Back To Top

Diğer Muş Haberleri

Başkan Asya, Sütlüce Mahallesi’nde halkla buluştu
Başkan Asya, Sütlüce Mahallesi’nde halkla buluştu Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, ’Halk Buluşması’ toplantıları kapsamında Sütlüce Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek, hizmetler hakkında bilgi verdi.
Muş’ta 168 okul ve çevresi denetlendi
Muş’ta 168 okul ve çevresi denetlendi Muş Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yürütülen “Güvenli Okul” projesi kapsamında 143 ekip ve 611 emniyet personelinin katılımıyla 168 okul ve çevresi denetlendi.
Köylülerin vazgeçilmezi hedik
Köylülerin vazgeçilmezi hedik Muş’un Yukarı Yongalı köyünde yaşayan vatandaşlar, atalarından kalma hedik (kar ayakkabısı) geleneğini sürdürerek karlı yolları aşıyorlar.
Engellilerden Müdür Bozkurt’a plaket
Engellilerden Müdür Bozkurt’a plaket MUŞ (İHA) – Muş’un Malazgirt ilçesindeki 1071 Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Rahmi Söğüt, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yakup Bozkurt’a desteklerinden....
Engellilerden Kaymakam Kırlı’ya ziyaret
Engellilerden Kaymakam Kırlı’ya ziyaret Muş’un Malazgirt ilçesindeki 1071 Engelsiz Derneği üyeleri, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı’yı makamında ziyaret ettiler.
Malazgirt’teki lise öğrencilerine askeri okullar anlatıldı
Malazgirt’teki lise öğrencilerine askeri okullar anlatıldı Muş’un Malazgirt Mesleki ve Teknik Anadolu (Sağlık) Lisesi ve Alparslan Anadolu Lisesi öğrencilerine askeri okullar ve kayıt süreci anlatıldı.
DAKA’dan Muş’ta On Birinci Kalkınma Planı İl toplantısı
DAKA’dan Muş’ta On Birinci Kalkınma Planı İl toplantısı Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) tarafından Muş’taki kadınlara yönelik TRB2 Bölgesi On Birinci Kalkınma Planı İl toplantısı düzenlendi.
Fabrika Voleybol’un 24. okulu Muş’ta açıldı
Fabrika Voleybol’un 24. okulu Muş’ta açıldı Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından kurulan ve lisanslı voleybolcu sayısını artırmaya yönelik çalışmalarını hızla sürdüren Fabrika Voleybol’un 24.
Muş’ta 4 kulaklı kuzu dünyaya geldi
Muş’ta 4 kulaklı kuzu dünyaya geldi Muş’un Yukarı Yongalı köyünde dünyaya gelen 4 kulaklı kuzu görenleri şaşırtıyor.
Başkan Asya, TGRT Haber’in canlı yayınına konuk oldu
Başkan Asya, TGRT Haber’in canlı yayınına konuk oldu Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, konuk olduğu TGRT Haber televizyonunun canlı yayınında, görev süresi içerisinde yaptığı hizmetleri anlattı.
Muş’tan Afrin kahramanlarına destek
Muş’tan Afrin kahramanlarına destek Muş’un Mercimekkale köyü sakinleri Zeytin Dalı Harekatı’na katılmak için askerlik başvurusu yaptı.
Yurtdışına giden öğrenciler müdür Kaya’yı ziyaret etti
Yurtdışına giden öğrenciler müdür Kaya’yı ziyaret etti Muş’un Malazgirt Mesleki ve Teknik Anadolu (Sağlık) Lisesi Okul Müdürü ve yurtdışına çıkan öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya’yı makamında ziyaret ederek,....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN