Back To Top

Diğer Kocaeli Haberleri

Dr. Sadık Ahmet yaya üst geçidi açıldı
Dr. Sadık Ahmet yaya üst geçidi açıldı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Ömer Türkçakal Bulvarı üzerine inşa edilen Balkan Türkleri’nin sembol ismi Dr.
Başkan Karabacak, Erzurumluları ağırladı
Başkan Karabacak, Erzurumluları ağırladı Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, 6.
Romanyalı ATM fareleri tutuklandı
Romanyalı ATM fareleri tutuklandı 6 farklı ilde ATM’lere taktıkları düzeneklerle kopyaladıkları hesap kartlarından yaklaşık 1 milyonluk vurgun yapan 3 Romanya uyruklu şahıs tutuklandı.
Başkan Karaosmanoğlu, okul ziyaretleri devam ediyor
Başkan Karaosmanoğlu, okul ziyaretleri devam ediyor Kocaeli’nin dört bir köşesindeki her okul ile yakından ilgilenen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, son olarak İzmit Necip Fazıl Kısakürek İmam....
İzmit Belediyesi’nden Türkiye’de bir ilk
İzmit Belediyesi’nden Türkiye’de bir ilk İzmit Belediyesi tarafından İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yapılan Endüstri 4.
Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesine spor salonu
Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesine spor salonu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesi Kapalı Spor Salonu’nun yapım işi ihalesi gerçekleştirildi.
Başkan Doğan, taksi şoförlerini makamında ağırladı
Başkan Doğan, taksi şoförlerini makamında ağırladı Taksi şoförü Kerim Vardoğan ile İsmail Kızmaz’ı makamında misafir eden İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, taksicilerin şehrin en önemli turizm elçileri olduğunu söyledi.
Hayatını kaybeden gazete patronu son yolculuğuna uğurlandı
Hayatını kaybeden gazete patronu son yolculuğuna uğurlandı Kocaeli’de iki yerel gazete sahibi olan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 58 yaşındaki Nurettin Sağsöz son yolculuğuna uğurlandı.
Kartepe Zirvesi Deklarasyonu yayınlandı
Kartepe Zirvesi Deklarasyonu yayınlandı Kartepe Zirvesi Düzenleme Kurulu imzasıyla, yayınlanan 4 başlık, 33 tespit ve öneriden oluşan deklarasyon, 7 dile çevrilerek dünya kamuoyuna ulaştırılacak.
İzmit’te mantar paketleme tesisine mühürlendi
İzmit’te mantar paketleme tesisine mühürlendi İzmit Belediyesi, yönetmeliklere aykırı olarak faaliyet gösteren bir mantar paketleme tesisini süresiz olarak mühürledi.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası öğrencileri Konya’ya götürdü
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası öğrencileri Konya’ya götürdü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’de öğrenim gören yabancı uyruklu öğrencileri Şeb-i Arus etkinlikleri kapsamında Konya’ya götürdü.
Kocaeli Üniversitesi’nde 40 öğrenci yemekten zehirlendi
Kocaeli Üniversitesi’nde 40 öğrenci yemekten zehirlendi Kocaeli Üniversitesi’nde yedikleri öğle yemeğinden sonra zehirlenme iddiasıyla hastaneye kaldırılan 40 öğrenci, tedavilerinin ardından taburcu edildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN