Back To Top

Diğer Nevşehir Haberleri

Yunus Emre Enstitüsü Öğrencileri Başkan Karaaslan’ı ziyaret etti
Yunus Emre Enstitüsü Öğrencileri Başkan Karaaslan’ı ziyaret etti Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi’nden Türkçe ve Yabancı Dil Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) Müdürü Doç.
Nevşehir’de çocukların korunmasına yönelik denetim yapıldı
Nevşehir’de çocukların korunmasına yönelik denetim yapıldı Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde çocukların korunmasına yönelik denetim uygulamasının üçüncüsü gerçekleştirildi.
AK Parti’de belde atamaları devam ediyor
AK Parti’de belde atamaları devam ediyor AK Parti Nevşehir İl Teşkilatında geçtiğimiz hafta sonu başlayan kongre süreci kapsamında nüfusu 5 binden az olan beldelerin atamaları devam ediyor.
Turistler Kapadokya’ya el ve ayak izlerini bırakıyor
Turistler Kapadokya’ya el ve ayak izlerini bırakıyor Kapadokya bölgesinde el sanatlarının merkezi olarak kabul edilen Avanos’ta bir çanak ustası, ’Kapadokya’ya Bir İzde Sen Bırak’ sloganıyla bölgeye gelen turistlerin el....
Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı
Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı Nevşehir Valisi İlhami Aktaş başkanlığında Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı.
KAPEM’de 37. dönem eğitimleri Eylül ayında başlayacak
KAPEM’de 37. dönem eğitimleri Eylül ayında başlayacak Örgün eğitim alanında kurumsallaşan Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM)’de, 37.
Nevşehir’de Doğa Koleji temel atma töreni yapıldı
Nevşehir’de Doğa Koleji temel atma töreni yapıldı Nevşehir’de Doğa Kolejinde temel atma töreni yapıldı.
Milli İrade Caddesinde refüj yapımı devam ediyor
Milli İrade Caddesinde refüj yapımı devam ediyor Nevşehir’de şehir trafiğinin en yoğun olduğu merkezlerin başında gelen Milli İrade Caddesi’nin Nevşehir Valiliğine kadar olan bölümün kısa süre içerisinde trafiğe....
Nevşehir’de 98 araca 32 bin 510 lira para cezası kesildi
Nevşehir’de 98 araca 32 bin 510 lira para cezası kesildi Nevşehir il genelinde dördüncüsü düzenlenen trafik denetimi yapıldı.
Nevşehir’de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı
Nevşehir’de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar beldesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
Saman yüklü tır alev aldı
Saman yüklü tır alev aldı Nevşehir-Avanos karayolunda seyir halindeki saman yüklü tır henüz nedeni öğrenilemeyen bir sebepten dolayı alev aldı.
Genç Birlik Vakfı’nda görev değişimi yapıldı
Genç Birlik Vakfı’nda görev değişimi yapıldı Birlik Vakfı Nevşehir Şube başkanlığının gençlik teşekkülü olan Genç Birlik’te bayrak değişimi yaşandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN