Back To Top

Diğer Mardin Haberleri

MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Nurettin Kasap: “Türkiye ekonomisi takdire şayan bir gelişme gösterdi”
MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Nurettin Kasap: “Türkiye ekonomisi takdire şayan bir gelişme gösterdi” Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MUSİAD) Mardin Şube Başkanı Nurettin Kasap, Türkiye ekonomisinin çok kötü bir duruma gittiğine ilişkin algı oluşturulmaya....
Mardin bayrama hazır
Mardin bayrama hazır Mardin’de cadde ve sokaklarda yerel yönetimlerin hazırlıkları hızla sürüyor.
Mardin’de kayyumlar çocukları sevindirdi
Mardin’de kayyumlar çocukları sevindirdi Mardin’de Büyükşehir, Nusaybin ve Artuklu belediyeleri bayramda köylerde yaşayan ihtiyaç sahibi çocukları bayram öncesi sevindirdi.
Jandarma teşkilatı 179 yaşında
Jandarma teşkilatı 179 yaşında Jandarma Teşkilatının 179.
AK Parti Mardin Gençlik Kollarına çirkin saldırı
AK Parti Mardin Gençlik Kollarına çirkin saldırı Mardin’de HDP’li bir grup tarafından, AK Parti’nin Artuklu İlçe Başkanlığının düzenleyeceği mahalle buluşması için alana bayrak asan gençlere düzenlenen saldırıda 3....
Mardin’de 29 bin 200 paket kaçak sigara ele geçirildi
Mardin’de 29 bin 200 paket kaçak sigara ele geçirildi Mardin’in Kızıltepe ilçesinde gerçekleştirilen operasyonda bir kamyonun demir profillerine gizlenmiş 29 bin 200 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Midyat’ta 110 kök kenevir ele geçirildi
Midyat’ta 110 kök kenevir ele geçirildi Mardin’in Midyat ilçesinde jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmada 110 kök kenevir ele geçirildi.
Yeşilli şantiye alanına döndü
Yeşilli şantiye alanına döndü Mardin’in Yeşilli İlçe Belediyesi başlattığı çalışmayla ilçenin 20 yıllık altyapı sorununu çözüyor.
AK Partili Alkış’tan Millet İttifakı’na eleştiri
AK Partili Alkış’tan Millet İttifakı’na eleştiri AK Parti Mardin İl Başkanlığı partililer ile iftarda bir araya geldi.
Kadınlar ekti, kadınlar biçti
Kadınlar ekti, kadınlar biçti Mardin’de “Topraktan Tabağa, Yaşayan Toprak, Yerel Tohum” projesi çerçevesinde 70 kadın çiftçi tarafından 102 dönüm araziye ekilen yerel “Sorgül” buğdayında hasat yapıldı.
Artuklu Belediyesi Ortaköy’e dev Türk bayrağı astı
Artuklu Belediyesi Ortaköy’e dev Türk bayrağı astı Mardin’in Artuklu İlçe Belediyesi, Ortaköy Mahallesi’ne 30 metre yüksekliğinde 54 metrekare genişliğinde dev bir Türk bayrağı astı.
Tarihi Mardin’de değişim sürüyor
Tarihi Mardin’de değişim sürüyor Tarihi Mardin’in sokaklarında sokak sağlıklaştırmaları ve çarşı yenileme çalışmaları Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN