Back To Top

Diğer Kırşehir Haberleri

Vali Necati Şentürk öğrencilerle buluştu
Vali Necati Şentürk öğrencilerle buluştu Vali Necati Şentürk, Çiçekdağ’da öğrencilerin hazırlayıp sunduğu tiyatro gösterisine ve bilgi yarışmasına katıldı.
Sürü yönetimi kursu sonra erdi
Sürü yönetimi kursu sonra erdi Akçakent İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ortaklaşa olarak düzenlediği ‘2.
Türk-İslam Dünyasının kahraman isimlerinin adları Kırşehir’de yaşatılacak
Türk-İslam Dünyasının kahraman isimlerinin adları Kırşehir’de yaşatılacak Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İbat Hüseyinli sokağının açılışında yaptığı konuşmada, Türk-İslam Dünyasının kahramanlarının isimlerinin Kırşehir sokaklarında....
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: “Türk dünyası tek millettir”
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: “Türk dünyası tek millettir” Karabağ Gazisi İbat Hüseyinli sokağının açılışı için Kırşehir’e gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Valilik ziyaretinde yaptığı konuşmada, Türk dünyasının....
(Özel Haber) Iraklı gazeteci ülkesine dönebilmek için savaşın bitmesini bekliyor
(Özel Haber) Iraklı gazeteci ülkesine dönebilmek için savaşın bitmesini bekliyor Kırşehir’e Irak’tan 3 yıl önce gelen Gazeteci-Şair İbrahim Havar Ses, ülkesi Irak’a dönebilmek için savaşın bitmesini beklerken, geçinebilmek için ise inşaatta çalışıyor.
Gübre dağıtım makinasını deneyen polis kolonu makinaya kaptırdı
Gübre dağıtım makinasını deneyen polis kolonu makinaya kaptırdı Kılıçözü Sanayi Sitesinde oğluna ait gübre dağıtım makinasını deneyen emekli polis memuru kolunu makinaya kaptırdı.
3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü
3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü günü nedeni ile açıklamada bulunan Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Kırşehir Temsilcisi Sait Yanık, gazetecilik mesleğinin önemli bir meslek....
Karabağ gazisinin adı Kırşehir’de sokağa veriliyor
Karabağ gazisinin adı Kırşehir’de sokağa veriliyor Belediye tarafından Karabağ gazisi ‘İbad Hüseyinli’nin adı kent parkta sokak adı oluyor.
Toplum Destekli Polis, esnafı hırsızlık olaylarına karşı bilgilendirdi
Toplum Destekli Polis, esnafı hırsızlık olaylarına karşı bilgilendirdi İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis(TDP)ekipleri tarafından sanayi esnaflarına hırsızlık ve işyeri güvenliği ile ilgili sözlü ve broşürlerle bilgilendirme yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz: “Devlet Okulları Kırşehir genelinde özel okullara oranla daha güçlü”
İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz: “Devlet Okulları Kırşehir genelinde özel okullara oranla daha güçlü” İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz düzenlediği basın toplantısında Kırşehir genelinde devlet okullarının özel okullara oranla daha başarılı olduğunu söyledi.
Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kosova’da
Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kosova’da Çanakkale Savaşı ve Şehitlerini anmak için Kosova’da düzenlenen programa katılan Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emini Turpçu, ata yadigarı topraklara da....
Kırşehir’de 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajları
Kırşehir’de 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajları Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Yılmaz Zengin, işçinin bayramı 1 Mayıs’ın kutlu olmasını diledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN