Back To Top

Diğer Konya Haberleri

Kulu’da 19 Mayıs kutlamaları
Kulu’da 19 Mayıs kutlamaları Konya’nın Kulu ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramının 98.
Akşehir’de 19 Mayıs kutlamaları
Akşehir’de 19 Mayıs kutlamaları Konya’nın Akşehir ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Cihanbeyli’de atık pil toplama kampanyası
Cihanbeyli’de atık pil toplama kampanyası Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetinde geri dönüşüme destek projesi olan atık pil toplama kampanyasında sona gelindi.
Başkan Akyürek KOMEK mutfağına konuk oldu
Başkan Akyürek KOMEK mutfağına konuk oldu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi’nde devam eden 13.
Selçuk Üniversitesinde Türkçe Şöleni
Selçuk Üniversitesinde Türkçe Şöleni Selçuk Üniversitesinde öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenciler, Selçuk Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nce (SÜ-TÖMER) düzenlenen 2016-2017....
Akaryakıt istasyonunda faciadan dönüldü
Akaryakıt istasyonunda faciadan dönüldü Konya’da akaryakıt istasyonunda önce LPG ardından da benzin doldurulan otomobilde parlama meydana geldi.
Tatil yolunda kaza geçirdiler: 2 ölü, 3 yaralı
Tatil yolunda kaza geçirdiler: 2 ölü, 3 yaralı Konya-Antalya Karayolunda meydana gelen trafik kazasında, Antalya’ya tatile giden aileden baba ile kızı hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı.
Ereğli’de meme kanseri erken teşhis edilecek
Ereğli’de meme kanseri erken teşhis edilecek Konya’nın Ereğli ilçesinde Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından meme kanserinden korunmak ve erken teşhis etmek için ‘Pembe Prenses’ isimli araç hizmet vermeye başladı.
Konya Büyükşehir’den Komek Şehir ve Eğitim Çalıştayı
Konya Büyükşehir’den Komek Şehir ve Eğitim Çalıştayı Konya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin farklı şehirlerinden akademisyenler ve meslek edindirme kursu yöneticilerinin katılımı ile “KOMEK Şehir ve Eğitim Çalıştayı”....
Vali Canbolat’tan TÜMSİAD’a ziyaret
Vali Canbolat’tan TÜMSİAD’a ziyaret Konya Valisi Yakup Canbolat, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Konya Şubesini ziyaret etti.
Camiye giderken aracın çarpıp kaçtığı yaşlı adam ölü bulundu
Camiye giderken aracın çarpıp kaçtığı yaşlı adam ölü bulundu Konya’nın Akşehir ilçesinde camiye gitmek için evinden çıkan yaşlı adam bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti.
4. UNIKOP Mühendislik Öğrenci Proje Pazarında ödüller verildi
4. UNIKOP Mühendislik Öğrenci Proje Pazarında ödüller verildi Mühendislik Fakültesi öğrencilerinde bilimsel düşünme, araştırma, araştırmacılık ve proje kültürü, ilgi ve anlayışının oluşup gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN