Back To Top

Diğer Niğde Haberleri

Niğde Belediyesi’nden bin aileye odun yardımı
Niğde Belediyesi’nden bin aileye odun yardımı Niğde Belediyesi kış mevsimi öncesi ihtiyaç sahibi ailelere odun dağıtımına başladı.
Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri
Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Niğde’de program gerçekleşti.
Bin öğrenciye bot ve kaban yardımı yapıldı
Bin öğrenciye bot ve kaban yardımı yapıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) katkılarıyla Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) ile Ticaret Borsası (NTB) ihtiyaç sahibi öğrencilere kaban ve bot....
Niğde Belediyesi çalışıyor, Niğde güzelleşiyor
Niğde Belediyesi çalışıyor, Niğde güzelleşiyor Altyapı ve üstyapı hizmetlerine aralıksız devam eden Niğde Belediyesi bu kapsamda Kızılca Deresi güzergahında kaldırım, Kayardı Mevkii’nde asfalt ve Özbelde Parkı’nda....
Trafik Ekipleri Motosiklet Uygulamasını Sıklaştırdı
Trafik Ekipleri Motosiklet Uygulamasını Sıklaştırdı Niğde’de Emniyet Müdürlüğü tarafından farklı noktalarda motosiklet uygulaması gerçekleştirildi.
Niğde Barosundan Aşure İkramı
Niğde Barosundan Aşure İkramı Niğde Adliyesi’nde Muharrem ayı dolayısıyla Niğde Barosu’nun organizasyonu ile aşure etkinliği düzenlendi.
Niğde AK Parti Niğde İl Başkanlığında devir teslim töreni
Niğde AK Parti Niğde İl Başkanlığında devir teslim töreni AK Parti Niğde İl başkanlığında devir teslim töreni gerçekleştirildi.
Yaşlı kadın merdivenleri çıkarken öldü
Yaşlı kadın merdivenleri çıkarken öldü Niğde’de 80 yaşındaki kadın, merdivenleri çıktığı esnada fenalaşarak hayatını kaybetti.
Niğde’nin köylerine 11 milyonluk ulaşım yatırımı yapıldı
Niğde’nin köylerine 11 milyonluk ulaşım yatırımı yapıldı Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) çalışmalarının başarıyla yürütüldüğünü söyledi.
Öğretmen Yeliz Yücebaş eski otobüs ile 7 yıllık hayalini gerçekleştirdi
Öğretmen Yeliz Yücebaş eski otobüs ile 7 yıllık hayalini gerçekleştirdi Niğde’de Konya Okuyor Projesi kapsamında eski yolcu otobüsü yenilenerek Gezici Kütüphane’ye çevrildi.
Huzurevi sakinlerinin sinema keyfi
Huzurevi sakinlerinin sinema keyfi Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla Bor Huzurevinde kalan yaşlılar ilk defa sinemaya giderek film izlemenin heyecanını yaşadı.
Öğrenciler, hayvan barınağını gezdi
Öğrenciler, hayvan barınağını gezdi 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla öğrenciler Niğde Belediyesi Hayvan Barınağını gezdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN