Back To Top

Diğer Ordu Haberleri

Yüncülerin sezondan beklentisi büyük
Yüncülerin sezondan beklentisi büyük Ordu’nun Fatsa ilçesinde koyun yünü satarak geçimlerini sağlayan esnaflar sezonu açtıklarını ve bu sezondan çok umutlu olduklarını belirttiler.
Kumru’da beton yol seferberliği
Kumru’da beton yol seferberliği Kumru Belediyesi, mahallelerin sağlıklı bir yol ağına kavuşması için 4 yıldır sürdürdüğü beton yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Kabadüzlü öğrenciler İstanbul gezisine gitti
Kabadüzlü öğrenciler İstanbul gezisine gitti Ordu’nun Kabadüz ilçesinde öğrenciler İstanbul gezisine gitti.
Başkan verdiği sözü yerine getirdi
Başkan verdiği sözü yerine getirdi Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, şehit aileleri ve gazilere verdiği sözü yerine getirdi.
Balıkçılar bu sezon hamside umduğunu bulamadı
Balıkçılar bu sezon hamside umduğunu bulamadı Ordu’nun Fatsa ilçesindeki balıkçılar, av sezonunun bitmesiyle birlikte teknelerini limana çekti.
Yılmaz: “Fatsa’ya bu yıl 64 km sıcak asfalt dökülecek\
Yılmaz: “Fatsa’ya bu yıl 64 km sıcak asfalt dökülecek" Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, geride kalan 4 yılda 91 km sıcak asfalt dökülen Fatsa ilçesinde çalışmaların aralıksız sürdüğünü söyleyerek, “Alt yapı....
Çelenk: “MHP ile ittifak birlik beraberlik için uygulanacak”
Çelenk: “MHP ile ittifak birlik beraberlik için uygulanacak” AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, AK Parti ile MHP arasındaki ittifakın Ordu’da da birlik beraberlik içinde uygulanacağını söyledi.
Kızılay Fatsa’da kan bağışı topladı
Kızılay Fatsa’da kan bağışı topladı Ordu’nun Fatsa ilçesinde, Kızılay Ordu Kan Bağış Merkezi’ne bağlı mobil kan toplama aracı gönüllü bağışçılardan kan topladı.
Altınordu’da yeni yollar açılıyor
Altınordu’da yeni yollar açılıyor Altınordu Belediyesi, Cumhuriyet Köyü Mahallesi’nde yıllardır yolu olmayan ve yol olmadığı için birçok sorunun yaşandığı Değirmenyanı Sokak’ta yol çalışması başlattı.
Anaokulu öğrencileri çilek fidesi dikti
Anaokulu öğrencileri çilek fidesi dikti Ordu’nun Fatsa ilçesi Hacer Yücel Anaokulunun minik öğrencileri Bolaman Mahallesi’nde bulunan çilek serasında bahçe oluşturdular, çilek fidesi diktiler.
Tohumlu mektuplar hanelere ulaşıyor
Tohumlu mektuplar hanelere ulaşıyor Orman ve Su İşleri Bakanlığının, PTT vasıtasıyla 23 milyon haneye göndermeyi hedeflediği ve içerisinde ‘karaçam tohumlarının’ olduğu mektuplar, Ordu’nun Kumru....
Ordulu balıkçılar sezondan umduğunu bulamadı
Ordulu balıkçılar sezondan umduğunu bulamadı Avlanma sezonundan umduklarını bulamadıklarını belirten Ordulu balıkçılar, son 10-15 yılın en kötü sezonunu geçirdiklerini söyledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN