Back To Top

Diğer Sinop Haberleri

Sinop’ta Milli İşletim Sistemine Göç Projesi Çalıştayı
Sinop’ta Milli İşletim Sistemine Göç Projesi Çalıştayı Milli Eğitim Temel Eğitim Şube Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı tarafından, TÜBİTAK’ın geliştirdiği Linux dağıtımı olan "Milli İşletim Sistemine Göç Projesi....
Sinop’tan Suriye’ye gönül köprüsü
Sinop’tan Suriye’ye gönül köprüsü Sinop’ta öğrenciler tarafından hazırlanan kırtasiye malzemeleri bulunan 2 bin 264 adet çanta Suriye’ye gönderilmek üzere bu sabah yola çıktı.
TSD Sinop Şubesi Genel Kurulu
TSD Sinop Şubesi Genel Kurulu Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Sinop Şubesi 4.
Psikolojik rahatsızlığı bulunan vatandaş korku saçtı
Psikolojik rahatsızlığı bulunan vatandaş korku saçtı Sinop’un Boyabat ilçesinde akli dengesi bozuk bir vatandaş av bayisinin camını kırıp otomatik av tüfeği ve kurusıkı tabanca alarak sokakta dolaşması ilçede korkuya yol....
Sinop Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği toplantısı
Sinop Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği toplantısı Sinop İli Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Durağan ilçesinde toplandı.
İstanbul’da barajda ölü bulunan şahıs Sinop’ta defnedildi
İstanbul’da barajda ölü bulunan şahıs Sinop’ta defnedildi İstanbul’da barajda ölü bulunan şahıs, memleketi Sinop’ta toprağa verildi.
Polislere aldırış etmeden şüpheli poşeti açtı
Polislere aldırış etmeden şüpheli poşeti açtı Sinop’ta AK Parti binası önüne bırakılan şüpheli bir poşet, sabırsız bir vatandaş tarafından açılınca içinden çöp çıktı.
Kurtulmuş: “Bu millet terör örgütlerine ve arkasındaki güç odaklarına diz çöktürecek”
Kurtulmuş: “Bu millet terör örgütlerine ve arkasındaki güç odaklarına diz çöktürecek” Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, teröristler ve arkasındaki güç odaklarının derdinin Türkiye’ye diz çöktürmek olduğunu belirterek, “Allah’ın....
“Genç Çiftçi” projesi 2017 yılı başvuruları başladı
“Genç Çiftçi” projesi 2017 yılı başvuruları başladı Sinop İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şahin Değirmen, “Genç Çiftçi” projesi 2017 yılı başvurularının başladığını söyledi.
Sinop’ta Polis Haftası etkinlikleri
Sinop’ta Polis Haftası etkinlikleri Sinop’ta Polis Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi.
SİMDER üyeleri 10. yılda buluştu
SİMDER üyeleri 10. yılda buluştu Sinop İmam Hatipliler Derneği(SİMDER) kuruluşunun 10’uncu yılında düzenlediği kahvaltı programında üyeleriyle bir araya geldi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Sinop’ta
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Sinop’ta Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, referandum çalışması kapsamında Sinop’a geldi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN