Back To Top

Diğer Kütahya Haberleri

Kütahyalı iş adamı Aydın Kılıçkan’dan anlamlı destek
Kütahyalı iş adamı Aydın Kılıçkan’dan anlamlı destek Kütahyalı iş adamı Aydın Kılıçkan, Cumhurbaşkanlığı Seçim kampanyası için hazırlattı tişört ve kahve paketlerinin dağıtımını Kütahya ve Ankara’da sürdürüyor.
Ali Çetinbaş: Millet kıraathaneleri, ülkesi için proje üreten gençlerin buluşacağı ortamlar olacak
Ali Çetinbaş: Millet kıraathaneleri, ülkesi için proje üreten gençlerin buluşacağı ortamlar olacak AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, ’Millet kırathaneleri’nin, ülkesi için proje üreten gençlerin buluşacağı ortamlar olacağını ifade etti.
Başkan Halil Başer: Şehitlerimize ve gazilerimize çok şey borçluyuz
Başkan Halil Başer: Şehitlerimize ve gazilerimize çok şey borçluyuz Kütahya’nın Çavdarhisar Kaymakamı Kadir Yurdagül, Belediye Başkanı Halil Başer ve kurum amirleri Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret etti.
Hem para kazandılar hem meslek öğrendiler
Hem para kazandılar hem meslek öğrendiler Altıntaş Halk Eğitim Merkezi ve İŞ-KUR tarafından Altıntaş’da ortaklaşa açılan ‘Kadın üst giysileri dikimi’ kursunun ilk öğrencileri, belgelerine kavuştu.
84 yaşında okuma yazma öğreniyor
84 yaşında okuma yazma öğreniyor Kütahya’nın Şaphane ilçesinde 84 yaşındaki Fatma Kuru öğrenme azmiyle örnek teşkil ediyor.
Simav İdman Yurdu’nun şampiyonluk sevinci
Simav İdman Yurdu’nun şampiyonluk sevinci Kütahya’nın Simav ilçesinde, Antrenör Yusuf Tanyeli tarafından çalıştırılan Simav İdman Yurdu’nun minik futbolcuları U12 ve U13 futbol ligi Gediz grubu’nun şampiyonu....
Ceyda Çetin Erenler: Bor ile ilgili yatırımlar Emet ve Hisarcık bölgemize mutlaka yapılacak
Ceyda Çetin Erenler: Bor ile ilgili yatırımlar Emet ve Hisarcık bölgemize mutlaka yapılacak AK Parti Kütahya milletvekili adayı Ceyda Çetin Ererler, Emet ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulundu.
Çavdarhisar’da yarım asırlık ’Hacı pilavı’ geleneği
Çavdarhisar’da yarım asırlık ’Hacı pilavı’ geleneği Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinde hacca gidecek olan hacı adayları düzenledikleri mevlitler ve hacı pilavlarıyla ikramda bulunarak dost ve arkadaşlarıyla helalleşiyor.
Eynal Kaplıcaları’na 4 yıldızlı otel
Eynal Kaplıcaları’na 4 yıldızlı otel Kütahya’nın termal ilçesi Simav’ın Eynal Kaplıcaları’nda, 2011 yılında yaşanan 5.
Simav’da köy yolu yapımı
Simav’da köy yolu yapımı Kütahya’nın Simav ilçesine 30 kilometre uzaklıkta bulunan Kestel köyü yolunda, genişletme ve niteliğini yükseltme çalışmaları yapılıyor.
Eğrigöz Kalesi ve İkitaş Kanyonu’na ilgi her geçen gün artıyor
Eğrigöz Kalesi ve İkitaş Kanyonu’na ilgi her geçen gün artıyor Kütahya’nın Emet ilçesine bağlı Eğrigöz köyünde bulunan tarihi Eğrigöz Kalesi ve 7 kilometrelik İkitaş Kanyonu’na ilgi her geçen gün artıyor.
Vali Nayir ve Başkan Yılmaz, İl Özel İdaresi personeliyle bayramlaştı
Vali Nayir ve Başkan Yılmaz, İl Özel İdaresi personeliyle bayramlaştı Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ve Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Ramazan Bayramı sonrası İl Özel İdaresi personeliyle bayramlaştı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN