Back To Top

Diğer Siirt Haberleri

5 yaşında Kur’an okumayı öğrendi
5 yaşında Kur’an okumayı öğrendi Siirt Bahçelievler Mahallesi Ensar Camiinde faaliyet gösteren Kur’an kursu, eğitim-öğretim faaliyetleri devam ediyor.
Dicle Elektrik’ten Tillo’ya 185 bin liralık yatırım
Dicle Elektrik’ten Tillo’ya 185 bin liralık yatırım Dicle Elektrik, Siirt’in Tillo ilçesindeki enerji altyapısını güçlendirmek için aydınlatma çalışmalarına 185 bin liralık yatırım yaptı.
Siirt turizmle anılacak
Siirt turizmle anılacak Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), ’Siirt’in Yamaç Paraşütü Altyapısını Güçlendirme’ projesi kapsamında uçuş severleri Siirt’te davet etti.
AFAD’dan deprem konulu bilgilendirme
AFAD’dan deprem konulu bilgilendirme Afet ve Acil Durum (AFAD) Başkanlığı uzmanlarınca Siirt’te deprem konulu bilgilendirme yapıldı.
Kezer Çayı’nda erkek cesedi bulundu
Kezer Çayı’nda erkek cesedi bulundu Siirt şehir merkezine 10 kilometre uzaklıktaki Kezer Çayı’nda bir erkek cesedi bulundu.
Asfalt ve parke taşı çalışmaları
Asfalt ve parke taşı çalışmaları Siirt Belediyesi, 2018 yılı içinde 85 bin ton asfalt ve 180 bin metrekare kaldırım bodur ve kilit parke taşı döşeyecek.
İMKB öğrencileri Romanya’dan döndü
İMKB öğrencileri Romanya’dan döndü Siirt İMKB Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Romanya’daki stajını tamamlayarak yurda döndü.
Domuzlar fıstık ağaçlarına saldırdı
Domuzlar fıstık ağaçlarına saldırdı Siirt’in Gökçebağ beldesi Koçpınar Mahallesine dadanan yaban domuzları, bazı fıstık bahçelerinde meyveleri yiyip ağaçları kırdı.
Bir kek ile başladılar, şimdi kapış kapış gidiyor
Bir kek ile başladılar, şimdi kapış kapış gidiyor Siirt’in Kurtalan ilçesinde Çok Amaçlı Toplum Merkezinde (ÇATOM) açılan aşçılık kursunda eğitim gören 18 kadın ürettikleri kek rağbet görünce işi ticarete döktü.
Siirt’te alt ve üst yapı çalışmaları
Siirt’te alt ve üst yapı çalışmaları Siirt Belediyesince kent merkezinde başlatılan alt ve üst yapı çalışmaları sürüyor.
Engellilere tekerlekli sandalye yardımı yapıldı
Engellilere tekerlekli sandalye yardımı yapıldı Siirt Kızılay Şube Başkanlığı engellilere tekerlekli sandalye yardımında bulundu.
AFAD’tan Celen ailesine destek
AFAD’tan Celen ailesine destek Kızılay Derneği Siirt Şubesi tarafından verilen gıda ve giyim yardımlarından sonra Siirt Afet Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Şirvan ilçesi Kapılı köyünde 5 nüfuslu Celen....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN