Back To Top

Diğer Şanlıurfa Haberleri

Özyavuz yayımladığı mesajla Ramazan bayramını kutladı
Özyavuz yayımladığı mesajla Ramazan bayramını kutladı Şanlıurfa’nın Harran İlçesi Ziraat Odası Başkanı Mahmut Özyavuz yayımladığı mesajla Ramazan bayramını kutladı.
Demirkol, Ramazan Bayramını kutladı
Demirkol, Ramazan Bayramını kutladı Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı.
Çiftçi, Ramazan Bayramını kutladı
Çiftçi, Ramazan Bayramını kutladı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Ramazan Bayramı ile ilgili mesaj yayımlayarak, tüm vatandaşların bayramını kutladı.
Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter Ramazan Bayramını kutladı
Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter Ramazan Bayramını kutladı AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, Ramazan bayramını kutlayan bir mesaj yayımladı.
Şanlıurfa otogarında bayram yoğunluğu
Şanlıurfa otogarında bayram yoğunluğu Ramazan Bayramına saatler kala vatandaşlar memleketlerine gitmek için Şanlıurfa otogarına akın etti.
Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan:
Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan: Şanlıurfa’nın Akçakale İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Özyavuz’dan bayram mesajı
Başkan Özyavuz’dan bayram mesajı Şanlıurfa’nın Harran İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Ramazan Bayramının tüm insanlık için sevgi, kardeşlik ve hoşgörüye vesile olması temennisinde bulundu.
Akçakale’den Cumhurbaşkanına sevgi gösterisi
Akçakale’den Cumhurbaşkanına sevgi gösterisi Referandumda yüzde 96 gibi bir evet oyu alarak Türkiye’de 3’üncü olan Akçakale halkı, ilçeyi ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük sevgi gösterisinde....
Ayhan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür
Ayhan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür Referandumdaki evet oylarında rekortmenler arasında yer alan Şanlıurfa’nın Akçakale İlçesi Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, büyük bir nezaket ve tevazu göstererek,....
Pınarbaşı vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı
Pınarbaşı vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı Şanlıurfa’nın Birecik İlçe Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Türk milletinin, gönül bağlarını güçlü tuttuğu sürece aşamayacağı engel, üstesinden gelemeyeceği zorluk....
Özyavuz, “Harran tarihi bir gün yaşadı”
Özyavuz, “Harran tarihi bir gün yaşadı” Referandumda yüzde 97.
Ekinci, Ramazan Bayramını kutladı
Ekinci, Ramazan Bayramını kutladı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Ramazan Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayımlayarak, tüm Müslümanların Ramazan Bayramını kutladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN