Back To Top

Diğer Siirt Haberleri

Siirt’te yol yapım çalışmaları devam ediyor
Siirt’te yol yapım çalışmaları devam ediyor Siirt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kilit parke taşı serim çalışmalarına devam ediyor.
Siirt Belediyesinden ilaçlama çalışmaları
Siirt Belediyesinden ilaçlama çalışmaları Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, sivrisinek ve haşereyle mücadele kapsamında ilaçlama çalışmalarına başladı.
Seçmen kağıtlarını PTT dağıtıyor
Seçmen kağıtlarını PTT dağıtıyor Siirt kent merkezi ve ilçelerinde 24 Haziranda yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekili seçimlerinde kullanılacak seçmen kağıtları PTT tarafından dağıtımına başlandı.
Siirt’te su borcu olanlara taksit imkanı
Siirt’te su borcu olanlara taksit imkanı Siirt Belediyesi SİSKİ Müdürlüğü tarafından 7143 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında su borcu olanlara müjde verdi.
Siirt’te büryana Ramazan rağbeti
Siirt’te büryana Ramazan rağbeti Siirt’te 3 metre derinliğinde ve 1 metre genişliğindeki özel kuyularda kuzu etinin pişirilmesiyle hazırlanan büryan, Ramazan ayı nedeniyle yoğun rağbet görüyor.
Tekvando Federasyonu Yönetimi Siirt’e Geldi
Tekvando Federasyonu Yönetimi Siirt’e Geldi Türkiye Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Oktay Duymaz ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla geleneksel iftar programı düzenlendi.
Dünya 3.’sü kızına destek vermek için bocce’ye başladı
Dünya 3.’sü kızına destek vermek için bocce’ye başladı Siirt’te kızı Dünya Bocce Şampiyonası’nda 3.
Siirt’te fıstık bahçelerine kontrol
Siirt’te fıstık bahçelerine kontrol Siirt’te fıstık ağaçlarında ender görülen salkım ve meyve dökümlerine karşı üreticiyi bilgilendirmek amacıyla fıstık bahçelerinde kontrol ve tespitler yapıldı.
Siirt’te göreve yeni başlayan personele eğitim
Siirt’te göreve yeni başlayan personele eğitim Siirt Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce son dönemde ataması yapılan mühendis ve veteriner hekimlere intibak eğitimi verildi.
Başkan Taşkın vatandaşlarla iftar açtı
Başkan Taşkın vatandaşlarla iftar açtı Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Gökçebağ beldesinde vatandaşlarla iftar açtı.
Vali Atik, Dereyamaç’ı ziyaret etti
Vali Atik, Dereyamaç’ı ziyaret etti Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Tillo ilçesine bağlı Dereyamaç köyünü ziyaret etti.
Siirt’te yeni iş atölyesi yapılıyor
Siirt’te yeni iş atölyesi yapılıyor Siirt’te yaklaşık 50 yıldır hizmet veren ve ekonomik ömrünü dolduran İl Özel İdaresi iş atölyesi yıktırılarak, 2 bin metrekare alanda üzerine modern ve ihtiyaca cevap....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN