Back To Top

Diğer Kütahya Haberleri

Şaphane AK Parti Heyeti’nden Başkan Çetinbaş’a ’hayırlı olsun’ ziyareti
Şaphane AK Parti Heyeti’nden Başkan Çetinbaş’a ’hayırlı olsun’ ziyareti Şaphane AK Parti ilçe Başkanı Murat Çakır, İl Genel Meclisi üyeleri ve köy muhtarları ile birlikte, Kütahya AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş’a hayırlı olsun....
Gediz’de Mehmetçiğe destek yürüyüşü
Gediz’de Mehmetçiğe destek yürüyüşü Kütahya’nın Gediz ilçesinde Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatı’nda terör örgütüyle mücadele eden Kahraman Mehmetçiğe destek olmak ve şehit askerleri anmak....
Simav’da  ay-yıldızlı ışıklandırma
Simav’da ay-yıldızlı ışıklandırma Kütahya’nın Simav ilçesine, Kütahya, Balıkesir ve Bursa girişi olarak kullanılan orta refüj, ay-yıldızlı dev ışıklandırma ile kartpostallık bir görünüme kavuştu.
Altıntaş’ta ilk yardım kursu sona erdi
Altıntaş’ta ilk yardım kursu sona erdi Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan ’’iLK yardım kursu’’ sona erdi.
Başkanlar Aslanapa’da buluştu
Başkanlar Aslanapa’da buluştu Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan ve Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer, Aslanapa Belediye Başkanı Asaf Akar’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Karagöz Ahmet Paşa’da ’cami buluşmaları’ programı
Karagöz Ahmet Paşa’da ’cami buluşmaları’ programı Kütahya İl Müftülüğü’nün ’cami buluşmaları’ programı, bu hafta Karagöz Ahmet Paşa Camii’nde gerçekleştirildi.
Gediz’de okuma-yazma seferberliği
Gediz’de okuma-yazma seferberliği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ’okuryazarlık seferberliği’ çağrısı sonrası Kütahya’nın Gediz ilçesi Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan kurs,....
Kütahya’da ödüllü kitap okuma yarışması
Kütahya’da ödüllü kitap okuma yarışması Kütahya Belediyesi ve Kütahya Eğitim-Bir-Sen iş birliği ile orta okullar ve liseler arası ’zihnen ve bedenen sağlıklı nesiller için kitap okuma yarışması’, bu yıl....
Yrd. Doç. Dr. Yasemin Özatik: Gereksiz ilaç kullanımından kesinlikle kaçınmalıyız
Yrd. Doç. Dr. Yasemin Özatik: Gereksiz ilaç kullanımından kesinlikle kaçınmalıyız Kütahya Belediyesi tarafından ’akılcı ilaç kullanımı’ konulu sağlık ve yaşam söyleşisi düzenlendi.
Kütahya’da bin kişi başına düşen motorlu kara taşıtı sayısı 364
Kütahya’da bin kişi başına düşen motorlu kara taşıtı sayısı 364 Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı (TÜİK) Bölge Müdürlüğünce, 2017 yılı geçici verilerine göre, Kütahya’da bin kişi başına düşen motorlu kara taşıtı sayısının 364....
Başkan Ali Çetinbaş: Zafer Meydanı’nı miting alanı olmaktan çıkartalım
Başkan Ali Çetinbaş: Zafer Meydanı’nı miting alanı olmaktan çıkartalım AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Zafer Meydanı’nın artık miting alanı olmaması gerektiğini ifade etti.
Hisarcıklı balıkçı bir günlük hasılatını Afrin’e bağışladı
Hisarcıklı balıkçı bir günlük hasılatını Afrin’e bağışladı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde balıkçılık yapan Hüseyin Coşar, günlük hasılatını Zeytin Dalı Harekatı kapsamında görev yapan Mehmetçiklere bağışladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN