Back To Top

Diğer Muş Haberleri

Muş’ta gazeteciler ve işçiler ölümden döndü
Muş’ta gazeteciler ve işçiler ölümden döndü Muş’ta geçtiğimiz hafta etkili olan sağanaktan dolayı meydana gelen sel ve heyelandan dolayı tahrip olan yollar onarılırken, çalışmalar esnasında meydana gelen....
Gulik otu geçim kaynağı oldu
Gulik otu geçim kaynağı oldu Muş’un Malazgirt ilçesindeki Kartevin Dağı’nın eteklerinde büyük bir zahmetle toplanan ve halk arasında ’Gulik’ olarak bilinen ıspanak benzeri ot, pazarda yerini aldı.
Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı
Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı Muş’un Malazgirt Köylere Hizmet Götürme Birliğinin (KHGB) nisan ayı toplantısı yapıldı.
Başkan Asya’dan teşekkür mesajı
Başkan Asya’dan teşekkür mesajı Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini öngören referandumdan başarılı bir sonuç alınması dolayısıyla bir teşekkür mesajı yayımladı.
112 ekipleri hastalar için seferber oldu
112 ekipleri hastalar için seferber oldu Muş 112 Acil Sağlık Hizmetleri, Muş Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastaları sandık başına götürmek için seferber oldu.
Muş’ta oy verme işlemi tamamlandı
Muş’ta oy verme işlemi tamamlandı Muş’ta Anayasa değişikliği için yapılan referandumda oy verme işlemi tamamlandı.
Varto’da oy kullanma işlemi
Varto’da oy kullanma işlemi MUŞ (İHA) – Muş’un Varto ilçesinde, oy verme işlemi sorunsuz bir şekilde devam ediyor.
Sedyeyle oy kullanmaya getirildi
Sedyeyle oy kullanmaya getirildi Muş’ta kalp yetmezliği rahatsızlığı bulunan yaşlı kadın, 112 Acil Sağlık Hizmetleri görevlilerinin yardımıyla oyunu kullandı.
Vali Yavuz ve Başkan Asya oyunu kullandı
Vali Yavuz ve Başkan Asya oyunu kullandı Muş Valisi Seddar Yavuz ve Belediye Başkanı Feyat Asya oyunu kullandı.
Malazgirt esnaf odası ilçe esnafı ile bir araya geldi
Malazgirt esnaf odası ilçe esnafı ile bir araya geldi Muş Malazgirt Esnaf ve Sanatkarlar Odası, ilçe esnafı ile Malazgirt öğretmenevinde bir araya geldi.
Muş’ta oy verme işlemi başladı
Muş’ta oy verme işlemi başladı Muş’ta Anayasa değişikliği için oy verme işlemi başladı.
Malazgirt Konakkuran Belediye Başkanı Ateş tutuklandı
Malazgirt Konakkuran Belediye Başkanı Ateş tutuklandı Muş’un Malazgirt ilçesinde geçtiğimiz günlerde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Konakkuran Belediye Başkanı Bülent Ateş, İl Genel Meclisi Üyesi Alparslan Kardan....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN