Back To Top

Diğer Kocaeli Haberleri

Yeni Hamam’da yenileme çalışmaları sürüyor
Yeni Hamam’da yenileme çalışmaları sürüyor Üzerinde 7 katlı bir apartmanın bulunduğu tarihi Yeni Hamam’ın restorasyon çalışmaları devam ediyor.
Veteriner hekim ve ziraat mühendisi köylünün ayağına gidiyor
Veteriner hekim ve ziraat mühendisi köylünün ayağına gidiyor İzmit Belediyesi’nin köy ziyaretleri devam ediyor.
Sefa’nın adı parkta yaşayacak
Sefa’nın adı parkta yaşayacak İzmit Belediyesi tarafından Bekirdere Mahallesi’nde yaptırılan seyir terası ve Sefa Uztürk Parkı düzenlenen törenle açıldı.
İl kongresine karanfilli davet
İl kongresine karanfilli davet İzmit Belediye Başkanı Dr.
Dernekler üçüncü kez buluştu
Dernekler üçüncü kez buluştu İzmit Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen dernekler buluşmasının üçüncüsü gerçekleştirildi.
Kayıp engelli genç, jandarma ekiplerince ailesine teslim etti
Kayıp engelli genç, jandarma ekiplerince ailesine teslim etti Kocaeli’nin İzmit ilçesindeki evinden tek başına ayrılarak kaybolan yüzde 80 engelli genç kız, bir gün sonra ormanlık alanda jandarma ekipleri tarafından bulup....
Eskiyen gaz kutusu, ekipleri alarma geçirdi
Eskiyen gaz kutusu, ekipleri alarma geçirdi Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde gaz bağlantı noktasının deforme olması sonucunda gaz kaçağı meydana geldi.
Çocuk istismarına dikkat çekmek için kitap okudular
Çocuk istismarına dikkat çekmek için kitap okudular Kadına yönelik şiddete ve çocuk istismarına tepki göstermek için CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanlığı üyeleri kitap okuyarak eylem yaptı.
Beş Divanlı Rıza Bey Konağı yeniden doğuyor
Beş Divanlı Rıza Bey Konağı yeniden doğuyor Derince’nin Tahtalı Mahallesi’nde bulunan Beş Divanlı Rıza Bey Konağı’nın yeniden doğuyor.
Başkan Doğan’a teşekkür ziyareti
Başkan Doğan’a teşekkür ziyareti Süleymaniye Köyü Muhtarı Nazmi Özdemir, İzmit Belediye Başkanı Dr.
Dilovası’nda park ve bahçeler bahara hazırlanıyor
Dilovası’nda park ve bahçeler bahara hazırlanıyor Dilovası Belediyesi park ve bahçeler müdürlüğü tarafından bahara hazırlık çalışmaları başladı.
Başkan Karaosmanoğlu, STK ziyaretinde bulundu
Başkan Karaosmanoğlu, STK ziyaretinde bulundu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Tüm Sanayici İş İnsanları Derneğini ziyaret etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN