Back To Top

Diğer Kırşehir Haberleri

AK Parti Milletvekili Salih Çetinkaya Gümrük Müdürlüğü kurulumu için arsa tahsisini görüştü
AK Parti Milletvekili Salih Çetinkaya Gümrük Müdürlüğü kurulumu için arsa tahsisini görüştü AK Parti Milletvekili Salih Çetinkaya, Gümrük Müdürlüğü çalışmalarıyla ilgili Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Avkapan ile görüştü.
Kırşehir’de yağmur hayatı olumuz etkiledi
Kırşehir’de yağmur hayatı olumuz etkiledi Kırşehir’de akşam saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli rüzgar ve hemen sonrasında gelen yağmur yağışı nedeniyle elektrikler kesildi, vatandaşlar mahsur kaldı.
AEÜ’ne yabancı öğrenci başvuru sayısında artış
AEÜ’ne yabancı öğrenci başvuru sayısında artış Ahi Evran Üniversitesinin ulusallaştırılması çalışmaları kapsamında yurtdışından öğrenci kabulü için adım atıldı.
Kardiyoloji uzmanı doktor için kampanya başlatıldı
Kardiyoloji uzmanı doktor için kampanya başlatıldı Görevi esnasında rahatsızlanarak Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Ankara’ya akciğer rahatsızlığı nedeniyle sevk edilen Kardiyoloji Uzmanı Dr.
133 kişilik kafile hac için kutsal topraklara uğurlanacak
133 kişilik kafile hac için kutsal topraklara uğurlanacak Kırşehir’den Diyanet İşleri Organizasyonu ile 133 kişilik kafile kutsal topraklara uğurlanacak.
Elektrik tellerine takılan leylek kurtarıldı
Elektrik tellerine takılan leylek kurtarıldı Kırşehir’in Mucur ilçesine bağlı Gümüşkümbet köyünde elektrik tellerine takılan bir leylek kurtarıldı.
Vali Necati Şentürk, Fen-Sosyal Bilimler ve Proje İmam-Hatip Lisesinde incelemede bulundu
Vali Necati Şentürk, Fen-Sosyal Bilimler ve Proje İmam-Hatip Lisesinde incelemede bulundu Vali Necati Şentürk, Abdülkadir Özcan Fen, Sosyal Bilimler Proje İmam Hatip Lisesi binasında incelemelerde bulundu.
Belediye üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
Belediye üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor Belediye ekipleri altyapı hizmetlerini tamamlamasının ardından şehrin genelinde üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Ankara Caddesi eski günlerine kavuşacak
Ankara Caddesi eski günlerine kavuşacak Kırşehir’de yeni hükümet konağı yeri hakkında açıklamada bulunan AK Parti Milletvekili Salih Çetinkaya, hükümet konağının Ankara Caddesi’ne yapılacağını, böylece....
Kurumsal Dış Değerlendirme Hazırlık Toplantısı yapıldı
Kurumsal Dış Değerlendirme Hazırlık Toplantısı yapıldı Ahi Evran Üniversitesi Kalite Yönetim Koordinatörlüğü tarafından ‘Kurumsal Dış Değerlendirme Hazırlık Toplantısı’ yapıldı.
Vali Necati Şentürk, KÖYDES Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları anlattı
Vali Necati Şentürk, KÖYDES Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları anlattı Vali Necati Şentürk, Köylerin Altyapısının Desteklenmesi (KÖYDES) Projesi kapsamında Kırşehir’de yürütülen yatırımların tüm hızıyla devam ettiğini bildirdi.
Kalehöyük’te kazı çalışmaları yeniden başladı
Kalehöyük’te kazı çalışmaları yeniden başladı Valilik, Belediye ve Ahi Evran Üniversitesi ile ortaklaşa yapılan Kalehöyük kazı çalışmaları yeniden başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN