Back To Top

Diğer Manisa Haberleri

Saruhanlı Belediyesinden Gökçeköy’e yeni yatırımlar
Saruhanlı Belediyesinden Gökçeköy’e yeni yatırımlar Saruhanlı’da mahalleleri halı sahalar, sosyal tesisler, düğün salonları gibi yatırımlarla donatan Saruhanlı Belediyesi, Gökçeköy Mahallesine de dev yatırımlar inşa....
Alaşehir’de ’Madde Bağımlılığı ile Mücadele’ paneli
Alaşehir’de ’Madde Bağımlılığı ile Mücadele’ paneli Manisa’nın Alaşehir ilçesinde madde bağımlılığı konusunda farkındalık oluşturabilmek amacıyla Alaşehir İlçe Müftülüğü tarafından "Madde Bağımlılığı ile Mücadele"....
Salihli’de çiftçi eğitim faaliyetlerine hız verildi
Salihli’de çiftçi eğitim faaliyetlerine hız verildi Manisa’nın Salihli ilçesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü 2018 yılında çiftçi eğitim ve yayım faaliyetlerine hız verdi.
Sarıgöl Ovası’nın sulamasının yüzde 40’ı tamamlandı
Sarıgöl Ovası’nın sulamasının yüzde 40’ı tamamlandı DSİ Genel Müdürlüğü ’Sarıgöl Sulaması Yenileme Projesi’ne zorlu kış şartlarına rağmen hız kesmeden devam ediyor.
Kırsal bölgelerde dokumacılık yeniden canlanıyor
Kırsal bölgelerde dokumacılık yeniden canlanıyor Yuntdağı’nda kırsal kalkınma hamlelerine hız veren Yunusemre Belediyesi, kentin en büyük değerlerinden Yuntdağı yöresel bezi ve halı dokumacılığını da bölgede....
Vali Güvençer Akhisar’da temaslarda bulundu
Vali Güvençer Akhisar’da temaslarda bulundu Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer hafta sonu Akhisar’a giderek bir dizi ziyarette bulundu.
Türkiye’yi karış karış gezerek sergi açtılar
Türkiye’yi karış karış gezerek sergi açtılar Manisa Fotoğraf Derneğinin ’Işığın İzinde Türkiye’ fotoğraf sergisi Fatih Sergi salonunda açıldı.
Şehzadeler’de Fahreddin Paşa Parkı açıldı
Şehzadeler’de Fahreddin Paşa Parkı açıldı Şehzadeler Belediyesinin düzenlediği Medine Müdafii Fahreddin Paşa’nın Hayatı konulu konferans büyük ilgi topladı.
15 Temmuz şehitlerinin ailelerine ‘Şehitler albümü’
15 Temmuz şehitlerinin ailelerine ‘Şehitler albümü’ Manisa Valiliği öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ’15 Temmuz Demokrasi Mücadelesi Şehitleri Albümü’ 51 ildeki şehit yakınlarına ulaştırılmak....
170 yıllık ağaç devrildi
170 yıllık ağaç devrildi Manisa’nın Demirci ilçesinde meslek yüksekokulu bahçesinde bulunan 170 yıllık akçaağaç çürüme nedeniyle büyük bir gürültüyle devrildi.
Bakırçay’da son yılların en kapsamlı temizliği
Bakırçay’da son yılların en kapsamlı temizliği Bakırçay’da son yılların en kapsamlı temizlik çalışmasını başlatan DSİ 2.
Başkanlar Salihli’ye yapılacak olan hastaneyi görüştü
Başkanlar Salihli’ye yapılacak olan hastaneyi görüştü Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve AK Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç, ilçeye yapılacak olan 300 yataklı hastaneyi görüştü.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN