Back To Top

Diğer Şanlıurfa Haberleri

Sokakta uyuşturucu satarken suçüstü yakalandı
Sokakta uyuşturucu satarken suçüstü yakalandı Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde sokakta uyuşturucu satan Suriyeli suçüstü yakalandı.
(Özel) Seraları basan su yüz binlerce liralık zarara neden oldu
(Özel) Seraları basan su yüz binlerce liralık zarara neden oldu Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde patlayan sulama borusundan akan su seraları bastı.
Siverek’te sağlıkta yenilikler devam ediyor
Siverek’te sağlıkta yenilikler devam ediyor Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 7 gün 24 saat kesintisiz acil diş tedavi hizmeti vermeye başladı.
Haliliye Basketbol takımı, final yolunda
Haliliye Basketbol takımı, final yolunda Türkiye Basketbol Erkekler 2.
Mahkumların el emeği göz nuru ürünleri sergilendi
Mahkumların el emeği göz nuru ürünleri sergilendi Şanlıurfa’daki cezaevlerinde kalan mahkumların el emeği göz nuru ürünleri sergilendi.
Şanlıurfa’ya, Peygamberler Tarihi Müzesi
Şanlıurfa’ya, Peygamberler Tarihi Müzesi Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip Peygamberler Tarihi Müzesini şehre kazandırıyor.
Şanlıurfa’da 12 öğrenci tatlıdan zehirlendi
Şanlıurfa’da 12 öğrenci tatlıdan zehirlendi Şanlıurfa’da 12 öğrenci yedikleri tatlıdan zehirlendi.
Siverek kırsalındaki kız öğrencilere saç bakımı
Siverek kırsalındaki kız öğrencilere saç bakımı Çok Amaçlı Toplum Merkezi (ÇATOM) ve Halk Eğitim Merkezinin birlikte yürüttükleri proje kapsamında Siverek’in kırsal mahallelerinde okuyan kız öğrencilerin saç bakımı....
ŞUSKİ’nin ilçe yatırımları devam ediyor
ŞUSKİ’nin ilçe yatırımları devam ediyor Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, tüm ilçelerde olduğu gibi Siverek ilçesinde de gerek altyapı, gerekse üst yapı hizmetlerinde yatırımlarını sürdürüyor.
Gençler geleceğe Haliliye Belediyesi ile hazırlanıyorlar
Gençler geleceğe Haliliye Belediyesi ile hazırlanıyorlar Haliliye Belediyesi, geleceğin teminatı olan gençlere yönelik hizmet verdiği Bahçelievler Eğitim ve Gençlik Merkezinde, üniversiteye hazırlanan mezunlara yönelik....
Süper ligi garantileyen büyükşehir liderlik yolunda
Süper ligi garantileyen büyükşehir liderlik yolunda Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.
Koşarak karşıya geçmek isteyen öğrenciye otomobil çarptı
Koşarak karşıya geçmek isteyen öğrenciye otomobil çarptı Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde korşadan yolun karşısına geçmeye çalışan öğrenciye otomobil çarptı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN