Back To Top

Diğer Niğde Haberleri

Çığ altında kalan dağı dedektör ve köpekle aranacak
Çığ altında kalan dağı dedektör ve köpekle aranacak Niğde’nin Çamardı ilçesi Demirkazık Dağı’nda dün tırmanış yaparken çığ altına kalan 27 yaşındaki Mustafa Kemal Karakoç’u arama çalışmaları devam ediyor.
Çığ altında kalan dağcı için Malatya ve Erzurum’dan arama ekipleri gelecek
Çığ altında kalan dağcı için Malatya ve Erzurum’dan arama ekipleri gelecek Niğde’nin Çamardı ilçesi Demirkazık Dağı’nda dün tırmanış yaparken, üzerlerine çığ düşen 2 dağcıdan Hilal İşcan, helikopterle kurtarıldı.
Mahsur kalan kadın dağcı böyle kurtarıldı
Mahsur kalan kadın dağcı böyle kurtarıldı Niğde’de Demirkazık dağında tırmanış sonrası inişe geçerken çığ düşmesi sonucu mahsur kalan dağcılardan kadın dağcı, helikopterle mahsur kaldığı yerden kurtarıldı.
Kayıp dağcılarla ilgili yeni gelişme
Kayıp dağcılarla ilgili yeni gelişme Niğde’nin Demirkazık Dağı’nda tırmanış sonrası inişe geçerken düşen dağcılara ekiplerin ulaşılmasına 800 metre kaldığı bildirildi.
Üzerine çığ düşen dağcının kimliği belli oldu
Üzerine çığ düşen dağcının kimliği belli oldu Niğde’nin Demirkazık dağında tırmanış sonrası inişe geçerken çığ düşmesi sonucu kaybolan dağcının kimliği belli oldu.
Demirkazık’ta dağcıların üzerine çığ düştü
Demirkazık’ta dağcıların üzerine çığ düştü Niğde’nin Çamardı ilçesinde Demirkazık dağında tırmanış yapan 3 dağcının üzerine çığ düştü.
Niğde’de Engellilerle ‘Empati Maçı’ yapılacak
Niğde’de Engellilerle ‘Empati Maçı’ yapılacak Niğde Emniyet Müdürlüğü, "Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı" kapsamında engellilere yemek verdi.
Niğde’de 2 hastaya bacak damarlarından anjio yapıldı
Niğde’de 2 hastaya bacak damarlarından anjio yapıldı Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ilk kez 54 ve 69 yaşlarında hastaların bacak atar damar tıkanıklıkları, anjio yöntemi ile tedavi edilerek hasta....
Ömer Halisdemir Üniversitesine Borsa Eğitim labaratuarı açıldı
Ömer Halisdemir Üniversitesine Borsa Eğitim labaratuarı açıldı Borsa İstanbul AŞ ve Niğde Ömer Halisdemir iş birliği ile Borsa Eğitim ve Simülasyon Laboratuvarı (BISTLAB) açıldı.
Otomobil şarküteri dükkanına girdi
Otomobil şarküteri dükkanına girdi Niğde’de park halindeki araca çarpan otomobil kontrolden çıkarak şarküteri dükkanına girdi.
Engelli, hasta ve yaşlılara evde ücretsiz berber hizmeti
Engelli, hasta ve yaşlılara evde ücretsiz berber hizmeti Niğde Belediyesi tarafından, yaşlı, engelli ve hastalara yönelik "Evde Ücretsiz Berber" hizmeti sunuluyor.
Niğde’de 2 kişi karbonmonoksit gazından zehirlendi
Niğde’de 2 kişi karbonmonoksit gazından zehirlendi Niğde’de sobadan sızan karbonmonoksit gazından 2 kişi zehirlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN