Back To Top

Diğer Kırşehir Haberleri

Kırşehir’de  trafik kazası Irak uyruklu 6 kişi yaralandı
Kırşehir’de trafik kazası Irak uyruklu 6 kişi yaralandı Kırıkkale’den Kırşehir yönüne seyreden, Irak uyruklu Mohanad İmad Mahmood idaresindeki 06 MM 180 plakalı hafif ticari araç, Ankara-Kayseri karayolu Karahıdır köyü....
Vali Akın, \
Vali Akın, "Ziraat Odası çiftçiye her türlü desteği sağlayan bir kuruluş" Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Ziraat Odadı Başkanlığını ziyaret etti.
Kırşehir’in ilçelerinde solunum fonksiyon testi yapıldı
Kırşehir’in ilçelerinde solunum fonksiyon testi yapıldı Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde Akpınar, Boztepe ve Kaman ilçelerinde Toplum Sağlığı Merkezi personelleri tarafından solunum fonksiyon testi yapıldı.
Pedalları ’Tacize’ dikkat çekmek için çeviriyorlar
Pedalları ’Tacize’ dikkat çekmek için çeviriyorlar KIRŞEHİR (İHA) – Muğla’da Mor Pedal Kadın Bisiklet Derneği tarafından 19 Mayıs tarihinde başlatılan ve kadın tacizinin önemine dikkat çekmek için pedal çevirerek....
KAEÜ’sinden 92 Bin 435 Euro’luk erasmus projesi
KAEÜ’sinden 92 Bin 435 Euro’luk erasmus projesi Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Erasmus+ KA107 Projesi (Erasmus+ Program Ülkeleri ile Ortak Ülkeler arasında Yükseköğretim Öğrenci ve Personel Hareketliliği)....
Tarihi Uzun Çarşı’da çiçekler açtı
Tarihi Uzun Çarşı’da çiçekler açtı Yıllardır bakımsızlıktan yıkılmak üzere olan ve son bir yılda Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin talimatıyla değişim süreci geçiren Uzun Çarşıda çiçekler açtı.
Kırşehir Belediyesi Whatsapp iletişim hattı hizmete girdi
Kırşehir Belediyesi Whatsapp iletişim hattı hizmete girdi Kırşehir Belediyesi Whatsapp İletişim hattı hizmete girdi.
Kırşehir’e kaçak giren 8 Afgan uyruklu göçmen yakalandı
Kırşehir’e kaçak giren 8 Afgan uyruklu göçmen yakalandı Yurda kaçak yollardan giren Afganistan uyruklu 8 göçmen ve 2 kişi yakalandı.
Solucan gübresi ile üretimde yüzde 30 artış sağladı
Solucan gübresi ile üretimde yüzde 30 artış sağladı Kırşehir’in Kaman ilçesinde emekli polis memuru Uğur Üstün, 6 milyon solucan ile elde ettiği gübreyi mahsulde kullandığını ve yüzde 30 verim artışı elde ettiğini söyledi.
Belediye Başkanı Bahçeci’den Kızılay’a kurban bağışı
Belediye Başkanı Bahçeci’den Kızılay’a kurban bağışı Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Türk Kızılayı Kırşehir Şube Başkanlığına kurban bağışında bulundu.
Kırşehir AEÜ’si Rektörü Karakaya: “Yatırımcılarımıza bilgi yönümüzle destek vereceğiz”
Kırşehir AEÜ’si Rektörü Karakaya: “Yatırımcılarımıza bilgi yönümüzle destek vereceğiz” Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi pilot üniversite projelerinin hayata geçirilmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor.
Kaman Kaymakamlığından ihtiyaç sahibi aileye ev
Kaman Kaymakamlığından ihtiyaç sahibi aileye ev Kırşehir’in Kaman ilçesi Savcılı Bağbaşı Köyünde evleri yaşam koşullarına uygun olmayan bir aileye,Kaymakamlık ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yeni....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN