Back To Top

Diğer Kütahya Haberleri

İhsan Kaymak: 42 ilin içerisinde, en fazla proje alan 11’inci il Kütahya
İhsan Kaymak: 42 ilin içerisinde, en fazla proje alan 11’inci il Kütahya Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü İhsan Kaymak, IPARD-2 fonunun 2014 ile 2020 yıllarını kapsadığını belirterek, fon kapsamında....
Mustafa Şükrü Nazlı: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kütahya’ya özel bir önem veriyor
Mustafa Şükrü Nazlı: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kütahya’ya özel bir önem veriyor AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Kütahya’ya özel bir önem verdiğini ifade etti.
Kütahya’da destek almaya hak kazanan yatırımcılarla sözleşme
Kütahya’da destek almaya hak kazanan yatırımcılarla sözleşme Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörlüğü tarafından, IPARD II-1.
Altıntaş’ta Kur’an Kursu öğrencileriyle iftar
Altıntaş’ta Kur’an Kursu öğrencileriyle iftar Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Kız Kur’an Kursu öğrencilerinin de katıldığı iftar yemeği düzenlendi.
Şaphane’de kiraz fiyatları saatlik değişiyor
Şaphane’de kiraz fiyatları saatlik değişiyor Kütahya’nın Şaphane ilçesinde, ithalat ve hal için kiraz satışları başladı.
Kayyum Belediye Başkanı, Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Kuşulularla iftarda buluştu
Kayyum Belediye Başkanı, Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Kuşulularla iftarda buluştu Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı kuşu köyü hukuk mücadelesini kazandıktan sonra, Belde olmanın sevinciyle, ilk iftar buluşmasını Kadir Gecesinde yaşadı.
Gediz’de tarhana pişirme yarışması kayıtları başladı
Gediz’de tarhana pişirme yarışması kayıtları başladı Kütahya’nın Gediz ilçesinde belediyenin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Tarhana Festivali etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan Tarhana Pişirme....
Hisarcık İlçe Tarım’dan Kadir Gecesinde çikolata, kek ve meyve suyu ikramı
Hisarcık İlçe Tarım’dan Kadir Gecesinde çikolata, kek ve meyve suyu ikramı Hisarcık İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Kadir Gecesi dolayısıyla Merkez Çarşı Camii önünde teravih namazı sonrası vatandaşlara çikolata, kek ve meyve suyu....
Başkan Ferit Karabulut’tan kandil mesajı
Başkan Ferit Karabulut’tan kandil mesajı Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, Kadir Gecesi münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Mezarlıklarda bayram temizliği
Mezarlıklarda bayram temizliği Kütahya’nın Simav ilçesinde, belediye temizlik ekipleri bayram öncesi mezarlıkların temizlik ve bakımını yapmaya başladı.
Belediye Başkanı Fatih Çalışkan’ın Kadir Gecesi mesajı
Belediye Başkanı Fatih Çalışkan’ın Kadir Gecesi mesajı Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kütahya’da 32 aile 42 çocuğa kucak açtı
Kütahya’da 32 aile 42 çocuğa kucak açtı Kütahya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programında, korunma ve gözetim altında olan çocukların bakımlarını üstlenen 32 koruyucu....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN