Back To Top

Diğer Ordu Haberleri

Altınordu Belediyesinden gençlere sıcak çorba
Altınordu Belediyesinden gençlere sıcak çorba Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, ‘Sıcak Çorba Uygulaması’ kapsamında Ordu Gençlik Merkezindeki gençlere çorba ikramında bulundu.
Aynı sınıfta evlatla anne-babayı buluşturan proje
Aynı sınıfta evlatla anne-babayı buluşturan proje Ordu’daki bir okulda öğrenciler, anne ve babasıyla birlikte gün boyu eğitim-öğretim görüyor.
Kabadüz’de şiddetli rüzgar
Kabadüz’de şiddetli rüzgar Ordu’nun Kabadüz ilçesinde şiddetli rüzgâr yaşamı olumsuz etkiledi.
Ordu Valisi Yavuz’un anne acısı
Ordu Valisi Yavuz’un anne acısı Ordu Valisi Seddar Yavuz’un annesi Hafize Yavuz, 87 yaşında vefat etti.
Ünye Belediyesi, İŞKUR personeli için kura çekimi yaptı
Ünye Belediyesi, İŞKUR personeli için kura çekimi yaptı Ünye Belediyesinde İŞKUR aracılığıyla TYP kapsamında işe alınacak 50 kişiyi seçebilmek için mülakatlara başlandı.
Ordu’da şiddetli rüzgar
Ordu’da şiddetli rüzgar Ordu’da etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle bazı evlerin çatısı uçtu, yıkılan ağaç mahalle yolunu kapattı.
Fatsa OSB’ye ücretsiz arsa devredildi
Fatsa OSB’ye ücretsiz arsa devredildi Kendi mülkiyetinde olan binlerce metrekarelik arsayı Fatsa Organize Sanayi Bölgesine (OSB) devreden Ordu Büyükşehir Belediyesi, istihdam ve ekonomiye katkı sunmayı....
Rüzgar, çatıdaki malzemeleri uçurdu
Rüzgar, çatıdaki malzemeleri uçurdu Ordu’nun Ünye ilçesinde şiddetli rüzgar nedeniyle bir apartmanın çatı katındaki malzemeler yola uçtu.
Ordu-Giresun Havalimanı bu yıl durgun
Ordu-Giresun Havalimanı bu yıl durgun Türkiye’nin ve Avrupa’nın tek denize dolgu yöntemiyle inşa edilen havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanından 11 ayda yararlanan uçak sayısı yüzde 12, yolcu sayısı bir....
Ayrılan çiftlere psikolog tavsiyeleri
Ayrılan çiftlere psikolog tavsiyeleri Psikolog Funda Es, büyük aşkla başlayan bazı ilişkilerin düşmanlıkla bitebileceğini hatırlatarak, ilginç bir uyarıda bulundu.
Ordu’da 112’yi gereksiz arayanlar azaldı
Ordu’da 112’yi gereksiz arayanlar azaldı Ordu’da 112 Acil hattını sürekli meşgul eden ve asılsız ihbarlarda bulunanların oranı yıllar içerisinde azaldı.
Zeytin Dalı Harekâtı Fatsa’da tekrar hatırlandı
Zeytin Dalı Harekâtı Fatsa’da tekrar hatırlandı Ordu’nun Fatsa ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destek Programı’na dört projeyle başvuran Fatsa Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN