Back To Top

Diğer Niğde Haberleri

‘Minik dostlarımızla birlikte yaşayalım’ projesi başladı
‘Minik dostlarımızla birlikte yaşayalım’ projesi başladı Bor İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından ‘Minik dostlarımızla birlikte yaşayalım’ projesi başlatıldı.
Yabancı öğrenciler Türkçe öğreniyor
Yabancı öğrenciler Türkçe öğreniyor Niğde Selçuk ilkokulunda yabancı uyruklu öğrenciler için ‘Türkçe öğretimi ve okuma yazma’ kursu açıldı.
Niğde Belediyesi camileri Ramazan’a hazırlıyor
Niğde Belediyesi camileri Ramazan’a hazırlıyor Niğde Belediyesi Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte camilerde kapsamlı temizlik çalışması başlattı.
Niğde Belediyesi  kadınların el emeği ürünlerini Bedesten’de değerlendiriyor
Niğde Belediyesi kadınların el emeği ürünlerini Bedesten’de değerlendiriyor Niğde Belediyesinin öncülüğünde Bedesten’de kurulan El Emeği Göz Nuru Ürünler Pazarı kadınların ekonomiye katkıda bulunmasını sağlıyor.
Otomobilde çakmak gazı patladı: 1 ağır yaralı
Otomobilde çakmak gazı patladı: 1 ağır yaralı Niğde’de tüpten sızan çakmak gazını fark etmeyen vatandaş sigarasını yaktığı esnada patlamaya neden oldu.
Niğde’de süt kamyonu devrildi sürücü yaralandı
Niğde’de süt kamyonu devrildi sürücü yaralandı Niğde’de süt kamyonunun devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
Türkiye Eczacılar Birliği 2. Başkanı Ecz. Sinan Usta:’’SGK ile TEB arasında sözleşme bir kaç hafta içerisinde yapılacak\
Türkiye Eczacılar Birliği 2. Başkanı Ecz. Sinan Usta:’’SGK ile TEB arasında sözleşme bir kaç hafta içerisinde yapılacak" Türkiye Eczacılar Birliği 2.
Niğde’de ilk defa, ameliyatsız aort damarı tamiri yapıldı
Niğde’de ilk defa, ameliyatsız aort damarı tamiri yapıldı Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniğinde ilk defa, ameliyatsız aort damarı tamiri yapıldı.
Niğde’de 184 hasta sandık başına taşıdı
Niğde’de 184 hasta sandık başına taşıdı Dün yapılan Anayasa değişikliği referandumunda sağlık ekipleri, evlerinde ya da hastanede tedavi gören hastaları ambulanslar ve sağlık hizmetleri araçlarıyla oy....
Pİ sayısını kullanarak çalışan mobilya ustası, meslektaşlarına örnek oluyor
Pİ sayısını kullanarak çalışan mobilya ustası, meslektaşlarına örnek oluyor Niğde’de bir mobilya ustası, Pİ sayısıyla bulduğu yöntemle hem işlerini kolaylaştırıyor hem de malzemeden tasarruf ediyor.
Niğde’de referandum kutlamaları
Niğde’de referandum kutlamaları Niğde’de Anayasa değişikliği referandumunda resmi olmayan kesin sonuçlara göre sandıktan yüzde 59.
Niğde’de oy kullanma işlemi devam ediyor
Niğde’de oy kullanma işlemi devam ediyor Anayasa değişikliği halk oylamasında Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu, AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN