Back To Top

Diğer Niğde Haberleri

Otomobil, minibüse çarptı;2 yaralı
Otomobil, minibüse çarptı;2 yaralı Niğde’de otomobil minibüse arkadan çarptı.
Niğde Belediyesi Millet Kıraathanesi Açılıyor
Niğde Belediyesi Millet Kıraathanesi Açılıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı Seçimi öncesi vaat ettiği Millet Kıraathaneleri Niğde’de uygulanması için Belediye Başkanı....
Polis, Bisiklet hırsızlarını yakaladı
Polis, Bisiklet hırsızlarını yakaladı Niğde Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri şehirde meydana gelen 3 bisiklet ve 1 evden hırsızlık olayının zanlıları yakaladı.
Niğde Belediyesi 5 ayda 40 bin ton asfalt sererek rekor kırdı
Niğde Belediyesi 5 ayda 40 bin ton asfalt sererek rekor kırdı Niğde Belediyesi, sadece 5 ayda yaklaşık 40 bin ton asfalt dökerek tüm zamanların rekorunu kırdı.
AFAD, su kuyusuna düşen koyunu kurtardı
AFAD, su kuyusuna düşen koyunu kurtardı Niğde’de sulama için kullanılan su kuyusuna düşen koyun AFAD Kurtarma ekipleri tarafından kuyudan çıkartıldı.
Niğde Belediyesi’nden Yapılandırmada açıklaması
Niğde Belediyesi’nden Yapılandırmada açıklaması Niğde Belediyesi tarafından 7143 sayılı vergi affı kapsamında borcu bulunan vatandaşların yapılandırma için müracaatlarının 27 Ağustos’a kadar uzatıldığını duyurdu.
Ömer Halisdemir Tarım Lisesi eğitim ve öğretime başlıyor
Ömer Halisdemir Tarım Lisesi eğitim ve öğretime başlıyor Niğde Bor İlçesi Çukurkuyu Kasabasında 18 Derslikli Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim ve öğretim yılına açılıyor.
İnşaat kalıbı çöktü: 1 işçi ağır yaralandı
İnşaat kalıbı çöktü: 1 işçi ağır yaralandı Niğde’de 16 katlı bir inşaatın çatısında beton atma esnasında tahta kalıbın çökmesi sonucu 1 işçi ağır yaralandı.
Niğde Belediyesinin Hizmet Çadırı Aşağı Kayabaşı Mahallesinde
Niğde Belediyesinin Hizmet Çadırı Aşağı Kayabaşı Mahallesinde Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın hizmeti vatandaşın ayağına götürmek için uygulamaya koyduğu hizmet çadırının bu haftaki adresi Aşağı Kayabaşı Mahallesi Özbelde....
10 kaburgası kırılan 65 yaşındaki hasta sağlığına kavuştu
10 kaburgası kırılan 65 yaşındaki hasta sağlığına kavuştu Geçirdiği kaza neticesinde 10 kaburgası kırılan 70 yaşındaki hasta, Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başarılı bir ameliyatla sağlığına kavuştu.
AFAD, kuyuya düşen koyunu kurtardı
AFAD, kuyuya düşen koyunu kurtardı Niğde’de su kuyusuna düşen koyunu, AFAD ekipleri kurtardı.
Otomobil, asfalt serme aracına çarptı: 2 ölü
Otomobil, asfalt serme aracına çarptı: 2 ölü Niğde’de yol inşaatına giren aracın, asfalt serme makinesine çarpması sonucunda meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN