Back To Top

Diğer Muş Haberleri

Başkan Asya’dan okul ziyareti
Başkan Asya’dan okul ziyareti Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Eko İnşaat İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Eğitim-Bir-Sen’den istişare toplantısı
Eğitim-Bir-Sen’den istişare toplantısı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Muş Şube Başkanlığı tarafından istişare toplantısı yapıldı.
Muş’tan 200 öğrenci Aydın’a uğurlandı
Muş’tan 200 öğrenci Aydın’a uğurlandı İçişleri Bakanlığınca 180 günlük eylem planı kapsamında hayata geçirilen ’Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Muş’tan 200 öğrenci Aydın’a uğurlandı.
(Özel haber) Karagöz-Hacivat tasvirleri MŞÜ’de yaşatılıyor
(Özel haber) Karagöz-Hacivat tasvirleri MŞÜ’de yaşatılıyor Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Okulöncesi Eğitimi Anabilim Dalı tarafından yürütülen projeyle Karagöz-Hacivat tasvirleri hayat buluyor.
Vali Yıldırım’dan köy ziyareti
Vali Yıldırım’dan köy ziyareti Muş Valisi Aziz Yıldırım ve eşi Selda Yıldırım, merkeze bağlı Tandoğan ve Yarpuzlu köylerini ziyaret ederek, köylülerle bir araya geldi.
Muş’ta, Dünya Kanaat Önderleri Derneği kuruldu
Muş’ta, Dünya Kanaat Önderleri Derneği kuruldu Genel merkezi Muş’ta kurulan ’Dünya Kanaat Önderleri Derneği’, düzenlediği programla faaliyetlerine başladı.
Bulanık’ta Ak Parti İlçe Başkanı Ali Bulut güven tazeledi
Bulanık’ta Ak Parti İlçe Başkanı Ali Bulut güven tazeledi AK Parti Muş’un Bulanık ilçe başkanlığı 6.
Muş’ta Erbakan Vakfı açılışı yapıldı
Muş’ta Erbakan Vakfı açılışı yapıldı Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr.
Ak Parti Malazgirt 6. olağan ilçe kongresi yapıldı
Ak Parti Malazgirt 6. olağan ilçe kongresi yapıldı AK Parti Muş’un Malazgirt ilçe 6.
Kaymakam Çetin, okulları ziyaret etti
Kaymakam Çetin, okulları ziyaret etti Muş’un Varto Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Nuri Çetin, beraberindekilerle birlikte Sıra Söğütler İlkokulu ve Aşağı Sıra Söğütler Ortaokulunu ziyaret etti.
Varto Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ihtiyaç sahiplerinin evlerini inceledi
Varto Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ihtiyaç sahiplerinin evlerini inceledi Muş’un Varto Kaymakamı ve belediye Başkan Vekili Mehmet Nuri Çetin, Gümgüm ve Yeni mahallede ihtiyaç sahipleri olan iki kadının evlerinde incelemelerde bulundu.
Öğretmenlere ‘Öğrenme stilleri semineri’
Öğretmenlere ‘Öğrenme stilleri semineri’ Muş’un Malazgirt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İlçede görev yapacak öğretmenlere yönelik ‘Öğrenme stilleri semineri’ verdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN