Back To Top

Diğer Şırnak Haberleri

Şırnak’ta eğitim-öğretim yılı eğitim planlama toplantısı yapıldı
Şırnak’ta eğitim-öğretim yılı eğitim planlama toplantısı yapıldı Şırnak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2018-2019 eğitim-öğretim yılı sene başı eğitim planlama toplantısı gerçekleştirildi.
Dicle Nehri’nde kaybolan Suriyeli gencin cansız bedeni bulundu
Dicle Nehri’nde kaybolan Suriyeli gencin cansız bedeni bulundu ŞIRNAK (İHA) – Şırnak’ın Cizre ilçesinde serinlemek için girdiği Dicle Nehri’nde akıntıya kapılarak kaybolan Suriyeli gencin cansız bedeni bulundu.
CHP milletvekili Cavit Arı ve  Baha Ünlü Silopi’de
CHP milletvekili Cavit Arı ve Baha Ünlü Silopi’de CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı ve Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, Şırnak İl Başkanı Necat Aykut ve İlçe Başkanı Ümran Cengiz, Silopi ilçesinde bir takım....
Dicle’ye giren Suriyeli genç kayboldu
Dicle’ye giren Suriyeli genç kayboldu Şırnak’ın Cizre ilçesinde serinlemek için Dicle Nehri’ne giren Suriyeli genç, akıntıya kapılarak kayboldu.
Cizre Belediyesi temizlikte sınır tanımıyor
Cizre Belediyesi temizlikte sınır tanımıyor Cizre Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, zaman ve mesafede sınır tanımıyor.
Engelli vatandaş merdivenleri çıkamayınca, kaymakam indi
Engelli vatandaş merdivenleri çıkamayınca, kaymakam indi Şırnak’ın Silopi ilçesinde Hükümet Konağının fiziki şartlarını görüşmek için kaymakamı ziyaret etmek isteyen Silopi Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği....
İdil’de 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Parkı açıldı
İdil’de 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Parkı açıldı Şırnak’ın İdil İlçe Belediyesince yapımı tamamlanan 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Parkı vatandaşların hizmetine sunuldu.
Ara sokaklardaki parke döşeme işleri devam ediyor
Ara sokaklardaki parke döşeme işleri devam ediyor Şırnak’ın Silopi Beledisi tarafından yürütülen ara sokaklar da yürütülen parke taşı döşeme işleri tüm hızıyla devam ediyor.
Başkan Bedirhanoğlu okul müdürleri ile bir araya geldi
Başkan Bedirhanoğlu okul müdürleri ile bir araya geldi Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu, yeni eğitim-öğretim yılı öncesi okul müdürleri ile bir araya geldi.
FETÖ’cü eski askerler sınırı geçemedi
FETÖ’cü eski askerler sınırı geçemedi Şırnak’ın Uludere ilçesinden Irak’a yasadışı yollarla geçmeye çalışan ve Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) üye olma suçundan aranan eski....
Şırnak’ın Uludere ilçesinden yasa dışı yollarla Irak’a geçmeye çalışan ve Fetulahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) üye olma suçundan aranan eski astsubaylar Cumhur Mesut Akkaya ile Ömer Canbulat kıskıvrak yakalandı.
Şırnak’ın Uludere ilçesinden yasa dışı yollarla Irak’a geçmeye çalışan ve Fetulahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) üye olma suçundan aranan eski astsubaylar Cumhur Mesut Akkaya ile Ömer Canbulat kıskıvrak yakalandı. IHAAW104402-ASA/10-09-2018 - Şırnak’ın Uludere ilçesinden yasa dışı yollarla Irak’a geçmeye çalışan ve Fetulahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na....
PKK’nın hain planı istihbarata takıldı
PKK’nın hain planı istihbarata takıldı Şırnak’ta yapılan istihbari çalışmalar neticesinde terör örgütü PKK’nın şehir yapılanmasının yeniden harekete geçirilmeye çalışıldığı tespit edildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN