Back To Top

Diğer Şırnak Haberleri

Şırnak’tan 100 öğrenci İstanbul’a uğurlandı
Şırnak’tan 100 öğrenci İstanbul’a uğurlandı İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen “Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Şırnak’ta 100 öğrenci İstanbul’a uğurlandı.
Ahıra giren kurt ve köpekler, küçükbaş hayvanları telef etti
Ahıra giren kurt ve köpekler, küçükbaş hayvanları telef etti Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde bir ahıra giren kurt ve köpekler, 28 küçükbaş hayvanı telef etti, 17 hayvanı yaraladı.
Şırnak’ta 11 bin 700 öğrenci yetenek taramasından geçiyor
Şırnak’ta 11 bin 700 öğrenci yetenek taramasından geçiyor Şırnak’ta Gençlik Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığının ülke genelinde başlattığı “Sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme projesi” kapsamında 11 bin 700....
Silopi MYO’da lojistik ve dış ticaret semineri
Silopi MYO’da lojistik ve dış ticaret semineri Şırnak Üniversitesi Silopi Meslek Yüksek Okulunda Lojistik ve Dış Ticaret Semineri düzenlendi.
Silopi’de asfalt çalışması
Silopi’de asfalt çalışması Karayolları Genel Müdürlüğü ile Silopi Belediyesinin ortak protokol sonucu yürüttüğü proje kapsamında ilçe merkezindeki İpekyolunun ardından en uzun cadde olan 56’ncı....
Cizre’de ‘Namazla Diriliş İkinci On Yıl’ programı düzenlendi
Cizre’de ‘Namazla Diriliş İkinci On Yıl’ programı düzenlendi Ensar Vakfı Şırnak Şubesi ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Şırnak İl Temsilciliği tarafından “Namazla Diriliş İkinci On Yıl” programı düzenlendi.
Balveren’de park projesi başladı
Balveren’de park projesi başladı Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu, Balveren beldesini ziyaret ederek beldeye yapılacak olan park projesinin startını verdi.
Şırnak’ta öğrenci servisi ile otomobil çarpıştı: 1’i ağır 8 yaralı
Şırnak’ta öğrenci servisi ile otomobil çarpıştı: 1’i ağır 8 yaralı Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde öğrenci servisi ile otomobilin çarpışması sonucu aralarında öğrencilerin de bulunduğu 1’i ağır, 8 kişi yaralandı.
Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesi Ayvalık köyü mevkisinde öğrenci servisi ile otomobilin çarpışması sonucu 1’i ağır 8 kişi yaralandı. Bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildi.
Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesi Ayvalık köyü mevkisinde öğrenci servisi ile otomobilin çarpışması sonucu 1’i ağır 8 kişi yaralandı. Bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildi. IHAAW162935-ASA/09-05-2018 - Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesi Ayvalık köyü mevkisinde öğrenci servisi ile otomobilin çarpışması sonucu 1’i ağır 8 kişi yaralandı.
Başkan Arıcan vatandaşları dinledi
Başkan Arıcan vatandaşları dinledi Şırnak’ın Cizre İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan, Nur Mahallesi’nde bulunan Kur’an kursu ile vatandaşları ziyaret edip, talep ve sorunlarını dinledi.
Şırnak’ta akıntıya kapılan 2 çocuk hayatını kaybetti
Şırnak’ta akıntıya kapılan 2 çocuk hayatını kaybetti Şırnak’ın Kumçatı beldesinde hayvan otlatırken sağanak yağış nedeniyle yükselen derede, akıntıya kapılan hayvanlarını kurtarmak için giren iki çocuk boğularak hayatını....
Cizre’de Katran ve Aşağı Çeşme Okullarında açılan bilim fuarı ilgi gördü
Cizre’de Katran ve Aşağı Çeşme Okullarında açılan bilim fuarı ilgi gördü Şırnak’ın Cizre ilçesine bağlı Katran ve Aşağı Çeşme köyü İlk ve Ortaokullarında açılan TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı ilgi gördü.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN
d