çabaları hız kazandı
Yeşil Kamanspor’un yeniden kurulma çabaları hız kazandı Kaman ilçesinde bir dönem 3.
Kaman’da öğrenciler, 300 fidanı toprakla buluşturdu
Kaman’da öğrenciler, 300 fidanı toprakla buluşturdu Kaman ilçesinde öğrenciler, öğretmenleri ile birlikte 300 fidanı toprakla buluşturdu.
İtfaiye’den baca temizliği uyarısı
İtfaiye’den baca temizliği uyarısı KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir Belediyesi itfaiye birimi, havaların soğuması ile birlikte soba ve kalorifer bacalarının temizletilmesi gerektiği konusunda vatandaşı uyardı.
Açık ceza infaz kurumu personeline organ bağışı eğitimi verildi
Açık ceza infaz kurumu personeline organ bağışı eğitimi verildi İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Açık Ceza İnfaz Kurumu personeline organ ve doku bağışı eğitimi verildi.
Kaman ilçesinde ’Sağlık için Hareket Çocuklar için Bisiklet’ projesi hayata geçti
Kaman ilçesinde ’Sağlık için Hareket Çocuklar için Bisiklet’ projesi hayata geçti Kırşehir’in Kaman ilçesinde İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi tarafından ‘Sağlık için Hareket Çocuklar için Bisiklet’ projesi hayata geçirildi.
3 kişinin yaralandığı kaza güvenlik kamerasına yansıdı
3 kişinin yaralandığı kaza güvenlik kamerasına yansıdı KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir’de şehir merkezinde meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.
Vali Akın, Boztepe ilçesinde yatırımlar hakkında bilgi aldı
Vali Akın, Boztepe ilçesinde yatırımlar hakkında bilgi aldı Vali İbrahim Akın, Boztepe ilçesine giderek yatırımlar hakkında bilgi aldı.
Ahilerin ticaret merkezi, yeni proje ile canlılık kazandı
Ahilerin ticaret merkezi, yeni proje ile canlılık kazandı Ahi Evran-I Veli döneminde İç Anadolu Bölgesinin ticaret merkezi olarak kullanılan ‘tarihi uzun çarşı’ yapılan yeni proje ile ticaret merkezi olmaya aday hale geldi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN