Back To Top

Diğer Nevşehir Haberleri

Uluslararası Malzeme Bilimi ve Teknolojisi Konferansı (Kapadokya IMSTEC 2017) Başladı
Uluslararası Malzeme Bilimi ve Teknolojisi Konferansı (Kapadokya IMSTEC 2017) Başladı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü, BAYEM Ajans ve Promosyon Ltd.
Çat Vadisinde sağlıklı yaşam yürüyüşü yapıldı
Çat Vadisinde sağlıklı yaşam yürüyüşü yapıldı Sağlık İl Müdürlüğü tarafından Çat vadisinde sağlıklı yaşam için vadi yürüyüşü düzenlendi.
Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası çeyrek final maçı Nevşehir’de oynandı
Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası çeyrek final maçı Nevşehir’de oynandı Türkiye Futbol Federasyonu Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası çeyrek final maçında 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor ile Sivas Gazi Lisesispor takımları Nevşehir’de....
Mantı ve gözleme satarak öğrencilere burs veriyorlar
Mantı ve gözleme satarak öğrencilere burs veriyorlar Nevşehir’de Yardım Sevenler Derneği üyesi kadınlar, dernek binasında yaptıkları mantı ve gözlemeleri satarak üniversite öğrencilerine burs sağlıyor.
NEHÜ teknoloji transfer ofisinden ’Üniversite-sanayi işbirliği’ ziyareti
NEHÜ teknoloji transfer ofisinden ’Üniversite-sanayi işbirliği’ ziyareti Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Merve Bulut, Müdür Yardımcısı Kubilay Atik ve Proje Fon Birimi sorumlusu Kadriye Bayram,....
Neye niyet neye kısmet
Neye niyet neye kısmet Karaman’ın Ermenek ilçesinden gelen Mehmet ve Emine Özdemir, 3 gündür balonla düğün fotoğrafı çektirmek için bekliyor.
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, Ampute Milli Takımını Kapadokya’ya davet etti
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, Ampute Milli Takımını Kapadokya’ya davet etti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Avrupa Ampute Futbol Federasyonu Avrupa Şampiyonası finalinde İngiltere’yi 2-1 yenerek Avrupa şampiyonasını ikinci kez kazanan....
Kapadokya’da balon uçuşları bugün de iptal edildi
Kapadokya’da balon uçuşları bugün de iptal edildi Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya’da sıcak hava balon turları iptal edildi.
NTSO Eylül ayı olağan meclis toplantısı yapıldı
NTSO Eylül ayı olağan meclis toplantısı yapıldı Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2017 yılı Eylül Ayı Olağan Meclis toplantısı NTSO Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.
Kapadokya’da balonlar 3 gündür havalanamıyor
Kapadokya’da balonlar 3 gündür havalanamıyor Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya’da hava muhalefeti nedeniyle sıcak hava balonları üç gündür iptal ediliyor.
Milletvekili Açıkgöz: “Kapadokya’yı dünyanın cazibe merkezi yapacağız”
Milletvekili Açıkgöz: “Kapadokya’yı dünyanın cazibe merkezi yapacağız” AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Kapadokya bölgesinin dünyada eşi ve benzeri olmadığını belirterek, 2018 yılında Kapadokya’nın arzuladığı turizme....
Kapadokya’da bir manastır ilk kez bir konsere ev sahipliği yaptı
Kapadokya’da bir manastır ilk kez bir konsere ev sahipliği yaptı Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa köyünde bulunan Nikola Manastır’ı ilk kez bir konsere ev sahipliği yaptı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN