Back To Top

Diğer Konya Haberleri

Meram Belediyesi bayram tedbirlerini aldı
Meram Belediyesi bayram tedbirlerini aldı Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi, halkın Ramazan Bayramı’nı huzur içerisinde geçirebilmesi ve belediye hizmetlerinin aksamadan sürdürülmesi için gerekli tüm....
Büyükşehir Ramazan Bayramı’na hazır
Büyükşehir Ramazan Bayramı’na hazır Konya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Ramazan Bayramı’nda huzurlu ve sorunsuz bir şekilde geçirmesi için tüm birimlerde gerekli tedbirleri aldı.
Selçuklu’dan kardeş şehre su kuyusu desteği
Selçuklu’dan kardeş şehre su kuyusu desteği Konya’nın Selçuklu İlçe Belediyesi, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) işbirliğinde Gökoğuz Yerine bağlı Kongaz köyünde su kuyusu ve su deposu....
Selçuklu bayrama hazır
Selçuklu bayrama hazır Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu’da sorunsuz bir bayram için tüm tedbirlerin alındığını söyledi.
Üniversite-sanayi işbirliğinde dev adım
Üniversite-sanayi işbirliğinde dev adım Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof.
Başkan Çal’dan sürücülere uyarı
Başkan Çal’dan sürücülere uyarı Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanvekili, Konya Motosiklet ve Bisiklet Tamircileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çal, yaklaşan Ramazan Bayramı....
Hafif ticari araç takla attı: 3 yaralı
Hafif ticari araç takla attı: 3 yaralı Konya’nın Kulu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Meram’da Kadir Gecesi coşkusu
Meram’da Kadir Gecesi coşkusu Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından Sekine Hatun Camisinde düzenlenen ve yatsı namazından sonra başlayıp sabah namazına kadar devam eden Kadir Gecesi....
Beyşehir’de zabıta ekipleri bayram öncesi denetimlere hız verdi
Beyşehir’de zabıta ekipleri bayram öncesi denetimlere hız verdi Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi zabıta ekipleri, Ramazan Bayramına sayılı günler kala denetimlerini artırdı.
Seydişehir Belediyesi eğlenceyi çocukların ayağına götürüyor
Seydişehir Belediyesi eğlenceyi çocukların ayağına götürüyor Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, eğlenceyi çocukların ayağına götürüyor.
Başkan Tutal, Kadir Gecesinde hastaları unutmadı
Başkan Tutal, Kadir Gecesinde hastaları unutmadı Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve eşi hasta ziyaretlerine Kadir Gecesinde de devam etti.
Beyşehir’de Kadir Gecesi coşkusu
Beyşehir’de Kadir Gecesi coşkusu Konya’nın Beyşehir ilçesinde Kadir Gecesi’nde vatandaşlar camileri doldurdu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN