Back To Top

Diğer Şırnak Haberleri

Cizre Belediyesi 60 dönümlük yeşil alan için 100 tonluk su deposu yapıyor
Cizre Belediyesi 60 dönümlük yeşil alan için 100 tonluk su deposu yapıyor Şırnak’ın Cizre İlçe Belediyesi Sur Mahallesi’ndeki 60 dönümlük fidanlık alan için 100 tonluk su deposu yapıyor.
Beytüşşebaplı öğrenciler batı illerinde sergi açacak
Beytüşşebaplı öğrenciler batı illerinde sergi açacak Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde sergiledikleri resimler büyük beğeni toplayan öğrenciler, İlçe Kaymakamı Murat Şener’in desteğiyle batı illerinde sergi açacak.
Cizreli öğrencilerin projeleri Türkiye finallerinde
Cizreli öğrencilerin projeleri Türkiye finallerinde Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) bu yıl 48’incisini düzenlediği Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışmasına iki proje ile....
Cizre’de Sevgi Sokağında trafik bilgilendirme standı açıldı
Cizre’de Sevgi Sokağında trafik bilgilendirme standı açıldı Şırnak’ın Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı trafik denetleme personelleri, Trafik Haftası kutlamaları kapsamında Sevgi Sokağında bilgilendirme....
Şırnak kırsalındaki 4 bölgede operasyon sürüyor
Şırnak kırsalındaki 4 bölgede operasyon sürüyor Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), terör örgütü PKK’ya yönelik Şırnak’taki 4 ayrı bölgede yürütülen operasyonlar sürüyor.
Cizre Belediyesinden minibüsler için yeni otogar
Cizre Belediyesinden minibüsler için yeni otogar Şırnak’ın Cizre Belediyesi, minibüslerini tek çatı altında toplamak için 1800 metrekare alan üzerinde ilçe otogarı inşa çalışmalarına başladı.
Cizre Belediyesi ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor
Cizre Belediyesi ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor Şırnak’ın Cizre Belediyesi sineksiz ve haşeresiz yaz ayları için başlattığı ilaçlama çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürüyor.
Kaymakam Şener, öğrencilere makamında ders verdi
Kaymakam Şener, öğrencilere makamında ders verdi Şırnak’ın Beytüşşebap İlçe Kaymakamı Murat Şener, ilkokul öğrencilerine makamında ders verdi.
Beytüşşebaplı öğrenci TEOG’da Türkiye birincisi oldu
Beytüşşebaplı öğrenci TEOG’da Türkiye birincisi oldu Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde eğitim gören 8’inci sınıf öğrencisi İbrahim Timur, TEOG’da 120 sorunun tamamına doğru yanıt vererek, Türkiye birincileri arasına girdi.
Bölücü terör örgütüne TSK’dan büyük darbe
Bölücü terör örgütüne TSK’dan büyük darbe Türk Silahlı Kuvvetleri, Şırnak İncebel Dağları-Kato bölgesinde yürüttüğü Şehit J.
Cizre’de facia ucuz atlatıldı
Cizre’de facia ucuz atlatıldı Şırnak’ın Cizre ilçesinde kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde yıkım kararı alınan bir bina daha çalışmaların sürdüğü sırada çöktü.
TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Şırnak’ta
TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Şırnak’ta Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Koordinatörü Enes Eminoğlu ile Güneydoğu Bölge Koordinatörü Azam Turan çeşitli ziyaretlerde bulunmak....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN