Back To Top

Diğer Kocaeli Haberleri

Kocaeli’nin ilk aquaparkı açılıyor
Kocaeli’nin ilk aquaparkı açılıyor İzmit Belediyesi tarafından yapılan Kocaeli’nin ilk aquaparkı, 22 Ağustosta açılıyor.
Kayıp eşyaları sahiplerine ulaştıran zabıtalara teşekkür telefonu
Kayıp eşyaları sahiplerine ulaştıran zabıtalara teşekkür telefonu İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşları sevindirmeye devam ediyor.
Ülkücü İşçiler Derneği’nin Kocaeli İl Başkanı Okan Ertorun oldu
Ülkücü İşçiler Derneği’nin Kocaeli İl Başkanı Okan Ertorun oldu Ülkücü İşçiler Derneği Kocaeli il Başkanlığına devir teslim töreni yapıldı.
18 yıl geçmesine rağmen acılar hala ilk günkü gibi
18 yıl geçmesine rağmen acılar hala ilk günkü gibi Marmara depreminin 18.
İzmit Belediyesi’ne 8 ayda 21 bin talep
İzmit Belediyesi’ne 8 ayda 21 bin talep Yaklaşık 8 ayda 21 bine yakın kişi İzmit Belediyesi’nden çeşitli taleplerde bulundu.
Deprem şehitleri Gölcük’te anıldı
Deprem şehitleri Gölcük’te anıldı Marmara depreminin 18.
Başbakan Yıldırım AK Parti Danışma Meclisinde konuştu
Başbakan Yıldırım AK Parti Danışma Meclisinde konuştu KOCAELİ (İHA) – Başbakan Binali Yıldırım, “Referandumu, kampanyasını yaparken, kendilerini parçalarcasına hayır kampanyası yapanlar, 2019 seçimlerinde hayal kuruyorlar.
Başbakan Yıldırım: “Depremin doğuracağı sonuçları ortadan kaldırmak için daha çok çalışıp gayret edeceğiz”
Başbakan Yıldırım: “Depremin doğuracağı sonuçları ortadan kaldırmak için daha çok çalışıp gayret edeceğiz” Başbakan Binali Yıldırım, “Depremin doğuracağı sonuçları, can kayıplarını ortadan kaldırmak için daha çok çalışıp daha çok gayret edeceğiz.
Başbakan Binali Yıldırım kentsel dönüşümün temelini attı
Başbakan Binali Yıldırım kentsel dönüşümün temelini attı KOCAELİ (İHA) – Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye’nin aktif fay hatları üzerinde bulunan bir ülke olduğunu belirterek “Onun için deprem ne zaman gelecek diye hesap....
Başbakan Yıldırım, Deprem Çalıştayı’na katıldı
Başbakan Yıldırım, Deprem Çalıştayı’na katıldı Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye’nin deprem gerçeğiyle yaşaması gerektiğini vurgulayarak, “Bu gerçeği bilerek alt ve üst yapı tedbirlerini alarak deprem gerçeğiyle....
Mimarsinan mahallesinde parke yol çalışmaları tamamlandı
Mimarsinan mahallesinde parke yol çalışmaları tamamlandı Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Mimarsinan Mahallesi’nde parke yol çalışmaları tamamlandı.
Şüpheli otomobilden uyuşturucu çıktı: 3 gözaltı
Şüpheli otomobilden uyuşturucu çıktı: 3 gözaltı Kocaeli’nin İzmit ilçesinde Yunus timlerinin şüphelenerek durdurduğu otomobilden 12 fişek uyuşturucu ile esrar öğütücü ele geçirildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN