Back To Top

Diğer Konya Haberleri

Konya’da 23 Nisan kutlamaları
Konya’da 23 Nisan kutlamaları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Konya’da düzenlenen törenlerle kutlandı.
Meram Belediye Meclisini çocuklar yönetti
Meram Belediye Meclisini çocuklar yönetti Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında “Hayalin hayalim olsun, 23 Nisan kutlu olsun” adlı program....
(Özel Haber) Engellerine aldırış etmeden yaşama hazırlanıyor
(Özel Haber) Engellerine aldırış etmeden yaşama hazırlanıyor Konya’da yaşayan 12 yaşındaki cam kemik hastası ve görme engelli Mehmet Akdemir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kalkamadığı yatağında karşıladı.
Başkan Özgüven: \
Başkan Özgüven: "Ereğli’de en az bin kişiye istihdam sağlamayı planlıyoruz" Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi istihdamı artırma konusunda önemli adımlar atmayı sürdürüyor.
Akşehir Belediyesi’nden çocuklara 23 Nisan sürprizi
Akşehir Belediyesi’nden çocuklara 23 Nisan sürprizi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesi Akşehirli çocukları tiyatroyla buluşturdu.
Beyşehir’de yenilenen şadırvan meydanı göz kamaştırıyor
Beyşehir’de yenilenen şadırvan meydanı göz kamaştırıyor Konya’nın Beyşehir ilçesinde yenilenen şadırvan meydanı vatandaşların beğenisini kazandı.
Cihanbeyli Belediyesi makamı çocuklara emanet etti
Cihanbeyli Belediyesi makamı çocuklara emanet etti Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cihanbeyli Belediye Başkanlığı koltuğu çocuklara devredildi.
Beyşehir’de kayıklarla kıyı temizliği
Beyşehir’de kayıklarla kıyı temizliği Türkiye’nin en büyük tatlı su gölüne sahip olan Konya’nın Beyşehir ilçesinde, belediye ekipleri göl sahilinde ve su yüzeyinde temizlik çalışması gerçekleştirdi.
23 Nisan’da Büyükşehir Belediye Başkanı Emine Zümra Sarıbaş oldu
23 Nisan’da Büyükşehir Belediye Başkanı Emine Zümra Sarıbaş oldu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle makam koltuğunu İbrahim Yapıcı İlkokulu’ndan 3.
Başkan Altay: “Miracı kalbimiz ve ruhumuzla yaşamalıyız”
Başkan Altay: “Miracı kalbimiz ve ruhumuzla yaşamalıyız” Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Miraç Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
80 Binde Devri Alem Parkı 23 Nisan’da ücretsiz
80 Binde Devri Alem Parkı 23 Nisan’da ücretsiz Konya’nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 80 Binde Devr-i Alem Parkı’nı 23 Nisan’da ücretsiz olarak....
Karamercan: \
Karamercan: "Aydınlık yarınlarımızın en büyük teminatı çocuklarımızdır" Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 97.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN