Back To Top

Diğer Nevşehir Haberleri

Çıraklar meslek lisesi diploması alabilecek
Çıraklar meslek lisesi diploması alabilecek Nevşehir Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Demir, yeni yasal düzenlemelerle zorunlu eğitim kapsamına alınan çıraklık eğitimindeki yaşanan gelişmeler ile ilgili....
Vali Aktaş, uygulama noktasında iftar yaptı
Vali Aktaş, uygulama noktasında iftar yaptı Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Ramazan ayı dolayısıyla Nevşehir-Kayseri yol güzergahı üzerinde bulunan Sarıyazı yol kontrol uygulama noktasında polis ekipleri ile....
Mostar köprüsü, Nevşehir’in simge yapısı olacak
Mostar köprüsü, Nevşehir’in simge yapısı olacak Bosna-Hersek’ deki dünyanın sayılı kültürel değerlerinden biri olarak da nitelendirilen Mostar Köprüsü’ nün bir benzeri, Nevşehir’de önümüzdeki günlerde hizmete....
Tayfur Urgenç Türk Eğitim Sen Başkanlığına adaylığını açıkladı
Tayfur Urgenç Türk Eğitim Sen Başkanlığına adaylığını açıkladı Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi’nde Tarih Öğretmenliği görevinde bulunan Tayfur Urgenç Kasım ayında yapılacak olan Türk Eğitim Sen Şube....
Birlik Vakfı, Bayır Bucak Türkmenlerine 1 tır yardım gönderdi
Birlik Vakfı, Bayır Bucak Türkmenlerine 1 tır yardım gönderdi Birlik Vakfı ve Genç Birlik Nevşehir Şubesi başkanlığı tarafından Bayır Bucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere hazırlanan yardım malzemelerinin bulunduğu tır yola çıktı.
NTSO’dan üniversite, sanayi işbirliğine destek
NTSO’dan üniversite, sanayi işbirliğine destek Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi arasından iş birliği anlaşması imzalandı.
Nevşehirspor orta saha oyuncusu Hakan Doğan’ı transfer etti
Nevşehirspor orta saha oyuncusu Hakan Doğan’ı transfer etti Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Nevşehirspor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
MHP Avanos ilçe başkanlığı iftar programı düzenledi
MHP Avanos ilçe başkanlığı iftar programı düzenledi Milliyetçi Hareket Partisinde ilçe ve belde teşkilatının iftar programları sürüyor.
Nevşehir’e botanik park yapılıyor
Nevşehir’e botanik park yapılıyor Nevşehir Belediyesi tarafından içerisinde farklı çeşitli türde çiçek ve süs bitkileri ile çok sayıda ağaç türlerinin bulunacağı Botanik Park oluşturulmasına yönelik....
Ultraslan taraftar grubu iftar programı düzenledi
Ultraslan taraftar grubu iftar programı düzenledi Galatasaray taraftar grubu Ultraslan Nevşehir taraftar grubu Ramazan ayı dolayısıyla geleneksel iftar programı düzenledi.
Vali Aktaş e-twinning projelerinde başarılı olan eğitimcilere kalite etiketi sertifikası verdi
Vali Aktaş e-twinning projelerinde başarılı olan eğitimcilere kalite etiketi sertifikası verdi Kalite Etiketi Sertifikası almaya hak kazanan eğitimciler Vali İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.
Forum Kapadokya’nın iftar sofrasına yoğun katılım
Forum Kapadokya’nın iftar sofrasına yoğun katılım Forum Kapadokya’nın katkılarıyla kurulan iftar çadırında yaklaşık bin 500 kişi bir araya gelerek oruçlarını açtı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN