Back To Top

Diğer Sinop Haberleri

Sinop’ta uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı
Sinop’ta uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı Sinop’un Boyabat ilçesinde yapılan uyuşturucu operasyonunda 3 kişi gözaltına alındı.
Sinop’ta trafik kazası: 1 yaralı
Sinop’ta trafik kazası: 1 yaralı Sinop’ta meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Balıkçılar barınak istiyor
Balıkçılar barınak istiyor Geçimlerini balıkçılıkla sağlayan vatandaşlar, tekneleriyle kıyıya yanaşmak için barınağa ihtiyaç duyuyorlar.
Kaya: \
Kaya: "Hedefimiz inanç turizmini geliştirmek" Sinop Turizm Derneği Başkanı Cemalettin Kaya, turizmin gelişimi ve bunun için yapılacak faaliyetler hakkında açıklamalarda bulundu.
15 Temmuz Destanı Şehitleri Anma Programı
15 Temmuz Destanı Şehitleri Anma Programı Sinop Valisi Hasan İpek, “Vatan söz konusu olunca gerisinin teferruat olduğunu bu millet tüm dünyaya gösterdi” dedi.
Sinop’ta 15 Temmuz yürüyüşü
Sinop’ta 15 Temmuz yürüyüşü Sinop’ta, FETÖ’nün kanlı darbe girişiminin lanetlendiği yürüyüşe binlerce vatandaş katıldı.
Sinop’ta traktör kazası: 1 Yaralı
Sinop’ta traktör kazası: 1 Yaralı Sinop’ta devrilen traktörün altında kalan sürücü ağır yaralandı.
Yüksel: “En büyük güç yüce milletimiz”
Yüksel: “En büyük güç yüce milletimiz” Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Mehmet Yüksel, “Biz esnaf ve sanatkarlar teşkilatı olarak ülkemizin geleceğine güveniyor, milletler camiası içerisinde....
Şehit Ömercan Açıkgöz Hatıra Ormanı açıldı
Şehit Ömercan Açıkgöz Hatıra Ormanı açıldı Sinop’ta “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında "15 Temmuz Şehidi Ömercan Açıkgöz Hatıra Ormanı" açılışı yapıldı.
Sinop’ta 15 Temmuz şehitleri için Kur’an ziyafeti
Sinop’ta 15 Temmuz şehitleri için Kur’an ziyafeti Sinop Alaaddin Camisi’nde 15 Temmuz şehitleri için Kur’an-ı Kerim Ziyafeti programı yapıldı.
Bakan Arslan: “Büyük projeler sadece İstanbul ve Ankara’yı ilgilendirmiyor”
Bakan Arslan: “Büyük projeler sadece İstanbul ve Ankara’yı ilgilendirmiyor” Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, büyük projelerin sadece İstanbul ve Ankara’yı ilgilendirmediğini söyledi.
Bakan Arslan, Sinop’ta 15 Temmuz şehidinin kabrini ziyaret etti
Bakan Arslan, Sinop’ta 15 Temmuz şehidinin kabrini ziyaret etti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Ömercan Açıkgöz’ün kabrini ziyaret etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN