Back To Top

Diğer Kırşehir Haberleri

Çocuk Korusu konserine yoğun ilgi
Çocuk Korusu konserine yoğun ilgi Belediye Çocuk Korosu Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde sahne aldı.
Kent Konseyinin KOP okuyor projesi kabul edildi
Kent Konseyinin KOP okuyor projesi kabul edildi Kırşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi ve Kırşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapılan ‘KOP Bölgesi’nde Okuma Alışkanlığı ve Kültürünün Geliştirilmesi....
İl Genel Meclis toplantıları sona erdi
İl Genel Meclis toplantıları sona erdi Kırşehir’de Kasım ayı boyunca aralıksız süren, İl Genel Meclis toplantıları sona erdi.
Metruk okul binasındaki posterlere inceleme
Metruk okul binasındaki posterlere inceleme Kırşehir’de eskiden Mehmet Akif Ersoy Lisesi olarak kullanılan ve şuan metruk halde olan bina da yerlerde bulunan Türk Büyükleri posterleri ile ilgili Milli Eğitim....
Türk Sağlık-Sen’de yeni dönem
Türk Sağlık-Sen’de yeni dönem Türk-Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi 6.
Kestiği söğüt ağacı sonu oldu
Kestiği söğüt ağacı sonu oldu Kışlık odun ihtiyacını karşılamak için söğüt ağacı kesmeye giden kişi, ağacın üzerine düşmesi sonrası hayatını kaybetti.
Eski Belediye Başkan Yardımcısı Bıçakçı taziyeleri kabul ediyor
Eski Belediye Başkan Yardımcısı Bıçakçı taziyeleri kabul ediyor Eski Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve eski Kırşehirspor başkanlarından Berat Bıçakçı’ya annesi Fati Bıçakçı’nın vefatının ardından taziye ziyaretleri sürüyor.
Belediye çocuk korosu yarın sahne alacak
Belediye çocuk korosu yarın sahne alacak Kırşehir Belediyesi çocuk korosu yarın Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde sahne alacak.
Köylere Hizmet Götürme Birliği toplandı
Köylere Hizmet Götürme Birliği toplandı Vali Necati Şentürk başkanlığında Köylere Hizmet Götürme Birliği toplandı.
’Çalışma Hayatında Sosyal Diyalog Çalıştayı’ gerçekleştirildi
’Çalışma Hayatında Sosyal Diyalog Çalıştayı’ gerçekleştirildi Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından Merkezi İhale Finans Birimi nezdinde yürütülen ‘Sosyal Diyalog İçin İşçi-İşveren Ortak Komisyonu’ projesi kapsamında....
Vali Necati Şentürk, ‘teşvik ve destekler’ toplantısına katıldı
Vali Necati Şentürk, ‘teşvik ve destekler’ toplantısına katıldı Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Ekonomi Bakanlığınca teşvik ve destekler konusunda sürdürülen faaliyetlerin reel sektör temsilcilerine doğrudan aktarılması yönünde....
Meteorolojinin mobil uygulamasının tanıtımı yapıldı
Meteorolojinin mobil uygulamasının tanıtımı yapıldı Kırşehir Meteoroloji Müdürü Seyit Ahmet Yıldız, İl Genel Meclis toplantısında Meteoroloji Genel Müdürlüğünün akıllı cihazlar için geliştirdiği mobil uygulamasını tanıttı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN