Back To Top

Diğer Sinop Haberleri

Yaralı atmacaya sahip çıktı
Yaralı atmacaya sahip çıktı Sinop’ta kanadından yaralı vaziyette bulduğu atmacaya sahip çıkan vatandaş, yaralarını sardığı yırtıcı kuşu Sinop Doğayı Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü....
Dudu Çelik davasına başlandı
Dudu Çelik davasına başlandı Sinop’ta defnedildikten sonra mezarı açılan ve tüfekle vurulduğu belirlenen 70 yaşındaki kadının ölümüne ilişkin üç sağlık çalışanı ve bir köy muhtarının....
Sinop’un projelerinin toplam tutarı 8,7 milyar lira
Sinop’un projelerinin toplam tutarı 8,7 milyar lira Sinop Valisi Hasan İpek, 2018 Yılı Yatırım Programı’nda olan projelerinin toplam tutarının 8,7 milyar lira olduğunu söyledi.
Sinop’ta Uğur Mumcu anıldı
Sinop’ta Uğur Mumcu anıldı Sinop’ta, 24 Ocak 1993’te suikast sonucu hayatını kaybeden gazeteci Uğur Mumcu, Uğur Mumcu Meydanı’nda anıtı başında anıldı.
Sinop’ta trafik kazası: 1 yaralı
Sinop’ta trafik kazası: 1 yaralı Sinop’ta iki aracın çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı.
Engelli araçlarının şarj sorunu çözüldü
Engelli araçlarının şarj sorunu çözüldü Sinop Belediyesi tarafından Uğur Mumcu Meydanı’na yapılan “Akülü Araç Şarj İstasyonu” ile engelli vatandaşların şarj sorunu ortadan kaldırıldı.
Parke taşları yenileniyor
Parke taşları yenileniyor Sinop Hükümet Meydanı ve Atatürk Caddesi girişindeki bozulan ve deforme olan parke taşları tamir edilerek düzgün bir hale getiriliyor.
Sinop’a İş Geliştirme Merkezi yatırımcıları bekliyor
Sinop’a İş Geliştirme Merkezi yatırımcıları bekliyor Sinop’ta 3,3 milyon liraya mal olan Sinop Valiliği İş Geliştirme Merkezi yatırımcıları bekliyor.
Sinop Tarihi Saat Kulesi restore ediliyor
Sinop Tarihi Saat Kulesi restore ediliyor Sinop merkezde bulunan Tarihi Saat Kulesi restore ediliyor.
Çekek Yeri yeni yüzüne kavuşuyor
Çekek Yeri yeni yüzüne kavuşuyor Sinop’un girişinde yer alan ve uzun yıllar gemi tersanesi olarak kullanılan Çekek Yeri yeni yüzüne kavuşuyor.
Dualarla uğurlandılar
Dualarla uğurlandılar Sinop’tan üçüncü umre kafilesi de kutsal topraklara uğurlandı.
Vali İpek Erfelek’te karne dağıttı
Vali İpek Erfelek’te karne dağıttı Sinop Valisi Hasan İpek, ziyaret ettiği Erfelek ilçesinde öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN