Back To Top

Diğer Ordu Haberleri

Aile hekimlerine ‘Temel ve İleri Yaşam’ semineri
Aile hekimlerine ‘Temel ve İleri Yaşam’ semineri Medical Park Ordu Hastanesi ile Ordu Aile Hekimleri Derneği (ORAHED) tarafından ‘Temel ve İleri Yaşam’ konulu seminer düzenlendi.
Ordu’ya 4 yılda dev yatırım
Ordu’ya 4 yılda dev yatırım Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, göreve geldikleri günden itibaren Ordu ilinin sorunlarının çözülmesi ve modern bir kent inşa edilmesi için yüzlerce....
Ordu’nun yüz akı oldular
Ordu’nun yüz akı oldular Ordu Büyükşehir Belediyesi sporcuları, katıldıkları turnuvada elde ettikleri başarılarla Orduluların göğsünü kabartmaya devam ediyor.
MHP Ordu İl Başkanı Yılmaz: “Afrin’e de gideriz, İdlib’e de”
MHP Ordu İl Başkanı Yılmaz: “Afrin’e de gideriz, İdlib’e de” Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, "Biz, liderimizle Afrin’e de gideriz, İdlib’e de gideriz" dedi.
Kivi üretiminde rekor
Kivi üretiminde rekor Ordu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kemal Yılmaz, Yalova’dan sonra ikinci sırada bulunan Ordu’da geçen yıl 7 bin tonu aşkın kivi üretimi gerçekleştirildiğini söyledi.
Fatsa Mezbaha ve Hayvan Pazarının kaba inşaatı tamam
Fatsa Mezbaha ve Hayvan Pazarının kaba inşaatı tamam Ordu’nun Fatsa ilçesinde Ordu Büyükşehir Belediyesince yapılan, bölgenin en büyük modern “Mezbaha ve Hayvan Pazarı Projesi”nde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor.
Kaymakam Yapıcı: \
Kaymakam Yapıcı: "Her şeyin başı iyi bir eğitimden geçiyor" Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, ilçede bulunan okullarda öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.
Ordu stadının çelik montajına başlandı
Ordu stadının çelik montajına başlandı Ordu’da alttan ısıtmalı olarak inşa edilen 22 bin kişilik stadın çelik konstrüksiyon montajına başlandı.
Bahçeşehir Koleji Ordu’da fen lisesi açıyor
Bahçeşehir Koleji Ordu’da fen lisesi açıyor Bahçeşehir Koleji, 2015 yılında açtığı anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinin eğitim gördüğü Bahçeşehir Koleji Enver Yücel Kampüsü’nün ardından Ordu’ya fen lisesi....
Evde ayrıştırma projesi yayılıyor
Evde ayrıştırma projesi yayılıyor Ünye Belediyesi tarafından geçen Aralık ayında belirlenen bazı pilot sitelerde başlatılan Evde Ambalaj Atık Ayrıştırma Projesine yeni sitelerde katıldı.
OBB sporcuları madalyaya abone oldu
OBB sporcuları madalyaya abone oldu Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, başarılarına bir yenisini daha ekledi.
Şoförün dikkati kablo hırsızlarını yakalattı
Şoförün dikkati kablo hırsızlarını yakalattı Ordu’da geçen günlerde telefon kablosu hırsızlığı faillerinin bir araç şoförünün dikkati sayesinde yakalandığı ortaya çıktı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN