Back To Top

Diğer Niğde Haberleri

Niğde’de 72 bin öğrenci tatile girdi
Niğde’de 72 bin öğrenci tatile girdi Niğde’de ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim-öğretim gören 72 bin 271 öğrenci karne aldı.
Niğde Belediyesinden Yeşillendirme Atağı
Niğde Belediyesinden Yeşillendirme Atağı Niğde Belediyesi, şehrin her yerinde yeşillendirme ve çiçeklendirme çalışmalarını sürdürüyor.
Bakan Arslan, Niğde Belediyesinin mahalle iftarına katıldı
Bakan Arslan, Niğde Belediyesinin mahalle iftarına katıldı Niğde Belediyesi tarafından Selçuk Mahallesi’nde kurulan iftar sofrası Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Köpeğe çarpmamak için manevra yapan sürücü apartman bahçesine düştü
Köpeğe çarpmamak için manevra yapan sürücü apartman bahçesine düştü Niğde’de otomobil sürücüsü köpeğe çarpmamak için direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu apartmanın bahçesine düştü.
Öğrencilere ‘Sanal hayatta kaybettiklerimiz’ semineri veriliyor
Öğrencilere ‘Sanal hayatta kaybettiklerimiz’ semineri veriliyor Niğde’de öğrencilere ‘Sosyal Medya Ahlakı ve Sanal Hayatta kaybettiğimiz Gerçekler’ konulu eğitim semineri veriliyor.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Niğde’de
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Niğde’de NİĞDE (İHA) – Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan bir takım ziyaret ve açılış için Niğde’ye geldi.
Zirve inişinde uçurumda mahsur kalan dağcılar 13 saat sonra kurtarıldı
Zirve inişinde uçurumda mahsur kalan dağcılar 13 saat sonra kurtarıldı Niğde’de Demirkazık Dağı’nda yoğun sis nedeniyle mahsur kalan 3 dağcı, 13 saat sonra helikopterden sarkıtılan halatla bulundukları bölgeden tek tek kurtarıldı.
3 dağcı, 3 bin 500 metrede yoğun sis nedeniyle mahsur kaldı ekipler seferber oldu
3 dağcı, 3 bin 500 metrede yoğun sis nedeniyle mahsur kaldı ekipler seferber oldu Niğde’de Demirkazık Dağı’na çıkan 3 dağcı, 3 bin 500 metrede yoğun sis nedeniyle mahsur kaldı.
Demirkazık Dağı’nda 3 dağcı mahsur kaldı
Demirkazık Dağı’nda 3 dağcı mahsur kaldı Niğde’de Demirkazık Dağı’na çıkan 3 dağcı, yoğun sis nedeniyle mahsur kaldı.
Trafik eğitiminde kaza yaptı şoka girdi
Trafik eğitiminde kaza yaptı şoka girdi Niğde’de trafik eğitimi gören sürücü adayının kullandığı otomobil kaza yaptı.
Niğde’nin tercihi Eğitim-Bir-Sen oldu
Niğde’nin tercihi Eğitim-Bir-Sen oldu Niğde Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Hasan Orhan, Niğde’de ve bütün Türkiye’de eğitim çalışanlarının tercihi yine Eğitim-Bir-Sen olduğunu söyledi.
Liseli öğrenciler yaşama dokunuyor
Liseli öğrenciler yaşama dokunuyor Ulukışla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri kimsesi olmayan yaşlıların evlerinde toplum hizmeti veriyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN