Back To Top

Diğer Sivas Haberleri

Sivas Valiliğinden \
Sivas Valiliğinden "sokağa çıkmayın" uyarısı Sivas’ta etkili olan şiddetli lodos nedeniyle valilik vatandaşları sokağa çıkmamaları konusunda uyardı.
Sivas’ta şiddetli rüzgar hayatı felç etti
Sivas’ta şiddetli rüzgar hayatı felç etti Sivas’ta şiddetli rüzgar binaların çatılarını uçururken, çatılardan uçan parçaların çarptığı bazı vatandaşlar yaralandı.
Yarım asırlık ayakkabı ustası teknolojiye direniyor
Yarım asırlık ayakkabı ustası teknolojiye direniyor Sivas’ta yarım asırdır ayakkabı ustalığı yapan Arif Şeker, gelişen teknoloji karşısında yok olmaya yüz tutan mesleğini sürdürmeye devam ediyor.
Kendine rakip istemeyince antikacı oldu
Kendine rakip istemeyince antikacı oldu Sivaslı ev eşyaları satıcısı, rekabetten bıkınca rakipsiz bir meslek yapmaya karar verip antikacılığa başladı.
22 yaşındaki genç evinde ölü bulundu.
22 yaşındaki genç evinde ölü bulundu. Sivas’ta 22 yaşındaki genç evinde ölü olarak bulundu.
Minik öğrencilerden yıl sonu sergisi
Minik öğrencilerden yıl sonu sergisi Sivas Valisi Davut Gül İl Sağlık Müdürlüğü Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencilerinin yıl sonu sergisinin açılışına katıldı.
Öğrencilerden askerlere mektup
Öğrencilerden askerlere mektup Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) tarafından kentte misafir edilen Gemerek ilçesi Yurter Özcan Ortaokulu öğrencileri, 5.
Sivas’ta askeri midibüs devrildi
Sivas’ta askeri midibüs devrildi Sivas’ta aydınlatma direğine çarpan askeri midibüs devrildi.
Sivas’ta ilk kez evlilik fuarı açıldı
Sivas’ta ilk kez evlilik fuarı açıldı Sivas’ta evlililik hazırlığı yapan çiftlere yönelik ilk kez evlilik fuarı açıldı.
Öğrencilerden Vali Gül’e 23 Nisan ziyareti
Öğrencilerden Vali Gül’e 23 Nisan ziyareti Sivas Valisi Davut Gül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Vali Reşit Paşa İlkokulu ile Gazi Paşa İlkokulu öğrencilerini misafir etti.
Tarım Müdürlüğü personeline görgü kuralları, iletişim ve empati eğitimi verildi
Tarım Müdürlüğü personeline görgü kuralları, iletişim ve empati eğitimi verildi İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeline görgü kuralları, iletişim ve empati eğitimi verildi.
Vali Gül, öğrencileri misafir etti
Vali Gül, öğrencileri misafir etti Sivas Valisi Davut Gül, Turizm Haftası dolayısıyla Gemerek Yurter Özcan Ortaokulu’ndan gelen öğrencilerini misafir etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN