Back To Top

Diğer Kütahya Haberleri

Kütahya Polisi’nden ’Huzurlu Bayram’ uygulaması
Kütahya Polisi’nden ’Huzurlu Bayram’ uygulaması Kütahya İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, Kurban Bayramı dolayısıyla il genelinde ’Huzurlu Bayram’ uygulaması kapsamında, bayram öncesi ve bayramda çıkabilecek her türlü....
Şaphane’de ’Çorap örücülüğü kursu’ açıldı
Şaphane’de ’Çorap örücülüğü kursu’ açıldı Kütahya’nın Şaphane ilçesinde ilçe ekonomisine doğrudan katkı sağlaması beklenen ’Çorap örücülüğü kursu’ açıldı.
Başkan Koca: Çocuklarımız mutlu olur ve gülerlerse, dünya güler, insanlık güler
Başkan Koca: Çocuklarımız mutlu olur ve gülerlerse, dünya güler, insanlık güler Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca ve hayırsever bir iş adamı Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi çocukları çeşitli hediyelerle sevindirdi.
\
"ABD menşeli ürünlerin almayın, satmayın" Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer, ilçe pazar esnafını ziyaretinde ABD menşeli ürünlerin satılmaması konusunda pazar esnafına görüşlerini bildirdi.
Hisarcık Belediyesi’nden sünnet şöleni
Hisarcık Belediyesi’nden sünnet şöleni Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde 32.
Kudüs Evlatlarıspor Kulübü Başkanı ve oyuncuları Kütahya’da
Kudüs Evlatlarıspor Kulübü Başkanı ve oyuncuları Kütahya’da Kudüs Evlatlarıspor Kulübü Başkanı Sobhy Fathy Sayam ve oyuncuları, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu ziyaret etti.
Aslanapa’dan Dumlupınar ve Zafertepeçalköy’e gezi
Aslanapa’dan Dumlupınar ve Zafertepeçalköy’e gezi Kütahya’nın Aslanapa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Dumlupınar ve Zafertepeçalköy’e ücretsiz gezi düzenleneceği....
Türkiye’nin en geniş kapsamlı Spor Festivali Kütahya’da yapılacak
Türkiye’nin en geniş kapsamlı Spor Festivali Kütahya’da yapılacak Kütahya, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Frig Fuarcılığın iş birliği ile düzenlenecek olan ’Spor Festivali’ne hazırlanıyor.
Vahdet Süt’ten ABD ürünlerine boykot kararına destek
Vahdet Süt’ten ABD ürünlerine boykot kararına destek Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde, TMSF’ye bağlı kayyumla yönetilen Vahdet Süt Yönetim Kurulu üyesi Bilal Cicavoğlu, ABD menşeli ürünleri kullanmama kararı aldıklarını....
Gediz’de Kurban Bayramı poşeti dağıtımına başlandı
Gediz’de Kurban Bayramı poşeti dağıtımına başlandı Gediz Belediyesinin Kurban Bayramında çevre kirliliğinin önlenmesi için vatandaşların kurbanlık et ve sakatatları muhafaza etmesi amacıyla kurban poşeti dağıtımına....
\
"Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz" AK Parti Kütahya İl Başkan Yardımcısı Mehmet Savurgan, AK Parti’nin 6.
Rutubetli hububat aç kargaların akınına uğradı
Rutubetli hububat aç kargaların akınına uğradı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde çiftçiler tarafından kurutulmak amacıyla yere serilen rutubetli hububatın başına üşüşen kargalar ilginç görüntüler oluşturdu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN