Back To Top

Diğer Ordu Haberleri

Bucak Mahallesi 30 yıldır beklediği hizmeti alıyor
Bucak Mahallesi 30 yıldır beklediği hizmeti alıyor Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçenin en büyük mahallelerinden olan Bucak Mahallesi’nde yapılan sıcak asfalt çalışmaları ile mahallenin 30 yıldır....
Şahin: “Duyarsız kalırsak bu koltuklar bize haramdır”
Şahin: “Duyarsız kalırsak bu koltuklar bize haramdır” Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Afetle karşı karşıya kalan şehirlerimize karşı duyarsız kalırsak bu koltuklarda oturmak bize haramdır” dedi.
Ordu Ticaret Borsasından hükümete tam destek
Ordu Ticaret Borsasından hükümete tam destek Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman, Türkiye’nin ABD Emperyalizmi tarafından ekonomik kıskaca alınarak çökertilmek istendiğine dikkat çekerek, ABD’ye karşı....
MHP’li Enginyurt’tan boykota destek
MHP’li Enginyurt’tan boykota destek MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Türkiye’nin Amerika’nın elektronik ürünlerine boykot uygulamasına destek vererek, Iphone telefonunu satıp yerine Samsung marka....
Kafasını patoza kaptıran 16 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti
Kafasını patoza kaptıran 16 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Ordu’nun Fatsa ilçesinde, harmanda fındığı patoza verdikleri esnada kafasını patoza kaptıran 16 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
Kurban satıcılarına sahte para uyarısı
Kurban satıcılarına sahte para uyarısı Ordu’nun Fatsa ilçesinde polisler tarafından kurban satıcılarına sahte para uyarısı yapıldı.
Feyzi: “15 TL’den aşağı fındık fiyatı kabul edilemez”
Feyzi: “15 TL’den aşağı fındık fiyatı kabul edilemez” Fatsa Ticaret Borsası (FATBO) Başkanı Ali Feyzi, "Fındığımız Avrupa’ya dolar ve euro üzerinden ihraç edilen bir üründür.
Fatsa’da ’foto safari’ başladı
Fatsa’da ’foto safari’ başladı Fatsa Belediyesi tarafından ‘Foto Safari’ adıyla ilçenin doğal güzelliklerini farklı bakış açıları ile görüntülemek için ödüllü fotoğraf yarışması düzenlendi.
\
"Karadeniz artık karasal iklim yaşıyor” Ordu Üniversitesi (ODÜ) Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Ordu’da 18 eve yıkım kararı
Ordu’da 18 eve yıkım kararı Ordu’nun Çaybaşı ilçesinde şiddetli yağışın ardından boşaltılan 28 evden 18’i için yıkım kararı verildi.
Balıkçı tekneleri yeni sezona hazırlanıyor
Balıkçı tekneleri yeni sezona hazırlanıyor Ordu’nun Fatsa ilçesinde yeni sezon öncesi balıkçı teknelerinin bakım için tersanelerde bakım ve onarımları yapılıyor.
Malazgirt Zaferi’nin 947’nci yıldönümü
Malazgirt Zaferi’nin 947’nci yıldönümü Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle bu yıl 2’ncisi düzenlenen Malazgirt Zaferi’nin 947’nci Yıldönümü Kutlama Etkinlikleri ve Spor Kültür Festivali Başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN