Back To Top

Diğer Kütahya Haberleri

Kütahya’da Turizm Haftası etkinlikleri
Kütahya’da Turizm Haftası etkinlikleri Vali Ahmet Hamdi Nayir, 42.
2 kişinin yaralanmasına neden olduğu iddia edilen ehliyetsiz sürücü yakalandı
2 kişinin yaralanmasına neden olduğu iddia edilen ehliyetsiz sürücü yakalandı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde kullandığı kamyonla bir otomobile çarparak iki kişinin yaralanmasına neden olan ve sorasında aracıyla birlikte kaçan 18 yaşından küçük M.
Gediz Şehir Terminali yenileniyor
Gediz Şehir Terminali yenileniyor Gediz Belediyesi tarafından Şehir Terminali’nin modern bir görünüme kavuşturulması için bakım onarım ve yenileme çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
Vali Nayir: Türkiye’nin yetişmiş insan gücüne ihtiyacı var
Vali Nayir: Türkiye’nin yetişmiş insan gücüne ihtiyacı var Vali Ahmet Hamdi Nayir, Türkiye’nin yetişmiş insan gücüne ihtiyacı olduğunu dile getirdi.
Hisarcık Esire Termal Turizm Merkezi restoranı hizmete girdi
Hisarcık Esire Termal Turizm Merkezi restoranı hizmete girdi Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde belediyeye ait Esire Termal Turizm Merkezi’nde yapımı tamamlanan modern restoran hizmete girdi.
’Beni fark et’ yeleği beğenildi
’Beni fark et’ yeleği beğenildi Kütahya’nın Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul tanıtım toplantısında öğrencilerin hazırlamış olduğu proje büyük beğeni topladı.
Askerlik Şubesi binası belediyeye devredildi
Askerlik Şubesi binası belediyeye devredildi Kütahya’nın Simav ilçesinde, Askerlik Şubesi binası, vizyon proje kapsamında Simav Belediyesi’ne devredildi.
Pazarda, tarlada çalışıp okulunu bitirmeye çalışıyor
Pazarda, tarlada çalışıp okulunu bitirmeye çalışıyor Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Şaphane Meslek Yüksekokulu’nda okuyan Onur Özyıldırım,
okul masraflarını, pazarda ve tarlalarda çalışarak çıkartıyor.
Ege Bölgesi Kütahyalılar Federasyonu Dumlupınar’a gezi düzenledi
Ege Bölgesi Kütahyalılar Federasyonu Dumlupınar’a gezi düzenledi Ege Bölgesi Kütahyalılar Fedarasyonu, Dumlupınar’a gezi düzenledi.
Altıntaş’tan Mardin’e gönül köprüsü
Altıntaş’tan Mardin’e gönül köprüsü Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde, kaymakamlık ve belediyenin katkılarıyla, Altıntaş Meslek Yüksekokulu öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan 33 kişilik kafile, kültürel....
Yazar Gülten Dayıoğlu: Beyin, kitap okumakla gelişir
Yazar Gülten Dayıoğlu: Beyin, kitap okumakla gelişir Kütahyalı Yazar Gülten Dayıoğlu, Emet ilçesinde kendi adını taşıyan anaokulunu ziyaret etti ve yine kendi adını taşıyan Kütüphane’de öğrencilerle buluştu.
Simav, voleybol şölenine hazırlanıyor
Simav, voleybol şölenine hazırlanıyor Kütahya’nın Simav ilçesi, bir şampiyonaya daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN