Back To Top

Diğer Kocaeli Haberleri

“Asalet Kumkuması’’ seyirciyle buluşuyor”
“Asalet Kumkuması’’ seyirciyle buluşuyor” 2017-2018 sezonunda 100 bine yakın seyirciyle buluşan Kocaeli Şehir Tiyatroları, yeni sezon için hazırlıklarını da sürdürüyor.
Büyükşehir Halk Kütüphanesi, gençlerin tercihi oldu
Büyükşehir Halk Kütüphanesi, gençlerin tercihi oldu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Halk Kütüphanesi farklı türlerdeki binlerce kitabıyla vatandaşlara geniş bir yelpazede okuma fırsatı sunuyor.
Darıcalı Şamdan Akdeniz Oyunları’na katılacak
Darıcalı Şamdan Akdeniz Oyunları’na katılacak Dünya ve Avrupa Şampiyonu Darıcalı Milli Karateci Eray Şamdan, 18.
Darıca zabıtası aralıksız denetimde
Darıca zabıtası aralıksız denetimde KOCAELİ(İHA) – Darıca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde denetimlerine devam ediyor.
KO-MEK 12 ilçedeki 326 branşıyla yaz aylarında eğitimin hizmetinde
KO-MEK 12 ilçedeki 326 branşıyla yaz aylarında eğitimin hizmetinde MEK kurs merkezleri, kurumdaki yeni düzenlemeyle, bundan böyle bir yıl boyunca eğitim verecek.
Körfez’de kaldırımlar renklendi
Körfez’de kaldırımlar renklendi KOCAELİ(İHA) – Kış ve yaz aylarındaki olumsuz hava koşullarından dolayı renk özeliğini kaybeden kaldırım taşları, Körfez Belediyesi ekipleri tarafından yapılan....
Başkan Doğan, “Yatırımların artması için AK Parti ve Erdoğan demeliyiz”
Başkan Doğan, “Yatırımların artması için AK Parti ve Erdoğan demeliyiz” i ziyarette bulunarak güvenlik güçlerinin her zaman yanlarında olduklarının mesajını verdi.
Başkan Doğan,  “Yatırımların artması için AK Parti ve Erdoğan demeliyiz”
Başkan Doğan, “Yatırımların artması için AK Parti ve Erdoğan demeliyiz” KOCAELİ(İHA) – İzmit Belediye Başkanı Dr.
Başkan Karaosmanoğlu, “Halk oyunlarını zirveye taşıyacağız”
Başkan Karaosmanoğlu, “Halk oyunlarını zirveye taşıyacağız” KOCAELİ(İHA) – Halk oyunları antrenörleri ve oyuncularıyla bir araya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Gençlerin zamanlarını doğru....
KAR-MEK yıl sonu sergisi açıldı
KAR-MEK yıl sonu sergisi açıldı MEK Yılsonu sergisi büyük beğeni topladı.
Bu kütüphane, tarzıyla okuyucuların gözdesi oldu
Bu kütüphane, tarzıyla okuyucuların gözdesi oldu KOCAELİ(İHA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Halk Kütüphanesi, içerisindeki binlerce kitabıyla ve farklı yaz aylarında da okuyucuların gözdesi oluyor.
1 milyar TL’lik vurgun yapılan Turcoin’in Kocaeli’de üretildiği belirlendi
1 milyar TL’lik vurgun yapılan Turcoin’in Kocaeli’de üretildiği belirlendi KOCAELİ(İHA) – Türkiye’nin ilk dijital parasını üreterek yüzde 40 kar payı vaadiyle 16 bine yakın vatandaştan 1 milyar TL toplayan ancak ödeme yapmayan şirketin....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN