Back To Top

Diğer Ordu Haberleri

Safra kesesindeki taş 15 dakikada çıkarıldı
Safra kesesindeki taş 15 dakikada çıkarıldı Ordu’da 16 yaşındaki lise öğrencisinin çare bulamadığı karın ağrısının nedeni safra kesesindeki taş çıktı.
Bu da eşek arabası
Bu da eşek arabası Genelde köylerde taşımacılıkta kullanılan atların yerini son zamanlarda eşekler almaya başladı.
Ordu’da bir doktor darp edildi
Ordu’da bir doktor darp edildi Ordu’da özel bir hastanede görevli Nöroloji Uzmanı Dr.
Spor kompleksi inşaatı başladı
Spor kompleksi inşaatı başladı Ordu Büyükşehir Belediyesinin amatör sporları için Karşıyaka Mahallesi’nde inşa edeceği üç amatör futbol sahası için çalışmalar başladı.
4 bin öğrenciden 4 bin mezuna
4 bin öğrenciden 4 bin mezuna İlk kurulduğu yıllarda 4 bin öğrenciye sahip olan Ordu Üniversitesi (ODÜ) bugün aynı sayıda öğrenci mezun etmenin gururunu yaşıyor.
Saatçilik mesleği teknolojiye direniyor
Saatçilik mesleği teknolojiye direniyor Bir zamanlar itibarlı meslekler arasında yer alan saat tamirciliği, teknolojinin gelişmesiyle yok olmaya yüz tutan meslekler arasında yerini almaya başladı.
58 yaşında üniversiteyi dereceyle bitirdi
58 yaşında üniversiteyi dereceyle bitirdi Ordu Devlet Hastanesinde veri hazırlama ve kontrol işletmeni kadrosunda görev yapan ve 32 yıllık memuriyet hayatı bulunan 58 yaşındaki Murat Saylan, Ordu Üniversitesi....
Ünye’de ney konseri
Ünye’de ney konseri Ünye Belediyesinin "6.
Cami avlusunda iftara büyük ilgi
Cami avlusunda iftara büyük ilgi Ordu’da günlük yayın yapan İstikbal gazetesinin geleneksel hale getirdiği ve 9 yıldır cami avlusunda verilen iftar yemeği bu yıl da büyük bir katılımla gerçekleştirildi.
En benzer ikizler yarıştı
En benzer ikizler yarıştı Ordu’nun Ünye ilçesinde bu yıl 4’üncüsü düzenlenen "En Benzer İkizler Yarışması"nda ikizler yarıştı.
Şehit babasının Babalar Günü’nde büyük acısı
Şehit babasının Babalar Günü’nde büyük acısı Hakkari’nin Çukurca ilçesindeki terör operasyonunda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Onur Tiken’in cenazesinde gözyaşları sel oldu.
Altınordu’da hedef huzurlu ve güvenli ulaşım
Altınordu’da hedef huzurlu ve güvenli ulaşım Altınordu Belediyesi, on bir ayın sultanı Ramazanın bereketini kurduğu iftar sofralarıyla Altınordululara yaşatmaya devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN