Back To Top

Diğer Muş Haberleri

Şenyayla bölgesinde sıcak temas
Şenyayla bölgesinde sıcak temas Muş Valisi Aziz Yıldırım, 2 teröristin etkisiz hale getirildiği Şenyayla bölgesinde teröristlerin olduğunu belirterek, "Biz onlara buradan çağrı yapıyoruz.
Mehmetçik’in dikkati faciayı önledi
Mehmetçik’in dikkati faciayı önledi Muş’ta jandarma ekipleri, araziye döşenmiş el yapımı patlayıcı ele geçirildi.
Muş’ta 2 teröristin etkisiz hale getirildi
Muş’ta 2 teröristin etkisiz hale getirildi Muş’un Şenyayla bölgesinde yürütülen operasyonda etkisiz hale getirilen 2 teröristle ilgili bilgiler ortaya çıkmaya başladı.
Muş’un karpuz ve kavunu tezgahlardaki yerini aldı
Muş’un karpuz ve kavunu tezgahlardaki yerini aldı Muş’ta yetiştirilerek piyasaya sürülen karpuz ve kavun, beklenen ilgiyi görmüyor.
Bulanık’ta ‘Camiler Arası Dini Bilgiler ve Kur’an-ı Kerim’ yarışması
Bulanık’ta ‘Camiler Arası Dini Bilgiler ve Kur’an-ı Kerim’ yarışması ı Kerim’i Güzel Okuma” yarışması düzenlendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Malazgirt’e geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Malazgirt’e geliyor Muş’un Malazgirt ilçesinde her yıl coşkuyla kutlanan Malazgirt Zaferi’nin yıldönümü kutlamalarına bu sene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı belirtildi.
Muş’ta altyapı bilgilendirme toplantısı
Muş’ta altyapı bilgilendirme toplantısı İller Bankası Van Bölge Müdürlüğü, Muş’ta devam eden altyapı projesiyle ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Sokak hayvanları düzenli bir şekilde rehabilite ediliyor
Sokak hayvanları düzenli bir şekilde rehabilite ediliyor Muş Belediyesi ekipleri tarafından cadde ve sokaklardan toplanan sokak hayvanları düzenli bir şekilde rehabilite ediliyor.
Muş’ta vahşi depolama sistemine son veriliyor
Muş’ta vahşi depolama sistemine son veriliyor MUŞ (İHA) – Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, katı Atık nakil istasyonunda incelemelerde bulunarak, vahşi depolama sistemine son verdiklerini ve mevcut depolama alanını....
Başkan Asya, Kur’an kursu ve camii inşaatlarında incelemelerde bulundu
Başkan Asya, Kur’an kursu ve camii inşaatlarında incelemelerde bulundu Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, belediye tarafından yürütülen çalışmaların yanı sıra şehir merkezinde yapımı devam eden bazı Kur’an kursu ve camii inşaatlarını da....
Başkan Asya, yürütülen çalışmaları denetledi
Başkan Asya, yürütülen çalışmaları denetledi Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek, "Şehrin en ücra noktasına kadar hizmet götürmek boynumuzun borcudur.
Başkan Asya’dan trafik uyarısı
Başkan Asya’dan trafik uyarısı Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, kentte devam eden altyapı çalışmalarından dolayı trafik akışında değişiklikler olduğunu belirterek, uyarılarda bulundu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN