Back To Top

Diğer Şanlıurfa Haberleri

Kurs gören kadınlar kendi iş yerlerini açtı
Kurs gören kadınlar kendi iş yerlerini açtı Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde kurslardan mezun olan bayanlar kendi iş yerlerini kurmaya başladı.
Türkiye’nin en genç ilinde basketbola yoğun ilgi
Türkiye’nin en genç ilinde basketbola yoğun ilgi Türkiye’nin en genç illerinden biri olan Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi gençlere yönelik spor faaliyetleri tüm alanlarda sürüyor.
Gençlere madde bağımlılığının sakıncaları anlatılıyor
Gençlere madde bağımlılığının sakıncaları anlatılıyor Eyyübiye Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve kısa adı YEDAM olan Yeşilay Danışmanlık Merkezi, Gençlik Merkezleri, AK Ev Spor salonları ve Kadın Destek ve Spor....
Bıçaklanarak hayatını kaybeden asker defnedildi
Bıçaklanarak hayatını kaybeden asker defnedildi Mersin’in Silifke ilçesinde hesaba itiraz ettiği için bıçaklanarak hayatını kaybeden Jandarma Er Furkan Mırak, memleketi Şanlıurfa’da toprağa verildi.
Kuran kursu öğrencileri Eyüp Nebi Türbesine götürüldü
Kuran kursu öğrencileri Eyüp Nebi Türbesine götürüldü Haliliye Belediyesi, Kuran Kursu öğretmenleri ve kursiyerleri için Viranşehir İlçesinde bulunan Eyyüp Nebi Türbesine gezi düzenledi.
TED Şanlıurfa öğrencileri İngiltere yaz okulunu tamamladı
TED Şanlıurfa öğrencileri İngiltere yaz okulunu tamamladı Şanlıurfa’da geçtiğimiz yıl eğitim-öğretime açılan TED Kolejinin öğrencileri, İngiltere’de katıldıkları 15 günlük yaz okulunu tamamlayarak yurda döndü.
Hazine arazileri çiftçinin hizmetinde
Hazine arazileri çiftçinin hizmetinde Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde çiftçiye kiralanan hazine arazileri, ülke tarımı ve ekonomisine ciddi katkılar sağlıyor.
Çiftçi’den göçük açıklaması
Çiftçi’den göçük açıklaması Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, kentin simgesi olan Balıklıgöl havzasındaki göçüğün meydana gelen tünelde düzenleme çalışmalara başlandığını....
Haliliye’de misafirhaneler kullanıma hazır hale getiriliyor
Haliliye’de misafirhaneler kullanıma hazır hale getiriliyor Haliliye Belediyesi, ilçe genelindeki Kamu Kurumlarının misafirhaneleri ve ibadethanelerin ihtiyaç duyduğu alanları yeni halılarla donatarak kullanıma hazır hale....
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla:
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla: Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, AK Parti’nin 16.
Şanlıurfa’da şehirlerarası hırsızlık şebekesi çökertildi
Şanlıurfa’da şehirlerarası hırsızlık şebekesi çökertildi Mersin’den gelip Şanlıurfa’dan çaldıkları kamyonları çevre illerde satan çetenin üyeleri yakalandı.
Kilim üzerinde uyurken kamyonetin ezdiği adam hayatını kaybetti
Kilim üzerinde uyurken kamyonetin ezdiği adam hayatını kaybetti Şanlıurfa’da yere serdiği kilimin üzerinde uyurken üstünden kamyonet geçen şahıs tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN