Back To Top

Diğer Sakarya Haberleri

Çalıştığı fabrikanın çatısında intihar etmek istedi
Çalıştığı fabrikanın çatısında intihar etmek istedi Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bir işçi, çalıştığı fabrikanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi.
Gelişi güzel sıkılan kurşunlar eve zarar verdi
Gelişi güzel sıkılan kurşunlar eve zarar verdi Sakarya’nın Akyazı ilçesinde kimliği belirsiz kişilerce gelişi güzel sıkılan kurşunlar eve zarar verdi.
TKB’den Otizmle Yaşam Derneğine ziyaret
TKB’den Otizmle Yaşam Derneğine ziyaret Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan, Sakarya Otizmle Yaşam Derneği Ayşe Sadi Ünal Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek....
Don, çiftçiyi ağır vuruyor
Don, çiftçiyi ağır vuruyor SAKARYA (İHA) – Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu don olaylarına karşı uyardı.
İşletme Fakültesinde dersler iş dünyası ile birlikte işleniyor
İşletme Fakültesinde dersler iş dünyası ile birlikte işleniyor Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İşletme Fakültesi derslerine, iş dünyasının alanında uzman temsilcileri katılıyor.
SAÜ’de ‘Ebru Workshop’ etkinliği düzenlendi
SAÜ’de ‘Ebru Workshop’ etkinliği düzenlendi Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesinde ‘Ebru Workshop’ etkinliği düzenlendi.
‘Faizsiz Finans ve Küresel Etkileri’ SAÜ’de konuşuldu
‘Faizsiz Finans ve Küresel Etkileri’ SAÜ’de konuşuldu Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) tarafından düzenlenen Çarşamba konferanslarının konuğu Merkez Bankası Banka Meclis Üyesi Doç.
SAÜ’de çeviri konferansları sürüyor
SAÜ’de çeviri konferansları sürüyor Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Çeviri Topluluğu tarafından ‘Çeviri Kalitesi Ölçme ve Değerlendirme ile Çeviride Özgeçmiş Hazırlama’ konulu bir etkinlik düzenlendi.
Sakarya TEM gişelerinde trafik kazası: 2 yaralı
Sakarya TEM gişelerinde trafik kazası: 2 yaralı Sakarya’nın Akyazı TEM otoyolu gişelerinde meydana gelen trafik kazasında iki kişi yaralandı.
SAÜ’lü öğrencilerden Tatangalar belgeseli
SAÜ’lü öğrencilerden Tatangalar belgeseli Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Film Atölyesi kapsamında Üveys Altun ve Ahmet Kerim Canat tarafından ‘Bir Kentin Sevdalıları Tatangalar’....
Marmara bölgesinde rekor ‘Evet’ Akyazı’dan
Marmara bölgesinde rekor ‘Evet’ Akyazı’dan Yüzde 79,83 ‘Evet’ oy oranı ile Sakarya’da 16 ilçe arasında birinci olan Akyazı, bu oranla Marmara bölgesinde de birinciliği aldı.
Başkan Kösemusul’dan referandum yorumu
Başkan Kösemusul’dan referandum yorumu Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, referandumdaki ‘Evet’ kararı ile milletin iradesini tecelli ettiğini belirtti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN