Back To Top

Diğer Kocaeli Haberleri

Başkan Karaosmanoğlu, büyükşehir personeliyle bayramlaştı
Başkan Karaosmanoğlu, büyükşehir personeliyle bayramlaştı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personeli Antikkapı’da düzenlenen bayramlaşmada buluştu.
Büyükakın’dan veda ziyaretleri
Büyükakın’dan veda ziyaretleri Bilecik Valiliğine atanan eski Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç.
Başiskele, yeni hizmet binasında bayramlaşacak
Başiskele, yeni hizmet binasında bayramlaşacak Başiskele Belediyesi her yıl geleneksel hale getirdiği kent bayramlaşmasının 17’incisini yeni Belediye Hizmet binasında gerçekleştirecek.
TEM otoyolunda bayram yoğunluğu
TEM otoyolunda bayram yoğunluğu Bayram tatili için İstanbul ve Trakya’dan yola çıkan vatandaşlar, TEM otoyolunu kilitledi.
Eskihisar-Topçular feribotunda bayram tatili yoğunluğu başladı
Eskihisar-Topçular feribotunda bayram tatili yoğunluğu başladı Bayram tatili için yola çıkan vatandaşlar Kocaeli’nin Gebze İlçesinde bulunan Eskihisar-Topçular feribotunda yoğunluk oluşturmaya başladı.
Kocaeli’de trafik kazası: 2 yaralı
Kocaeli’de trafik kazası: 2 yaralı Kocaeli’nin Körfez ilçesinde meydana trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Başkan Doğan, Belediye personeliyle bayramlaştı
Başkan Doğan, Belediye personeliyle bayramlaştı İzmit Belediye Başkanı Dr.
İzmitliler Ramazan ayı coşkusunu birlikte yaşadılar
İzmitliler Ramazan ayı coşkusunu birlikte yaşadılar İzmit Belediyesi tarafından mahallelerde düzenlenen toplu iftar ve etkinliklerle Ramazan ayı coşkulu geçti.
Mandıra’ya parke, Yeşilova’ya asfalt
Mandıra’ya parke, Yeşilova’ya asfalt İzmit Belediyesi’nin mahallelere yönelik gerçekleştirdiği projeler kapsamında Mandıra’ya parke, Yeşilova’ya alfalt çalışması yapıldı.
Körfez’e 40 bin ton asfalt
Körfez’e 40 bin ton asfalt Körfez Belediyesi ilçe genelinde yılsonuna kadar 40 bin ton asfalt serimi için çalışmalara başladı.
Zabıta’dan şeker denetimi
Zabıta’dan şeker denetimi Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramı öncesi, şeker, lokum ve çikolata gibi ürünlerin satışını yapan işyerlerinde incelemelerde bulundu.
Anadolu Üniversitesi’nden İzmit Belediyesi’ne yer tahsisi
Anadolu Üniversitesi’nden İzmit Belediyesi’ne yer tahsisi Mülkiyeti Anadolu Üniversitesi’ne ait olan yer 10 yıllığına İzmit Belediyesi’ne tahsis edildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN