Back To Top

Diğer Şırnak Haberleri

Beytüşşebap’ta çıkan yangını köylüler kendi imkanlarıyla söndürdü
Beytüşşebap’ta çıkan yangını köylüler kendi imkanlarıyla söndürdü Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde çıkan yangını köylüler kendi imkanları ile söndürerek, büyümesini önledi.
Beytüşşebap’ta 25 genç çiftçinin projesi kabul edildi
Beytüşşebap’ta 25 genç çiftçinin projesi kabul edildi Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca projeleri kabul edilen 25 genç çiftçiye, keçi, koyun, arı ve büyükbaş hayvan verildi.
Kışın eksi 36 derecede çalışıyor, yazın ise 41 derecede ter döküyorlar
Kışın eksi 36 derecede çalışıyor, yazın ise 41 derecede ter döküyorlar Kışın eksi 36, yazın ise 41 derece sıcaklıklar altında ter döken Dicle Elektrik Dağıtım çalışanları kavurucu sıcaklara aldırış etmeden gün boyu terler dökerek....
İpekyolu Gümrük Müdürlüğüne Özden getirildi
İpekyolu Gümrük Müdürlüğüne Özden getirildi İpekyolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünde görevli Yalçın Özden getirildi.
Uludere’de uyuşturucu operasyonu
Uludere’de uyuşturucu operasyonu Şırnak’ın Uludere ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 120 kök kenevir ve 750 gram esrar ele geçirildi.
Şırnak’ta ’Çocuk Şenliği’ düzenlendi
Şırnak’ta ’Çocuk Şenliği’ düzenlendi Şırnak’ta düzenlenen Çocuk Şenliği renkli görüntülere sahne oldu.
Sürücülerden eriyen asfalta çamurlu çözüm
Sürücülerden eriyen asfalta çamurlu çözüm Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde 40 dereceyi aşan hava sıcaklıklarının asfaltı eritmesi nedeniyle araçlarına zift bulaşmasını istemeyen sürücüler ilginç bir yönteme....
İdil’de vatandaşlara sosyal alanlar kazandırılıyor
İdil’de vatandaşlara sosyal alanlar kazandırılıyor İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Şırnak’ın İdil İlçe Belediye Başkanlığı görevine atanan Kaymakam Ersin Tepeli, vatandaşlara sosyal....
Sanat Sokağında ışıklı fıskiyeli kuru havuz çalışması
Sanat Sokağında ışıklı fıskiyeli kuru havuz çalışması Cizre Belediyesi Sanat Sokağında Çevre Düzenlemesi ve sağlıklaştırma projesi kapsamında ışıklı fıskiyeli kuru havuz çalışması başlattı.
Bakan Soylu, Şırnak-Van karayolunu inceledi
Bakan Soylu, Şırnak-Van karayolunu inceledi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak-Van karayolunda incelemelerde bulundu.
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar Şırnak’ta
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar Şırnak’ta Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Şırnak’ta görevine yeni atanan Vali Mehmet Aktaş’ı makamında ziyaret etti.
Beytüşşebaplılar evlerine hapsoldu
Beytüşşebaplılar evlerine hapsoldu Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde vatandaşlar, gündüz sıcaklık, akşamları ise sinek ve kelebek istilası nedeniyle evlerine hapsoldu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN