Back To Top

Diğer Mardin Haberleri

Midyat’ta 6 bin 300 paket kaçak sigara ele geçirildi
Midyat’ta 6 bin 300 paket kaçak sigara ele geçirildi Midyat’ta 6 bin 300 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Mardin’de ‘Yenidoğan Canlandırma Programı’ eğitimi
Mardin’de ‘Yenidoğan Canlandırma Programı’ eğitimi Mardin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Yenidoğan canlandırma programı eğitimi verildi.
Dargeçit’te Engelliler Günü etkinliği
Dargeçit’te Engelliler Günü etkinliği Mardin’in Dargeçit ilçesinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle etkinlik düzenlendi.
AK Parti Midyat İlçe Başkanlığı muhtarlarla bir araya geldi
AK Parti Midyat İlçe Başkanlığı muhtarlarla bir araya geldi AK Parti Mardin’in Midyat İlçe Başkanlığı, muhtarlarla bir araya geldi.
Midyat’ta engelliler için etkinlik düzenlendi
Midyat’ta engelliler için etkinlik düzenlendi Mardin’in Midyat ilçesi Fahrettin Önen İlköğretim Okulunda engelliler için etkinlik düzenlendi.
İtfaiyeden engellilere hediye
İtfaiyeden engellilere hediye Mardin itfaiyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle engellileri ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi.
Midyat’ta ev yangını
Midyat’ta ev yangını Mardin’in Midyat ilçesinde meydana gelen ev yangını maddi hasara neden oldu.
Önce hayvanlar için yürüteç yaptı, şimdi de çocuklar için mekanik el tasarlıyor
Önce hayvanlar için yürüteç yaptı, şimdi de çocuklar için mekanik el tasarlıyor Mardin’in Derik ilçesinde aracının motoruna sıkışan kedinin ayaklarının ezildiğini fark edip, bu durumdan etkilenerek, yüzlerce engelli hayvana kendi imkanlarıyla....
Kuyuya düşen oğlağı itfaiye kurtardı
Kuyuya düşen oğlağı itfaiye kurtardı Mardin’in Midyat içesinde 6 metre derinliğindeki kuyuya düşen oğlağı itfaiye ekipleri kurtardı.
Midyat Emniyetinden 80 öğrenciye kurs
Midyat Emniyetinden 80 öğrenciye kurs Mardin’in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğünce, 40 öğrenciye halk oyunu, 40 öğrenciye de fotoğrafçılık kursu veriliyor.
Mardin’de engelliler dertli
Mardin’de engelliler dertli 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Mardin’de gerçekleştirilen etkinlikte engelliler yılda bir kez hatırlanmak istemediğini ve iş imkanlarının arttırılmasını istedi.
Midyat’ta Engelliler Günü etkinliği
Midyat’ta Engelliler Günü etkinliği Mardin’in Midyat ilçesinde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yapılan etkinlikte, 4 engelliye tekerlekli sandalye hediye edildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN