Back To Top

Diğer Sinop Haberleri

‘Kütüphanem Göklerde’ etkinliği
‘Kütüphanem Göklerde’ etkinliği Sinop’ta Kütüphaneler Haftası kapsamında “Kütüphanem Göklerde” isimli uçurtma etkinliği yapıldı.
Savaş gemisine yoğun ilgi
Savaş gemisine yoğun ilgi Donanma Komutanlığı bünyesinde bulunan TCG Yıldırım F-243 Fırkateyni halkın ziyaretine açıldı.
Sinop’ta yaşayan İranlı ailenin evinden nağmeler yükseldi
Sinop’ta yaşayan İranlı ailenin evinden nağmeler yükseldi Sinop’ta göçmen olarak yaşayan ve simit satarak geçimini sağlayan ressam Hashem Ashrafabadi ile eşi ses sanatçısı Elham Mohammadiyan’ın iki çocuğuyla birlikte yaşadığı....
Durağan’da 35 yıllık hat yenileniyor
Durağan’da 35 yıllık hat yenileniyor Sinop Durağan Belediyesinin 18 milyonluk alt yapı projesinde sona yaklaşırken, su projesi de hayata geçirildi.
\
"Çocuk parklarına kamera konulsun" kampanyasına Sinoplu vatandaşlardan destek TGRT Haber ve İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından ortaklaşa başlatılan ’Çocuk Parklarına Güvenlik Kamerası Konulsun’ kampanyasını Sinoplu vatandaşlar da destekledi.
Sinop kitap okudu
Sinop kitap okudu Sinop’ta 54’üncü Kütüphaneler Haftası dolayısıyla ’81 ilde Kitap Okuyoruz’ adlı etkinlik düzenlendi.
Sinop nokulu Türkiye’nin her yerinde
Sinop nokulu Türkiye’nin her yerinde Şubat ayında tescili alınan Sinop nokulu Türkiye’nin her iline kargolanıyor.
Eğitim Bir-Sen’den ‘öğretmene performans’ açıklaması
Eğitim Bir-Sen’den ‘öğretmene performans’ açıklaması Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Ramazan Çelik, öğretmenlere performans değerlendirmesi uygulamasını eleştirerek, “Çözüme kavuşturulmayı bekleyen onlarca sorun varken,....
Hiç gitmediği Kırşehir’de ceza yedi
Hiç gitmediği Kırşehir’de ceza yedi Sinop’ta bir vatandaş ikamet adresine gelen trafik cezası makbuzuyla şoke oldu.
Sinop’un kitap kurtları ödüllendirildi
Sinop’un kitap kurtları ödüllendirildi Sinop’ta, "54.
Sinop’tan Afrin’e destek konvoyu
Sinop’tan Afrin’e destek konvoyu Sinop’ta bir grup vatandaş Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Afrin operasyonunda görev alan askerlere destek olmak amacıyla konvoy düzenlendi.
Devlet şehit ailelerinin yanında
Devlet şehit ailelerinin yanında Sinop Valisi Hasan İpek, devlet olarak her zaman şehit ailelerinin yanında olduklarını söyledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN